Jump to content
FORUM

Recommended Posts

2 hours ago, Grunf said:

ZA NEPOVJEROVATI !!!! 

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ubistvo-u-bileci-obdukcijom-utvrdjeno-da-se-radi-o-migrantu-muslimanske-vjere/191009069?utm_medium=Status&utm_source=Facebook&utm_content=191009069&utm_campaign=Klix.ba+Facebook+status&fbclid=IwAR3CBf4Tkw8FWbkre-_lwkni302W_GdPZ25zUBLx-9sXvf9NLYm1pImrj-4

Doktori u Bileći su na putu za dobijanje Nobelove nagrade za ovaj rad. Izgleda da su razvili neku novu metodu koju koriste pa prilikom obdukcije (U PITANJU JE OBDUKCIJA I MRTAV ČOVJEK) mogu da utvrde nečiju vjeroispovjest. Često pročitaš GLUPOST i pomisliš "ovo je najveća glupost koju sam pročitao i nema dalje" a onda se svaki dan iznenadiš da postoji još veća glupost i da se ona prethodna čini tako malom. Pa nevjerovatno !!! Koja je to metoda da pogledaš čovjeka i utvrdiš njegovu vjeroispovjest ? 

Mediji u manjem BiH entitetu su cudo mislim zadnje vrijeme toliko gluposti dolazi od njih i toliko je neistina plasirano da normalan covjek to nemoze povjerovati. A najgore sto postoji velika vecina ljudi koji vjeruju njihovim lazima posebno se izdvaja RTRS  ciji program se iskljucivo bazira na huskacku politiku i stvaranje razlika izmedju naroda zaista sramota .A najzalosnija stvar da ce Bosnjaci kao najmnogoljudniji narod u BiH sa tim i doprinose najveci udio u budzet i porezne dohotke ostati upamceni kao jedini narod koji je finansirao svoje otvorene neprijatelje pa tako mi finansiramo i RTRS i druge medije . 

Nakon sto nas je ubijala JNA odnosno srbi sa naoruzanjem i granatama kojeg je narod sam finansirao mislio sam da se ovakve stvari vise nikad nece ponoviti ali zgleda da ce opet biti isto. 

U drzavi je hiljade nekih organizacija za kontrolu medija zurnalistike a niko ne reaguje na nacionalisticku retoriku i govor mrznje iz RS negiranje genocida i sveg ostalog.

BHRT prenosi utaknicu iz BL gdje cijelo vrijeme navijaci jebu istu tu drzavu velicaju genocid ratne zlocine te pustaju nacionalisticke pjesme a ista ta televizija nemoze osigurati prijenos atletike biH takmicara A. Tuke koji je osvojio najvazniju medalju za istu tu drzavu u atletici ikad.

Mi Bosnjaci smo se u ime suzivota odrekli nase zastave himne i mnogo cega drugog a dok i Srbi i Hrvati imaju svoje zastave pod kojima su vrseni zlocinni i genocid i nikom nista sta je slijedece cega se trebamo odreci doslovno najbolje da se jos naguzimo da nas hebu i opet nece valjati . 

• Like 1

....To je razmišljanje iz početka 90-tih .Mi smo ispravni a drugi ne valjaju.

• Like 1
  • Dislike 2

prije 49 minuta, Barba said:

Mediji u manjem BiH entitetu su cudo mislim zadnje vrijeme toliko gluposti dolazi od njih i toliko je neistina plasirano da normalan covjek to nemoze povjerovati. A najgore sto postoji velika vecina ljudi koji vjeruju njihovim lazima posebno se izdvaja RTRS  ciji program se iskljucivo bazira na huskacku politiku i stvaranje razlika izmedju naroda zaista sramota .A najzalosnija stvar da ce Bosnjaci kao najmnogoljudniji narod u BiH sa tim i doprinose najveci udio u budzet i porezne dohotke osati upamceni kao jedini narod koji je finansirao svoje otvorene neprijatelje pa tako mi finansiramo i RTRS i druge medije . 

Nakon sto nas je ubijala JNA odnosno srbi sa naoruzanjem i granatama kojeg je narod sam finansirao mislio sam da se ovakve stvari vise nikad nece ponoviti ali zgleda da ce opet biti isto. 

U drzavi je hiljade nekih organizacija za kontrolu medija zurnalistike a niko ne reaguje na nacionalisticku retoriku i govor mrznje iz RS negiranje genocida i sveg ostalog.

