Jump to content
FORUM

Recommended Posts

1 minute ago, Grunf said:

@rucica1 improvizirani kamp i još pretrpan. A niko se u cijeloj BiH na tom njihovom putu nije sjetio reći im da je kamp pretrpan i da su loši uvjeti. Nego samo "hajte čim prije". 

To znamo ja, ti a i oni isto.Dok god smo se (predstavnici grada i US kantona) na fin niacin svima, ljudski i zakonski obrcali, molili i dogovore trazili niko nas ozbiljno tretiro nije. Nadam se da su nasi nadlezni iz ovog pouku ponijeli i da ce dalje sa zapocetom akcijom nastaviti.Svi ovi visi nadleznici ljudskih prava i humanosti neka se obracaju drzavnim institucijama u Sarajevu koji svoj poso ne obavljaju a redovno plate primaju.Citam IOM a i EU nabrajaju njihov plan pomoci za BiH.U njemu stoji takodjer pomoc u povratku izbjeglica, migranata (kako god i zvali) u njihove zemlje.Nekoliko puta slusali smo izjave gdje su se neki od njih izjasnili da bi htjeli (jer su na razne nacine prevareni - ustvari na razne propagandne price nasjeli)  nazad u svoju zemlju. Zasto se tim ljudima (koji su zelju o povratku u svoju zemlju izrazili) pri tome ne pomogne.    

• Like 2
  • Thanks 1

Meni je smiješno da svi mediji samo govore o ugroženosti migranarmta dok stanovnike niko i ne spominje .

• Like 5
  • Aferim! 1

15 minutes ago, rucica1 said:

To znamo ja, ti a i oni isto.Dok god smo se (predstavnici grada i US kantona) na fin niacin svima, ljudski i zakonski obrcali, molili i dogovore trazili niko nas ozbiljno tretiro nije. Nadam se da su nasi nadlezni iz ovog pouku ponijeli i da ce dalje sa zapocetom akcijom nastaviti.Svi ovi visi nadleznici ljudskih prava i humanosti neka se obracaju drzavnim institucijama u Sarajevu koji svoj poso ne obavljaju a redovno plate primaju.Citam IOM a i EU nabrajaju njihov plan pomoci za BiH.U njemu stoji takodjer pomoc u povratku izbjeglica, migranata (kako god i zvali) u njihove zemlje.Nekoliko puta slusali smo izjave gdje su se neki od njih izjasnili da bi htjeli (jer su na razne nacine prevareni - ustvari na razne propagandne price nasjeli)  nazad u svoju zemlju. Zasto se tim ljudima (koji su zelju o povratku u svoju zemlju izrazili) pri tome ne pomogne.    

Ne treba se uopšte obazirati na prijetnje EU a pogotovo UN-a jer ionako ne misle ozbiljno mi smo to najbolje osjetili na svojoj vlastitoj koži a pogotovo Srebreničani !!! 

NAJVAŽNIJA STVAR: raspisati referendum građanima Bihaća žele li oni migrantski centar u svom gradu ! Nikakve peticije ne pomažu.Ako se referendumska/zakonska većina složi onda bujrum - radite šta hoćete ali ako se ne složi onda razlaz, neka ih i gladnih i golih i bosih a onda neka počnu pljačkati i napadati građane. Svi mi imamo sa čim da se branimo i više nego što vlasti misle...dosta je više. A ukoliko se vlasti na bilo kom nivou odluče za potez koji je mimo interesa građana onda idemo na proteste ali ne na trg nego ispred Bire, pa ćemo postaviti šatore i tamo kampovati !A ko ima muda neka nas skloni.

Pod hitno, pod hitno Vlada USK treba proglasiti VANDREDNO STANJE !!!!!

Edited by Grunf
  • Like 3
  • Aferim! 1

20 minutes ago, Grunf said:

https://usn.co.ba/izdvojeno/evropska-unija-trazi-da-se-prosire-smjestajni-kapaciteti-u-biri-i-miralu/161276/?fbclid=IwAR2HZmVNCYowczQNZVUBBPgiwBF5BHFrFPnwYkCFlwN0ZVTtJyiznVvqLRs 

Sredstvima EU se također jača kapacitet za upravljanje migracijama kroz obezbjeđivanje neophodne opreme i pomoći policiji Unsko-sanskog kantona, Službi za poslove sa strancima, Graničnoj policiji BiH i Sektoru za azil. EU također pomaže vlastima Bosne i Hercegovine sa dobrovoljnim povratkom migranata u zemlje njihovog porijekla.

