Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Kako sam cula, jucer - sinoc su se kirurzi nozevima igrali .Jednom tako zboli ruku, da mu je ni u bolnici nisu mogli spasiti (sta se jos sve krije :(). 

Neuron dobro kaže rambo amadeus:jedno te isto te jedno te isto te jedno te isto.vala dosta je više jednog te istog.

Kad bi se vratio duh sa sjekirom na forum bilo bi možda malo akcije.

Šuki je gostoprimstvom ilegalcima u Bihaću żelio doći do novaca koje sada na ovaj način žica kada je vidio da ih nece dobiti. Ne mislim ja da je on te novce htio za svoj dzep nego vecinu za krpanje proracunskih rupa i punjenje gradskog budžeta ali preko leđa nas građana. I slijep to vidi. Mislim da ni sada njegove namjere nisu časne i da ove prijetnje nisu ništa drugo do pokušaj ucjene i iznuđivanje novca, nebitno od strane koga a da nije posrijedi nikakva zabrinutost za građane i grad. Možda ja i griješim ali vrijeme ce pokazati

• Like 1

Iz pouzdanih izvora cujem da se veceras u Baksaisu odigravala prava drama gdje je grupa migranata na sve moguce nacina pa i preko krova pokusala da provali u kuću u kojoj je u tom momentu bila sama majka sa bebom. Dolaskom policije isti su se dali u bijeg po baksaiskim njivama. Osobno znam ljude kojima se to dogodilo. Čuvajte se ljudi i ne ostavljajte djecu samu u kući

Edited by Grunf
  • Sad 1
  • Angry 2

19 minutes ago, Grunf said:

Iz pouzdanih izvora cujem da se veceras u Baksaisu odigravala prava drama gdje je grupa migranata na sve moguce nacina pa i preko krova pokusala da provali u kuću u kojoj je u tom momentu bila sama majka sa bebom. Dolaskom policije isti su se dali u bijeg po baksaiskim njivama. Osobno znam ljude kojima se to dogodilo. Čuvajte se ljudi i ne ostavljajte djecu samu u kući

Moja greška ja sam htio napisati sinoc a napisah veceras

• Aferim! 1

Kao što se i očekivalo,"ugroženi" srbi su već podignuli uzbunu za Medeno polje. Nema kod njih gubljenja vremena. Na sve živo se sad poziva od Dejtonskog sporazuma pa do slanja kako kažu 6.000 do 7.000 muslimana iz afro-azijskih zemlja (volio bih znati kad su to petrovčani uspjeli svakog migranta koji je došao u Bihać upitati šta je po vjeri) .

https://avaz.ba/vijesti/bih/524234/gradani-ne-zele-migrante-blizu-medenog-polja-najavljuju-blokadu-puta

Kapa do poda,Dodikova škola spinovanja je uspješno položena i ako dodamo još Mektića,šanse da će migranti na Medeno polje su nula.

Kao što sam rekao sve je ovo dobro iscenirano da se udjeli koji "miliončić" našoj kantonalnoj vladi i Šukiju. Pa jel ikome čudna šutnja IOM-a. Na sva usta se danas priča kako će biti izbačeni,a ljudi šute. Jednostavno se vidi da postoji dogovor i da neće migosi nikuda,a koliko čujem od ljudi koji žive uz Biru da se kapacitet za primanje migranata već proširio i da su unutra već oni "nestali" sa Vučjaka.

A mi građani i dalje nasjedamo na ove srceparajuće presice

• Like 6

Radanović-Četnik kaže 6-7000 muslimana a istinski čovjek bi rekao ljudi. Srbi povratnici treba da kažu svom voždu da je rješenje zatvaranje granice sa Srbijom a ne zabrana dovođenja afroazijskih muslimana na Medeno Polje.

Edited by Grunf
  • Like 1

Tek sad vidio: blokada puta Drvar-Bosanski Petrovac??? Ko je njemu predavao geografiju?

