Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Očekujem da će bakir ovih dana,ponuditi jednu dobrovoljačku (janjeću brigadu), svome sultanu erdoganu.

U današnjm raketiranju su poginuli civili i jedno dijete,a on još i dalje prijeti evropi da će pusiti stampedo od 3.5 mil. migranata,upravo je danas raselio neke ljude i napravio ih migrantima.migrantska industrija se razvija i mnogi će na tome omastiti brke.

Janjeća brigada bi bila sastavljena od ovih iz bosne koji jedu janjetinu sa bakirom,ili barem gaje za njega.komadant bi se birao iz šešira,a poželjno bi bilo da ima fakultetsku diplomu iz ljusine ili sličnog prestižnog fakulteta.

Edited by Fap mašina
  • Like 5
  • Replies 19,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3595

• rucica1

1476

• Barba

1254

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

Vi morate shvatiti da to saopćenje ili šta je već, što je Vlada USK proturila u javnost, ne znači ništa osim novog mazanja očiju. Niti se uopće pitaju u svemu tome niti će se pitati, a postojanje te Operativne grupe je također apsolutno nebitno. IOM neće raspustiti nikakve prihvatne centre niti će primati naredbe od vlasti u USK i gradu Bihaću, već isključivo viših tijela. Zašto to jednostavno ne kažu, bolje će u javnosti proći nego kad konstantno petljaju i zavlače. 

Edited by Haldir
  • Like 3
  • Dislike 2
1 hour ago, Haldir said:

Vi morate shvatiti da to saopćenje ili šta je već, što je Vlada USK proturila u javnost, ne znači ništa osim novog mazanja očiju. Niti se uopće pitaju u svemu tome niti će se pitati, a postojanje te Operativne grupe je također apsolutno nebitno. IOM neće raspustiti nikakve prihvatne centre niti će primati naredbe od vlasti u USK i gradu Bihaću, već isključivo viših tijela. Zašto to jednostavno ne kažu, bolje će u javnosti proći nego kad konstantno petljaju i zavlače. 

Druze, krenulo te. Samo tako nastavi. Napredujes s kvalitetom i sadrzajem postova 😎

• Haha 1

Evo policija je opet pocela sprovodjenje migranata pjeske na Vucjak. Upravo grupa od 200 ode,ali nazalost to je samo malo da se gradjanima baci prasina u oci.

Evo vidim IOM je za tri policijiska kombija kupio naseg premijera i policiju. Jučer za premijera IOM je najgori,a danas naslikavanje,osmjeh i rukovanje.

20191011_180311.jpg

• Like 2

Ova slika rukovanja premijera sa predstavnikom IOM-a je pravi pokazatelj odnosa Vlade Unsko-sanskog kantona prema toj organizaciji. Dakle, IOM ovdje ostaje, i to je dobra stvar. 3 hiljade migranata je u njihovim prihvatnim centrima, imaju obroke, tople prostorije, krevete, sanitarni čvor, nisu na ulici pod otvorenim nebom. Ali ovi medijski ispadi kontra IOM-a i ostalih koji učestvuju u rješavanju migrantske krize potvrđuju da ova Vlada zapravo ne radi ništa, već sve probleme prebacuju na druge i ograđuju se od nemilih scena koje se dešavaju.

Primjera radi, kako bi barem malo popravili sigurnosnu sliku, kriju se konstantno slučajevi pljačkanja, napada i ostali, pa čak i ovaj od neki dan koji nigdje nije naveden u bilo kojem izvještaju niti spomenut u bilo kojem mediju, gdje je velika grupa migranata napala dvojicu drugih migranata, pritom im nanijevši teške tjelesne povrede u vidu posjekotina na glavi. Krvavi su ležali pored benzinske 2 kilometra od centra Cazina gdje im je hitna ukazala pomoć i odvezla ih u Bihać u Kantonalnu bolnicu. 

Sve neke najave zatvaranja, pritvaranja, štićenja granica kantona, evo već skoro godinu dana pričaju istu priču, Operativna grupa se svako malo sastaje, donosi neke nove zaključke, a u suštini sve ono što oni rade svodi se na premijerovu nimalo državničku rečenicu: Moramo mi prvo vidjeti kako da to uradimo a ne naštetimo sebi. 

