Jump to content
FORUM

Recommended Posts

1 hour ago, Hysteria said:

Fugazija umjesto da reaguje i upozori za vrijedjanje ona se smije. Aj dobro, sve je to normalno kod nas

Sta je hysteria sta places, meni je eto smijesno. Ne mozemo se uvijek svi slagati u svemu, a to sto sam ja moderator ne znaci da ne smijem da izrazim svoje misljenje i stav ili da se nasmijem kad mi je smijesno , to bi bilo ugrozavanje moje persone na ustrrb pozicije zar ne?

Ni ja se ne slazem sa Haldirom u skoro svemu jer ocigledno je polupao loncice i stavlja tamo neke blisko-istocne budaletine ispred svog naroda i tvrdi da treba pomoci istim tim budalama koje ovdje dolaze znajuci da je zemlja siromasna i nema za sebe a kamoli da zbrine njih, jos pustose i unistiae sve usput, provaljuju u kuce, napadaju narod i siluju djevojke i zene, ubijaju se i bodu medjusobno i sta sve ne. Aj mi nadji logiku u tome, a jos mi nadji logiku u tome zasto svi centri moraju biti na USK. Gle Bosne kolika je duga i siroka. Nije valjda da je samo na USK pogodono za centar? 

• Like 6
  • Thanks 1

Razumijem kolektivnu zabludu kako neko ovdje sprovodi propagandu i da je to za to masno plaćen. Teorije zavjere stvarno utiču na mozgove. Ali sad se dešava ono što je i bilo za očekivati, da sad svi kolektivno podmeću kojekakve nigdje veze tvrdnje koje ni u svjetskim teorijama zavjere ne postoje i svi kolektivno počinju vrijeđati, još uz amin moderatora @Barba

Ne znam kakva je smisao učestvovanja u ovakvim raspravama. 

Kako se žene ružno i vulgarno izražavaju na ovoj mojoj grupi na facebook, imam osjećaj da nas bog kažnjava što smo takvi

1 minute ago, paša said:

Kako se žene ružno i vulgarno izražavaju na ovoj mojoj grupi na facebook, imam osjećaj da nas bog kažnjava što smo takvi

To sam baš htio napisati ovdje ali nisam znao kako prenijeti to žensko vrijeđanje i to oko ničega. :)

41 minutes ago, Fugaziii said:

Sta je hysteria sta places, meni je eto smijesno. Ne mozemo se uvijek svi slagati u svemu, a to sto sam ja moderator ne znaci da ne smijem da izrazim svoje misljenje i stav ili da se nasmijem kad mi je smijesno , to bi bilo ugrozavanje moje persone na ustrrb pozicije zar ne?

Ni ja se ne slazem sa Haldirom u skoro svemu jer ocigledno je polupao loncice i stavlja tamo neke blisko-istocne budaletine ispred svog naroda i tvrdi da treba pomoci istim tim budalama koje ovdje dolaze znajuci da je zemlja siromasna i nema za sebe a kamoli da zbrine njih, jos pustose i unistiae sve usput, provaljuju u kuce, napadaju narod i siluju djevojke i zene, ubijaju se i bodu medjusobno i sta sve ne. Aj mi nadji logiku u tome, a jos mi nadji logiku u tome zasto svi centri moraju biti na USK. Gle Bosne kolika je duga i siroka. Nije valjda da je samo na USK pogodono za centar? 

Imaš pravo na svoje mišljenje ali nemaš pravo da vrijeđaš nekoga. Kao moderator ako vidiš da neko vrijeđa  drugog člana treba da mu edituješ ili izbrišeš post, eventualno da autora kazniš. A ne da se smiješ kao znak odobravanja vrijeđanja

• Like 2

prije 32 minuta, Haldir said:

Razumijem kolektivnu zabludu kako neko ovdje sprovodi propagandu i da je to za to masno plaćen. Teorije zavjere stvarno utiču na mozgove. Ali sad se dešava ono što je i bilo za očekivati, da sad svi kolektivno podmeću kojekakve nigdje veze tvrdnje koje ni u svjetskim teorijama zavjere ne postoje i svi kolektivno počinju vrijeđati, još uz amin moderatora @Barba

Ne znam kakva je smisao učestvovanja u ovakvim raspravama. 

