Jump to content
FORUM

Recommended Posts

49 minutes ago, Real said:

Svi oni i srbi i hrvati i sekularni bosanci, koji govore da je zemlja pod utjecajem vanjskih islamista su u pravu.

Muslimansko bratstvo je ono koje vlada u BiH,svi vrhovi vlasti koje potječu iz bošnjačkog naroda su infiltrirani ovom organizacijom koja iznutra predvođena Izmetbegovićima,IZ i svim nivoima vlasti.Oni su ti koji žele da sekularni muslimani u BiH nestanu (a ne Dodik,Kolinda i Čović) i uništavaju BiH i bošnjački narod koji teži ka sekularizmu.Zato državni vrh ništa ne čini da spriječi migraciju radikalnih islamista,naročito onih iz isilove države.IZ ih što više podržava financijski i potpomaže da se proces što prije završi i da bosnom zavlada šerijah.Glavni organizator je Katar i Yusuf Al-Qaradawi koji je takoreći glavni vjerski učitelj muslimanskog bratstva koji je pobjegao iz egipatskog zatvora osuđen zbog radikalnog tumačenja islama za vrijeme Nassera u Katar i od tamo decenijama uz pomoć Katarske države pod pokriljem humanitarnih katarskih organizacija vrši kroz milione donacija za radikalne islamiste i muslimansko bratstvo islamizaciju evrope i ostalih kontinenata.

Veliku ulogu igra u tome igra i Al Jazira, koja je osnovana od strane Katara da bi pružila platformu ovoj organizaciji u što više moguće zemalja evrope,afrike i azije.

Na ovom videu na 25:25 se vidi u Dablinu u devedesetim godinama,kako je prvi čovjek u staranju nove muslimansko bratske organizacije do njega Kavazović kada je osnovana nova organizacija muslimanskog bratstva za što prije islamiziranje evrope.

Cijeli video je veoma interesantan 

https://youtu.be/EAVdr5RFamA

Fatmir Alispahic je u pravu,Dodik je u pravu i Kolinda je u pravu i svi ostali su u pravu koji se protive ovoj bosanskoj vlasti koja zastupa sve radikalne islamiste širom svijeta samo ne svoj sekularni bosanski narod i nastoje da se šerijat etablira u BiH.

Jeli vam sad konačno jasno gdje mi živimo? 

Nemoj ti nama vređati i nazivati pogrdnim imenima nosioce vlasti u BiH, kakva je takva je al je naša i narod je izabrao

• Aferim! 1
  • Haha 3
  • Replies 17,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3145

• Barba

1122

• rucica1

1115

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

prije 1 sat, Real said:

Svi oni i srbi i hrvati i sekularni bosanci, koji govore da je zemlja pod utjecajem vanjskih islamista su u pravu.

Muslimansko bratstvo je ono koje vlada u BiH,svi vrhovi vlasti koje potječu iz bošnjačkog naroda su infiltrirani ovom organizacijom koja iznutra predvođena Izmetbegovićima,IZ i svim nivoima vlasti.Oni su ti koji žele da sekularni muslimani u BiH nestanu (a ne Dodik,Kolinda i Čović) i uništavaju BiH i bošnjački narod koji teži ka sekularizmu.Zato državni vrh ništa ne čini da spriječi migraciju radikalnih islamista,naročito onih iz isilove države.IZ ih što više podržava financijski i potpomaže da se proces što prije završi i da bosnom zavlada šerijah.Glavni organizator je Katar i Yusuf Al-Qaradawi koji je takoreći glavni vjerski učitelj muslimanskog bratstva koji je pobjegao iz egipatskog zatvora osuđen zbog radikalnog tumačenja islama za vrijeme Nassera u Katar i od tamo decenijama uz pomoć Katarske države pod pokriljem humanitarnih katarskih organizacija vrši kroz milione donacija za radikalne islamiste i muslimansko bratstvo islamizaciju evrope i ostalih kontinenata.

Veliku ulogu igra u tome igra i Al Jazira, koja je osnovana od strane Katara da bi pružila platformu ovoj organizaciji u što više moguće zemalja evrope,afrike i azije.