• Haha 1

14 hours ago, Fugaziii said:

Dakle, sta je podrazumijevala zabrana kretanja migranata po gradu? Jer oni se itekako krecu.... samo ih nema toliko na trgu... Sta jel' ta zabrana vrijedi samo za trg? a ovi se vidim jutros i dalje vozikaju slobodno u svom zlatno/govnasto autu... vec je frustrirajuce koliko ti bukvalno nabijaju na nos gradske i kantonalne vlasti da ovi migosi imaju sva prava i mogu raditi sta god hoce, a mi ne smijemo nista, sto bi i @Bosanac bio kaznjen za rizlu, smizlu ili pivicu na kuli, jer po zakonu ne bi smjelo .... aaa.... jelda da nije fer

p.s.

https://www.biscani.net/novalic-upozorio-vladu-usk-hitno-uplatite-novac-gradu-bihacu-za-migrante-dali-smo-vam-4-miliona-km/

a meni se drug @Haldir smije..., a ja iz pouzdanih izvora znam da je ovo tacno... i znam na sta se ako vec nije - onda planiralo utrositi....

Meni je smiješno u šta troše novac, a ne šta si ti napisala. 

13 minutes ago, Grunf said:

Tek sad vidio: blokada puta Drvar-Bosanski Petrovac??? Ko je njemu predavao geografiju?

Čak ni magistrala nije ista. Treba ih pustiti da blokiraju taj put, taman s druge strane prebaciti migrante na Medeno. 

9 minutes ago, Haldir said:

Čak ni magistrala nije ista. Treba ih pustiti da blokiraju taj put, taman s druge strane prebaciti migrante na Medeno. 

Tačno tako. To je onda problem drugog kantona cini mi se

Edited by Grunf

12 minutes ago, paša said:

A što rotestuju i kad je ovo

A što   protestuju i kad je ovo

18 minutes ago, paša said:

I što protestuju i kad je ovo bilo

13 minutes ago, 1260 said:

A što   protestuju i kad je ovo

I što protestuju i kad je ovo bilo

Sad sam dobio snimak a mislim da je to zbog današnje akcije policije oko bire

55 minutes ago, Grunf said:

Tačno tako. To je onda problem drugog kantona cini mi se

Nabio vas Petrovac i Medeno Polje vise! Kada su turisti trebali donositi ogromne sume novca onda je Suki & Co bio vise nego sretan da ih zadrzi u Bihacu.  Sada kada ste vidjeli da ste ga i to dobro ispusili slali bi ekipu u Petrovac... rekli bi nasi veterani da ko drugom jamu kopa sam u nju pada.  Znam da nije jednostavno izlaziti na kraj sa ogromnim prilivom migranata ali brate nemoj moju kucu da palis ako tvoja gori. 

Kako se meni cini najlakse je Kraisnike izmedju zavaditi dok kajmak neko drugi kupi... provjeren recept ko zna koliko puta!

7 hours ago, paša said:

Sad sam dobio snimak a mislim da je to zbog današnje akcije policije oko bire

Trebala je policija upasti i samo pendreke preko leđa. Čuj prosvjedi, prava...njihovo jedino oravo koje imaju je povrat u svoju zemlju. Drugo ništa

• Like 2

7 hours ago, Kljukusa said:

Nabio vas Petrovac i Medeno Polje vise! Kada su turisti trebali donositi ogromne sume novca onda je Suki & Co bio vise nego sretan da ih zadrzi u Bihacu.  Sada kada ste vidjeli da ste ga i to dobro ispusili slali bi ekipu u Petrovac... rekli bi nasi veterani da ko drugom jamu kopa sam u nju pada.  Znam da nije jednostavno izlaziti na kraj sa ogromnim prilivom migranata ali brate nemoj moju kucu da palis ako tvoja gori. 

Kako se meni cini najlakse je Kraisnike izmedju zavaditi dok kajmak neko drugi kupi... provjeren recept ko zna koliko puta!

??? 

O čemu ti? I de mi samo reci da li je ispravno Petrovac ili Bosanski Petrovac ?

1 hour ago, Grunf said:

??? 

O čemu ti? I de mi samo reci da li je ispravno Petrovac ili Bosanski Petrovac ?

Ja ti o tome da bi migranti u Medenom Polju/BOSANSKOM Petrovcu zatrali i ono malo stanovnista sto je tamo preostalo ali tebe kao sto si par puta vec spomenuo uopste nije briga, samo da oni nisu pred tvoim pragom. 

