Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

8 minutes ago, skokpo said:

Morate već jednom shvatiti da koliko god argumenata, dokaza, statistika, slika, videa, svjedočanstava... vi postavili da će on to odbaciti i nazvati neistinom jer ste stavili zarez na pogrešno mjesto ili se slučajno krivo izrazili. Samo vrijeme gubite, njemu istina nije bitna, nije radi toga na forumu.

To si u pravu. Kao da govoris zidu od kojeg se odbijaju sve rijeci. To kao sa sizofrenicarima i psihickim bolesnicima kad pricas oni imaju svoj film i nit te cuju nit registruju. Ti kazes kako si a on kaze pa igrao je on u barceloni prije nego sto je presao u real. A ti pitas a ko? A on kaze bas je ona bila lijepa i zgodna u svoje vrijeme. I tako u nedogled

2 minutes ago, 1260 said:

Ma ta kuća sto si ti snimala. Samo bolji snimak. Vidi se direktno i dolaze vatrogasci gase. Video na grupi stop migrantima

Nemam ja fejs profil. Sigurno zato. A i nisam smjela ja ici blize kontam likovi odradjuju svoj posao. Jos im trebam ja da im upadam. Hehe. Ali doista jesu migice to uradile. Vidjeni su. 

8 minutes ago, Haldir said:

Ne bih, hvala. Ne učestvujem u tim demonizacijama. 

Pa zovem te da kao novinar dodjes i zabiljezis kako migranti rade kriminal i kako se građani brane. Il ti to gazda ne dozvoljava. Ipak je to previse? Prilika da napravis ekskluzivan prilog

Edited by Grunf
  • Like 2
  • Haha 1

Eto, tako se to radi, direktno avionom prebacuju migrante iz Etiopije u Njemačku. Ne pate se migranti, ne bogate se šverceri, ne pate se domoroci, nitko ne dobija po bubrezima, nikog ne elektrošokiraju, nikom ne uzimaju mobitele, ne pale se kuće, nema migrantskih centara tamo gdje ih nitko ne želi, nema Mektića na televiziji...

prije 2 minuta, Haldir said:

Naravno da nije. NDH sistematski, organizirano, od vrha države, promovira i štiti fašizam. 

A kako ona tvoja bolest?

• Like 1
18 minutes ago, Grunf said:

Pa zovem te da kao novinar dodjes i zabiljezis kako migranti rade kriminal i kako se građani brane. Il ti to gazda ne dozvoljava. Ipak je to previse? Prilika da napravis ekskluzivan prilog

Zovni USN.ba. Taman je po vašoj mjeri :)

2 minutes ago, Grunf said:

Isto kao kad ti promoviraš širiš i štitiš terorizam.

Laki se malo zanio, izgleda :) ne promovišem ja ništa. Vi ste večeras krivo shvatili šta sam ja htio reći.

• Dislike 2
5 minutes ago, Haldir said:

Zovni USN.ba. Taman je po vašoj mjeri :)

Ne da gazda Soroš :) da se piše istina o migicama? Evo još smo u ovoj kući što su je večeras provalili, ostavili su stvari pa ako se vrate po njih IZNENAĐENJE !!!!

Edited by Grunf
  • Like 5
  • Aferim! 2
25 minutes ago, Grunf said:

Ne da gazda Soroš :) da se piše istina o migicama? Evo još smo u ovoj kući što su je večeras provalili, ostavili su stvari pa ako se vrate po njih IZNENAĐENJE !!!!

Sacekushe su zakon!!! 

A evo vatrogasci su tek sad zavrsili i odose. Jbmu koliko koristi i kakve trebas imati da unatoc svemu i dalje zauzimas stranu i branis te NHO??? Wtf @Haldir ??? Aj mi iskreno odgovori zasto moras ovdje pisati protiv svih? Je li to neki fetish ili stvarno imas neku korist jer od samog pocetka si uglavnom nekako protiv i suprot nas (ove vehabitose ostale ne racunam sto stalno konttriraju)??!

• Like 1
  • Thanks 1
8 minutes ago, Fugaziii said:

Sacekushe su zakon!!! 

A evo vatrogasci su tek sad zavrsili i odose. Jbmu koliko koristi i kakve trebas imati da unatoc svemu i dalje zauzimas stranu i branis te NHO??? Wtf @Haldir ??? Aj mi iskreno odgovori zasto moras ovdje pisati protiv svih? Je li to neki fetish ili stvarno imas neku korist jer od samog pocetka si uglavnom nekako protiv i suprot nas (ove vehabitose ostale ne racunam sto stalno konttriraju)??!

Odlična konstatacija ! Fetiš. Vrlo lako moguće da ima erektilnu disfunkciju i da ga ove stvari jednostavno pale

• Haha 1
8 minutes ago, 1260 said:

Poor migrants. 