Na ovom videu na 25:25 se vidi u Dablinu u devedesetim godinama,kako je prvi čovjek u staranju nove muslimansko bratske organizacije do njega Kavazović kada je osnovana nova organizacija muslimanskog bratstva za što prije islamiziranje evrope.

Fatmir Alispahic je u pravu,Dodik je u pravu i Kolinda je u pravu i svi ostali su u pravu koji se protive ovoj bosanskoj vlasti koja zastupa sve radikalne islamiste širom svijeta samo ne svoj sekularni bosanski narod i nastoje da se šerijat etablira u BiH.

Sve si skonto 100%. Ti si jedan dragulj kojega treba sto prije postaviti za predsjednika svemira. Kako si samo to sve prokuzio... 

prije 7 minuta, Bosanac said:

Sve si skonto 100%. Ti si jedan dragulj kojega treba sto prije postaviti za predsjednika svemira. Kako si samo to sve prokuzio... 

Ps. Mozes sa Danelom Rajkovicem ruku pod ruku. Isto razmisljate 😉

• Dislike 1
2 hours ago, Real said:

xDxD

• Dislike 1

SDA je izdajnicka, korumpirana i historijski nesposobna stranka koja je ovu drzavu unazadila za vijek vijekova ali ovo gore je obican skup neutemeljenih budalastina koje, uz Dodika&co koji to da se razumijemo spominju zbog dnevnopoliticih interesa a ne toboze neke istine ili provjerenih imformacija, spominju jos srpska zutila koja se na kioscima prodaju za 20 feninga.

Tako da ono, ne pokusavati na silu biti realan. Odgovornost za krizu nije iskljuciva nego je podijeljena. Na kraju krajeva nije bosanska vlast pod utjecajem muslimanskog bratstva sprijecila vojsku da stane na granicu i stiti istu od najezde bjelosvjetskog sljama te blokirala svaku sjednicu parlamenta na kojoj bi se migrantska kriza stavila na dnevni red nego izvjesni Dodik koji je ovom liku uz retarda Alispahica glas razuma. 

Edited by Pavarotti
  • Like 4
8 minutes ago, Pavarotti said:

SDA je izdajnicka, korumpirana i historijski nesposobna stranka koja je ovu drzavu unazadila za vijek vijekova ali ovo gore je obican skup neutemeljenih budalastina koje, uz Dodika&co koji to da se razumijemo spominju zbog dnevnopoliticih interesa a ne toboze neke istine ili provjerenih imformacija, spominju jos srpska zutila koja se na kioscima prodaju za 20 feninga.

Tako da ono, ne pokusavati na silu biti realan. Odgovornost za krizu nije iskljuciva nego je podijeljena. Na kraju krajeva nije bosanska vlast pod utjecajem muslimanskog bratstva sprijecila vojsku da stane na granicu i stiti istu od najezde bjelosvjetskog sljama te blokirala svaku sjednicu parlamenta na kojoj bi se migrantska kriza stavila na dnevni red nego izvjesni Dodik koji je ovom liku uz retarda Alispahica glas razuma. 

Baš tako. Meni se nikako nije dalo ni odgovarati. A mislim da je ovaj @Real onaj "Brod u boci" ako se ne varam. Ako jeste, to sve govori o samoprozvanom ekspertu sa sedam godina iskustva na polju istraživanja masonsko-rotšildskog plana smanjenja svjetske populacije na 34.670 ljudi. 

• Dislike 1

Poceli i avionom dolaziti.>:(

Letom iz Istanbula stiglo 60 Iračana, zadržani na Sarajevskom aerodromu
26. Septembra 2019.

1569488111_873x400-681x383.jpg

Čak 60 državljana Iraka s leta iz Istanbula danas je zadržano na Sarajevskom aerodromu od pripadnika Granične policije, saznaje Avaz.

Oni su u Sarajevo doputovali letom ”Turkish Airlinesa”.

Utvrđeno je da je riječ o ilegalnim migrantima i nije jasno kako su prošli kontrolu Turske i ko ih je pustio u avion.