Onaj Lipovača kakav god da je bio, dosad bi natjerao sviju na rad, a na ulicama ne bismo imali 2 hiljade ljudi koji niti imaju šta jesti niti gdje spavati. 

• Like 1
2 hours ago, Venom said:

Evo policija je opet pocela sprovodjenje migranata pjeske na Vucjak. Upravo grupa od 200 ode,ali nazalost to je samo malo da se gradjanima baci prasina u oci.

Evo vidim IOM je za tri policijiska kombija kupio naseg premijera i policiju. Jučer za premijera IOM je najgori,a danas naslikavanje,osmjeh i rukovanje.

20191011_180311.jpg

Pa jesam ja neki dan objavila tu vijest. Nije samo oprema data vec eto i ti kombiji. Prelistaj ranije stavila sam link. 

I sve je mazanje ociju zasto smo i dalje na stupnju gdje se pitamo DA LI NAS ZAVARAVAJU?!!! Ne kuzim, treba da se pitamo KAKO CEMO IH RUSITI I RASTJERATI BAGru ODAVDE. Gradom se ne moze od njih proci. Ima ih vise od prosle godine, mi smo screwed do bola. Krenem kuci i samo njih vidim, i nemaju dobre namjere, mozete ih, O VI MIGICOVJERNICI braniti koliko hocete. Jer da su fini dobri ne bi se ubijali medju sobom i napadali i sebe i druge i ne bi unistavali sve oko sebe. Je li vidite na sta grad lici? I gdje jebena policija bila danas cijeli dan kad ih je stotina barem u centru bila. A da, da ne spominjem da su racijom otkrili tonu oruzja kod njih, i nemojte mi molim vas reci da je to da se zastite jer su nemocni i jadni i gladni bla bla.... 

a eto neka deportuju sve koji ne ispuniavaju uslove i koji ilegalno borave ovdje, pa cete vidjeti da ih njihove domicilne zemlje nikad ne bi primile nazad, jer su namjenski poslali sav sljam iz svog drustva prema Zapadu kako bi rascistili zatvoreni zemlje od kriminalaca i klosara i devijantnih problematicnih hahara  

Par slicica po povratku kuci.... ja ne vidim biscane, samo njih... i psujem Sukija (koji je NAJVISE KRIV!!!) na svakom koraku do kuce!!! 

E2ACAA8D-1EF3-45C2-A61A-2DF1ADEA35F7.jpeg

10995124-1B3C-49F0-982E-3DDDDB49E916.jpeg

13 minutes ago, Haldir said:

Ova slika rukovanja premijera sa predstavnikom IOM-a je pravi pokazatelj odnosa Vlade Unsko-sanskog kantona prema toj organizaciji. Dakle, IOM ovdje ostaje, i to je dobra stvar. 3 hiljade migranata je u njihovim prihvatnim centrima, imaju obroke, tople prostorije, krevete, sanitarni čvor, nisu na ulici pod otvorenim nebom. Ali ovi medijski ispadi kontra IOM-a i ostalih koji učestvuju u rješavanju migrantske krize potvrđuju da ova Vlada zapravo ne radi ništa, već sve probleme prebacuju na druge i ograđuju se od nemilih scena koje se dešavaju.

Primjera radi, kako bi barem malo popravili sigurnosnu sliku, kriju se konstantno slučajevi pljačkanja, napada i ostali, pa čak i ovaj od neki dan koji nigdje nije naveden u bilo kojem izvještaju niti spomenut u bilo kojem mediju, gdje je velika grupa migranata napala dvojicu drugih migranata, pritom im nanijevši teške tjelesne povrede u vidu posjekotina na glavi. Krvavi su ležali pored benzinske 2 kilometra od centra Cazina gdje im je hitna ukazala pomoć i odvezla ih u Bihać u Kantonalnu bolnicu. 

Sve neke najave zatvaranja, pritvaranja, štićenja granica kantona, evo već skoro godinu dana pričaju istu priču, Operativna grupa se svako malo sastaje, donosi neke nove zaključke, a u suštini sve ono što oni rade svodi se na premijerovu nimalo državničku rečenicu: Moramo mi prvo vidjeti kako da to uradimo a ne naštetimo sebi. 

