Jump to content
FORUM

Recommended Posts

pa vec su oslobodili lika za kojeg su postojali svi moguci dokazi da je to uradio. sta ste smijesni kakvo hapsenje, samo linjaza...

JESMO LI I GRUNF I JA I JOS MNOGI OD SREDINE PROSLE GODINE GOVORILI I UPOZORAVALI NA NJIHOVO PONASANJE, I DODJU MI OVI "BESPLATNI" BRANIOCI MIGRANTSKIH PRAVA I KAŽU DA SMO KSENOFOBI DA MI MRZIMO LJUDE BLA FUCKIN' BLA........

Nek se bodu redom i nek bodu redom koga stignu, bas me vise briga..... sam je ovajh narod sebi kriv,. Nista politika ne bi mogla bez naroda napraviti, a narod je dopustio. Sad kad ste pustili da Vam se gamad sere na glavu i po dvoristima nek vam se sere do kraja.

• Aferim! 2
  • Haha 1

prije 5 minuta, Fugaziii said:

pa vec su oslobodili lika za kojeg su postojali svi moguci dokazi da je to uradio. sta ste smijesni kakvo hapsenje, samo linjaza...

JESMO LI I GRUNF I JA I JOS MNOGI OD SREDINE PROSLE GODINE GOVORILI I UPOZORAVALI NA NJIHOVO PONASANJE, I DODJU MI OVI "BESPLATNI" BRANIOCI MIGRANTSKIH PRAVA I KAŽU DA SMO KSENOFOBI DA MI MRZIMO LJUDE BLA FUCKIN' BLA........

Nek se bodu redom i nek bodu redom koga stignu, bas me vise briga..... sam je ovajh narod sebi kriv,. Nista politika ne bi mogla bez naroda napraviti, a narod je dopustio. Sad kad ste pustili da Vam se gamad sere na glavu i po dvoristima nek vam se sere do kraja.

Ovi sto ih brane ne brane ih iz ljudskosri. Vjerovatno su im izdali garazu ili ih voze po gradu u svojoj novoj taxi sluzbi.

Slazem se da smo zasluzili ono sto imamo trenutno.

• Like 4

Just now, brko.brkic_26 said:

Ovi sto ih brane ne brane ih iz ljudskosri. Vjerovatno su im izdali garazu ili ih voze po gradu u svojoj novoj taxi sluzbi.

Slazem se da smo zasluzili ono sto imamo trenutno.

Jesu li bili organizirani protesti koliko puta? KO je izasao? NIKO.... ko grupa idiota stojali nas jedva 50-ak, ismijavali nas mediji sto se blamiramo, pa onda prica lafo nas Sarajevo ne voli, pa nikad te nije ostatak Bosne ni volio, i ti krajisnice tek sad skuzio jel? haha presmijesno..... Krajina puna kriminalaca, ratnih profitera i glumaca..... I sad bi mi neku pravdu, mi bi da se migice rijese, ma znate kad cete to docekati? NIKADA!

• Like 2
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

Eh da...sinoć se vozim kroz Jablansku prema rampi, ispred mene taxi služba "KLADUŠKI TAXI" WV Touran, ako se ne varam sive je boje (nije teško pronaći sad) vozi pun auto migranata,dakle naprijed, nazad i u gepeku i kreće se prema gradu. Šteta nisam ponio telefon a bilo je već prilično kasno

• Like 2

51 minutes ago, logan said:

https://usn.co.ba/izdvojeno/nova-tragedija-u-bihacu-ubjen-migrant-u-jablanskoj-ulici/161530/

Migrant je preminuo. Ovo ako nije alarm za vlast, ja ne znam!

Sad vidim da je tekst promjenjen iako je link ostao sa izvornim naslovom. Svejedno, ovo je užas šta smo dozvolili da se događa na ulicama našeg grada. Dobrodošli u Kabul

• Like 2

Kao prvo dobar dio ovi sto u redu stoje, veci dio njih (kad bolje pogledamo) nije u otrcanom i iscrpljenom stanju (cak ova jedna zenska medju njima uredno nasminkata cak i karmin na usnicama), sto znaci da nisu "pjesice" iz Grcke stigli. Dosli su u Srbiju u turizam pa neka ih Mektic tamo i vrati.Na aerudromima su prilikom kupvanaj karte za let svi kompjutorski obradjeni - samo malo znanja,sposobnosti i truda.To su Vucicevi turisti i tamo ih treba vratiti.