Svaka cast pojedincima ali pogledaj samo nezdravu sredinu grada Bihaca cak dugo prije migranata gdje se jalavost osjeti vec jako dugo u svakoj instituciji, mahali, drustvu te sve gleda kroz neku materijalnu korist. Sve druge sredine kantona gledaju se sa neke visoke noge, bilo to da je Buzim, BP ili ko zna ko drugi.  Glumi se neka uzvisenost i superiornost, nesto poput odnosa Sarajevo prema Bihacu. 

Suhret vam sada izigrava zastitnika grada, za saku eura opet bi promijenio misljenje I glumio humanitarca. Kao sto I sami vidite ali nece da se prizna to je na zalost profil jednog prosjecnog Biscana. 

28 minutes ago, Kljukusa said:

Ja ti o tome da bi migranti u Medenom Polju/BOSANSKOM Petrovcu zatrali i ono malo stanovnista sto je tamo preostalo ali tebe kao sto si par puta vec spomenuo uopste nije briga, samo da oni nisu pred tvoim pragom. 

Svaka cast pojedincima ali pogledaj samo nezdravu sredinu grada Bihaca cak dugo prije migranata gdje se jalavost osjeti vec jako dugo u svakoj instituciji, mahali, drustvu te sve gleda kroz neku materijalnu korist. Sve druge sredine kantona gledaju se sa neke visoke noge, bilo to da je Buzim, BP ili ko zna ko drugi.  Glumi se neka uzvisenost i superiornost, nesto poput odnosa Sarajevo prema Bihacu. 

Suhret vam sada izigrava zastitnika grada, za saku eura opet bi promijenio misljenje I glumio humanitarca. Kao sto I sami vidite ali nece da se prizna to je na zalost profil jednog prosjecnog Biscana. 

A sta će se ovdje zatrati,osim livade i trave. Nigdje kuće na vidiku a ni grada. Znači neka ih nama u centru grada da bi fol vama bio mir na livadam.

Ovdje se ceka zeleno svijetlo od EU i oni stižu na Medeno polje,a vi blokirajte sta god hocete 

1005x635.jpg

• Like 4

Kljukuša nisi dobrp opisao prosječnog bišćana.a to ti je otprilike ovako kroz kratak poslijeratni vic:šta bišćani rade ujutro oko 8 sati?gledaju kako banjalučani,petrovčani,bužimljani,vakufčani,novljani idu na posao po mogućnosti u državne firma.vic je poslije rata nastao na mostiću,to vam je kod sata.

• Haha 1

@Kljukusa  koliko su rekli ako se otvori na Medenom Polju bit ce zatvorenog tipa, ne boj se neće gnojiti okolne livade. Pa istu spiku i ti prosipaš neka njih u Bihaću samo da nisi blizu mog kućnog praga. Zar nije tako?

55 minutes ago, Fap mašina said:

Kljukuša nisi dobrp opisao prosječnog bišćana.a to ti je otprilike ovako kroz kratak poslijeratni vic:šta bišćani rade ujutro oko 8 sati?gledaju kako banjalučani,petrovčani,bužimljani,vakufčani,novljani idu na posao po mogućnosti u državne firma.vic je poslije rata nastao na mostiću,to vam je kod sata.

Upravo ono o cemu pricam, superiornost mocnog Biscana nad ostalim seljacinama!

38 minutes ago, Grunf said:

@Kljukusa  koliko su rekli ako se otvori na Medenom Polju bit ce zatvorenog tipa, ne boj se neće gnojiti okolne livade. Pa istu spiku i ti prosipaš neka njih u Bihaću samo da nisi blizu mog kućnog praga. Zar nije tako?

Ti stvarno vijerujes u bajku o nekom kampu zatvorenog tipa? Ne ja njih nebi ni na tvoj prag u Bihac niti na moj u B.P. Jednostavno vracaj bagru od kuda su i dosli!

• Like 1

12 hours ago, Haldir said:

Meni je smiješno u šta troše novac, a ne šta si ti napisala. 

Izvini u tom slucaju, cudno je izgledalo hehe,,, al ozb su dobili kesh, a eto nisam ni izrekla, a vec ih fadil novalic proziva... Zamisli sramote, dopustiti sebi da te fadil novalic od sviju proziva hahaha

U tom slucaju neka ih kod vas na Vucjaku, nemaju gore sta da devastiraju? Udaljeni su od grada nesto poput Medeno Polje od B.P....

Nema pomaka na forumu, kao ni sa migrantskom situacijom vec evo druga godina....

Over and out!

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...