Evo predzadnja recenica u tekstu linka. Znaci teku u ruke i po svim centrima i Vucjaku popisati ljude koji zele nazad i to ovoj EU gospodi dostaviti a ujedno poruciti da Bihac a ni V.Kladusa, sa svojim gradjanima, nisu sami za drzavne probleme nadlezni - niti se s tim mogu nositi. Dvije godine humanosti gradjana ova dva grada ostavili su duboke tragove. Neka od Bihaca i V.Kladuse od*ebu. Sa svojom humanoscu nasi gradjani su podrzali a stim i nagradili nerad ovih lezihljebovica na drzavnom nivou. Nije dzaba ona - dobar i budala, dva brata.   

• Like 3

37 minutes ago, Barba said:

Meni je smiješno da svi mediji samo govore o ugroženosti migranarmta dok stanovnike niko i ne spominje .

A niko i ne spominje sta ce sa grdjanima Bihaca i Velike Kladuse i njihovom djecom biti, ako se problem pod hitno ne rijesi, pa svi opet u grad nahrnu.Znaci gradjani se moraju dobro za njihov docek pripremiti .

• Like 2
  • Aferim! 1

Preko 20 godina smo mi bosanci ugroženi u svojoj zemlji,pa koga briga.ova priča sa migrantima je samo još jedna terapija da nam bude gore.nikakvog pravog otpora od našeg naroda prema vlasti nema.i ako je bilo to je brzinski riješeno(protesti prije nekoliko godina i sad ovi novi protiv migrantske krize).narod koji misli da će neko drugi bolje da se bori za njegovu budućnost nego on sam.biće nama još i gore.ovdje će prije komšija tužiti komšiju što je zapalio lišće u bašči,nego što će izići iz kuće i namlatiti migranta koji mu provaljuje u auto.ovdje neće ni biti nekog masovnog našeg otpora,jedino se možemo sami za sebe pojedinačno boriti.a to smo sigurno naučili u ovakvoj sredini,bar neki od nas.ostali olovku u ruke i opet na izborima glasajte za iste.

• Like 4
  • Aferim! 3

prije 10 sati, Haldir said:

Ona je ateista i vegan :)

Nikako da dočekam odgovor o tome zašto je dovoljno pročitati Milankovićev navod da je vođa migranata bivši ISIL-ovac, kao ni dokaz da vođa  migranata nije ISIL-ovac, pa ću malo proširiti temu.

Dakle, s jedne strane imamo nekog Milankovića s imenom i prezimenom i osobnim ispravama, s druge strane imamo tisuće uvezenih likova bez ikakvih osobnih isprava i bez dokazivog identiteta. Onda taj Milanković kaže da je jedan od tih uvezenih likova bivši ISIL-ovac. Potom se pojavljuje šoroševski aktivist Haldir i vadi nekakve presude protiv Milankovića u cilju diskreditiranja njegove izjave o ISIL-ovskom migrantskom vođi, sve kako bi navukao vodu na mlin u priči o jadnim dobroćudnim migrantima. Kako je to lijepo u šoroševskoj glavici, dakle Milanković, lik s imenom i prezimenom i osobnim ispravama nije vjerodostojan jer se može dokazati da je izgubio nekakav sudski spor, a s druge strane tisuće i tisuće likova koji nemaju ni ime, ni prezime, ni osobne isprave, dakle likovi za koje se ne može dokazati baš ništa, su vjerodostojni kad lupetaju gluposti o tome kako su izbjeglice, inženjeri, doktori, o hrvatskoj policiji s elektrošokerima, batinama i vukovima na lancu.

• Like 3

Evo citam eu kaze da je prioritet povećanje kapaciteta postojećeg smjestaj za migrante i trazenje novih lokacija. Sto mislite, kako ce biti?, nije tesko pogoditi. 

• Like 1
  • Haha 1

49 minutes ago, Fap mašina said:

Preko 20 godina smo mi bosanci ugroženi u svojoj zemlji,pa koga briga.ova priča sa migrantima je samo još jedna terapija da nam bude gore.nikakvog pravog otpora od našeg naroda prema vlasti nema.i ako je bilo to je brzinski riješeno(protesti prije nekoliko godina i sad ovi novi protiv migrantske krize).narod koji misli da će neko drugi bolje da se bori za njegovu budućnost nego on sam.biće nama još i gore.ovdje će prije komšija tužiti komšiju što je zapalio lišće u bašči,nego što će izići iz kuće i namlatiti migranta koji mu provaljuje u auto.ovdje neće ni biti nekog masovnog našeg otpora,jedino se možemo sami za sebe pojedinačno boriti.a to smo sigurno naučili u ovakvoj sredini,bar neki od nas.ostali olovku u ruke i opet na izborima glasajte za iste.

