Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Policija radi odnosno izliva vodu iz šupljeg u prazno . Dok talgo i ostali prevoznici slobodno dovoze migrante.

Sizifov posao!

Pa zar nije lakše zabraniti zakonski prevoz migranata javnim saobracajem prvo !

• Like 1

17 minutes ago, Barba said:

Policija radi odnosno izliva vodu iz šupljeg u prazno . Dok talgo i ostali prevoznici slobodno dovoze migrante.

Sizifov posao!

Pa zar nije lakše zabraniti zakonski prevoz migranata javnim saobracajem prvo !

Isti slučaj i sa autobusima i vozačima Centrotransa ali i drugih prevoznika pa i naših lokalaca. A zakonski je zabranjeno kako sam već i naveo i svom prethodnom postu. Samo treba sprovesti zakonske odluke

Edited by Grunf

Naše tekbiranje u ratu je bilo više da se neprijatelj uznemiri(prepadne),to nas nije vodilo u odbrani mi nismo bili džihad ratnici.

A da je poslužilo i dalo moral u akcijama sigurno jeste.eto otvoren je front u siriji za plaćenike i dobrovoljce,pa dokažite se.ponesite svoje zastave i ubijajte se do mile volje.......u ime čega?

• Like 4

19 minutes ago, Fap mašina said:

Naše tekbiranje u ratu je bilo više da se neprijatelj uznemiri(prepadne),to nas nije vodilo u odbrani mi nismo bili džihad ratnici.

A da je poslužilo i dalo moral u akcijama sigurno jeste.eto otvoren je front u siriji za plaćenike i dobrovoljce,pa dokažite se.ponesite svoje zastave i ubijajte se do mile volje.......u ime čega?

U mom vodu za tekbir je bio zadužen ni manje ni više nego pravoslavac iliti Srbin jer je bio najgrlatiji i rado je to radio. Pokoj mu duši i laka mu bila crna zemlja bosanska za koju je i pao

• Aferim! 2

prije 1 sat, Krajisnik2 said:

Kako to tako ne zboriste za vreme rata ili evo kada god bi bio skup ili obiljezavanje vaznih desavanja nisam plaho nesto uocio da se cinite zivi zbog tekbira. Umjesto da komentarises po pitanju sto to tekbir bas kada ih prosledjuju van grada da ne bihuzure narod, tebi je kao i ostalim tvojim misljenicima uglavnom posluzilo da se obrusis na Islam. Koja mrznja izbija iz vasih usta vi bi ovom narodu bili daleko gori dusmani nego svabe, ustase i cetnici zajedno, nesto poput ataturkovaca u turskoj.. Tebe su odbranili tekbirasi...:

Ne baljezgaj gluposti sit sam ja takvih kao ti ja jesam tekbirao u ratu i to  na prvoj liniji uvijek a takvi ko ti veliki muslimani po logistici  i humanitarnim punktovima

• Like 4
  • Thanks 1

prije sat vremena, zudox said:

Ne baljezgaj gluposti sit sam ja takvih kao ti ja jesam tekbirao u ratu i to  na prvoj liniji uvijek a takvi ko ti veliki muslimani po logistici  i humanitarnim punktovima

Moj stric rahmetli je bio veliki musliman pa je poginuo, bio u Tigrovima. Dajdza isto tako, u IDČ bio. Obojica na prvoj liniji izginuse. Stric mi drugi ranjen, isto na prvoj liniji. Otac moj isto ranjen... 

Rodica Djula 3 sina izgubila, svi na prvoj liniji izginuli, a ni jedan od njih namaza nikada ispustao nije. Od malena...

ko nas je onda branio upm? 

Edited by Bosanac
Dodatak

8 minutes ago, Bosanac said:

Moj stric rahmetli je bio veliki musliman pa je poginuo, bio u Tigrovima. Dajdza isto tako, u IDČ bio. Obojica na prvoj liniji izginuse. Stric mi drugi ranjen, isto na prvoj liniji. Otac moj isto ranjen... 

Rodica Djula 3 sina izgubila, svi na prvoj liniji izginuli, a ni jedan od njih namaza nikada ispustao nije. Od malena...

ko nas je onda branio upm? 