Oni će prvim letom biti vraćeni nazad u Istanbul jer su ilegalni migranti, rečeno nam je.

• Like 3
9 minutes ago, rucica1 said:

Poceli i avionom dolaziti.>:(

Letom iz Istanbula stiglo 60 Iračana, zadržani na Sarajevskom aerodromu
26. Septembra 2019.

1569488111_873x400-681x383.jpg

Čak 60 državljana Iraka s leta iz Istanbula danas je zadržano na Sarajevskom aerodromu od pripadnika Granične policije, saznaje Avaz.

Oni su u Sarajevo doputovali letom ”Turkish Airlinesa”.

Utvrđeno je da je riječ o ilegalnim migrantima i nije jasno kako su prošli kontrolu Turske i ko ih je pustio u avion.

Oni će prvim letom biti vraćeni nazad u Istanbul jer su ilegalni migranti, rečeno nam je.

Preduhitri me :)

Sjecate se kad sam ja pisao da se zato ubrzano pocelo raditi na aerodromu a vele neki:" nemoguce moraju proci kontrolu na uzletistu. " Eto vidite da se moze i proci. Sve se moze

• Like 1
  • Aferim! 2
  • Thanks 2
15 minutes ago, Grunf said:

Preduhitri me :)

Sjecate se kad sam ja pisao da se zato ubrzano pocelo raditi na aerodromu a vele neki:" nemoguce moraju proci kontrolu na uzletistu. " Eto vidite da se moze i proci. Sve se moze

Za to trebaju i na aerodromima biti stroge kontrole (kao u svakoj zemlji) i nedati im da van ogranicene zone izadje nego odmah odakle su i dosli nazad slati.I ovi turci prodane duse (njihova mafija i po aerodromu radi).Nasa ministar vanjskih poslova ovo odmah treba turskom ministarstvu prijaviti.Hoce li Zvizdic adekvatno postupiti ( a to mu je duznost) ostaje da vidimo . Ako nista ne ucini onda onaj nas ministar unutrasnjih poslova US kantona treba takodjer reagovati (na reagovat, mislim Zvizdicu javno kritiku uputiti).

Edited by rucica1
Just now, rucica1 said:

Za to trebaju i na aerodromima biti stroge kontrole (kao u svakoj zemlji) i nedati im da van ogranicene zone izadje nego odmah odakle su i dosli nazad slati.I ovi turci prodane duse (njihova mafija i po aerodromu radi).Nasa ministar vanjskih poslova ovo odmah treba turskom ministarstvu prijaviti.Hoce li Zvizdic adekvatno postupiti ( a to mu je duznost) ostaje da vidimo . Ako nista ne ucini onda onaj nas ministar unutrasnjih poslova US kantona treba takodjer reagovati.

Ne znam kako se i jedan moze provuci a kamoli 60. Velik je broj turskih pasosa falsifikata a mi cini mi se imamo bezvizni rezim sa Turskom. Kad krenu turski kurdi na taj nacin, nece ih nista moci zaustaviti. A ovo je situacija za trazenje azila, mogu ga traziti da dobiju na vremenu , samo ako se sjete

2 minutes ago, Grunf said:

Ne znam kako se i jedan moze provuci a kamoli 60. Velik je broj turskih pasosa falsifikata a mi cini mi se imamo bezvizni rezim sa Turskom. Kad krenu turski kurdi na taj nacin, nece ih nista moci zaustaviti. A ovo je situacija za trazenje azila, mogu ga traziti da dobiju na vremenu , samo ako se sjete

Pa zato kazem ovdje Zvizdic treba posao da odradi a za pasose mislim da na aerodromu (kao u svim civilizovanim zemljama imaju one aparate za provjeravanje istih,to jest da li je falicifikat). Tursko ministarstvo unutrasnjih poslov treba da pokrene istragu o nacinu rada i to s pasosima u Turskoj.Stvar je samo koliko ozbiljno Zvizdic a i ministar unutrasnjih poslova BiH, svoju u nadleznost vide a i odradjuju. Pitanje - jel on ono jos uvijek u funkciji ministra vanjsih posliova?  