Onaj Lipovača kakav god da je bio, dosad bi natjerao sviju na rad, a na ulicama ne bismo imali 2 hiljade ljudi koji niti imaju šta jesti niti gdje spavati. 

A hej da ti kazem... dvaput sam procitala ovaj post i nekako si kontradiktoran sam sebi u njemu. Pises kao nema IOMA da hrani 3000 ilegalaca a Vlada je losa, i migranti su gladni zedni, ali se bodu i napadaju i ubijaju... sta hoces da kazes?? Njih ima preko 20.000 na kantonu, nabijem ja IOM sa te tri hiljade, a i medju te tri hiljade su hahari koji se redovno biju. I ovakve ljude koji napadaju sami sebe zbog svega i svacega treba poslati na Zapad gdje se njeguje kultura postovanja razlicitosti i tolerancije??? 

I don’t think so, dude!!

• Like 4
20 minutes ago, Fugaziii said:

Pa jesam ja neki dan objavila tu vijest. Nije samo oprema data vec eto i ti kombiji. Prelistaj ranije stavila sam link. 

I sve je mazanje ociju zasto smo i dalje na stupnju gdje se pitamo DA LI NAS ZAVARAVAJU?!!! Ne kuzim, treba da se pitamo KAKO CEMO IH RUSITI I RASTJERATI BAGru ODAVDE. Gradom se ne moze od njih proci. Ima ih vise od prosle godine, mi smo screwed do bola. Krenem kuci i samo njih vidim, i nemaju dobre namjere, mozete ih, O VI MIGICOVJERNICI braniti koliko hocete. Jer da su fini dobri ne bi se ubijali medju sobom i napadali i sebe i druge i ne bi unistavali sve oko sebe. Je li vidite na sta grad lici? I gdje jebena policija bila danas cijeli dan kad ih je stotina barem u centru bila. A da, da ne spominjem da su racijom otkrili tonu oruzja kod njih, i nemojte mi molim vas reci da je to da se zastite jer su nemocni i jadni i gladni bla bla.... 

a eto neka deportuju sve koji ne ispuniavaju uslove i koji ilegalno borave ovdje, pa cete vidjeti da ih njihove domicilne zemlje nikad ne bi primile nazad, jer su namjenski poslali sav sljam iz svog drustva prema Zapadu kako bi rascistili zatvoreni zemlje od kriminalaca i klosara i devijantnih problematicnih hahara  

Par slicica po povratku kuci.... ja ne vidim biscane, samo njih... i psujem Sukija (koji je NAJVISE KRIV!!!) na svakom koraku do kuce!!! 

E2ACAA8D-1EF3-45C2-A61A-2DF1ADEA35F7.jpeg

10995124-1B3C-49F0-982E-3DDDDB49E916.jpeg

A hej da ti kazem... dvaput sam procitala ovaj post i nekako si kontradiktoran sam sebi u njemu. Pises kao nema IOMA da hrani 3000 ilegalaca a Vlada je losa, i migranti su gladni zedni, ali se bodu i napadaju i ubijaju... sta hoces da kazes?? Njih ima preko 20.000 na kantonu, nabijem ja IOM sa te tri hiljade, a i medju te tri hiljade su hahari koji se redovno biju. I ovakve ljude koji napadaju sami sebe zbog svega i svacega treba poslati na Zapad gdje se njeguje kultura postovanja razlicitosti i tolerancije??? 

I don’t think so, dude!!

Treba sve rastjerati: od nase vladajuce kaste,nasih lokalnih kabadahija,ioma,migranata,crvenog kriza, merhameta, p.materine. Sve istjerati sa kantona

Zanimljiv tekst pod uslovom da je stvaran. Ne tvrdim da se ovo zbilja događa ali i to je moguće jer slican scenario se pocinje razvijati ovdje

http://mitrovica.info/migranti-iseljavaju-sremce-u-sidu-kao-na-kosovu-beogradski-mediji-cute-zasto/

Edited by Grunf
  • Like 3
  • Aferim! 1
15 minutes ago, Grunf said:

Treba sve rastjerati: od nase vladajuce kaste,nasih lokalnih kabadahija,ioma,migranata,crvenog kriza, merhameta, p.materine. Sve istjerati sa kantona