Kakve veze ima tvoja porodica kao i svi drugi branioci,rvi,šehidi sa ovim isilovcima? Nigdje veze ti komentar

• Like 4

14 hours ago, Bosanac said:

@fugazii Evo me opet na Kuli. Nije na "nekoj" ili "mojoj" Kuli nego na platou crkve Ante Padovanskog koju hejteri srusise prije 70ak godina. Ostao mi je jos jedan dzoks pa ako pozuris mozes koji dim povuci 😊 i ima policije, patrolira okolo ali se ne obaziru na dim guje od ove 2/3 ekipice koje su ovdje. Elem, cheers 😉

ja to mogu kod svoje kuce, kako je najljepse.... a Kule i Muzeja i Stensa i Betona i Otoke se nagledala pa onako ponekad cigs zapalim da me mine zelja haha...

i ne prozivaj ljude ovuda, ozbiljna je ovo situacija.... prateci sad ovu gehaniju sto se deshava u Siriji, ljudi ovo je treci svjetski rat a mi ni ne znamo, a migice su samo jedno od oruzja. Pratim i ove emisije o tome, i nase i strane, znaci ne pise se dobro. Satrase dole jadne kurde, a nije fer, al eto kazu kurdi se udruzili s al asadom i to je dobro, nek ne daju na sebe, i sreca pa ruse, kakvi god da su i koju agendu imaju (vrlo vjerovatno slicnu onoj americko-tursko-arapskoj) imaju uz sebe, jer nije fer fkt, stotinama godinama i vise turska kurde satra, a sad hoce tamo napraviti tampon zonu izmedju njih i isila, mah.... procitajte malo, pogledajte, strasno je sta se desava dole. I ozb ovo je treci svjetski rat samo su ove migrante naguzili u ovolikom broju da naravno kao i svakom dobrom politickom taktikom zamaskiraju te svoje planove u pozadini. zaHebano

• Like 2

Just now, Grunf said:

Kakve veze ima tvoja porodica kao i svi drugi branioci,rvi,šehidi sa ovim isilovcima? Nigdje veze ti komentar

Odgovorio sam Zudoxu samo na njegovo pisanje...

Druga stvar, pitas me iz koje sam pripizdine ja dosao i jesam li uopce u Bihacu. Ja sam rodjen i odrastao u Prekounju i tu i dalje zivim i radim. Ako si za kafu nekada, mozemo se naci pa cu ti ja donijeti svoj rodni list da se uvjeris u moje porijeklo, jer ti je ocigledno prebitno odakle je ko.

prije 7 minuta, Fugaziii said:

ja to mogu kod svoje kuce, kako je najljepse.... a Kule i Muzeja i Stensa i Betona i Otoke se nagledala pa onako ponekad cigs zapalim da me mine zelja haha...

i ne prozivaj ljude ovuda, ozbiljna je ovo situacija.... prateci sad ovu gehaniju sto se deshava u Siriji, ljudi ovo je treci svjetski rat a mi ni ne znamo, a migice su samo jedno od oruzja. Pratim i ove emisije o tome, i nase i strane, znaci ne pise se dobro. Satrase dole jadne kurde, a nije fer, al eto kazu kurdi se udruzili s al asadom i to je dobro, nek ne daju na sebe, i sreca pa ruse, kakvi god da su i koju agendu imaju (vrlo vjerovatno slicnu onoj americko-tursko-arapskoj) imaju uz sebe, jer nije fer fkt, stotinama godinama i vise turska kurde satra, a sad hoce tamo napraviti tampon zonu izmedju njih i isila, mah.... procitajte malo, pogledajte, strasno je sta se desava dole. I ozb ovo je treci svjetski rat samo su ove migrante naguzili u ovolikom broju da naravno kao i svakom dobrom politickom taktikom zamaskiraju te svoje planove u pozadini. zaHebano

On hoce tampon zonu da bi mogao prebaciti migrante tu jer se pretpostavlja da ih u Turskoj ima preko 3 mil. Ne znam sta bih mu rekao...

Ali, naravno, sva su rjesenja bolja od rata. Dao Bog da svi prestanu ove sekunde, ali...

21 minutes ago, Bosanac said:

Odgovorio sam Zudoxu samo na njegovo pisanje...

Druga stvar, pitas me iz koje sam pripizdine ja dosao i jesam li uopce u Bihacu. Ja sam rodjen i odrastao u Prekounju i tu i dalje zivim i radim. Ako si za kafu nekada, mozemo se naci pa cu ti ja donijeti svoj rodni list da se uvjeris u moje porijeklo, jer ti je ocigledno prebitno odakle je ko.

