Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 1 sat, Lidjo said:

koja propaganda, pa ovo je gore nego sto je hitler govorio ili sead puric za vrijeme autonomije :D

U tom tekstu (iz 2015. godine 😂) se radi o izbjeglicama iz Sirije, koji stvarno jesu obrazovani i ok ljudi barem ovi koje sam ja upoznao, a na Vučjaku su Pakistanci i Afganistanci koji ni poštene škole nemaju. Ne daj da te ovaj shizoforumaš peca na te jeftine fore.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Replies 17,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3145

• Barba

1122

• rucica1

1115

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

52 minutes ago, Hysteria said:

U tom tekstu (iz 2015. godine 😂) se radi o izbjeglicama iz Sirije, koji stvarno jesu obrazovani i ok ljudi barem ovi koje sam ja upoznao, a na Vučjaku su Pakistanci i Afganistanci koji ni poštene škole nemaju. Ne daj da te ovaj shizoforumaš peca na te jeftine fore.

Slažem se sa tobom, veliki broj Sirijaca su zbilja visoko obrazovani ljudi i natprosječno inteligentni. Ovaj Pakistansko-Afganistanski ološ je uglavnom nepismen

• Like 1
1 hour ago, Hysteria said:

Bio je jedan dio ali veci dio ne.Zavisno  iz kojeg dijela Sirije dolazi.Puno njih (vjerovatno s provincijskih ili seoskih podrucja) je samo arapskim pismom vladalo ali pretezno su civilizovaniji u svakom smislu. U sadasnjoj invaziji mislim da je najmanje Sirijaca. 

Edited by rucica1
1 hour ago, Hysteria said:

da su dosli Sirijci i oni stvarno iz rata pogodjenih podrucja (naprimjer Jemena) mi nebi vodili diskusiju ovakvu kakvu vodimo na ovom forum. To su skroz drugi narod i zaista trebaju pomoc. I taj narod bi se drugacije ponaso i nebi pravio ovolike probleme.

Mi ovdje vodimo diskusiju o ovim drugima. I 2015 je bila prica samo o Siriji, tad nikom nije receno da vecina uopste nije iz Sirije.

• Like 1
  • Dislike 1

Ministrica zdravstva USK izjavila da je medu ilegalcima jako puno HIV pozitivnih, hepatitisa, tuberkuloze, i ta ekipa se sece po gradu bez ikakve kontrole, jasno je da je ovo raspad sistema i izdaja vlastitih građana, ne mogu maltimudani koji su10 granica presli ilegalno skrivajuci idendtitet biti briga drzave u koju su ilegalno usli, cemu briga o tome kako bi izgledalo kad bi im se ukinulo slobodno kretanje? pa valjda je prvo BiH gradanin pa onda sve drugo?. jos uvijek na vidiku nema politicara kojem je vlastiti narod na prvom mjestu, to je tragedija.

• Like 2
  • Thanks 1
prije 5 sati, Hysteria said:

Kako si zaključio da se u tekstu iz 2015. radi o obrazovanim izbjeglicama iz Sirije?

• Like 2

Sta je ovo koji klinac u gradu? Ima iih minimum 100, od poste do sivog nebodera. Sjede uz cestu sa ruksacima i kesama, policije ni na mapi, znaci nikad ih jos u ovolikom broju po cesti nisam vidjela. I izasla sam sad malo kasnije, isto grupice. Prvi put nisam smjela slikati haha bilo ih je milion oko mene al sad cojk bio uz mene pa reko da fotkam hahaha

AFC7C3DE-D19F-402F-88A9-EA16F4729819.jpeg

• Like 1
1 minute ago, Fugaziii said:

Sta je ovo koji klinac u gradu? Ima iih minimum 100, od poste do sivog nebodera. Sjede uz cestu sa ruksacima i kesama, policije ni na mapi, znaci nikad ih jos u ovolikom broju po cesti nisam vidjela. I izasla sam sad malo kasnije, isto grupice. Prvi put nisam smjela slikati haha bilo ih je milion oko mene al sad cojk bio uz mene pa reko da fotkam hahaha

Sigurno je kruzer stigao na Otoku, pa malo razgledaju grad

• Like 1
  • Haha 2
10 hours ago, toby said:

Pa valjda će se među 700-800 napaćeno ispaćenih doktora i inženjera na Vučjaku naći netko tko je zaista neki doktor, medicinski tehničar, student medicine? Ili neće? 

Nije valjda da je šoroševska bagra lagala i širila propagandu? 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/reportaza-sa-zeljeznicke-stanice-s-koje-izbjeglice-hrle-u-srbiju-to-su-uglavnom-obrazovani-ljudi-lijecnici-odvjetnici-inzenjeri.../292960/

Sjajan argument - članak iz 2015. Tebi je baš dosadno.