Ja to govorim jos od onih protesta prije.... sta ja znam ono kad se na Hamdijinu kucu islu haha....  Ovdje imas tri vrste ljudi:

1. kukavice i neznalice (to je nepobitna cinjenica i to neznanje je razlog sto se boje, ne poznaju svoja parava, ne poznaju zakone i uredjenje sopstvene drzave, zato ne smiju ustati protiv Vlasti);

2. ratne profitere, kriminalce, ove obicne jadne profitere sto se prodaju za marku, beskrupulozni politicari (veci sljam i od ovih dvadesetak hiljada ilegalaca)

3. i imas sacicu kriticne mase koja ne moze ama bas nista, ne zato sto ne pokusava, vec zato sto ne moze jer prethodne dvije navedene grupe ljudi su toliko sHebali situaciju da ovi drugi donose zakone po kojima ovi prvi ni ne smiju prdnuti a da ne budu kaznjeni, pa se kriticna masa uvijek ismije, izigra ili joj propadne svaki pokusaj da podigne svijest i pokusa probuditi ovaj usnuli narod.

I od koga da se ocekuje da rijesi ovu situaciju s migrantima kad je to puno vece od njih samih? neizbjezno je! da se reagovalo pocetkom prosle godine bilo bi drugacije, da se odma poduzelo odredjene mjere, da je narod ustrajao u protestima koji su se u vise navrata organizirali, sad bi izgledalo drugacije, a mozda bi i Vlast barem na ovom podrucju malo uprpala pa pocela stagod i za narod ciniti. Ali kako sam navela u pocetku, nemas raŠta..... Zalosno, frustrirajuce i ponizavajuce je na šta smo mi spali.... Uzas

• Like 3

prije 4 minuta, Fugaziii said:

Ja to govorim jos od onih protesta prije.... sta ja znam ono kad se na Hamdijinu kucu islu haha....  Ovdje imas tri vrste ljudi:

1. kukavice i neznalice (to je nepobitna cinjenica i to neznanje je razlog sto se boje, ne poznaju svoja parava, ne poznaju zakone i uredjenje sopstvene drzave, zato ne smiju ustati protiv Vlasti);

2. ratne profitere, kriminalce, ove obicne jadne profitere sto se prodaju za marku, beskrupulozni politicari (veci sljam i od ovih dvadesetak hiljada ilegalaca)

3. i imas sacicu kriticne mase koja ne moze ama bas nista, ne zato sto ne pokusava, vec zato sto ne moze jer prethodne dvije navedene grupe ljudi su toliko sHebali situaciju da ovi drugi donose zakone po kojima ovi prvi ni ne smiju prdnuti a da ne budu kaznjeni, pa se kriticna masa uvijek ismije, izigra ili joj propadne svaki pokusaj da podigne svijest i pokusa probuditi ovaj usnuli narod.

I od koga da se ocekuje da rijesi ovu situaciju s migrantima kad je to puno vece od njih samih? neizbjezno je! da se reagovalo pocetkom prosle godine bilo bi drugacije, da se odma poduzelo odredjene mjere, da je narod ustrajao u protestima koji su se u vise navrata organizirali, sad bi izgledalo drugacije, a mozda bi i Vlast barem na ovom podrucju malo uprpala pa pocela stagod i za narod ciniti. Ali kako sam navela u pocetku, nemas raŠta..... Zalosno, frustrirajuce i ponizavajuce je na šta smo mi spali.... Uzas

Ja donekle i razumijem ove starije generacije sto ne dizu ustanke, bune i revolucije. Prezivjeli su rat, izisli iznjega na mnoge načine osteceni itd ali me cudi sta je sa ovim mladim narastajima rodjenih poslije 95te. To su vec odrasle osobe od 20/25 godina. Ne znam sta oni misle. Njih je nekako kolektivna melanholija uhvatila. Daj nek imam keca za kafu i brz internet, a ostalo nek bude kako bude. 