Kao drugo - pa evo Gospodin Imamovic veli da opstine nemoraju i nisu duzne nista da im obezbjedjuju sta su onda (ministar ne-sigurnosti i ovi ostali EU, IOM i te sve vladine i nevladine p.m.)na Bihac i V.Kladusu navaliali.Zakoni koji postoje vrijede za cijelu BiH a ne samo za Bihac i V.Kladusu). Znaci ako se svi nasi graadovi u BiH mogu ovako ponasati mogu i nasi u US kantonu (a Mekta ovo nigdje ni spomenuo nije - prihvatio se Bihaca i Kladuse ko pjan plota) .

• Like 2

a ma kad su mediji prenosili istinite vijesti? Nisu nikada... Svi mediji su pod vlasnistvom raznoraznih stranaka i organizacija i placeni su da pisu ono sto im se kaze a ne ono sto jeste, istina je ono sto vidimo mi na ulicama nasih gradova. TV ni nepalim, niti gledam vijesti, niti ih vise citam zato sto se samo iznerviram. Evo upravo je njih 50ak sjedilo po centru i odjednom su se razbjezali na kulu, prema muzeju, i tamo dalje.... stanje je isto kao i prosli put prije nego su kao eto nesto rijesili..... a bice jos gore jer je njih jos vise, a ovo NEREAGOVANJE NIKOGA OD VLASTI ce dovesti do clasha izmedju gradjana i migranata a onda ces vidjeti gehanije.... fuj

UPDATE: Ove što su bježali po centru upravu su uz pomoć Bodyguarda Raiffeisen banke uhvatili sa kule i policija, u rukavicama (specijalci) je odvela negdje dole prema djevojci sa Une, nisam mogla dalje da vidim sta rade s njima, ali hvataju ih. A oni ce tek da polude, svi mi znamo kakvi su oni kad se osjete ugrozeno, a nase vlasti nek maste brke ukradenim parama i nek se zaHebavaju.... Pocecemo ih i mi kupiti i dovoditi ministrima i gradonacelnicima u njihova dvorista nek ih oni zbrinjavaju

• Like 2
  • Aferim! 2

Pa ovo nam i treba kad nas prave budalama.Naša kantonalna i gradska vlast na sva usta pričaju nama je na prvom mjestu sigurnost naših građana,a šta imamo. Bodu se i tuču usred dana na putu kojim djeca idu u školu,centar grada nam vrvi danas od migranata ( koji su se povaljali ispred konzuma,izuli i onako smrdljivi bleje)i čitav dan nigdje policajca. Priča se o ograničavanju hodanja,o zabrani okupljanja,odvodjenju van grada itd,a stanje još gore. 

• Like 3
  • Aferim! 1

30 minutes ago, logan said:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sda-nece-dodik-odlucivati-gdje-ce-biti-izmjesteni-migrantski-centri/191023124

Oglasila se i SDA, migrantski centar van urbanih zona!  Hoću li čuti makar jednom lično Bakira Izetbegovića da se oglasi po ovom pitanju. 4 godine ovo traje i nije se udostojio jednu riječ reći.

SDA se oglasnila samo da kontrira Dodiku. Ništa novo. Da je rekao Dodik da gradi migrantski centar sa 10.000 mjesta u sred Banja Luke,  oni bi rekli NE ! Mi gradimo sa 50.000 mjesta u sred Sarajeva. Tako je i obratno.  Skupljanje jeftinih političkih poena kod sluđene mase na obje strane

Edited by Grunf
  • Like 2
  • Aferim! 1
  • Thanks 2
  • Haha 1

...

1 hour ago, logan said:

http://www.uskinfo.ba/vijest/uskinfoba-saznaje-migrant-koji-je-jutros-izboden-nije-umro-ima-lakse-tjelesne-povrede/64562

Šta je sad ovo? Kakav je ovo twist? Koje su šanse da lažu građane da ih umire???

Možda nisam upravu, ali koliko sam skontao s nekih objava s FB ovo je drugi incident koji se desio pred samom Birom na ulazu u m. Centar

https://avaz.ba/vijesti/bih/524205/ljubav-u-doba-krize-dvojica-migranata-drzeci-se-za-ruke-isli-u-kupovinu?fbclid=IwAR2g4GDZCE5NUp65eqTQsAZF_c849GaV_a4kTLEizoUtgntHKgYOwsOwi3U

Edited by Fugaziii

Može li moderatora editovati post.. Neće da pošalje posta a onda ih objavi 10

http://www.rtvusk.ba/vijest/pokusaj-ubojstva-u-okolini-prihvatnog-centra-bira/34027

Epilog današnjeg haosa oko Bire je da je ekipa od oko 100 migranata pokušala na silu ući u Biru,pa su još napali policajca (zato su reagovali specijalci),pa su se međusobno boli. Pričati da je sigurnosna situacija u Bihaću "zadovoljavajuća" više neće moći proći. Situacija je crveno alarmantna i zahtjeva akciju.