BHRT prenosi utaknicu iz BL gdje cijelo vrijeme navijaci jebu istu tu drzavu velicaju genocid ratne zlocine te pustaju nacionalisticke pjesme a ista ta televizija nemoze osigurati prijenos atletike biH takmicara A. Tuke koji je osvojio najvazniju medalju za istu tu drzavu u atletici ikad.

Mi Bosnjaci smo se u ime suzivota odrekli nase zastave himne i mnogo cega drugog a dok i Srbi i Hrvati imaju svoje zastave pod kojima su vrseni zlocinni i genocid i nikom nista sta je slijedece cega se trebamo odreci doslovno najbolje da se jos naguzimo da nas hebu i opet nece valjati . 

Aferim Barba. Imao bih jos stosta dodati na temu ali trenutno nemam vremena da tipkam.

• Like 1
  • Dislike 1

Ja nekad neke ljude stvarno nikako ne mogu razumjeti. Ove očajne migrante što su povjerili vlastiti novac glupačama i mogu, ali "hrabre Krajiškinje" nikako. Pa to je ruski rulet, danas jesi, sutra nisi, sve za par stotina eura. 

• Like 1

5 minutes ago, Haldir said:

Ja nekad neke ljude stvarno nikako ne mogu razumjeti. Ove očajne migrante što su povjerili vlastiti novac glupačama i mogu, ali "hrabre Krajiškinje" nikako. Pa to je ruski rulet, danas jesi, sutra nisi, sve za par stotina eura. 

Krijumčarenje ljudi je unosnije od dilanja narkotika ali i zakonske poslijedice su koliko znam puno veće. Zanimljivo u ovom slučaju je to da niti one "nemaju dokumenta" kod sebe pa ni vozacku ni saobracajnu...

Al vidite li i vi Ronaldinja kako izlazi iz gepeka :)

Edited by Grunf
  • Like 1
  • Haha 1

PORUKA EVROPI

Erdogan: Ako tursku vojnu operaciju u Siriji nazivate okupacijom, zažalit će te

S
\

Erdogan: Ako tursku vojnu operaciju u Siriji nazivate okupacijom, zažalit će te
Turski predsjednik Recep Tayyip Erdogan izjavio je danas da će Ankara poslati 3,6 miliona sirijskih izbjeglica iz Turske ka Evropi ukoliko evropske države vojnu operaciju turske vojske u Siriji ocijene kao okupaciju.
"Otvorit ćemo kapije i poslati 3,6 miliona izbjeglica u vašem pravcu", rekao je Erdogan u govoru poslanicima iz svoje partije Pravde i razvoja (AKP).

Erdogan je stao u odbranu turske operacije u Siriji nakon niza međunarodnih kritika, navodeći da će akcija podržati teritorijalni integritet te zemlje tako što će se suprotstaviti kurdskoj kontroli na sjeveroistoku.

Prema njegovim riječima, oni nisu iskreni, misleći pritom na Saudijsku Arabiju i Egipat, dok Ankara preduzima akciju i time se razlikuje od Rijada i Kaira.

Turski predsjednik navodi da je cilj vojne operacije protiv kurdske milicije obnova demografske strukture regiona i slanje Sirijaca njihovim kućama.

On je dodao da su turske snage na sjeveroistoiku Sirije ubile više od stotinu militanata.

Turska je juče napala položaje kurdske milicije na sjeveroistoku Sirije, samo nekoliko dana nakon što su se američki vojnici povukli iz te oblasti.

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/erdogan-ako-tursku-vojnu-operaciju-u-siriji-nazivate-okupacijom-zazalit-ce-te/191010103

3 minutes ago, Grunf said:

Krijumčarenje ljudi je unosnije od dilanja narkotika ali i zakonske poslijedice su koliko znam puno veće. Zanimljivo u ovom slučaju je to da niti one "nemaju dokumenta" kod sebe pa ni vozacku ni saobracajnu...

Pa ja, prave se glupe, kofol nemaju ništa kod sebe. Čisto sumnjam da su ove dvije krijumčarile u smislu prebacivanja preko granice. Vjerovatno su pokušali zaobići policiju maksimalno i ostaviti ih negdje gdje im je granica nadomak nosa. Ne znam samo kojem kurcu plače, morala je biti svjesna posljedica. U prdekanu i neka guli. 

A vidi starog koljatora Erdogana. Kako samo ucjenama izvlače sve što požele. Sa tom ciganskom turskom nacijom ne treba imati nikakvog posla, kamoli mu se dodvoravati po Beogradu. 