• Like 2

1 minute ago, Bosanac said:

Ja donekle i razumijem ove starije generacije sto ne dizu ustanke, bune i revolucije. Prezivjeli su rat, izisli iznjega na mnoge načine osteceni itd ali me cudi sta je sa ovim mladim narastajima rodjenih poslije 95te. To su vec odrasle osobe od 20/25 godina. Ne znam sta oni misle. Njih je nekako kolektivna melanholija uhvatila. Daj nek imam keca za kafu i brz internet, a ostalo nek bude kako bude.

Od koga ce nauciti i vidjeti???

• Like 2

Uh ta mlađa generacija,pa oni se žene preko interneta, mladu nisu uživo ni vidjeli.djevojci neznaju uživo ni prići.to im je najbrži način da uđu u evropu,kakav takav brak.vjerovatno ih je ova situacija utukla.

• Like 1
  • Haha 1

prije 12 minuta, Fap mašina said:

Uh ta mlađa generacija,pa oni se žene preko interneta, mladu nisu uživo ni vidjeli.djevojci neznaju uživo ni prići.to im je najbrži način da uđu u evropu,kakav takav brak.vjerovatno ih je ova situacija utukla.

A djeca su nam takva jer su nam preko obrazovnog sistema tako odvojili djecu tolerancije i tako te gluposti.Kako ide ona kletva dabogda ti neprijatelj vaspitao dijecu 

30 minutes ago, Bosanac said:

Upravo ta generacija 20-25 koju si pomenuo nema pojma od života. A niti sve kasnije generacije ili je to samo takvo vrijeme došlo jer i meni je moj stari tako govorio. A vidis ta moja generacija je sa 20 godina izisla iz rata kao ratni veterani.

• Like 2

Kao i dosad, ministarstvo (ne) sigurnosti BiH i dalje prazne price provaljuje. Pa Mekticu dzukelo, potrazi smjestaje po cijeloj drzavi (ukljucujuci RS).Radi svoj posao za koji si placen - nece ti ga biscni odradjivati a ti krompir kopas i sijeno kupis a uredno platu primas.Nisu lokalne vlasti duzne problem cijele drzave rijesavati - idite jedan.

Ministarstvo sigurnosti BiH: Nema uslovne lokacije za novi prihvatni centar za migrante

Ministarstvo sigurnosti BiH: Nema uslovne lokacije za novi prihvatni centar za migranteFoto: E. M./Klix.ba
Ministarstvo sigurnosti BiH uputilo je saopćenje za javnost u kojem ističe kako već duže vrijeme traži od lokalnih vlasti da osiguraju adekvatnu lokaciju na kojoj bi se napravio novi prihvatni centar za smještaj migranta koji se nalaze na području Unsko-sanskog kantona.
Nažalost, lokacije koje su do sada predlagane, predstavnici Evropske Unije ocijenili su neprihvatljivim i odbili da ih finansiraju, navodeći kao razlog uslove na terenu ili da su u privatnom vlasništvu.
"I dalje očekujemo da će u što skorije vrijeme biti ponuđena adekvatna lokacija, nakon čega će Ministarstvo sigurnosti BiH sa partnerskim organizacijama izvršiti potrebnu koordinaciju i osigurati smještaj u novom prihvatnom centru za osobe koje se nalaze u kampu Vučjak, ali i sve novopridošle migrante na ovo područje", kazali su iz Ministarstva sigurnosti BiH.Također, prije nadolazeće zime planirana je izgradnja još jednog prihvatnog centra u okolini Sarajeva, kako bi se područje USK dodatno rasteretilo od pritiska migranata.Istovremeno, opredjeljenje institucija BiH je jačanje zaštite istočne granice, kako bi se smanjio ulazak ilegalnih migranata, a također BiH ne želi da postane tzv. "hot spot" za migrante čiji je krajnji cilj odlazak u zemlje Evropske unije.
  • Like 2

Orban je jasno rekao da će u slučaju najezde kozojeba upotrebit sovjetsko jugoslavenski model zaštite granice.  Pravi državnik koji brine o svojoj zemlji i svome narodu! 

• Like 5
  • Haha 1

3 hours ago, toby said:

Nikako da dočekam odgovor o tome zašto je dovoljno pročitati Milankovićev navod da je vođa migranata bivši ISIL-ovac, kao ni dokaz da vođa  migranata nije ISIL-ovac, pa ću malo proširiti temu.