Zanimljiv tekst pod uslovom da je stvaran. Ne tvrdim da se ovo zbilja događa ali i to je moguće jer slican scenario se pocinje razvijati ovdje

http://mitrovica.info/migranti-iseljavaju-sremce-u-sidu-kao-na-kosovu-beogradski-mediji-cute-zasto/

Sve sve rastjerati, a Sukija i Vladu i Gradsko vijece pa i Muju s familijom poslati na Vucjak da spavaju s njima dok ih sve zajedno ne sutnemo nazad u RS I R Srbiju a oni dalje nek sutaju nazad, a usput nek ubacuju i svoje sljivopite. Tako bi se mi, gradjani, rijesili i jednog i drugog smeta

• Like 1
  • Haha 1
1 hour ago, Fugaziii said:

hej da ti kazem... dvaput sam procitala ovaj post i nekako si kontradiktoran sam sebi u njemu. Pises kao nema IOMA da hrani 3000 ilegalaca a Vlada je losa, i migranti su gladni zedni, ali se bodu i napadaju i ubijaju... sta hoces da kazes?? Njih ima preko 20.000 na kantonu, nabijem ja IOM sa te tri hiljade, a i medju te tri hiljade su hahari koji se redovno biju. I ovakve ljude koji napadaju sami sebe zbog svega i svacega treba poslati na Zapad gdje se njeguje kultura postovanja razlicitosti i tolerancije??? 

I don’t think so, dude!!

Ne znam kako si skontala moj post, kaže da je prisustvo IOM-a odlična stvar, a da Vlada gubi konce - više ne zna ni na čijoj je strani. Znaš li ti šta je 20 hiljada migranata u tri grada? Ovdje ih nema više od 5-6 hiljada, problem je njihova koncentracija na uskom radijusu u par kilometara, pa imaš osjećaj da imamo 20 hiljada ljudi na ulici. 

2 minutes ago, Haldir said:

Ne znam kako si skontala moj post, kaže da je prisustvo IOM-a odlična stvar, a da Vlada gubi konce - više ne zna ni na čijoj je strani. Znaš li ti šta je 20 hiljada migranata u tri grada? Ovdje ih nema više od 5-6 hiljada, problem je njihova koncentracija na uskom radijusu u par kilometara, pa imaš osjećaj da imamo 20 hiljada ljudi na ulici. 

Djesi Mekticu nisam te prepoznala!

• Haha 2
9 hours ago, toby said:

Prisustvo IOM-a je super stvar, ko prisustvo Karadžića na Palama. Zamisli da Karadžić nije 1992. bio na Palama, kakav bi to bio kaos, ne bi se znalo tko što radi i tko je na čijoj  strani, svatko bi pucao kako mu paše. A isto je super podatak da ih nema više od 5-6 tisuća, što je 5-6 tisuća agresivnih neidentificiranih divljaka s jasnim ciljem, prava sitnica, zapravo samo optička varka jer su na malom prostoru, da ih se raširi po cijelom kantonu ne bi bilo ni jednog. :)

Prisustvo Karadžića na Palama može se mjeriti jedino prisustvom Tihomira Blaškića u Lašvanskoj dolini i Ahmićima. To najbolje znaju očevi i majke ubijene djece. 

• Like 2
  • Dislike 2
3 hours ago, toby said:

Zašto jedino tako? Koja je točno moralna razlika između Karadžića i njegove ekipe koja je nasumično pucala po Sarajevu i tebe i tvoje promigrantske šoroševske ekipe koja sudjeluje u operaciji logističke i medijske potpore i prebacivanja terorista u zapadnu Europu, gdje onda ti isti nasumično gaze ljude kamionima, grupno siluju i kolju slučajne prolaznike po ulicama? Ili to valjda nisu ničija djeca?

45 godina prvostupanjske koju je Blaškić dobio u Haagu, dakle 5 više od Karadžića, daju odgovor na pitanje - zašto jedino tako. Bilo kakvo vezanje Karadžića za migrante nema apsolutno nikakve veze. Od nekog ko je dio Blaškićevog naroda to i ne očekujem da shvati. 

