Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 17,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3138

• Barba

1120

• rucica1

1107

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Ma dajte ljudi okanite se ćorava posla sa tim antimigrant.ba. Ja jesam antimigrantski nastrojen zbog mnogih stvari ali taj Fatmir je opasno bolestan čovjek. Možda je on i u pravu ali način na koji piše ta stranica je krajnje degutantan

Edited by Grunf
  • Like 3
prije 38 minuta, Grunf said:

Ma dajte ljudi okanite se ćorava posla sa tim antimigrant.ba. Ja jesam antimigrantski nastrojen zbog mnogih stvari ali taj Fatmir je opasno bolestan čovjek. Možda je on i u pravu ali način na koji piše ta stranica je krajnje degutantan

Covjek govori samo istinu nista drugo ovdje lijepa riječ ne pomaže 

• Like 1
  • Haha 1

Ovo s ovim bezglavim u Korani nije bezveze. Do sada smo imali barem 30 mrtvih migranata u Hrvatskoj, Srbiji i BiH u zadnjih godinu i pol, pa se šoroševci zbog toga nikad nisu digli na zadnje papke, dapače, o tome cijelo vrijeme šute, a sada vidimo da su se i Haldir i ovaj proteroristički bolničar Dirk zbog bezglavog uzbunili ko da se osobno radi o dedi Šorošu. Neka opsežna propagandističko-teroristička operacija je otpočela.

Osim toga, zar baš nikom nije sumnjivo protjerivanje ovih kvazihumanitaraca s Vučjaka? Niti jedna institucija vlasti u BiH ne radi apsolutno ništa, a na Vučjaku uvode red ko u Švicarskoj.

46 minutes ago, gawk said:

Kolega mi kaze da sve sa Vucijaka vracaju u biru,u biru pristižu novi kontejneri,kreveti,deke itd..

Hehehe...ne kazem da tebi nevjerujem. Cak i sam mislim da ce to biti. Ali, zar nisu sve moguće političke garniture na USK rekle da se Bira zapravo prazni. Zar Vlada USK nije nalozila zatvaranje Bire u roku od tri mjeseca. Zar taj rok nije istekao prije tri mjeseca? Zar ne vidite da nas zapravo Vlada USK i Šuki zajedno sa njima pravi magarcima! Ali doci ce vrlo brzo dan kada se isti taj Šuki moći samo još kandidirati jedino za predsjednika MZ Sokolac. Pljuc, g*vno jedno podmuklo.

Edited by Grunf
  • Like 4
  • Aferim! 1
  • Thanks 2
36 minutes ago, 1260 said:

Svašta su oni govorili. Sjećam se da su rekli da u Biru neće primati novi i da policija to kontroliše. I da će se s vremenom isprazniti. Čini mi se da nije tako 

Ma salili se ljudi bolan, haha

• Dislike 1
  • Sad 1

Naravno da nema ništa od zatvaranja Bire, pa to jer od počeka bila šuplja priča, čisto mazanje očiju i dobivanje na vremenu. Sad kažu dolazi zima pa ih moraju sa Vučjaka premjestiti u Biru, eto desilo se a mi mutavi pa sve pušimo njihove priče. E kako smo jadni i glupi UŽASSSS!!!!!

• Like 1
1 hour ago, sk64 said:

Naravno da nema ništa od zatvaranja Bire, pa to jer od počeka bila šuplja priča, čisto mazanje očiju i dobivanje na vremenu. Sad kažu dolazi zima pa ih moraju sa Vučjaka premjestiti u Biru, eto desilo se a mi mutavi pa sve pušimo njihove priče. E kako smo jadni i glupi UŽASSSS!!!!!

Da se podsjetimno

http://www.uskdanas.info/2019/10/02/ministra-kljaic-operativna-grupa-ce-u-narednim-danima-poduzeti-represivne-mjere-video/

Ocekujemo obecane represivne mjjere.

• Like 2
On 04. 10. 2019. at 18:05, Grunf said:

Hehehe...ne kazem da tebi nevjerujem. Cak i sam mislim da ce to biti. Ali, zar nisu sve moguće političke garniture na USK rekle da se Bira zapravo prazni. Zar Vlada USK nije nalozila zatvaranje Bire u roku od tri mjeseca. Zar taj rok nije istekao prije tri mjeseca? Zar ne vidite da nas zapravo Vlada USK i Šuki zajedno sa njima pravi magarcima! Ali doci ce vrlo brzo dan kada se isti taj Šuki moći samo još kandidirati jedino za predsjednika MZ Sokolac. Pljuc, g*vno jedno podmuklo.

Ma znalo se da se vraćaju u Biru čim su ih prebacili gore. Vučjak je služio da se umiri situacija jer su bili svaki dan okršaji migranta,napadi na cure,pa Bubin hotel i fajt sa policijom itd,a bome počinjala i turistička sezona. Moralo se pokazati narodu da je sve "pod kontrolom".

Sad opet kad stiže zima puca se na aspekt "solidarnosti i suosjećanja" pa eto jadni da se nebi smrzli neka ih opet u Biri (koja je već trebala biti zatvorena),a o novim lokacijama ćemo pričati kad krene već 3 godina da su u centru grada

• Like 4
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...