Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Ima izaći...

8 minutes ago, Grunf said:

Ima izaći...

Video obrisan brzinom svjetlosti :D

Edited by Grunf

12 minutes ago, Grunf said:

Ima izaći...

Video obrisan brzinom svjetlosti :D

Jadan se ispekao sav .

Nije ni ovim soferima lako i oni svasta prozivljavaju posebno ovi sto voze vani.

• Like 1

1 minute ago, Barba said:

Jadan se ispekao sav .

Nije ni ovim soferima lako i oni svasta prozivljavaju posebno ovi sto voze vani.

Koji idiot moraš biti da to napraviš, jbte

Da li je ovo naš vrli gradonačelnik otišao na "bratimljenje" u Katar? Baš smo na dobrom putu EU integracija

8 minutes ago, Grunf said:

Da li je ovo naš vrli gradonačelnik otišao na "bratimljenje" u Katar? Baš smo na dobrom putu EU integracija

Ljudi zive u zabludi da ce ostvariti neke investicije ovo ono medjutim sve je to slabo i nista od toga nece biti .Arape Balkan odnosno Bosna samo zanima kao podrucje gdje mogu naci jeftine hostese odnosno jebulje vrhunskog stasa .Bas kao ona mala iz Bihaca sto je bila missica u Hrvatskoj sad glumi hoteljerku VIP aktivisticu .

Sve njihove investicije su po Francuskoj ,SAD ,Rusiji.

prije 9 minuta, Barba said:

Ljudi zive u zabludi da ce ostvariti neke investicije ovo ono medjutim sve je to slabo i nista od toga nece biti .Arape Balkan odnosno Bosna samo zanima kao podrucje gdje mogu naci jeftine hostese odnosno jebulje vrhunskog stasa .Bas kao ona mala iz Bihaca sto je bila missica u Hrvatskoj sad glumi hoteljerku VIP aktivisticu .

Sve njihove investicije su po Francuskoj ,SAD ,Rusiji.

Slazem se donekle s tobom ali treba odrzavati veze sa tim drzavama. Qatar je najbogatija drzava na svijetu i svi principi dobre diplomatije nalazu dobre odnose. 

57 minutes ago, Bosanac said:

Slazem se donekle s tobom ali treba odrzavati veze sa tim drzavama. Qatar je najbogatija drzava na svijetu i svi principi dobre diplomatije nalazu dobre odnose. 

Naravno da treba to ne osporavam ali ja licno nevidim sposobnog covjeka od nasi politicara za takve stvari iz vise razloga.

Prvi i najvazniji je poznavanje engleskog jezika i komunikacija 1na 1 sa datom osobom ili grupom ljudi .Nema poslovanja preko tolmaka jer odmah ispadas neozbiljan danas je komunikacija na engleskom osnom trgovine i poslovanja. 

Druga stvar iskljucivo pricati poslovno i o poslu i konkretnim prijedlozima ponudama jer vise niko nece da trosi svoje vrijeme slusajuci mi smo braca muslimani znas kod nas je bio rat i takve price nema kolisanja vec iskljucivo srz problema ponuda potraznja.

Najvaznija stvar biti iskljucivo posten i ici postenim namjerama a ne gledati licni interes mito korupcija, Katarci nisu glupi ljudi oni su svi skolovani po Harvardima i ostalim sveucilistima u UK i SAD. 

Mi da Kataru ponudimo izvoz vode za pice i po povoljnim uvjetima razumnoj cijeni nama bolji posao netreba odmah se moze otvoriti firma sa 100 zaposlenih .

Druga stvar investicija za aerodrom Bihac gdje ce ljudi letiti direktno iz Dohe za Bihac charter letovima sve i da oni naprave svojih 5 hotela to znaci dovoljno turista za domace a i u tih pet hotela se moze zaposliti 200 ljudi i vise sa koperantima. 

Izvoz hrane mesa pa arapi placaju po 200 eura za nase domace janje jer nikad nisu jeli tako ukusnu janjetinu ili kozetinu koja i nemoze nigdje biti ukusnija osim ona koja je na ispasi po planinama brdima i koja pije najbolju vodu .

Mlijeko,cajevi ,med ,kesten,ljekovito bilje su sve stvari koje mi mozemo njima prodavati i da od toga USK kanton i Bihac sa njim bude najrazvijeniji kraj na balkanu. 

I onaj  Fatmir Alispahić je puk'o ko sifon, brate koje gluposti valja. Baš je zaglibio

• Like 1

Just now, Grunf said:

I onaj  Fatmir Alispahić je puk'o ko sifon, brate koje gluposti valja. Baš je zaglibio

Sta prica neda mi se slusati ali me zanima?

2 minutes ago, Barba said:

Sta prica neda mi se slusati ali me zanima?