On hoce tampon zonu da bi mogao prebaciti migrante tu jer se pretpostavlja da ih u Turskoj ima preko 3 mil. Ne znam sta bih mu rekao...

Ali, naravno, sva su rjesenja bolja od rata. Dao Bog da svi prestanu ove sekunde, ali...

Nemam vremena za kahve i sjela. Ipak hvala na ponudi. Boldano mi nije bitno nego sam se osvrnuo na neke tvoje tvrdnje koje su pogrešne i nisi u pravu te se ponekad činiš da nemaš pojma o čemu pišeš kao da si pao sa Marsa a ne da si iz Bihaća. Previše bukvalno shvataš neke stvari pa tako i moj upit.Zato sam se pitao od kud si došao jer ne poznaješ neke stvari u ovom gradu

Edited by Grunf

prije 2 minuta, Grunf said:

Nemam vremena za kahve i sijela. Ipak hvala na ponudi. Boldano mi nije bitno nego sam se osvrnuo na neke tvoje tvrdnje koje su pogrešne i nisi u pravu te se ponekad činiš da nemaš pojma o čemu pišeš kao da si pao sa Marsa a ne da si iz Bihaća. Previše bukvalno shvataš neke stvari. Zato sam se pitao od kud si došao jer ne poznaješ neke stvari u ovom gradu

Problem je u tome sto vas par misli da ste uvijek i svaki put u pravu i da je ono sto vi govorite suho zlato, a misljenja ostalih su baljezgarije, kako Zudox kaze. Ali dobro... niko nikada na forumima nije promijenio misljenje niti nekoga razuvjerio, pa se to neće ni ovdje desiti...

Just now, Bosanac said:

Problem je u tome sto vas par misli da ste uvijek i svaki put u pravu i da je ono sto vi govorite suho zlato, a misljenja ostalih su baljezgarije, kako Zudox kaze. Ali dobro... niko nikada na forumima nije promijenio misljenje niti nekoga razuvjerio, pa se to neće ni ovdje desiti...

Nego reci ti meni...odeš li ti do Vučjaka? Pomogneš li bar da im se saniraju one rane ili nešto slično? Ozbiljno pitam

prije 1 minuta, Grunf said:

Nego reci ti meni...odeš li ti do Vučjaka? Pomogneš li bar da im se saniraju one rane ili nešto slično? Ozbiljno pitam

Nerado govorim o svom angazmanu u pomaganju drugima ali cu samo reci da sam bio u pretproslu nedjelju i odnio 7 vreca zimske gardarobe koje sam skupio preko svojih prijatelja koji zive u inostranstvu.

Just now, Bosanac said:

Nerado govorim o svom angazmanu u pomaganju drugima ali cu samo reci da sam bio u pretproslu nedjelju i odnio 7 vreca zimske gardarobe koje sam skupio preko svojih prijatelja koji zive u inostranstvu.

OK, samo sam pitao,zanimalo me...neću dalje o tom

• Like 1

Bagra ide kud hoće,provocira kako hoće ( ima u Bihaću i 7000 katolika) njima nije lako kad čuju bagru iz islamske džamahirije i izila kad im pred kućom tekbiraju.Vi sve to posmatrate kao iz Vip lože i mislite kao da na vas neće doći red.Kad bagra izgladni,kad nebudu dobili ono što im nepripada kao i besplatan polupansion,uzeće na silu.Niko ih pojedinačno nemože zaustaviti čak ni automatskom da ih pokosiš 50 rafalom 950 ih ide dalje na tebe.Vi niste njihova braća niti vas oni vide tako,vi ste za njih isto kao i ostali evropljani naime ćafiri.Oni su došli da otmu vašu očevinu i djedovinu jer nisu u stanju sami nešto stvoriti.Parazitskim načinom pokušavaju i doći će do svog cilja,a vi samo posmatrajte.

Probudite se jeste li normalni.

https://politikstube.com/bosnien-tausende-migranten-unter-allahu-akbar-rufen-auf-dem-weg-in-die-sozialparadiese/

• Like 1
  • Dislike 1

Prošao grad pješice sa jednog na drugi kraj. Nema ih puno po centru,tek pokoji se nazire.Na plandistu ih ima u grupama mislim da budu u onom bircu tamo.