Dakle, s jedne strane imamo nekog Milankovića s imenom i prezimenom i osobnim ispravama, s druge strane imamo tisuće uvezenih likova bez ikakvih osobnih isprava i bez dokazivog identiteta. Onda taj Milanković kaže da je jedan od tih uvezenih likova bivši ISIL-ovac. Potom se pojavljuje šoroševski aktivist Haldir i vadi nekakve presude protiv Milankovića u cilju diskreditiranja njegove izjave o ISIL-ovskom migrantskom vođi, sve kako bi navukao vodu na mlin u priči o jadnim dobroćudnim migrantima. Kako je to lijepo u šoroševskoj glavici, dakle Milanković, lik s imenom i prezimenom i osobnim ispravama nije vjerodostojan jer se može dokazati da je izgubio nekakav sudski spor, a s druge strane tisuće i tisuće likova koji nemaju ni ime, ni prezime, ni osobne isprave, dakle likovi za koje se ne može dokazati baš ništa, su vjerodostojni kad lupetaju gluposti o tome kako su izbjeglice, inženjeri, doktori, o hrvatskoj policiji s elektrošokerima, batinama i vukovima na lancu.

Da, njegove presude i javni istupi novinarskih društava o njegovom radu govore o njegovom kredibilitetu. 

Ja bi predložio vlastima da na svim mostovima od Otoke do Ripča postavi policijske punktove a sa ciljem da migrantima spriječe ulaz preko mostova.I te migrante usmjeravati prema Sarajevu. mogu talgo vozom, autobusom ili pješice.Mislim da bi se Bihac oslobodio migranata a i Vučjak bi se brzo ispraznio.

Za takvu operaciju treba manje policije nego da ih ganjaju po ulicama i livadama a efekat bi bio bolji.

• Like 1

prije 17 minuta, paša said:

Ja bi predložio vlastima da na svim mostovima od Otoke do Ripča postavi policijske punktove a sa ciljem da migrantima spriječe ulaz preko mostova.I te migrante usmjeravati prema Sarajevu. mogu talgo vozom, autobusom ili pješice.Mislim da bi se Bihac oslobodio migranata a i Vučjak bi se brzo ispraznio.

Za takvu operaciju treba manje policije nego da ih ganjaju po ulicama i livadama a efekat bi bio bolji.

Haha, pa ne zivimo na otoku. Nazalost. Stoka prodje ozbiljno obezbjedjene drzavne granice sa ozbiljnim granicnim policijama, termalnim kamerama i dronovima, strategijama iza kojih ozbiljna drzava a da ne prodje granicu poluraspalog kantona kojeg stiti slabasni MUP. 

Ove talgo vozom komotno propustiti do Bihaca, docekati ih dugim cijevima i u komadu odvoziti na Vucjak. Svakako ce u milion grupica doci u Bihac pa ti to opet iskupljaj i pazi kome ce u hladnoj noci na putu do Bihaca provaliti u kucu. 

EU je danas jos jednom zapecatila da njihova licemjernost nema granicu. 

Edited by Pavarotti
  • Like 3

prije sat vremena, rucica1 said:

Kao i dosad, ministarstvo (ne) sigurnosti BiH i dalje prazne price provaljuje. Pa Mekticu dzukelo, potrazi smjestaje po cijeloj drzavi (ukljucujuci RS).Radi svoj posao za koji si placen - nece ti ga biscni odradjivati a ti krompir kopas i sijeno kupis a uredno platu primas.Nisu lokalne vlasti duzne problem cijele drzave rijesavati - idite jedan.

Ministarstvo sigurnosti BiH: Nema uslovne lokacije za novi prihvatni centar za migrante

Ministarstvo sigurnosti BiH: Nema uslovne lokacije za novi prihvatni centar za migranteFoto: E. M./Klix.ba
Ministarstvo sigurnosti BiH uputilo je saopćenje za javnost u kojem ističe kako već duže vrijeme traži od lokalnih vlasti da osiguraju adekvatnu lokaciju na kojoj bi se napravio novi prihvatni centar za smještaj migranta koji se nalaze na području Unsko-sanskog kantona.
Nažalost, lokacije koje su do sada predlagane, predstavnici Evropske Unije ocijenili su neprihvatljivim i odbili da ih finansiraju, navodeći kao razlog uslove na terenu ili da su u privatnom vlasništvu.
"I dalje očekujemo da će u što skorije vrijeme biti ponuđena adekvatna lokacija, nakon čega će Ministarstvo sigurnosti BiH sa partnerskim organizacijama izvršiti potrebnu koordinaciju i osigurati smještaj u novom prihvatnom centru za osobe koje se nalaze u kampu Vučjak, ali i sve novopridošle migrante na ovo područje", kazali su iz Ministarstva sigurnosti BiH.Također, prije nadolazeće zime planirana je izgradnja još jednog prihvatnog centra u okolini Sarajeva, kako bi se područje USK dodatno rasteretilo od pritiska migranata.Istovremeno, opredjeljenje institucija BiH je jačanje zaštite istočne granice, kako bi se smanjio ulazak ilegalnih migranata, a također BiH ne želi da postane tzv. "hot spot" za migrante čiji je krajnji cilj odlazak u zemlje Evropske unije.