Pa ja pitam policiju i vlast da li vide ovo dijete (desno) na slici. Jel nam djeca moraju ovo gledati i doživljavat traume. Krvave migrante na putu u školu,u mahali,na igralištu.

Ako su vam građani na prvom mjestu,onda deportujte migrante van grada

5db039269a19f4.13499182_1.jpg

• Like 2
  • Thanks 2

Ako vlasti ne mogu ili ne zele  protjerati ovaj ološ onda ih premjestite 50km od prvog naselja pa nek se pobiju i pojedu medusobno gamad usljiva.

• Like 1

7 hours ago, toby said:

Hvala, ali ocekivao sam da se neces praviti grbav. Obzirom da ti je pitanje postavljeno na temi Migrantska kriza, ne znam zasto pises o komforu i putnim teskocama  "nasih ljudi". Budi dobar pa navedeno prokomentiraj u svjetlu visegodisnje proteroristicke propagande koju si prosipao zajedno s drugim teroristickim NGO propagandistima o tome da hrvatska policija krsi nekakve zakone, konvencije i svasta nesto.

Pa naravno da krši, valjda smo to ustanovili. Index.hr je to odlično objasnio jučer. 

5 hours ago, Lidjo said:

Pitam se kad si ti zadnji put preko granice preso`? Hahhaha

Pa covjece nigdje se ne ceka vise nego na Maljevcu. Skeniraju pasos i Hrvati i Bosanci, cak ti i table i auto cijelo skeniraju. 

to mi se nikad na slovenskoj granici nije desilo!

Mene u životu nikad niko na Maljevcu nije pregledao. Valjda zbog vize, jer je lako uvidjeti da mi HR nije destinacija već druga država...

4 hours ago, logan said:

https://usn.co.ba/izdvojeno/nova-tragedija-u-bihacu-ubjen-migrant-u-jablanskoj-ulici/161530/

Migrant je preminuo. Ovo ako nije alarm za vlast, ja ne znam!

Nakon lažnog silovanja, lažnog pljačkanja i sad i lažno ubistvo. Ja ne znam šta je tim tipovima sa USN.ba, ali to je pravi primjer ksenofobije. 

• Haha 1

Zakasnio na USK dnevnik ali citam dole titlove koji idu ovako Milorad Dodik protiv migrantskog centra na Medenom Polju, pa onda: to bi imalo politicke posljedice bla,bla...pa onda Milorad Dodik: RS spremna uložiti novce za migrantski centar u BIHACU, majka mu stara ima li iko petlju da toj budali kaze u oči da te pare sacuva za centar u Laktašima...p...mu m... fašistička. Ja da imam mogućnost rekao bih mu to u oči ali nemam...Dalje titl: migrant napao policijsku sluzbenicu - ima li gdje vise o tome ili zna li neko nesto

• Like 1

Gordan Duhaček, neprijatelj NDH (broj jedan u zadnje vrijeme) uradio je odličan osvrst na ulazak Hrvatske u Schengen. Pritom je citirao i strane medije, od kojih su neki jasno naveli da je zadnji kriterij koji je NDH trebala ispuniti bila zaštita vanjske granice EU. Zato je Evropska komisija i zažmirila na nezakonitosti NDH policije, brutalne i ilegalne pushbackove na teritoriju Bosne i Hercegovine. Radi se o istom novinaru kojem je sudac Ožanić u pritvoru prijetio Remetincom. 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatska-je-dobila-zeleno-svjetlo-za-schengen-zbog-zataskavanja/2126008.aspx

• Dislike 2

prije 8 minuta, Haldir said:

Pa naravno da krši, valjda smo to ustanovili. Index.hr je to odlično objasnio jučer. 

Netko tko misli svojom glavom bi bar priznao da je bio u krivu kad je tvrdio da hrvatska policija sustavno krši zakone, konvencije, direktive blabla u ophođenju s migrantima. Što ima jače od mišljenja Europske komisije do kojeg se došlo rigoroznim višemjesečnim provjerama i beskrajnim screeninzima? Plaćeničko šoroševsko terorističko propagandističko smeće od čovjeka koje je plaćeno širiti propagandu o dobrim migrantima i zlim domorocima to ne može napraviti. Ne zbog ega, nego zbog plaće.

Kako bilo, sad je valjda sve čisto, nikakve konvencije i slična šoroševske laži ne obvezuju apsolutno nikoga primati i zbrinjavati terorističke i kriminalne horde, jedino na što isti imaju pravo je noga u dupe, i to treba biti prvi i jedini posao MUP-a USK. Ako u postojećim centrima nema mjesta za nove migrante, marš van u smjeru uz kojeg si došao, prvi put, ako se opet pojaviš tri godine zatvora, pa da vidimo. 