@Real meni je malo čudno da su tekbirali kroz Žegar. Možda samo slučajnost

@jokesOnYou upravo i ja isto pokušao staviti. Ovaj čovjek je pukao ko kokica. Do koje mjere su takvi ljudi spremni ići to je nevjerovatno

• Like 2

2 hours ago, Grunf said:

@jokesOnYou upravo i ja isto pokušao staviti. Ovaj čovjek je pukao ko kokica. Do koje mjere su takvi ljudi spremni ići to je nevjerovatno

Pa ja juce pisem al de stas... nekako sve sto govori govori planski, i izvlaci situacije i rijeci iz konteksta zanemarucujuci siru sliku da kao dokaze kako je u pravu, sto radi vecina. Ja sam imala i pozitivna i negativna iskustva s migrantima i realno ti ne mozes njih sad bas sve okarakterisati kao ludake i kao lose ljude, ali ono sto je jedini i najveci problem je njihov broj na pvako malu sredinu. I ti tu ne mozes izdvajati evo ovaj je dobar ovaj nije. Samo je problem sto njih sa svih strana svakakvih ima u gomili na ovako malom mjestu i to je problem i tu nastaje ludilo mase. Da su rasporedjeni ravnomjerno po kampovima sirom BiH, kad vec moraju biti ovdje onda bi slika izgledala drugacije. 

4 hours ago, Bosanac said:

Sorry ali mislim da grijesis. Turci hejtaju kurde vec stotinama godina i rade im ruglo. Slicna situacija kao kod nas ovdje sto je. Fazon je sto turci hoce da potamane kurde i da izmedju sebe i ostatka naprave tampon zonu zato pustaju isilovce. A eno lik kaze da i oni sto su ih pustili nece da idu jer znaju da ovi hoce da se ponovno ojaca isil. Druga stvar, al asad je sasvim ok lik i najveci razlog svega toga je rat zza naftu koje je najvise ostala u Iranu i tu u Siriji. De brate udjite malo dublje u temu malo procackajte pa cete vidjeti. Ova tursko-americko-arapska invazija je pokrenula treci svjetski rat, ja vam kazem. 

• Like 3
  • Aferim! 1

Evo oglasio se i ministar povodom akcije. Kako kaže policija je pored ovih tzv kampova stavila blokadu na prijem novih migranata i svi novi idu na Vučjak. Ja mu dajem punu podršku za vraćanje priče da ih se sve prebaci na Medeno polje,kako kaže lakše bi se kontrolisalo i plus daleko su od gradova.

Edited by Venom
  • Like 4

prije 21 sati, Haldir said:

Aha. Baš ko par stotina naših navijača iz Cazina, Bihaća i Bužima što su nekidan u Zenici tekbirali. Hrpa terorista spremnih da iz Bužima lansiraju nuklearno oružje na Kostariku. Čuj tekbiranjem neko sebe odaje. Haha

I što kaže tata Šoroš, da će svim svojim plaćeničkim govnarima oduzeti 25% od plaće jer je na internetu izišao video koji ruši kompletnu proterorističku propagandu, kako kolona od 1000 napaćenih i iscrpljenih očajnih izbjeglih doktora, inženjera, studenata, žena i djece usred Europe svom snagom urla Allahu Akbar? Pa onda još 25%, ako to odmah ne pokušaju okrenuti na šalu i relativizirati? Crni Haldire, pa od čega ćeš živjeti?

prije 1 minuta, Venom said:

Evo oglasio se i ministar povodom akcije. Kako kaže policija je pored ovih tzv kampova stavila blokadu na prijem novih migranata i svi novi idu na Vučjak. Ja mu dajem punu podršku za vraćanje priče da ih se sve prebaci na Medeno polje,kako kaže lakše bi se kontrolisalo i plus daleko su od gradova.

Nisam doma s lokalnom bosanskom politikom, ali mislim da ovom Nerminu ne govore baš puno o planovima, i da je sve ovo organizirana podvala kruzeraša Šuhreta Fazlića i kompanije, već je sve dogovoreno, Fazliću će za dan-dva kapnuti neka lova iz Sarajeva, pola za goste s kruzera, pola za njega, i sve će u Bihaću biti po starom.

• Like 4
  • Aferim! 1

3 hours ago, Grunf said:

Dirka razotkriva ovaj video,gdje su ti kako kaže pretučeni,polomljeni,krvavi migosi. Eno im ceste i nazad odakle si došao 

• Like 2
  • Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...