Edited by Haldir
  • Like 3
  • Thanks 2

Grunfe dao sam ti oskara za video.

Ove žene mi djeluju tako da bi one sad išle na hitnu jer su zbog policije doživjele stres i predinfarktno stanje.

Vjerovatno su spremne tužiti policajce i iz ovog svega izvući odštetu.

Edited by Fap mašina
  • Haha 2

32 minutes ago, Grunf said:

Hahahahaha...a gle kuja ahahaha

Kucke svercerske!

Kako su glupe ove zene kad moram reci natrpas auto pun migranata plus dvojicu u gepek i kad te ufati policija ti places bog te nece koji teatar. 

Sto se tice diktatora Erdogana jasno je da je Turska jedna od kljucnih pokretaca migrantske krize kojom pokusava ucjenjivati i manipulisati sa zapadom .

Sjecam se dobro videa prije par godina iz Turske kojim su spinovali Europsku javnost kako pomazu migrante te na racun toga dobili nekoliko milijardi pomoci a sad te iste ljude protjeruju usmjeravaju ka EU radi ciljeva koje su zacrtali a to je dio Sirije koju zele imati pod svaku cijenu te razbijanje Kurda .

I jos bi dodao da Turci koriste migrante kao jeftinu radnu snagu te su isti ostavljeni na mislost i nemilost zemljoradnika i privrednika u Turskoj ista stvar je i sa Grckom . 

Mediji u Turskoj su potpuno ograniceni bas kao u RS rade iskljucivo kako Erdoganova stranka kaze i uredjuju sve vijesti . 

Mislim da ce ovih 3,6 miliona vrlo brzo zavrsiti u nasoj zemlji odnosno u Bihacu .

• Like 2

A šta veli Šuki.., ide zima eto svih migranata u Bihać ? Pa naravno majmune kad si im izgradio 3 centra u gradu i poželio dobrodošlicu. Pljuc na karakter

Zima ide, ide zima
mali migi Biru ima

zima ide, ide zima
mali migi Vučjak ima

zima ide, ide zima
mali migi bundu ima

samo jedno migi nema
Šukija da mu krevet sprema

da mu hladne noge grije
dok u šumi vjetar vije.

@Fugaziii ove sa videa su iz tvoje mahale

Edited by Grunf
  • Like 1
  • Haha 6

Ove dvije direkt sa Pljesevice otisle direkta na cevape u Sarajevo kod tuzioca i jos jadne samo krenule po drva.Ako nista imale su besplatan prevoz do Sa.

2 hours ago, Barba said:

Kako su glupe ove zene kad moram reci natrpas auto pun migranata plus dvojicu u gepek i kad te ufati policija ti places bog te nece koji teatar. 

Sto se tice diktatora Erdogana jasno je da je Turska jedna od kljucnih pokretaca migrantske krize kojom pokusava ucjenjivati i manipulisati sa zapadom .

Sjecam se dobro videa prije par godina iz Turske kojim su spinovali Europsku javnost kako pomazu migrante te na racun toga dobili nekoliko milijardi pomoci a sad te iste ljude protjeruju usmjeravaju ka EU radi ciljeva koje su zacrtali a to je dio Sirije koju zele imati pod svaku cijenu te razbijanje Kurda .

I jos bi dodao da Turci koriste migrante kao jeftinu radnu snagu te su isti ostavljeni na mislost i nemilost zemljoradnika i privrednika u Turskoj ista stvar je i sa Grckom . 

Mediji u Turskoj su potpuno ograniceni bas kao u RS rade iskljucivo kako Erdoganova stranka kaze i uredjuju sve vijesti . 

Mislim da ce ovih 3,6 miliona vrlo brzo zavrsiti u nasoj zemlji odnosno u Bihacu .

Prije 2 dana gledala sam na njemackom PHOENIXSU interesantne diskusije poznatih politologa, novinara i jos nekih licnosti politiclog svijeta.