Edited by Haldir
  • Like 1
  • Dislike 1
6 minutes ago, Grunf said:

Opet neslaganja fizicara oko Higgisovog bozona. Svi brane na sve moguce nacine svoje doktorske disertacije

A jest valaaaaaa... znaci ne zna se ko je potkovaniji cinjenicama i argumentima. 

Steta samo  sto se sva ta polemika i prica  svedu na ovu sliku iznad

• Haha 1

Mještani bilećkih sela danas protestuju zbog migranata

Mještani bilećkih sela danas protestuju zbog migranataBileća (Foto: Arhiv/Klix.ba)
Mještani bilećkih sela održat će danas sastanak u selu Simijova, kako bi izrazili nezadovoljstvo zbog toga što, kako kažu, migranti provaljuju u njihove kuće, prave štetu i uznemiravaju stanovništvo, a najavljenom skupu prisustvovat će i predstavnici policije.

Riječ je o mještanima mjesne zajednice Krstače i okolnih sela.

Mještanin sela Krstače Đorđe Jeftović rekao je Srni da su sela uz regionalni put Bileća-Ljubinje maršruta kojom svakodnevno prolaze migranti, te da gotovo nema kuće u ovom rejonu da migranti nisu provalili u nju jednom ili više puta.

"Više od godinu dana migranti prolaze selima, upadali su u kuće, napadali stanovništvo, kuće palili, svašta se dešavalo. Zbog toga smo se odlučili da se u nedjelju okupimo u selu Simijova, pozvali smo policiju, pripadnike Granične policije i lokalnu vlast na sastanak da bi stavili u zaštitu stanovništvo ove mjesne zajednice", kaže Jeftović, koji je i matičar u mjesnoj zajednici Krstače. 

On je dodao da su migranti provalili čak i u mjesnu kancelariju matičara u selu Krstače, ali, srećom, nisu uništili matične knjige.

Rade Vujović, koji živi u Bileći, a porijeklom je iz sela Krstače, rekao je Srni da su migranti do sada više puta obijali njegovu seosku kuću, koja nije nastanjena, a prije desetak dana su izazvali požar na donjem spratu, pa su vatrogasci morali da intervenišu.
Vujovićev komšija Čedomir Samardžić također kaže da je bio na meti migranata koji su i njegovu kuću više puta obili i iza sebe ostavili nered.

Iz Policijske stanice Bileća Srni je potvrđeno da su mještani gotovo svakodnevno prijavljivali da migranti prolaze kroz seoska područja i da su provaljivali u napuštene kuće, te da su više puta do sada izlazili na teren tim povodom.

Srni je rečeno da je policija obaviještena o sastanku sa stanovništvom bilećkih sela i da će i oni prisustvovati skupu.
  • Like 4

Poslusajte vrlo dobro pocetak videa i nacionalnosti krijumčara ljudima (pored nasih domacih). To je ono sto sam ja naglašavao još na početku ove teme, da će Bihać postati leglo kriminala i da ce se sav evropski i svjetski šljam iskupljati ovdje

• Like 1
  • Thanks 2
2 hours ago, rucica1 said:

Mještani bilećkih sela danas protestuju zbog migranata

Mještani bilećkih sela danas protestuju zbog migranataBileća (Foto: Arhiv/Klix.ba)
Mještani bilećkih sela održat će danas sastanak u selu Simijova, kako bi izrazili nezadovoljstvo zbog toga što, kako kažu, migranti provaljuju u njihove kuće, prave štetu i uznemiravaju stanovništvo, a najavljenom skupu prisustvovat će i predstavnici policije.

Riječ je o mještanima mjesne zajednice Krstače i okolnih sela.

Mještanin sela Krstače Đorđe Jeftović rekao je Srni da su sela uz regionalni put Bileća-Ljubinje maršruta kojom svakodnevno prolaze migranti, te da gotovo nema kuće u ovom rejonu da migranti nisu provalili u nju jednom ili više puta.

"Više od godinu dana migranti prolaze selima, upadali su u kuće, napadali stanovništvo, kuće palili, svašta se dešavalo. Zbog toga smo se odlučili da se u nedjelju okupimo u selu Simijova, pozvali smo policiju, pripadnike Granične policije i lokalnu vlast na sastanak da bi stavili u zaštitu stanovništvo ove mjesne zajednice", kaže Jeftović, koji je i matičar u mjesnoj zajednici Krstače. 