O masonima na Vučjaku :D o Dirku koji je mason i ti folovi...hrpa gnoja...jbga treba biti realan i priznati. Ne znam koji je njegov cilj u svemu ovome. Inače niti ja ga slušam niti čitam nego jednostavno ponekad naletim na linkove sa naslovima

1 hour ago, Bosanac said:

Nisam išao u tom smjeru, nego jednostavno se osvrnuo na "bratimljenja". Zadnje takvo doduše Bakirovo bratimljenje sa pakistancima rezultiralo je invazijom pakistanaca :D na BiH tj. Bihać i Kladušu

Edited by Grunf
  • Like 3

prije 23 minuta, Grunf said:

O masonima na Vučjaku :D o Dirku koji je mason i ti folovi...hrpa gnoja...jbga treba biti realan i priznati. Ne znam koji je njegov cilj u svemu ovome. Inače niti ja ga slušam niti čitam nego jednostavno ponekad naletim na linkove sa naslovima

Nisam išao u tom smjeru, nego jednostavno se osvrnuo na "bratimljenja". Zadnje takvo doduše Bakirovo bratimljenje sa pakistancima rezultiralo je invazijom pakistanaca :D na BiH tj. Bihać i Kladušu

Ima on nekad i pametnih, ne treba odmah ni otpisati čim se naslov pročita. U nekim stvarima se slažem s njim u nekima ne.

Ono što je činjenica da se ove migracije unazad par godina nisu slučajno desile, neko je to dobro organizovao s vrha(ČITAJ ELITE). Sirijske izbjeglice, ok, to bi mogao shvatiti, ali hrpu klošara i narkomana od kojih ni 1% nije iz Sirije ne mogu. 

Plus, odakle više lova tolika da se mogu privatni smještaji plaćati od po 10-20 eura DNEVNO??? A neki su tu već dobrih godinu i kusur dana. Maratonski razgovori na telefonima, pune kese bambuča i grickalica(da se hoće koji sjetiti makar sapun kupiti) itd.. Ko od nas sebi može priuštiti tako nešto, npr da plaćamo 20 eura smještaj a da se ne radi nigdje?

Znači ko god pomisli da su to samo teorije zavjere i slično, pored svega ovoga što sopstvenim čulima percipiramo svaki dan je jebeni idiot!

Ništa novo

• Like 4
  • Thanks 1

prije 1 sat, Grunf said:

Pa zato što ismijavamo kao Fatmira a i druge koje govore istinu zato nam se ovo i dešava.A šta je to on pogrešno rekao.

• Like 1

Naravno da su ovi migranti poželjni u evropi,bez dokumemata i identifikacije za dijeove:bubrezi pokoja zdrava jetra i sve što se u evropi i susjednim zemljama može zamijeniti.

Dobrodošli naivci bez dokumenata.

Naravno tu ima ološa,terorista i ostalih lopuža.

• Like 1

Na mainstream POPTV ne smiju ni komentare otvore, jer znaju da ima u SLO puno ljudi iz vaseg okolisa, koji bi mogli napisati koju rijec vise od "istine", kakvu prikazuje ovaj "refugees welcome" aktivisticki novinar. Vec naslov "Igra na begunski poti/Igra na izbjeglickom putu" otkriva koliko ce biti emisija objektivna.

https://www.24ur.com/novice/preverjeno/igra-na-begunski-poti.html

Ja mislim da smo prdnuli u shishu, i da ih se necemo rijesiti jos zadugo. Dzaba prica dzaba spika dzaba rasprave. I dalje ljudi mirno poatraju ovu invaziju NHO. Pa ja ne znam u kojoj realnosti zive moji sugradjani ali njih je sve vise i vise, a silnih naprimanih novih policajaca sve manje. 

Trojicu policajaca gore drze svaki dan i svaku noc u smjenama na Vucjaku. Haloooo trojicuu!!! Sta njih trojica mogu ako njih 500 odozgo krene na njih? Nema jedva ni signala na mobu, telecom dobro pokrio naravno. Ccc

i gledam sve vise ovih djevojcica bihackih u drustvu migica, doduse ovih sto ipak poznaju svrhu sapuna i dezodoransa, ali svejedno. Prestrasno. 

Nisam rasista, ali isto tako ne odobravam mijesanje u cilju zatomljenja bijele rase i poglupljenja evropske civilizacije i duha obrazovanja, umjetnosti i kulture koje ona predstavlja. A zasto se to desava? Da bi nekolicinq pojedinaca iz svjetske elite od 1% mogla da upravlja tim novonastalim polutupim masama. Mozemo li zaustaviti? NE. ali mozemo ppruziti otpor, i gledati da nas zaobidje. Medjutim, kad pogledam s kakvim ljudima zivim okruzena zapravo nekad pozalim migice koje bi se trebale ukrstati s nama. Zamisli dijete Bubsona ili Galijasevica i migice iz Pakistana sto ne zna za sta kanta za smece sluzi. Auff

• Like 3
  • Haha 3

1 hour ago, Fugaziii said:

Ja mislim da smo prdnuli u shishu, i da ih se necemo rijesiti jos zadugo. Dzaba prica dzaba spika dzaba rasprave. I dalje ljudi mirno poatraju ovu invaziju NHO. Pa ja ne znam u kojoj realnosti zive moji sugradjani ali njih je sve vise i vise, a silnih naprimanih novih policajaca sve manje. 