Potvrdjeno je da je Turska sa EU napravila sporazum za pomoc izbjeglicama, u vrijednosti od 7 milijardi.Do sad uplatjeno je 3,5 milijeardi.Ostatak sume do danas uplacen nije.Takodje je potvrdjeno da se ovi novci ne daju Erdoganu vec organizacijama koje su po pitanju opskrbe izbjeglica nadlezne.Kako su istakli, ostali dio novca nije uplacen jer mnoge EU zemlje nisu svoj dio u, za taj projekt odredjeni lonac, uplatile.Izmedju vremena u turskoj je oko 4 miliona izbjeglica za koje se brinuti treba (zdravstvo,za djecu skolstvo,smjestaj, ishrana) a prva uplata dogovorene sume uplacena je 2017 godine. U predjelima Turske gdje se vecina izbjeglica nalazi, pocelo je (na osnovu ponasanja "izbjeglica") i nezadovoljjstvo gradajana, a s tim pritisak na Erdogana, rasti.Takodjer se i po pitanju kurda diskutovalo te o nekorektnom ponasanju EU, o drzanju NATO i u prilicno dobroj dozi pokazivali su prema Edoganu i razumjevanje - cak je jedan potvrdio da, da je na Erdoganovom mjestu da bi se i on isto za svoju zemlju tako ponasao.

Nisam Erdoganov fan ali vidimo i osjetimo kakav je zivot sa izbjeglicama, sta se sve desava a ni u Turskoj ili Grckoj nista bolje nije, tako da bi s tim osudjivanjem trebali malo pazljiviji biti.To sto se kod nas u BiH puno ne ulaze je problem koji zasebno gledati treba a pored korupcije i kriminala od samog vrha pa do obicnih gradjana, netreba nas nista cuditi. Pa evo samo ovaj video sa ove dvije drolje, a koliko ovakvih po cijeloj zemlji imamo (za novac bi i mater prodali) - da su kazne vece i strozije manje bi ovakvih bilo ali pitanje je i to, koliko postenih i sposobnih u pravosudju imamo .

• Like 2
  • Dislike 1

@rucica1 Gledas propagandisticku televiziju koja radi za sistem lijevicarskih vladajucih stranki.Oni lazu cim usta otvore jer se bogate na ledjima naroda.

Evo kako se vodeci spikeri na njemackoj tv rugaju narodu kada misle da je mikrofon iskljucen.

https://www.waz.de/video/panne-bei-tagesschau-jan-hofer-plaudert-u-ber-sein-geld-id226924093.html

Gledaj malo druge izvore koji nisu na drzavnim jaslima.

• Dislike 2

Da li je ovo za ozbiljno ili opet zavlacenje građana kao i do sad?

FB_IMG_1570729054808.jpg

FB_IMG_1570729061985.jpg

26 minutes ago, Grunf said:

Da li je ovo za ozbiljno ili opet zavlacenje građana kao i do sad?

FB_IMG_1570729054808.jpg

FB_IMG_1570729061985.jpg

Opasno zvuci ali isto mislim da je izbaceno u javnost namjerno da gradjani znog ogromnog broja migranata ne krenu opet dizati bunu. Inace ovakav dokument nikad ne bi dospio u javnost. A i sprema se smjena trenutne Vlasti i prave se koalicije da se ova Vlada srusi i zato sad ocajnicki pokusavaju pridobiti ako ne podrsku onda simpatije. Kao ti se debilna Vlado sad sjetila clana 34 zakona o azilu. Ma nabijes ovo. Kladim se da im je Van der Qrcov advokat pomagao da sastave spinovani dokument. 

Haha a sto se tice ovih zena..... hahah prejake su! Najbolje prolazis kad te neko uhvati a ti se pravis glup a zene pocnu plakati. Klisej iz holivudskih filmova. Mogle su i meme ponuditi da im progledaju krpz prste, jahahaha!!! Znaci sretno nama sretno njima, sretno svima sprema nam se jos interesantnija zima ja mislim. 

• Haha 1

prije 2 sati, rucica1 said:

Prije 2 dana gledala sam na njemackom PHOENIXSU interesantne diskusije poznatih politologa, novinara i jos nekih licnosti politiclog svijeta.

Potvrdjeno je da je Turska sa EU napravila sporazum za pomoc izbjeglicama, u vrijednosti od 7 milijardi.Do sad uplatjeno je 3,5 milijeardi.Ostatak sume do danas uplacen nije.Takodje je potvrdjeno da se ovi novci ne daju Erdoganu vec organizacijama koje su po pitanju opskrbe izbjeglica nadlezne.Kako su istakli, ostali dio novca nije uplacen jer mnoge EU zemlje nisu svoj dio u, za taj projekt odredjeni lonac, uplatile.Izmedju vremena u turskoj je oko 4 miliona izbjeglica za koje se brinuti treba (zdravstvo,za djecu skolstvo,smjestaj, ishrana) a prva uplata dogovorene sume uplacena je 2017 godine. U predjelima Turske gdje se vecina izbjeglica nalazi, pocelo je (na osnovu ponasanja "izbjeglica") i nezadovoljjstvo gradajana, a s tim pritisak na Erdogana, rasti.Takodjer se i po pitanju kurda diskutovalo te o nekorektnom ponasanju EU, o drzanju NATO i u prilicno dobroj dozi pokazivali su prema Edoganu i razumjevanje - cak je jedan potvrdio da, da je na Erdoganovom mjestu da bi se i on isto za svoju zemlju tako ponasao.

