Jump to content
FORUM

Recommended Posts

31 minutes ago, Lidjo said:

pa sto bi ulazio u konflikt sa ljudima koji su spremni na sve?

Najgore u svemu je sto ti ljudi nemaju sta izgubit, i zato stu najopasniji!

A na kraju krajeva, zasto imamo policiju? Ako gradjani moraju da sami reaguju onda nam ne treba policija!

Tako i ja mislim najbolje izbjeci konflikt gdje se god moze pogotovo sa ovim zivotinjama koje se na sve spremne . 

Nekazem ako je bas ugrozen zivot licno ili clana obitelji onda ok. 

Nisu u Americi ludi sto imaju zakon licne imovine i posjeda,i njihovi sudovi i tuzilastva se uopce ne trude da istraze mnogobrojna ubojstva sve je jednostavno regulisano u par recenica zakona prema kojem te svako na svom posjedu moze ubiti kao kera a svi imaju oruzje, ako osjeti da mu na bilo koji nacin ugrozis posjed i zivot. A kod nas ti udje u dvoriste provali kucu nanese ogromnu stetu u vecini slucajeva vlasnicima se nanesu teske tjelesno ozljede ili ubojstvo .I onda se ovakvi slucajevi vucu po sudovima i po deset godina .

Pricao mi prijatelj iz Kladuse usli mu u dvoriste njih 20 dok mu je zena sama bila kod kuce koja je zvala policiju koja nije dosla da bi se on u medjuvremenu vratio i na jedvite jade otjerao gamad koji su mu se smijali u lice i provocirali  i sta sam covjek moze protiv njih 20 i vise osim da te ubiju na pragu.

• Like 1

Eto, neki doktor u Limburgu u Njemačkoj maznuo kamion i zaletio se u automobile koji su čekali na semaforu.

https://www.tagesspiegel.de/gesellschaft/panorama/neun-verletzte-in-limburg-mann-faehrt-mit-gestohlenem-lastwagen-auf-autos-auf/25093068.html

Prvo su rekli da je bilo 17 ozlijeđenih i da je čovjek govorio arapskim jezikom, ali jadna policija ništa od toga ne može potvrditi, a ne može utvrditi ni motiv. Stvarno je teško utvrditi motiv nekog tko ukrade kamion i onda se namjerno zalijeće u osobna vozila. 

Po zadnjoj verziji je devet ozlijeđenih i osam uništenih i oštećenih automobila.

Državljani Katara traže radne dozvole u BiH tačnije u Bihaću. Došli legalno i legalno traže radne dozvole. Ali mi nejasno zašto? Zar nije to najbogatija zemlja svijeta a došli u ovaj jad, čemer i bijedu? Ili su "namirisali" biznis? Hm...

• Like 1

Pa mi ovdje imamo novu granu privrede, migrantsku krizu dolaze oni da se ogrebu i profitiraju u ovom rasulu.

Vjerovatno će za samostalne djelatnosti dobiti laku lovu od države il EU.

• Like 1

42 minutes ago, Barba said:

U Bileći ubijen migrant, incident s mještaninom

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/u-bileci-ubijen-migrant-incident-s-mjestaninom/191008061

Pocelo se ostvarivati ono o cemu pricamo.

Ocekujem zanimljive tekstove humanog izvjestavanja ovih dana .

Na žalost desilo se ono na što mi i ovdje upozoravamo. Ne opravdavam ubistvo ni po kom osnovu i detalji i motivi su nejasni niti su obrazloženi ali gledajući globalno i poznavajući situaciju koja se događa u Bihaću nije niti čudo da se desilo to što se i desilo. Vjerojatno se čovjek pokušao zaštiti. Ne znam. Ubistvo je ubistvo ali glavni krivac za ovo što se desilo je disfunkcionalan državni aparat koji je trebao preventivno i promptno djelovati da se niko ni ne dovede u ovakvu situaciju. 