On je dodao da su migranti provalili čak i u mjesnu kancelariju matičara u selu Krstače, ali, srećom, nisu uništili matične knjige.

Rade Vujović, koji živi u Bileći, a porijeklom je iz sela Krstače, rekao je Srni da su migranti do sada više puta obijali njegovu seosku kuću, koja nije nastanjena, a prije desetak dana su izazvali požar na donjem spratu, pa su vatrogasci morali da intervenišu.
Vujovićev komšija Čedomir Samardžić također kaže da je bio na meti migranata koji su i njegovu kuću više puta obili i iza sebe ostavili nered.

Iz Policijske stanice Bileća Srni je potvrđeno da su mještani gotovo svakodnevno prijavljivali da migranti prolaze kroz seoska područja i da su provaljivali u napuštene kuće, te da su više puta do sada izlazili na teren tim povodom.

Srni je rečeno da je policija obaviještena o sastanku sa stanovništvom bilećkih sela i da će i oni prisustvovati skupu.

A sta se kod nas ceka? Nista bez pritiska kriticne i slozne mase na odgovorne i one sto mogu nesto uciniti!

• Like 3
  • Dislike 1
55 minutes ago, Lidjo said:

A sta se kod nas ceka? Nista bez pritiska kriticne i slozne mase na odgovorne i one sto mogu nesto uciniti!

Pa valjda smo dosad skuzili da kod nas toga nema. Bilo je mnogo sansi da narod izadje i da se narod pobuni, narod ostao sjediti u svojim kucama. Kakva crna kriticna masa. Vidis sta ti @Grunf kaze krimosi i pare. A pun ti Bihac krimosa, haj sto poslje i u toku rata, ali tek sad, auuu 😋 

• Like 2
  • Thanks 1

Ovaj se tek sad probudio.  Trebao bi malo do Dodika trknuti - da vidi sta on ono o granicnim prelazima prica.:S

U BiH je sve stalo, samo se migranti kreću

13. Oktobra 2019.

1570958057_873x400-681x383.jpg

Potpredsjednik SNSD-a Nikola Špirić izjavio je danas da se migrantska kriza u BiH razvija u pravcu koji prijeti da definitivno ugrozi sigurnost i budućnost u BiH, a da za to vrijeme ministri u Vijeću ministara BiH vode bitku kako da što duže ostanu u foteljama.– Što bude više migranata i azilantskih centara u BiH, to će se u ovoj zemlji bezvlašća pokazati da je BiH sve manje – istakao je Špirić.

On je ocijenio da najava da će u BiH biti vraćeni borci Islamske države iz BiH, bez informacija o tome koliko imaju žena i djece i šta dovode sa sobom, govori u kojem pravcu se kreće BiH.

– Simptomatično je i da postoji procjena da će nakon zračnih napada Turske na Siriju, ratnici Islamske države utočište potražiti na Balkanu. Postavlja se pitanje hoće li oni koji se vraćaju u BiH predstavljati bazu za novopridošle ratnike Islamske države iz Sirije. To bi bio snažan udarac za sigurnost BiH i njene građane – upozorio je Špirić.

Prema njegovim riječima, posebno zabrinjava činjenica da građani više nikome ne vjeruju i da počinje proces njihovog samoorganiziranja u suprotstavljanju ilegalnim migracijama.

– Vijeće ministara koje se bori da ostane u tehničkom mandatu nema ni jasnu strategiju niti politiku humanog ponašanja prema tim ljudima koji svoju budućnost pokušavaju pronaći u Evropi, a ostaju u BiH. BiH sve više prijeti opasnost od bezvlašća koje postoji i da izraste u veliki migracioni centar s namjerom da što više migranata ostane ovdje. To će, definitivno, nanijeti veliku štetu sigurnosti svih građana BiH – rekao je Špirić.

On je dodao da zbog toga upozorava institucije vlasti ili da rade svoj posao ili da kažu da nisu u stanju da se nose s izazovima.

– U zemlji u kojoj nije konstituirana vlast na svim nivoima sve je stalo, samo se migranti kreću – zaključio je Špirić.

• Like 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...