Nisam Erdoganov fan ali vidimo i osjetimo kakav je zivot sa izbjeglicama, sta se sve desava a ni u Turskoj ili Grckoj nista bolje nije, tako da bi s tim osudjivanjem trebali malo pazljiviji biti.To sto se kod nas u BiH puno ne ulaze je problem koji zasebno gledati treba a pored korupcije i kriminala od samog vrha pa do obicnih gradjana, netreba nas nista cuditi. Pa evo samo ovaj video sa ove dvije drolje, a koliko ovakvih po cijeloj zemlji imamo (za novac bi i mater prodali) - da su kazne vece i strozije manje bi ovakvih bilo ali pitanje je i to, koliko postenih i sposobnih u pravosudju imamo .

Ma mi kukamo što sav teret ove krize (u BiH, pa i u regionu) pada na leđa USK, tražimo poštenu raspodjelu i da političari oštrije reaguju a čudimo se kad Turci to rade. Iskreno čudi mi da su izdržali ovoliko dugo

• Dislike 2

Već sam pomislio da se ova Operativna grupa raspala,ali evo živi su još. Ovo je još jedno u nizu lažnih obećanja i "upozorenja". Pa jel ova Operativna grupa zna da su migranti ovdje evo skoro pa pune dvije godine. Pa gospodo draga o kakvim vi više pismima imate pisati. Ova situacija se rješava djelima a ne saopćenjima i pismima.

- Zabranjuje se dalji prihvat migranata u centre BIRA i Miral. Za ranjive kategorije migranata ostaje smještaj u centrima Borići i Sedra (A građanima se priča već mjesecima da nema primanja i da se Bira fol prazni da bi se zatvorila,znači LAŽ)

- Zabranjuje se međunarodnim organizacijama produžavanje postojećih ugovora za iznajmljivanje objekata za prihvat migranata kao i sklapanje novih ugovora a bez prethodne saglasnosti Operativne grupe Vlade Kantona (Pa Robot je sa IOM-m ugovor i tako potpisao u Sarajevu,tako da ih boli ona stvar za saglasnost vlade koja nema muda ni zašto)

- Od Ministarstva sigurnosti BiH se zahtijeva da migrante iz privremenog kampa na Vučjaku, u što skorijem roku, izmjesti u raspložive smještajne kapacitete, kojima upravljaju nadležne državne službe, Ušivak i Salakovac (Ministarstvo i Mektić nisu ništa uradili dvije godine i mi i dalje nešto tražimo od njih)

- Od MUP-a USK zahtijeva se da ponovo  intenzivira kontrole kretanja migranata te da zabrani okupljanja na javnim mjestima, posebno u blizini obrazovnih ustanova kao i prosjačenje i sve vrste društveno neprihvatljivog ponašanja ( Migranti 2 godine u Bihaću i Vlada "traži" da rade svoj posao,ma bravo pa možda za još dvije godine dočekamo i onaj kućni red)

- Od Grada Bihaća i Općine Velike Kladuša traži se definitivno izjašnjavanje o mogućim lokacijama na kojima bi se mogli uspostaviti kampovi za prihvat migranata, a  Vlada USK ostaje pri  saglasnosti za lokaciju Medeno Polje te zahtijeva da ta lokacija bude razmotrena od nadležnih institucija (već imaju predložene lokacije a to su Vučjak,Medeno Polje i Lipa znači mrcvarenje i priča o lokacijam

- Od Željeznica F BiH traži se suspenzija linija za Bihać iz Sarajeva  i Tuzle ( blokiraj voz u Bihaću i suspenzija rješena)

- Služba civilne zaštite USK  zadužuje se da zatraži  operativno i materijalno uključivanje Federalne upravu  civilne zaštite  u kontrolisanju situacije na području  Unsko-sanskog kantona i  u uspostavljanju nove lokacije za prihvat migranata  van urbanih zona gradova (dvije godine ih čekamo)

- Od Crvenog križa USK se traži da se obrate svim domaćim i inozemnim organizacijama sa kojima sarađuju i zamole ih za interventnu pomoć u donacijama: šatora, topova za grijanje, agregata i ostale oprema koju bi mogli, putem CK USK, donirati za uspostavljanje kampa za prihvat miganata na novoj lokaciji (pa neka država plaća taj novi kamp i tako stiže 150 milja)

- Od Kantonalne inspekcije se traži da intenzivira aktivnosti kontrole iznajmljivača smještaja (mora se tražiti da rade svoj posao)

• Like 4
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

2 hours ago, Real said:

@rucica1 Gledas propagandisticku televiziju koja radi za sistem lijevicarskih vladajucih stranki.Oni lazu cim usta otvore jer se bogate na ledjima naroda.