• Like 3

21 minutes ago, Haldir said:

Mene u životu nikad niko na Maljevcu nije pregledao. Valjda zbog vize, jer je lako uvidjeti da mi HR nije destinacija već druga država...

Nakon lažnog silovanja, lažnog pljačkanja i sad i lažno ubistvo. Ja ne znam šta je tim tipovima sa USN.ba, ali to je pravi primjer ksenofobije. 

Ja stvarno tebe ne razumijem...i komesar policije je sam izjavio da je ta djevojka sa posebnim potrebama silovana. Širiš dezinformacije, omalovazavas žrtvu silovanja...da ima zakona u ovoj zemlji kao sto nema i ti bi odgovarao za ovo. Nista nisi bolji od ovog Dodika koji negira genocid. Isto ste smece

Ali nisam iznenađen...ni kod ovih tvojih sticenika nije bolje stanje jel ti treba pet muskih svjedoka da bi priznao silovanje?

Edited by Grunf
  • Like 4
  • Thanks 1

Taman kad pomislis da se Šuki trgnuo,čovjek se opet razočara u njega

https://nap.ba/news/58792

Otišao gradonačekniku Sarajeva da mu ovaj da para da se "pomogne" migrantima u Bihaću. 

Pa dragi Šuhrete haj brate sa funkcije

7 minutes ago, Grunf said:

Zakasnio na USK dnevnik ali citam dole titlove koji idu ovako Milorad Dodik protiv migrantskog centra na Medenom Polju, pa onda: to bi imalo politicke posljedice bla,bla...pa onda Milorad Dodik: RS spremna uložiti novce za migrantski centar u BIHACU, majka mu stara ima li iko petlju da toj budali kaze u oči da te pare sacuva za centar u Laktašima...p...mu m... fašistička. Ja da imam mogućnost rekao bih mu to u oči ali nemam...Dalje titl: migrant napao policijsku sluzbenicu - ima li gdje vise o tome ili zna li neko nesto

http://www.rtvusk.ba/vijest/dodik-necemo-prihvatiti-migrante-iz-bihaca-u-srpskom-selu-sve-ovo-je-smisljeno-u-sarajevu/34025

Neda medeno polje,ali daje pare da ostanu u Bihacu. 

http://www.rtvusk.ba/vijest/pokusaj-ubojstva-u-okolini-prihvatnog-centra-bira/34027

Edited by Venom
  • Like 3

1 minute ago, Venom said:

Taman kad pomislis da se Šuki trgnuo,čovjek se opet razočara u njega

https://nap.ba/news/58792

Otišao gradonačekniku Sarajeva da mu ovaj da para da se "pomogne" migrantima u Bihaću. 

Pa dragi Šuhrete haj brate sa funkcije

Koliko sam nacuo Suki ide u februaru za ambasadora, umjesto njega dolazi neko iz SDA, ali mozda su to ili glasine ili ja pogresno razumio. Ali ako je istina debelo je naplatio prodaju grada

• Like 1

prije 8 minuta, Haldir said:

Gordan Duhaček, neprijatelj NDH (broj jedan u zadnje vrijeme) uradio je odličan osvrst na ulazak Hrvatske u Schengen. Pritom je citirao i strane medije, od kojih su neki jasno naveli da je zadnji kriterij koji je NDH trebala ispuniti bila zaštita vanjske granice EU. Zato je Evropska komisija i zažmirila na nezakonitosti NDH policije, brutalne i ilegalne pushbackove na teritoriju Bosne i Hercegovine. Radi se o istom novinaru kojem je sudac Ožanić u pritvoru prijetio Remetincom. 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatska-je-dobila-zeleno-svjetlo-za-schengen-zbog-zataskavanja/2126008.aspx

Plaćeni pomahnitali šoroševski proteroristički govnar citira plaćene pomahnitale proterorističke šoroševske govnare koji citiraju plaćene pomahnitale proterorističke šoroševske govnare, u već poznatom šoroševskom vlakiću, lud od bijesa što se plan dede Šoroša o dovlačenju što većeg broja terorista u zapadnu Europu ne provodi baš najbolje. xD

prije 27 minuta, Haldir said:

Ksenofobija po šoroševskom govnaru = ono kad objaviš vijest da je jedan migrant ubio drugog nožem, a prava je istina da ga je ovaj samo ranio na što je ovaj ostao beživotno ležati nasred ulice, što je u moralnom smislu nešto sasvim drugo. :)

Edited by toby
  • Like 1

15 minutes ago, Grunf said:

Imaš na njihovoj web stranici dnevnik da pogledas ili ako imaš moja tv možeš vratiti

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...