Prijatelju, nitko osim tebe samog ti nije kriv za tvoj propagandni poraz. Nitko ti nije kriv što: a) nemaš osobnih kapaciteta suvislo i argumentirano raspravljati, b) zastupaš interese terorista nasuprot interesima vlastite zajednice, c) svakim upisom upadaš u kontradikcije jer ni sam ne vjeruješ u to što pišeš što je nulti dokaz da si plaćenik i d) nastupaš kao sumanuti fašistički inkvizitor koji diskreditira sugovornike i izvore na temelju podrijetla čime sam sebi skačeš u usta. Dakle, prestani cendrati kad svi znamo da si tu po zadatku i tu ćeš i ostati. 

• Like 2

prije 12 minuta, toby said:

Prijatelju, nitko osim tebe samog ti nije kriv za tvoj propagandni poraz. Nitko ti nije kriv što: a) nemaš osobnih kapaciteta suvislo i argumentirano raspravljati, b) zastupaš interese terorista nasuprot interesima vlastite zajednice, c) svakim upisom upadaš u kontradikcije jer ni sam ne vjeruješ u to što pišeš što je nulti dokaz da si plaćenik i d) nastupaš kao sumanuti fašistički inkvizitor koji diskreditira sugovornike i izvore na temelju podrijetla čime sam sebi skačeš u usta. Dakle, prestani cendrati kad svi znamo da si tu po zadatku i tu ćeš i ostati. 

Ostat će '' tu'' dok ga policija ne pokupi i ne strpa u prdekanu.  Vidiš da tačno zna rute kuda kozojebi prolaze.  Kažem da je to sitni švercer kozojebima kojem smetaju policajci na granici jer mu remete biznis.  Ljute ga do te mjere da bi pucao na policiju.  

• Like 2
  • Aferim! 1

4 hours ago, gargamel said:

Frnan iz Pakistana kaže big problem.  Frnan nema smještaj,  hrana mu je loša i ne može da se liječi u bolnici.  Budite ljudi pa dajte Frnanu meni da si naruči hranu po izboru,  osigurajte mu hotelski smještaj i i obavezno mu uplatite zdravstveno osiguranje kako bi mogao da se liječi.  Big problem, big problem.  Bosanci budite humani pa se pobrinite za sve te kozojebačke šugavce i osigurajte im sve što vaša djeca ne mogu imati. Biiiiig problem. Mrš u MP3 šugavi

I dajte mu spremqcicu kao u sedri da mu pravi krevete i cisti, nedo bog da isprlja svoje prstice i uradi nesto!

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

17 hours ago, EtTore said:

Kako se vise mozete ovdije blamirati?

GTF!

Ti ko buba coreli izgleda. I tvoji roditelji jos cekaju da izgovoris svoju prvu recenicu gdje razumiju sta si htjeo reci 😂😂

• Haha 4

Just now, Lidjo said:

Ti ko buba coreli izgleda. I tvoji roditelji jos cekaju da izgovoris svoju prvu recenicu gdje razumiju sta si htjeo reci 😂😂

Ne talasaj!

1 hour ago, 1260 said:

Imaš pravo na svoje mišljenje ali nemaš pravo da vrijeđaš nekoga. Kao moderator ako vidiš da neko vrijeđa  drugog člana treba da mu edituješ ili izbrišeš post, eventualno da autora kazniš. A ne da se smiješ kao znak odobravanja vrijeđanja

da, onda trebam sjediti cijeli dan i brisati svaki treci post..... Kao da nemam pametnija posla... Pa radila sam to jedno vrijeme, pa mi dodje isti Haldir kad sam tobyju editovala ili izbrisala post ili slicno, i kaze NEMOJ BRISATI, KVARIS RASPRAVU, STO SE PETLJAS.... i ja vratim. a nisu govorili nista skoro drugacije od ovoga na sta sam se nasmijala.... a nekad se moras i nasmijati da ti kazem iskreno, jer mi je sva ova prica vec postala presmijesna. samo se sikiramo bezveze oko necega sto je doista neizbjezno - i to je jedna od sitnica oko kojih se slazem s Hladirom. On mozda ima svoje razloge i pouzdane izvore zasto je to tako, ali se slazemo oko toga da ne mozemo izbjeci ovu gehaniju s migrantima jer je unaprijed dogovorena i prije nego ce pocet prelaziti iz Srbije u BiH.