• Dislike 1
20 minutes ago, nelexxx said:

Ma danas ih je pred Konzumom oko 15h bilo sigurno 60, suncaju se, tako da nema sta drugo biti, pravi "turisti s kruzera"

Svakiii bozji dan ih gledam tu, i uslikala sam i sta ostavljaju iza sebe. Fkt je katastrofa u gradu. Nikakve kontrole nad njima, nikakvih zabrana i ogranicenja kretanja, tacno zadirem i od odlaska u Konzum jer je zbog njih postao rupaca. Jedan dan sam uletila da uzmem dorucak i samo provirila i iste sekunde sse okrenula i izasla jer ih je unutra bilo barem 100tinjak i nisi mogao disati, a obzirom da s sobom nose i raznorazne zaraze izbjegavam i nositi korpe i uzimati voce i bilo sta sto nije hermeticki upakovano. Ljudi fkt nije zajebancija za ovo sto gvore u vezi zaraza, alergija, osipa, hiva i hepatitisa, nije se s tim igrati. Vrlo lako moze izbiti epidemija. Pa neki mdicinari iz Doma zravlja su fasovali neke precudne osipe i kozne reakcije nakon sto su isli u Borice ono u pocetku. 

A bukvalno niko nista ne poduzima, samo vaze pred kamerama, koji kretenski poltroni!

• Like 1

Evo čitam i čudim se najgorem gradonačelniku Bihaća u historiji. Shvatio je da kreće zadnja godina mandata pa pokušava sa ko zna već kojom strankom po redu da sačuva fotelju,ali već sa prvom tačkom famoznog "10 za Bihać"  programa je sebi zabio autogol. I tako nama čovjek koji odbija deložirati Biru i Đački dom i koji nam je navukao migrante u grad poručuje da on i njegov POMAK imaju rješenje a ono glasi:

1. Rješavanje migrantske krize u Bihaću
(migracije su globalni problem i u njegovo rješavanje konačno se mora uključiti federalna i državna vlast)

Wow xD,kakvo prosvjetljenje i poruka. WTF ... Nakon dvije godine jebade sa ovim hordama po gradu,naš (hvala bogu) budući bivši gradonačelnik nam ovom tačkom poručuje da će rješiti migrantsku krizu. Pa čovjek se zapita jer on stvarno misli da su građani koji već dvije godine muče muku sa migosima toliko glupi da će njemu dati glas za drugi mandat. Pa dragi Šuhrete jesmo zakazali sa protestima,ali na izborima Bišćani ako išta uvijek kazne one koji ih pokušaju praviti glupima.

Šlag na tortu je također i Šukijev jaran Peter koji časti parama i novim vozilima nerad najgore agencije u BiH

Evropska unija donirala dva kombija Službi za poslove sa strancima

https://www.biscani.net/evropska-unija-donirala-dva-kombija-sluzbi-za-poslove-sa-strancima/

• Like 3
1 hour ago, Fugaziii said:

Bili kod Bika!

• Dislike 1
1 hour ago, Venom said:

Evo čitam i čudim se najgorem gradonačelniku Bihaća u historiji. Shvatio je da kreće zadnja godina mandata pa pokušava sa ko zna već kojom strankom po redu da sačuva fotelju,ali već sa prvom tačkom famoznog "10 za Bihać"  programa je sebi zabio autogol. I tako nama čovjek koji odbija deložirati Biru i Đački dom i koji nam je navukao migrante u grad poručuje da on i njegov POMAK imaju rješenje a ono glasi:

1. Rješavanje migrantske krize u Bihaću
(migracije su globalni problem i u njegovo rješavanje konačno se mora uključiti federalna i državna vlast)

Wow xD,kakvo prosvjetljenje i poruka. WTF ... Nakon dvije godine jebade sa ovim hordama po gradu,naš (hvala bogu) budući bivši gradonačelnik nam ovom tačkom poručuje da će rješiti migrantsku krizu. Pa čovjek se zapita jer on stvarno misli da su građani koji već dvije godine muče muku sa migosima toliko glupi da će njemu dati glas za drugi mandat. Pa dragi Šuhrete jesmo zakazali sa protestima,ali na izborima Bišćani ako išta uvijek kazne one koji ih pokušaju praviti glupima.

Šlag na tortu je također i Šukijev jaran Peter koji časti parama i novim vozilima nerad najgore agencije u BiH

Evropska unija donirala dva kombija Službi za poslove sa strancima

https://www.biscani.net/evropska-unija-donirala-dva-kombija-sluzbi-za-poslove-sa-strancima/

Kakve su ovlasti lokalne samouprave kojima ista može riješiti problem migrantske krize? 

3 hours ago, Fugaziii said:

Sišli sa Vučjaka u šoping pa sad čekaju prevoz za nazad :)

BTW policija je kontrolirala mene u tom momentu, imam li sva dokumenta od auta,vozačku...itd

Edited by Grunf
  • Haha 2
1 hour ago, Haldir said:

Kakve su ovlasti lokalne samouprave kojima ista može riješiti problem migrantske krize? 

Sve se može kad se hoće:

Gradonačelnik Bihaća zatražio izmještanje 150 migranata iz zgrade Doma penzionera

Migranti izmješteni iz Doma penzionera u Bihaću

Deložiraš,protjeraraš van iz grada,prestaneš ih hraniti i problem rješen.

Ali kad odeš u Brisel sa gradonačelnikom Banja Luke Igorom Radojčićem lobirati da Banja Luka postane evropska prijestolnica kulture dovoljno govori koliko želiš rješiti se migranta u svom gradu

70363133_2522199967823175_3374530013188587520_n.jpg

• Like 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...