Jump to content
FORUM

Recommended Posts

16 minutes ago, Venom said:

Ma znalo se da se vraćaju u Biru čim su ih prebacili gore. Vučjak je služio da se umiri situacija jer su bili svaki dan okršaji migranta,napadi na cure,pa Bubin hotel i fajt sa policijom itd,a bome počinjala i turistička sezona. Moralo se pokazati narodu da je sve "pod kontrolom".

Sad opet kad stiže zima puca se na aspekt "solidarnosti i suosjećanja" pa eto jadni da se nebi smrzli neka ih opet u Biri (koja je već trebala biti zatvorena),a o novim lokacijama ćemo pričati kad krene već 3 godina da su u centru grada

Evo citam da je i sinoc bilo incidenata u Biri i lakše ozljeđenih a navodno je i neka djevojka napadnuta u Ribiću

• Replies 17,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3145

• Barba

1122

• rucica1

1115

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Pa eto ne kuzim sad ove migrobrane, zar ne vide da ako stoku ne drzis u toru da ona  napravi stampedo i pritom rusi sve pred sobom. Toliko ociglednih situacija da te ljude treba, ne samo strogo kontrolisati i imati pod nadzorom, vec ih maknuti odavde ili jos bolje vratiti odakle su dosli. 

Vec me nervira ova situacija sa ilegalcima, smijesno je sto se desava i da niko, znaci nikoooo od vlasti nije uradio nesto. Treba napraviti primjer od njih par gdje ce ih se kazniti i to dobroooo i batinama i zatvorom i depprtacijom, pa ako vec moraju ovdje boraviti da znaju kako se smiju i mogu ponasati. Vec nase tuzilastvo ubicu pusta na slobodu i time daje hint da oni zapravo mogu raditi sta god zele. Que divno! ☠️

• Like 3

@Fugaziii kad bih ti rekao koju proceduru prolaze EU državljani koji otvaraju i ulazu u BiH pogotovo u Bihacu, pa to je strašno. A hrpa ilegalaca sve dobije samo tako. Da ne govorim o tom da su neki od tih ljudi odustali od daljnjeg ulaganja ovdje, barem privremeno 

• Like 2
1 hour ago, Grunf said:

@Fugaziii kad bih ti rekao koju proceduru prolaze EU državljani koji otvaraju i ulazu u BiH pogotovo u Bihacu, pa to je strašno. A hrpa ilegalaca sve dobije samo tako. Da ne govorim o tom da su neki od tih ljudi odustali od daljnjeg ulaganja ovdje, barem privremeno 

Bratee nista ne moras govoriti. Znam ja to sve. Pitanje je je li uopce imaju potrebne dozvole i sta sve ne ali se nasim inspektorima ne da kod njih zalaziti u te njihove - sta li je to, pa radije odu po lokalnim radnjama vidjeti mozel se ustinuti koja marka za budzet.

mada je mislim da njima nasi mamlazi otvaraju na svoje ime jer je lakse. A da oni to vode onda a ovamo bosnji udijele da kupi sebi nova kola il televozor u 4d, ili mozda novi telefooon. I ljudi pristaju na to jer znam da je jedna zena zamalo pala na spiku ovog sto je bio uhapsen u onom zlatno govnaston autu, sreca valjda pa zena nije ipak na sebe to uzela. Hahaha. 

Hej, imam jedno pitanje,koji je fazon da pojedini migranti imaju prekrivena lica, ali totalno prekrivena lica kao kod žena. Par sam ih jucer sreo i to nisam skontao ali bukvalno im se ni oci ne vide. Glava je kompletno prekrivena nekom vrstom marame tj prije kao neki veo crne boje. Ne znam kako bih to nazvao i muski su a ne žene. To sam prvi put vidio jucer

• Haha 1
  • Sad 1
  • Angry 1
4 hours ago, Grunf said:

Hej, imam jedno pitanje,koji je fazon da pojedini migranti imaju prekrivena lica, ali totalno prekrivena lica kao kod žena. Par sam ih jucer sreo i to nisam skontao ali bukvalno im se ni oci ne vide. Glava je kompletno prekrivena nekom vrstom marame tj prije kao neki veo crne boje. Ne znam kako bih to nazvao i muski su a ne žene. To sam prvi put vidio jucer

To policija  nesmije dozvoliti, to jest tako nesto mora zabraniti. Mislim da zakonski, lica radi prepoznavanja osobe, moraju biti vidljiva.Sta se bagra sve nece sjetiti.Te treba u pjescane pustinje vratiti pa nek se tamo zamotavaju. 

Edited by rucica1
  • Haha 1
51 minutes ago, 1260 said:

U Beču protesti pred Bh ambasadom zbog kampa Vučijak. 🙄

A nigdje niti jedne parole "Primimo ih u Austriju" nego samo Free Vucjak - citaj primite ih u Bihać hehehehe

Edited by Grunf
  • Like 2

Licemjerna bagra i nista drugo, tako i holiduvske zvijezde, zazivaju masovnu ilegalne migracije i drzave bez granica, busaju se u prsa 'humanizmom' ali u stvarnosti zive daleko od tih ilegalaca i nemaju nikakvog doticaja s njima i onima koji medu njima rade sra nja, takve stvari oni velikodusno ostvljaju za normalnu raju koji ih niti zvala niti su im potrebni ali su im zato silom nametnuti, eto sad UN gura agentu jedankog prava na zdravstvenu zastitu ilegalnih migranata, znaci baja doplazi iz nuklearne velesile Pakistana ravno u BiH na zdravstvenu njegu, tako po UN-u on moze traziti i besplatnu operaciju na otvorenom srcu odnosno moze dobiti i vise nego neki ubogi penzic koji je 40 godina radio, sada ima crkavicu od penzije od koje nemoze zivjeti, gladan i promrznut, ali hej, tko ga hebe, treba pakistanskom mlatimudanu dati prioritet, tri obroka, siguran smjestaj i dostupnu zdravstvenu njegu, odn. sve ono sto nemozes vlastitom stanovnistvu osigurati. Ma nek se vise gone u 3pm.

• Like 2
  • Thanks 2
2 hours ago, 1260 said:

U Beču protesti pred Bh ambasadom zbog kampa Vučijak. 🙄

i jos natpis "refugees welcome". Pa ovo je stvarno da pobijesnis!

Koji idioti ovo mogu napisati? Kakvu sliku saljes izbjeglicama sa takvim parolama? 

Sigurno ne da ih manje dodje, vec samo da ih jos krene na put!

Ovaj svijet ode u pm (ovi zeleni stvarno ce ovaj svijet odvesti u propast)!

• Like 2
  • Dislike 1
33 minutes ago, Lidjo said:

I ovi bi u Europu?

Večeras je oko pola šest bila i jedna tuča na sred trga i jedna u Prekounju. Divno nam se nadležni brinu o sigurnosti naše djece dok se kreću u škole i iz škola

Edited by Grunf
42 minutes ago, Fap mašina said:

Nije to prava tuča,to je hrkljuš.

Fino ulaze ljudima u alvije i niko da se nađe da ih razgrne....

I da ti uđe u avliju staš ?

robijati zbog neke budale ili budala .

ili da ti zabiju otrovan nož pod plećku 

• Like 1
  • Aferim! 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...