Trojicu policajaca gore drze svaki dan i svaku noc u smjenama na Vucjaku. Haloooo trojicuu!!! Sta njih trojica mogu ako njih 500 odozgo krene na njih? Nema jedva ni signala na mobu, telecom dobro pokrio naravno. Ccc

i gledam sve vise ovih djevojcica bihackih u drustvu migica, doduse ovih sto ipak poznaju svrhu sapuna i dezodoransa, ali svejedno. Prestrasno. 

Nisam rasista, ali isto tako ne odobravam mijesanje u cilju zatomljenja bijele rase i poglupljenja evropske civilizacije i duha obrazovanja, umjetnosti i kulture koje ona predstavlja. A zasto se to desava? Da bi nekolicinq pojedinaca iz svjetske elite od 1% mogla da upravlja tim novonastalim polutupim masama. Mozemo li zaustaviti? NE. ali mozemo ppruziti otpor, i gledati da nas zaobidje. Medjutim, kad pogledam s kakvim ljudima zivim okruzena zapravo nekad pozalim migice koje bi se trebale ukrstati s nama. Zamisli dijete Bubsona ili Galijasevica i migice iz Pakistana sto ne zna za sta kanta za smece sluzi. Auff

Bude 'Kandzijanje' uskoro!

• Like 2

Ovog sam se bojao ! Ljudi nemojte se ustručavati braniti našu djecu ako na ovako nešto naletite bez obzira koje je djete u pitanju ili bez obzira da li je napadač migrant ili naš građanin !!!!

image.png.c2e129232740e311b8d8fedc2a041296.png

• Like 2
  • Angry 3

8 hours ago, toby said:

Gospoda se uvijek mogu vratiti u Pakistan, a ako tamo nije dobro onda u Tursku, Grčku, Makedoniju, Srbiju, tamo ima hrane i lijepih migrantskih centara. Ako je problem hrana, zašto se isti moraju hraniti baš u Bihaću?

Pa normalno da mogu. 

prije 4 minuta, Grunf said:

Ovog sam se bojao ! Ljudi nemojte se ustručavati braniti našu djecu ako na ovako nešto naletite bez obzira koje je djete u pitanju ili bez obzira da li je napadač migrant ili naš građanin !!!!

Na ovo sam upozoravao od početka da će se desiti čekajte dok im prorade testestoroni kad dodju silovanja i uzimanja bijeli robinja a rezanje glava bijelcima. Boli njih briga za to što smo mi muslimani za njih smo bijeli psi.Najveci problem ovdje je policija koja sprečava narodu da se brani oni su odavno i ne znajući prestali biti naša milicija.

• Like 2

prije 3 minuta, Haldir said:

Pa normalno da mogu. 

Zašto si onda napisao da je Vučjak prividno rješenje aktuelne Vlade, što će "nam na zimu opet stvoriti problem da ćemo na ulici imati par hiljada gladnih ljudi"? Zašto bi problem vlade (vjetrojatno USK) bili nekakvi gladni ljudi došli tko zna od kuda, i zašto ti ljudi moraju biti baš u Bihaću gdje im se mora osigurati besplatna hrana?

• Like 1

1 hour ago, Grunf said:

A ma odmah u napad! Gdje god vidis da neko nekoga maltretira pogotovo ako maltretira slabijeg od sebe i pogotovo ako su bezobrazni migranti! Mi, kao gradjani ovog grada, svog grada, moramo im pokazati ciji je ovo grad i kako ce da se ponasaju dok su tu!!!! Ja se toga ne libim nijedne sekunde i ni u jednoj prilici, a u zadnjih godinu dana ih je bilo dosta. 

I nije li se nista dogodilo djecacima? Jesu li ok? Nisu li povrijedjeni?

4 minutes ago, Fugaziii said:

A ma odmah u napad! Gdje god vidis da neko nekoga maltretira pogotovo ako maltretira slabijeg od sebe i pogotovo ako su bezobrazni migranti! Mi, kao gradjani ovog grada, svog grada, moramo im pokazati ciji je ovo grad i kako ce da se ponasaju dok su tu!!!! Ja se toga ne libim nijedne sekunde i ni u jednoj prilici, a u zadnjih godinu dana ih je bilo dosta. 

I nije li se nista dogodilo djecacima? Jesu li ok? Nisu li povrijedjeni?

Ovo je prenešeno sa fb...koliko sam skontao djecu su išamarali i pobjegli

16 minutes ago, Grunf said:

Ovo je prenešeno sa fb...koliko sam skontao djecu su išamarali i pobjegli

Pa o tome smo već pričali bas o tom predjelu odnosno đačkoj ulici .

Haj budi miran dok su ti djeca u školi !

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...