Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

34 minutes ago, Kljukusa said:

Ma jasta, vozi ih za B.P. U slucaju da se ko pobuni nazovi ih pristalicom Dodika i njegove genocidne tvorevine. Nema veze sto ce tamo Petrovcane napastovati samo neka je dalje od Grunfa i njegove avlije?!

Jel' stvarno mislis da ce ti prebacivanje na neku trecu relaciju u ovom formatu napraviti razliku? Ko ce financirati ogradu od 10 metara, ljudstvo te sve ono sto je unutra kada kantonalna vlada nema petlje da plati za jedan autobus da ih tek reda radi vrati u Sarajevo.

koga briga? koga je briga ove dvije godine za bihac i vucjak i za to sto se po bihacu fuljaju? kad smo trazili da se rijesi bili smo fasisti, ksenofobni, pa sto ne bi petrovcani bili dodikovi haha isto sranje drugo pakovanje, GONI SVE ZA MEDENO POLJE!!!!!!

• Like 1

Just now, Kljukusa said:

Medeno Polje ti je B.P., pjehe dodjes od jednog do drugog dok ispusis 2 cigare... Sto bas Medeno Polje, hajde da ih prebacimo na vrh Osjecenice, malo ce se vise namuciti dok sidju? Ili da ih ubacimo na ulaz u Zeljavu?

Pa Zeljava je samo manjim djelom u BiH. Dalje, bila bi ista stvar kao i sa Vucjakom jer EU ne zeli kamp blizu granice

• Like 2

1 minute ago, Kljukusa said:

Medeno Polje ti je B.P., pjehe dodjes od jednog do drugog dok ispusis 2 cigare... Sto bas Medeno Polje, hajde da ih prebacimo na vrh Osjecenice, malo ce se vise namuciti dok sidju? Ili da ih ubacimo na ulaz u Zeljavu?

haha ti i tvoje 2 cigare.... nije te bilo dok se opet nije pocelo spominjati medeno slatko polje....haha bolje se pripremi da podijelis s migicama te svoje dvije cigsice, jer eto ih :D

18 minutes ago, Fugaziii said:

haha ti i tvoje 2 cigare.... nije te bilo dok se opet nije pocelo spominjati medeno slatko polje....haha bolje se pripremi da podijelis s migicama te svoje dvije cigsice, jer eto ih :D

Ja bi iskreno da ti kazem radije bio migrant i dijelio cigaru s njima onako usljivim nego zivio pod istim krovom s tobom! 

U stvari, kao administrator ovog foruma, ti si u jednu ruku jedan dobar primjer drzave... sve se zna ali u sustini blage veze ni o cemu! 

Samo napred & izigravaj facu sa svoim cool engleskim uzrecicama i pogrdim rijecima za sve one koji imaju nesto drugacije vizije od tebe.

• Haha 3
  • Confused 1

@Kljukusa nije se tebe dobro zalilo izgleda, kadpricas te gluposti. Sta je, u redu ti je da su u Bihacu a nije ti u redu da su na nekoj livadi Van naseljenog podrucja Opcine Bos. Petrovac? Dzabe se ljutis i duris, njih eto tebi u komsiluk. Nisam ti ja tu kriva.

Pa neka selicemo ih od opcine do opcine da svi vi vidite kako je to kad se samo vama natovare ti ljudi na grbacu. Svi sutite i prozivate nas sto se bunimo, a kad vama prismrdi odma neke pobune... haha bice bice seljacke bune vidim

• Like 2

7 minutes ago, logan said:

Rekao je danas onaj vlasnik Sedre, da IOM plaća.

Pa i ja kontam da je tako. Međutim ja sam zbunjen sinoćnom sinoćnjom Mektićevom izjavom koja kaže " Mi rentamo Biru, Sedru,Miral..." itd

Ima i ovdje tekst da ga ne kopiram bezveze:

https://www.biscani.net/mektic-mi-trenutno-rentamo-biru-sedru-miral-to-su-desetine-hiljada-eura-i-sve-to-se-knjizi-na-teret-bih/

Ili Mektić nema pojma o čemu priča ili ima ili je samo bezobrazan ? Ako to ne smeta IOM-u da plaća rentu, zašto smeta njemu da IOM plaća rentu? Smeta mu jer ne može on naplatiti ? Zbunjola sam

Edited by Grunf
  • Like 1

prije 2 minuta, Grunf said:

Pa i ja kontam da je tako. Međutim ja sam zbunjen sinoćnom sinoćnjom Mektićevom izjavom koja kaže " Mi rentamo Biru, Sedru,Miral..." itd

Ima i ovdje tekst da ga ne kopiram bezveze:

https://www.biscani.net/mektic-mi-trenutno-rentamo-biru-sedru-miral-to-su-desetine-hiljada-eura-i-sve-to-se-knjizi-na-teret-bih/

Ili Mektić nema pojma o čemu priča ili ima ili je samo bezobrezan ?

Ako i kojim slučajem rentaju, rentaju preko sredstava EU, nikako iz svog džepa. Mislim zaboli me ko plaća, nadam se prestanku rentanja u skorije vrijeme, pa nek rentaju farme pilića u Laktašima.