Druga stvar, ostajem pri svom drugom dijelu posta, neka mi odgovori kako to mi njemu ubacujemo rijeci u usta i vrsimo neku propagandu sto je naveo, a on sam se potrudio da izvuce iz milion zakona milion nekih clanova tih zakona po osnovu kojih ova propala drzava treba da zbrine hulju koja hara njome, a nije zbrinula ni svoje gradjane kako treba. svaka osoba koja to ne vidi i ne shvata, za mene je smijesna i radi i cini ili ima korist radci protiv svog vlastitog naroda. Eno Sveddske, poletila da ispomaze jadnim izbjeglicama, sad ne smiju prdnuti svedjani u vlastitoj zemlji od ludjaka. Gdje to normalno? I zasto mi niko, ili recimo Haldir koji odlicno izgleda barata informacijama, ne odgovore zasto se ne rade centri u drugim kantonima da se rastereti USK, vec mi se smije kad napisem da je Vlada USK dobila vec kesh za zbrinjavanje migica ali ga je potrosila na svoje neke tamo opcine (ima li u Vladi uopste biscana hhaha?). I na to dodaj onog izroda od Fazlica sto je prodao ovakj grad u maju 2018. godine.

Manite se kacenja na jednu moju, sve sto sam ja ikad napisala i rekla je 100% tacno, i vjerujem u sve sto sam napisala, i ja cu se smijati ovim prevrtacima u facu kad sve ovo zavrsi (ako zavrsi), odnosno kad nas redom budu zbog arapa i migica protjerivali iz vlastite drzave, sto vec jednim dijelom rade.

• Like 1
  • Thanks 1

Ništa strašno nije napisano za neku posebnu intervenciju.pa ovdje je zimus fanatik ptijetio sjekirom,pa su njegovi postovi dugo krasili forum.dok su na njegove izjave njegovi istomišljenici svršavali.još je vrli pisatelj ovdje al pod drugim imenom.

Edited by Fap mašina
  • Thanks 1

2 hours ago, paša said:

Iskreno ja sam onu grupu o migrantima dislike jer ju je preuzelo par likova poput onog Jaganjca i još par pojedinih djevojaka koje ništa u životu ne rade osim što piskaraju po onoj grupi jer su željni pažnje i misle da nešto znaju . Svaki dan pišu jedno te isto te su totalno odveli grupu u drugi smijer . Ona jedna u jednom satu napisala 6 objava mislim nju boli briga za migrante ona samo traži pažnju .

• Like 1

Kako federalna televizija lijepo zaćera krajišnicima zadnjom reportažom .

I tako veli migrant da oni imaju prava prema ženevskoj konvenciji wtf.

Više se nezna ni ko pije ni ko plaća !

migrant drži predavanja o pravima i konvencijama a entitetska televizija to prenosi 

A ti bošnjo plaćaj pretplatu

• Like 1
  • Haha 1

prije 5 sati, gargamel said:

Nisi ni ti puno bolji od Haldira sitnog švercera kozojebima.  Kada se klupko počne odmotavat i ti bi vrlo lako mogao zaglavit u Zenicu.  

Jesi ti normalan ikako, zaglaviti u Zenici zbog čega?

prije 3 sati, Fugaziii said:

Znači nije problem ako te u buduće budem nazivao budaletinom jer ne razmišljamo isto?

Edited by Hysteria
  • Like 2

prije 6 minuta, Hysteria said:

Jesi ti normalan ikako, zaglaviti u Zenici zbog čega?

Znači nije problem ako te u buduće budem nazivao budaletinom jer ne razmišljamo isto?

Svi vi migrantoljupci ste povezani i isprepleteni kao svinjska crijeva.   Svako ko brani kozojebe u glavi nije čist. Znači ili imate lične koristi od toga,što mogu shvatit ili pak niste čisti u glavi. U oba dva slučaja ste kandidati za ustanovu zatvorenog tipa.  Zatvor ili ludnicu. 

• Like 4
  • Haha 1

21 minutes ago, Hysteria said:

Pa nazovi me kako hoces,  ja uvijek znam vratiti :) a ne znam sto se ti zauzimas za druge, ni drugi se ne zauzimaju za tebe. Ako nisi procitao mozda ili ako te masilo, neki od istih tih koje branis nisu mi dali da editujem i upozoravam jer sam “kvarila raspravu” pa ne vidim sto se ti uzrujavas kad nije tebi niko nista rekao.

3 minutes ago, Krajisnik2 said:

Znaci more se sada vikati i „jarcudajka“ npr. bez da priti opasnost na baniranje 😃?????  Konacno ce ovo znaci da postane Forum na adekvatnom nivou hej....