Evo kako se vodeci spikeri na njemackoj tv rugaju narodu kada misle da je mikrofon iskljucen.

https://www.waz.de/video/panne-bei-tagesschau-jan-hofer-plaudert-u-ber-sein-geld-id226924093.html

Gledaj malo druge izvore koji nisu na drzavnim jaslima.

:DFakat ovaj program rijetko gledam ali listajuci po programima u oci su mi gosti i tema emisije za oko zapele.Prisutni su bili i lijevi i desni a i onih exsperata koji to na svoj nacin gledaju.Za izvor nekih vijesti uvjek se na vise nacina informisem.O izbjeglickom problemu i "EU pomoci" to su i druge medijske kuce objavljivale a i sam Sehover (o broju izbjeglica i (ne)dodjeljivanju pomoci) izjasnio.Nece nam valjda sad reci kako EU vrijedno i posteno na ovom problemu radi. To na koje medijske kuce ko uticaj ima,mi je poznato (ima nas ovamo sto u drustvu gdje zivimo malo aktivnije zivot provodimo).Zato sam navela da u osudjivanju trebamo malo pazljiviji biti. 

Neznam zasto ti Jan Hoferov dijalog na ismijavanje lici.Covjek starost na televiziji docekao.Nije za eksere nego je za pare radio.U sta ih je ulagao (ako nije u nesto nezakonito) to je njegova privatna stvar. 

Očekujem da će bakir ovih dana,ponuditi jednu dobrovoljačku (janjeću brigadu), svome sultanu erdoganu.

U današnjm raketiranju su poginuli civili i jedno dijete,a on još i dalje prijeti evropi da će pusiti stampedo od 3.5 mil. migranata,upravo je danas raselio neke ljude i napravio ih migrantima.migrantska industrija se razvija i mnogi će na tome omastiti brke.

Janjeća brigada bi bila sastavljena od ovih iz bosne koji jedu janjetinu sa bakirom,ili barem gaje za njega.komadant bi se birao iz šešira,a poželjno bi bilo da ima fakultetsku diplomu iz ljusine ili sličnog prestižnog fakulteta.

Edited by Fap mašina
  • Like 5

Vi morate shvatiti da to saopćenje ili šta je već, što je Vlada USK proturila u javnost, ne znači ništa osim novog mazanja očiju. Niti se uopće pitaju u svemu tome niti će se pitati, a postojanje te Operativne grupe je također apsolutno nebitno. IOM neće raspustiti nikakve prihvatne centre niti će primati naredbe od vlasti u USK i gradu Bihaću, već isključivo viših tijela. Zašto to jednostavno ne kažu, bolje će u javnosti proći nego kad konstantno petljaju i zavlače. 

Edited by Haldir
  • Like 3
  • Dislike 2

1 hour ago, Haldir said:

Vi morate shvatiti da to saopćenje ili šta je već, što je Vlada USK proturila u javnost, ne znači ništa osim novog mazanja očiju. Niti se uopće pitaju u svemu tome niti će se pitati, a postojanje te Operativne grupe je također apsolutno nebitno. IOM neće raspustiti nikakve prihvatne centre niti će primati naredbe od vlasti u USK i gradu Bihaću, već isključivo viših tijela. Zašto to jednostavno ne kažu, bolje će u javnosti proći nego kad konstantno petljaju i zavlače. 

Druze, krenulo te. Samo tako nastavi. Napredujes s kvalitetom i sadrzajem postova 😎

• Haha 1

Evo policija je opet pocela sprovodjenje migranata pjeske na Vucjak. Upravo grupa od 200 ode,ali nazalost to je samo malo da se gradjanima baci prasina u oci.

Evo vidim IOM je za tri policijiska kombija kupio naseg premijera i policiju. Jučer za premijera IOM je najgori,a danas naslikavanje,osmjeh i rukovanje.

20191011_180311.jpg

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...