MUP USK vlastitim snagama protiv priliva migranata

26. Septembra 2019.

9_10-681x454.jpg

Ministarstvo unutrašnjih poslova USK uskoro će u saradnji s inspekcijskim organima pokrenuti opsežne aktivnosti kako bi se zaustavio nekontrolisani priliv migranata na područje Unsko-sanskog kantona, izjavio je Mustafa Ružnić, premijer ovog kantona.

Prema njegovim riječima, Operativna grupa za migrantsku krizu, koju čine predstavnici ključnih institucija u USK, koje su zadužene za ovu problematiku, održala je sastanak te je zaključeno kako državni organi vlasti ništa ne čine da se spriječi ulazak tih stranih državljana u BiH i potom njihov dolazak u USK.

“Nije nam preostalo ništa drugo već da se oslonimo na vlastite snage, policiju i inspekciju i pokušamo zavesti koliko-toliko reda u ovoj oblasti. Posao nam otežavaju i pojedini građani koji pružaju usluge prevoza ili smještaja migrantima. Oni moraju znati da su ti ljudi ilegalno u našoj zemlji i da im ne mogu pružati takve usluge”, istakao je Ružnić.

Također, ovom prilikom razmatran je plan mjera i aktivnosti za efikasno upravljanje migrantskom krizom, koji je nedavno usvojilo Ministarstvo sigurnosti BiH.

“Imamo izrazito nepovoljno mišljenje kada je riječ o tom dokumentu. Prije svega to se odnosi na namjenska sredstva u visini od preko 150 miliona eura, koja se usmjeravaju na jačanje granične službe i slične stvari, a najmanje se ulaže u Unsko-sanski kanton, gdje je žarište migrantske krize”, rekao je Ružnić.

Također, on je izrazio i nezadovoljstvo maglovitim obećanjima ministra sigurnosti Dragana Mektića o tome da će uskoro biti otvoren još jedan centar za migrante u BiH kako bi se rasteretio Unsko-sanski kanton, a da se ne pominje ni mjesto niti vrijeme kada će to biti – prenose Nezavisne novine.

Prema podacima MUP-a USK, samo od početka ove godine na područje ovog kantona stiglo je oko 18.000 migranata, a od zaključaka s brojnih sastanaka s nadležnim institucijama BiH i međunarodnom zajednicom gotovo da ništa nije provedeno. U međuvremenu, stanje s migrantima u Unsko-sanskom kantonu sve je komplikovanije kako se bliži hladnije vrijeme, jer za veliki broj stranih državljana, prije svega one koji borave na lokalitetu Vučjak, nije obezbijeđen adekvatan smještaj, već oni i dalje borave pod šatorima.

(nezavisne.com)

59 minutes ago, Grunf said:

Ovo sto cu vam reci mozda zvuci nevjerovatno ali se propusti desavaju ja sam jednom letio iz Brussela sa Zaventuma  za Norvesku prosao sam kontrole a da me niko nije pregledao cak ni pasos nisu gledali . Tek kad sam sjeo u avio sam svatio koliko su opasni ovi propusti . A na istom aerodromu je prije par godina bio bombaski napad .

Mada ovo iz Turske ova grupa turista nije propust vec namjerna akcija .

• Like 5
16 hours ago, sk64 said:

U ovome što je Real napisao ima puno istine svidjelo se to nekom ili ne, na kraju krajeva to svaki dan možemo osjetiti na vlastitom primjeru nebrige za USK od strane Sarajevskih gazda.

Bihac odnosno USK nakon rata znaci vise od 25 godina nije dobio niti jedan kapitalni projekat niti od drzave a niti od federacije odnosne entiteta !

O cemu mi vise treba da pricamo ?

A bogami pojedine selendre oko Sarajeva su imale vise drzavnin investicija .