Nema veze sto tudju imovinu koriste kao prenociste i jos ju zatrpavaju smecem kojeg samo bace i spavaju na njemu, nebitno sto su ilegalno ovdje i rade kriminal svih vrsta, nebitno sto nama gore kuce i sto se moglo pola ulice zapaliti da nije bilo brze reakcije. Bitno je da su se migice samo htjele ugrijati. Joj ove medije treba zabraniti.🥴

• Like 4

Promigrantski plaćenički portali već znaju da je požar izbio zato što su se jadni migranti samo htjeli ugrijati, dajte ne serite, u ratu smo 100 puta zapalili vatru po kućama da se ugrijemo i nikad nismo izazvali požar, ko da je to samo tako zapaliti kuću. Pogotovo ova visoko istrenirana migrantska ISIL-ovska ekipa, u stanju su se danima skrivati po šumama i kretati noću po nepoznatom terenu, a nisu u stanju zapaliti vatru bez da zapale objekt. Zapalili su objekt NAMJERNO, najvjerojatnije zato da na tu lokaciju privuku pažnju i policijske ophodnje, dok drugdje rade sranja, imaju isti modus operandi kao i njihovi medijski propagandisti tipa kompanija, skretanje pažnje sa suštine.

• Like 9

Ne vratiše se ovi sinoć ali vrijedilo je čekati. Po lične stvari koje su u bjegu ostavili sinoć nemaju se razloga vraćati, jutros ih je rano odvezao Komrad. Šteta što ne dođoše

Edited by Grunf
  • Like 1
  • Haha 1

Meni je ovaj Britanac (paki) sto otvara restorane gdje god su migranti posebno interesantna licnost ,lik se vuce od Grcke Turske Srbije pa sad Bihaca opasna logistika .

Kuca je zapaljena kao sve do sada kao i ostale koje ce biti zapaljene u buducnosti po metodi lozi vatru nasred tepiha .

• Like 2
1 hour ago, toby said:

Promigrantski plaćenički portali već znaju da je požar izbio zato što su se jadni migranti samo htjeli ugrijati, dajte ne serite, u ratu smo 100 puta zapalili vatru po kućama da se ugrijemo i nikad nismo izazvali požar, ko da je to samo tako zapaliti kuću. Pogotovo ova visoko istrenirana migrantska ISIL-ovska ekipa, u stanju su se danima skrivati po šumama i kretati noću po nepoznatom terenu, a nisu u stanju zapaliti vatru bez da zapale objekt. Zapalili su objekt NAMJERNO, najvjerojatnije zato da na tu lokaciju privuku pažnju i policijske ophodnje, dok drugdje rade sranja, imaju isti modus operandi kao i njihovi medijski propagandisti tipa kompanija, skretanje pažnje sa suštine.

U toj kuci vec nocima nociva nekih 10-15 migosa, mozda su sad neki ljubomorni sto ovi imaju gdje a oni nemaju provalili i zapalili. Jer recimo, ovi sto su bili provalili u kucu do moje, sto su tu zivjeli kupili su sebi katanac i njime zakljucavali ujutru kad izlaze iz kuce, kao da je njihova. A onda kad su drugi nadolazili i htjeli biti tu, ovi su ih tjerali, kao da ih tjeraju sa svog posjeda. Ne znas nekad bi li se smijao na tu situaciju ili... ma zapravo ne znas vise sta bi uradio.... toliki bezobrazluk i drskost, to je nevidjeno.

• Like 3
  • Sad 1
18 minutes ago, Real said:

Po njemu se vidi da riba smrdi od glave! Misliš da bi se smio tako bahato ponašati da ga neštite iz vrha stranačkih partija.Njihov cilj je što više krimigranata u što kraće vrijeme.

A ako je istina da je taj hotel registrovan na nekog "čiku" kome policija " nemože ništa" neka ga bude sram njegovih palih suboraca i preživjelih te njihovih familija i da mu te pare budu što prije utrošene na uređenje nadgrobnog travnjaka.

Vec sam davno na pocetku ove teme napisao da rat i stanja ostalih nepogoda kriza na povrsinu isplivaju uvijek cudni likovi a ko se sjeca zivota u Bihacu od 1992-1995 moze to i da potvrdi .

Ali ovaj Paki ili sta je vec je dio organizacije koja ocito ima ozbiljne planove sa migrantima i njihovim rutama kroz grad.

Mislim mene niko nemoze ubjediti da bi neko iz UK ili bilo koje druge zemlje EU/Brexita dodje u Bihac i otvara restoran za migrante a istu stvar je uradio i pet zemalja do sad. 

Imaju dobre paravane kao i pomoc doacih izdajnika. 

• Like 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...