Najgori ministar u BiH ikad, a konkurencija je žestoka. Ne radi apsolutno ništa, kao eto neka Bišćani nađu lokaciju pa će EU finansirati i rješen problem. Bolje da pređe u influensere

Ja mogu shvatiti da je Vučjak neprihvatljiv za EU standarde, ali za za nas je on sasvim realno rješenje Uostalom ne tjera niko nikog da ostane na neuslovnom Vučjaku, eto Sarajeva, Tuzle, Mostara, Banja Luke. Izgleda svi očekuju nešto poput hotela Sedra i đačkog doma da mogu uživati uz Unu ili Aleju. 

• Like 3
  • Thanks 1

prije sat vremena, Haldir said:

Da, njegove presude i javni istupi novinarskih društava o njegovom radu govore o njegovom kredibilitetu. 

Jelda, a istovremeno su vam kredibilni:

- kriminalci koji ilegalno prelaze granicu, bez i jednog osobnog dokumenta, bez provjerljivog identiteta

- anonimni planinari koji pišu anonimna pisma, bez provjerljivog identiteta

- anonimni policajci koji pišu anonimna pisma, bez provjerljivog identiteta

Mrš.

prije 49 minuta, paša said:

Vidi, vidi, tko to nama u ksenofobe dođe. 

• Like 2

7 hours ago, Fugaziii said:

Haha prc prc haa? Iskreno, nisam ti ni jedno ni drugo. Niti vjerujem, niti ne vjerujem, a mesike se volim najesti kao sampion haha. Jedino mi bude nekad zao zivotinja sto su dali svoje zivote da se mi mesojedi mozemo naruckati. Ne volim ni feminizam jer je politicka tvorevina, volim nogomet, dobru knjigu i partijanu. Ali dosta o mom autu, pricajmo malo o meni haha. 

Evo odavno se nije desilo da ujutru u 8 srecem grupice migica, kojim li su putem oni posli haha. :) ljudi moji vi nemate pojma kako smo mi nadrljali i sta i nas i njih ceka.... 

Zena da voli fubal, voli dobar ateak, jos ako pijes pivu i na ista licis, perfektna 😂😂

Eh krecem za kladusu da vidim kakva je situacija, jel se sta promijenilo 😬😬

11 minutes ago, Lidjo said:

Zena da voli fubal, voli dobar ateak, jos ako pijes pivu i na ista licis, perfektna 😂😂

Eh krecem za kladusu da vidim kakva je situacija, jel se sta promijenilo 😬😬

Sretno! Ocekujemo izvjestaj stanja.:)

Noćas gledam N1 TV koja je imala direktno javljanje izBihaća i novinarka kaže da  su migranti s Vučijaka nestali i da niko ne zna gdje su otišli. Od 2900 migranata koliko ih je bilo da ih je trenutno oko 700 na Vučijaku.

Da li su otišli prema Hrvatskoj, da li nazad u Sarajevo i Tuzlu, nije znao ni ministar MUP koji je rekaoda policija i dalje patrolira   gradom i kupi migrante i odvodi na vučijak i da će se ta akcija proširiti na ostale gradove

• Confused 1

3 hours ago, rucica1 said:

To ti je već ustaljena priča Ministarstva sigurnosti od početka ovog haosa. Umjesto da rade posao za koji su nadlezni oni vazda govore kako nema lokacije (a ima ih i to Lipa,Meden polje) i onda odmah se nadje razlog da ni te lokacije nisu odgovarajuce.

Vec i ptica na grani zna da niko iz ministarstva nije pomakao prst da se nadje lokacija bilo gdje u BiH. Zato i dalje tvrdim da se Bira mora zatvoriti i migrante u kolonu pa prema Sarajevu pa neka im tamo nadju adekvatan smjestaj

• Like 3

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...