Mi nemamo niti puteva niti aerodroma niti tvornica a sa malo truda i pameti i pomoci drzave se mogao obnoviti i Kombiteks i Agrokomerc 

Za ove što još uvijek pokušavaju da negiraju činjenice i video dokazni materijal,njima nemože niko više pomoći.Oni su odavno indoktrinisani od soroša ili muslimanske bratije.

Problem je u tome što su u alijanci s soroševcima i ostalim NGOima od kojih svako ima svoj cilj ali su trenutno saveznici dok ne pokore široku masu,a poslije imaju planove kako da se međusobno obračunaju.

Većina bosanskih muslimana je ipak normalna i sekularna i moraju se samo probuditi.

https://www.dnevnik.ba/teme/izetbegovic-i-muslimansko-bratstvo

https://www.bljesak.info/vijesti/flash/reis-kavazovic-brani-ideologa-muslimanskog-bratstva/103180

Video već postavljen treba pogledati od a do ž naročito interesantan od 24:00 dok je Kavazović u prvom planu konferencije u United Kingdom.

Ova bratija u videu koristi parole srpskog Dobrice Ćosića, da treba lagati dok ne stignu na cilj,tako i oni kažu a kada im se pokažu dokazi onda se pokušavaju izmigoljiti ko jegulja.

BiH je pod najvećim i najtežim ispitom jer s njom vladaju izdajnici protiv svog naroda.

• Like 1

Eto, to je to njih 50 za nekoliko sati obrađeno. To ti ja pričam. Ista situacija treba biti sa svim ostalim migrantima, jer apsolutno nikakve razlike nema

"Klix.ba

Službenici Jedinice granične policije Aerodrom Sarajevo nisu dozvolili ulazak 50 državljana Iraka koji su na Međunarodni aerodrom Sarajevo stigli letom iz Istanbula.
Kako je saopćeno iz Granične policije BiH, na drugoj liniji graničnih provjera pripadnici GPBiH utvrdili su da niko od 50 državljana Iraka ne posjeduje informacije o svrsi namjeravanog boravka u BiH te da BiH žele iskoristiti kao tranzitnu zemlju radi odlaska u zemlje Evropske unije.

"Državljani Iraka imali su turističke vize za BiH, koje su poništene, nakon što je utvrđeno da ne mogu opravdati namjeru boravka u BiH. U skladu sa Zakonom o strancima, uručena su im rješenja o odbijanju ulaska u BiH te će narednim letovima biti vraćeni u Istanbul", saopćeno je iz GPBiH.

Link na vijest na Klix.ba

Edited by Grunf
  • Like 3

Pa ova naša famozna operativna grupa sama sebe laže. Najavili još prije dva dana kreće akcija policije kontra migranata i ništa,a da bude gore njih još više. Pa policija nije sposobna centar grada počistiti a kamoli da nas uvjere u neke nove akcije. Centar grada su okupirali,povaljali se po klupama,Konzumom,na bini i naravno nigdje policajca da prošeta gradom.

Vidim jutros da su se uselili i one dvije građevine na trgu (Ilmin i Čavkićev) objekt. Spavaju dečki bezbrižno,još malo pa neka usele i u Kapetanovu kulu i zvonik pa nahajcaju vatru da ih Šuki bolje vidi iz svoje kancelarije.

• Like 7

Ja vjerujem da ih puno i u Srbiju na turisticku vizu avionom dodju.Bace ili sakriju pasose i pravac BiH. Kad pogledamo kloiko njih u Bihac sa novom odjecom, rusacima i ostalom opremom dodju... . Oni koji su se od Grcke pa  preko Balkana do Bihaca svercovali  i svugdje  potucali ne izgledaju onako  spremito i cilo.

• Like 1
1 hour ago, rucica1 said:

Ja vjerujem da ih puno i u Srbiju na turisticku vizu avionom dodju.Bace ili sakriju pasose i pravac BiH. Kad pogledamo kloiko njih u Bihac sa novom odjecom, rusacima i ostalom opremom dodju... . Oni koji su se od Grcke pa  preko Balkana do Bihaca svercovali  i svugdje  potucali ne izgledaju onako  spremito i cilo.

Ne kužim zašto bi bacali pasoše?

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...