Edit: sad vidim i ovaj tekst na klixu: https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/detalji-ubistva-migranta-kod-bilece-slucaj-od-subote-prijavljen-u-utorak/191008072

Edited by Grunf

Ma srbin ga neki rokno garant i to bezze 100%. Sad sav ponosan pije rakijetinu u nekoj hercegovackoj zabiti i hvali se kako je koknuo jos jednog muslimana...

Edited by Bosanac
  • Dislike 3

Gledam naslove i tekstove medija o dolasku migranata u Tuzlu. Po njima bi čovjek zaključio da je migrantska kriza tek počela i da je Tuzla jedina na stradala. Mi smo stvarno  odvojeni od centra drzave

• Like 4

Rad naše policije u Bihaću je katastrofa. Pa zar je toliki problem napraviti raspored da dva policajca svaki dan patroliraju centrom grada. Pa oko tri sata ih je pred Konzumom bilo preko 100,da bi tek na poziv stigla tri policajca. Plus stampedo 30-ak migranata koji su bjezali iz Konzuma. Pa tamo ispred DM je vec toliki smrad od njihovog valjanja i sve to jer nasa policija nece da proseta. 

Bilo bi poželjno da Šuki pozove direktora Konzuma i da ih se natjera da primjene recept od pošte,a to je da im se zabrani ulazak u centru jer se zbog toga okupljaju. Ako moze posta zabranit vala moze i Konzum.

• Like 3

Bosanac šta misliš jesu li migranti svu rakiju slistili u kući gdje su provalili u bileći,il su nešto ostavili domaćinu koji se branio.niko se ne treba veseliti ubistvu ljudskog bića,to vam valjda i vjere tako tumače?ovaj što je branio kuću je vjerovatno u pritvoru i odležaće svoje nedjelo a migranti mogu ubijati do mile volje po krajini jer nemaju dokumente da ih se može osumnjičiti.

• Like 3
  • Thanks 1

Šta je migranata ovako ubijeno i negdje zakopano po dumačama to samo Bog dragi zna . Sve je ovo žalosno iskreno .

• Like 1

Bogati evropljani bi sigurno platili dobro za njihove organe.a oni još bez dokumenata krenuli u svijet.

Nisu ih ni zakopali barba sami ih ostavili,ko i mnoge druge u prošlom ratu.

Edited by Fap mašina
  • Like 1

Izgleda da je ova na Izačiću opasno zagorila dik je dvojicu vozila.

• Haha 2

ZA NEPOVJEROVATI !!!! 

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ubistvo-u-bileci-obdukcijom-utvrdjeno-da-se-radi-o-migrantu-muslimanske-vjere/191009069?utm_medium=Status&utm_source=Facebook&utm_content=191009069&utm_campaign=Klix.ba+Facebook+status&fbclid=IwAR3CBf4Tkw8FWbkre-_lwkni302W_GdPZ25zUBLx-9sXvf9NLYm1pImrj-4

Doktori u Bileći su na putu za dobijanje Nobelove nagrade za ovaj rad. Izgleda da su razvili neku novu metodu koju koriste pa prilikom obdukcije (U PITANJU JE OBDUKCIJA I MRTAV ČOVJEK) mogu da utvrde nečiju vjeroispovjest. Često pročitaš GLUPOST i pomisliš "ovo je najveća glupost koju sam pročitao i nema dalje" a onda se svaki dan iznenadiš da postoji još veća glupost i da se ona prethodna čini tako malom. Pa nevjerovatno !!! Koja je to metoda da pogledaš čovjeka i utvrdiš njegovu vjeroispovjest ? 

• Haha 4
  • Confused 1

@Grunf ahahaha.... Fkt sam bila neraspolozena jutros, al ovo me je natjeralo da se presmijem... vise onako od muke kad skuzis s cim i s kim si okruzen... ovo je zemlja za naas, ovo je zemlja za sve nase ljudeeee.... al kad cucnes... za sve je osim za ljude.... cc

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...