Nisam jos cula za taj izraz, ali ako napisemneato da te toliko isprovocira ti reci sta zelis a ja cu odreagovati kako mislim sa treba. A mozda ti i izbrisem to, zavisi od situacije 👻

Kako se tema "Migrantska kriza" ne bi pretvorila u temu "Pomognimo ugroženo-napaćenom bratu po šoroševskoj kesi", idemo dalje

http://www.leparisien.fr/seine-saint-denis-93/saint-denis-tensions-entre-riverains-et-migrants-apres-l-agression-d-un-enfant-15-10-2019-8173476.php

Jedan fini, vrlo fini i pristojno odgojeni čiko migrant u Parizu je prvo u glavu odalamio dijete od 2 godine, a potom i njegovu mamu. Onda je čiko migrant dobio po piksi, na što su se njegove kolege migrantski doktori i inženjeri pobunili. Pozvana je i policija, ali nikako nije mogla doći jer ni ne ulazi u taj dio grada. 😛

• Like 1
  • Sad 1

prije 28 minuta, Fugaziii said:

Pa nazovi me kako hoces,  ja uvijek znam vratiti :) a ne znam sto se ti zauzimas za druge, ni drugi se ne zauzimaju za tebe. Ako nisi procitao mozda ili ako te masilo, neki od istih tih koje branis nisu mi dali da editujem i upozoravam jer sam “kvarila raspravu” pa ne vidim sto se ti uzrujavas kad nije tebi niko nista rekao.

Zato jer je ružno za čitati, a i zabranjeno je.

prije 42 minuta, gargamel said:

Svi vi migrantoljupci ste povezani i isprepleteni kao svinjska crijeva.   Svako ko brani kozojebe u glavi nije čist. Znači ili imate lične koristi od toga,što mogu shvatit ili pak niste čisti u glavi. U oba dva slučaja ste kandidati za ustanovu zatvorenog tipa.  Zatvor ili ludnicu. 

Najbolje ste uvezani ti i ekipica iz Hrvatske, vjerovatno pišete po nalogu onih što vrbuju ljude da podmeću oružje po džematima. Ne sjećam se da je ko od Bišćana išao na forume iz regiona  prije nego je migrantska kriza pogodila Bihać, ako i da sigurno nisu išli pozivati Hrvate i Srbe na nasilje, tako da je u najmanju ruku čudno šta vi radite ovdje. Ajde LP

• Like 3
  • Dislike 3
  • Haha 1

2 hours ago, Barba said:

Iskreno ja sam onu grupu o migrantima dislike jer ju je preuzelo par likova poput onog Jaganjca i još par pojedinih djevojaka koje ništa u životu ne rade osim što piskaraju po onoj grupi jer su željni pažnje i misle da nešto znaju . Svaki dan pišu jedno te isto te su totalno odveli grupu u drugi smijer . Ona jedna u jednom satu napisala 6 objava mislim nju boli briga za migrante ona samo traži pažnju .

Nije to ta grupa i nije moja, ja sam tamo baniran

• Haha 1

prije sat vremena, Hysteria said:

Najbolje ste uvezani ti i ekipica iz Hrvatske, vjerovatno pišete po nalogu onih što vrbuju ljude da podmeću oružje po džematima. Ne sjećam se da je ko od Bišćana išao na forume iz regiona  prije nego je migrantska kriza pogodila Bihać, ako i da sigurno nisu išli pozivati Hrvate i Srbe na nasilje, tako da je u najmanju ruku čudno šta vi radite ovdje. Ajde LP

Eto, i to se dogodilo. xD

Hysteria, lik kojem je 90% upisa ismijavanje svakog tko spomene da je cijela priča s migrantima izrežirana i organizirana kao teoretičara zavjere, u nevjerojatnoj provali opće obaviještenosti i lucidnosti razotkriva grozomornu paklenu zavjeru i komplot forumaša i podmetača oružja i ujedno i senzacionalno otkriva da zna sve o svakom Bišćanu gdje i kako piše, te se i čudom čudi. :)

Oba su pala u jednom danu, dedu Šoroša će srce strefiti, ima veće gubitke nego Rusi u Finskoj 1940. ;) xD

• Like 1

7 minutes ago, paša said:

Nije to ta grupa i nije moja, ja sam tamo baniran

Ma znam da nije ali dajem primjer . 
Ona budala Jaganjac samo vrbuje curice po onoj grupi pravi predator a ostale ko god da napise nešto sto se neslaže sa njegovim mišljenjem on ga isključi . 

Jbte nema me samo jedan dan i vi okrenete forum naopačke? Ima li migica po gradu? 

• Thanks 1
  • Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...