• Like 1

Muzika za moje uši je kmečanje ovih kojekakvih pizduna iz NVO sekti  koje optužuju hrvatsku policiju za brutalnost.   Jeste brutalni su,  tuku teroriste itekako i sve je to tačno.   Stvar je u tome što ne postoji nijedan mehanizam koji će graničnu policiju da spriječi da odvali bubrege ilegalnim migrantima.  🤣 😀   Sva ova laprdanja žgadije iz kojekakvih mirovnih organizacija imaju težinu vjetra koji izleti nakon porcije pasulja.  Da ponovimo gradivo.   Tukli su ih,  tuku ih i tući će ih dok god nelegalno budu pokušavali preći granicu.  Mlatit će ih sve više i više i ne moguuuuuuuuuuu ništa da naprave.   😬

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Ma mektić je bezobrazan koliko je težak, a mašalna ima ga, na to sve je i polupismen pa ne razumije očigledno neke stvari, migrantima više nije mjesto u Bihaću a taj peder bi samo da se ovdje pravi novi migracioni centar. Ama ne može stari nikako. Ukoliko dođe do toga da se proširuju kapaciteti, sam ću otići najaviti proteste i sjediti na jebenom trgu ako treba isto sam. Na vukove sam kao torrrrrnjak haha. 

• Like 4

prije 1 minuta, SamoOptimizam said:

Ma mektić je bezobrazan koliko je težak, a mašalna ima ga, na to sve je i polupismen pa ne razumije očigledno neke stvari, migrantima više nije mjesto u Bihaću a taj peder bi samo da se ovdje pravi novi migracioni centar. Ama ne može stari nikako. Ukoliko dođe do toga da se proširuju kapaciteti, sam ću otići najaviti proteste i sjediti na jebenom trgu ako treba isto sam. Na vukove sam kao torrrrrnjak haha. 

Budalu napucat u guzicu.  Po nekoj logici stvari njegova bi primarna funkcija trebala biti zaštita istočnih granica, a  debil laprda o pravima migranata i konvencijama.  O zemljo otvori se

• Like 2

2 minutes ago, gargamel said:

Budalu napucat u guzicu.  Po nekoj logici stvari njegova bi primarna funkcija trebala biti zaštita istočnih granica, a  debil laprda o pravima migranata i konvencijama.  O zemljo otvori se

Ama idiot brale, moron, imbecil, u name it and it fits him... Još pička nema namjeru da se odrekne te funkcije hahahahah, mislim to je paradoks svih naših političara, drže se za fotelju dok ne iznesu i njega i fotelju iz kabineta. Nema čovjek pojma o čemu priča a ima muda reći nekom da ne barata informacijama. Pa ja od stida ne bih izjavio da u BiH ima 3-4 hiljade migranata kao što je on. No, sve u svemu treba biti istrajan i ne popuštati ni u kom slučaju. Narod ako ništa treba u tome podržati ove naše izdajice - vlast. Makar dok ispravno rade

• Like 3
  • Haha 1

Cirkusant Mektić je kao i uvjek do sad pokušao obrnuti priču iznošenjem čistih lažnih informacija. Kriju za Sedru,Biru i Miral plaća IOM sa kojim su vlasnici ovih objekata potpisali ugovor,a ne BiH kako je "izvalio" Mektić. Priča mu je propala istog trena kad su vlasnici sami objavili da neće produžavati ugovore sa IOM-m,a gdje niko nije ni spomenuo Ministarstvo sigunosti niti Vijeće ministara. Mektiću je žao jer ovo nisu državni objekti za koje bi njegovo ministarstvo klepalo kiriju pa je pokušao lažima okrenuti priču.IOM je kao što vidimo pokušao izvarati ponovo grad Bihać i Vladu USK jer je i pored zabrane pitao vlasnika Bire da produže ugovor,ali su odbijeni.

Mektiću je evo odlično odgovorio i Halil Bajramović koji sad prijeti da će migranti biti izbačeni iz Sedre jer ova klemezina iznosi lažne cifre u vezi kirije.

https://faktor.ba/vijest/mektic-ga-proziva-da-uzima-90000-eura-evo-sta-vlasnik-sedre-i-farme-u-medenom-polju-njemu-odgovara/56227

A kao šlag na torti Halil je Vladi USK 18.oktobra već poslao napismeno da migranti mogu besplatno na Medeno polje,što znači da je na EU i IOM samo da obezbjede hranu i smještaj, a Mektić sad može da se sakrije u mišiju rupu i tamo pametuje.

Migranti idu na Medeno polje

Clipboard01.jpg

• Like 3
  • Thanks 1

Kako ne kontate da je Mektic bitan lik u cijeloj priči . Njegov zadatak je da se priča sto vise odulji da bi stiglo sve više novca .

Oni u suštini pričaju jedno te isto od početka i svako definira situaciju kako njemu paše u sklopu dnevne politike . 
Ministarstvo sigurnosti je od početka palo na ispitu tamo po njihovim uredima ima milion neki dužnosnika milion agencija koje crpe novac i sva priča se svela na običnog policajca čija placa nije ni 1200 BAM bruto.

Hercegovina i Livanjsko polje su najidealniji za kamp slabo naseljeno a sve državna zemlja a mogu ih i pokrštavati u Međugorju možda HDZ dobije kojeg glasača vise .

• Like 5

3 hours ago, Fugaziii said:

Upravo taj nacin razmisljanja doveo nas je u ovu situaciju u kojoj jesmo... Zar mora svaki grad I selo naseg kantona da nadrlja da bi dosli pameti? Ovdje se planski radi na razbijanju Krajine, pocevsi od sudjenja Dudakovicu pa na dalje... Sve od strane gospode iz Sarajeva za koje se krv lila. Ima se 100 000 za kamp, a nema za autobus da se barem jedna tura migranata vrati u glavni grad. Ubili su ljude u pojam I nema vise ljuti Krajisnika koji bi do sada podjeli prugu I zabranili Talgu da ih dovodi. 

• Like 1
  • Aferim! 1

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...