Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 2 minuta, Grunf said:

Pa i ja kontam da je tako. Međutim ja sam zbunjen sinoćnom sinoćnjom Mektićevom izjavom koja kaže " Mi rentamo Biru, Sedru,Miral..." itd

Ima i ovdje tekst da ga ne kopiram bezveze:

https://www.biscani.net/mektic-mi-trenutno-rentamo-biru-sedru-miral-to-su-desetine-hiljada-eura-i-sve-to-se-knjizi-na-teret-bih/

Ili Mektić nema pojma o čemu priča ili ima ili je samo bezobrezan ?

Ako i kojim slučajem rentaju, rentaju preko sredstava EU, nikako iz svog džepa. Mislim zaboli me ko plaća, nadam se prestanku rentanja u skorije vrijeme, pa nek rentaju farme pilića u Laktašima.

• Like 1

Na hrvatskoj strani,   na kritičnim mjestima se ruši šuma kako bi Frnan iz Pakistana što lakše naletio na pendrek milicajca.  🤕  

• Like 1

Muzika za moje uši je kmečanje ovih kojekakvih pizduna iz NVO sekti  koje optužuju hrvatsku policiju za brutalnost.   Jeste brutalni su,  tuku teroriste itekako i sve je to tačno.   Stvar je u tome što ne postoji nijedan mehanizam koji će graničnu policiju da spriječi da odvali bubrege ilegalnim migrantima.  🤣 😀   Sva ova laprdanja žgadije iz kojekakvih mirovnih organizacija imaju težinu vjetra koji izleti nakon porcije pasulja.  Da ponovimo gradivo.   Tukli su ih,  tuku ih i tući će ih dok god nelegalno budu pokušavali preći granicu.  Mlatit će ih sve više i više i ne moguuuuuuuuuuu ništa da naprave.   😬

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Ma mektić je bezobrazan koliko je težak, a mašalna ima ga, na to sve je i polupismen pa ne razumije očigledno neke stvari, migrantima više nije mjesto u Bihaću a taj peder bi samo da se ovdje pravi novi migracioni centar. Ama ne može stari nikako. Ukoliko dođe do toga da se proširuju kapaciteti, sam ću otići najaviti proteste i sjediti na jebenom trgu ako treba isto sam. Na vukove sam kao torrrrrnjak haha. 

• Like 4

prije 1 minuta, SamoOptimizam said:

Ma mektić je bezobrazan koliko je težak, a mašalna ima ga, na to sve je i polupismen pa ne razumije očigledno neke stvari, migrantima više nije mjesto u Bihaću a taj peder bi samo da se ovdje pravi novi migracioni centar. Ama ne može stari nikako. Ukoliko dođe do toga da se proširuju kapaciteti, sam ću otići najaviti proteste i sjediti na jebenom trgu ako treba isto sam. Na vukove sam kao torrrrrnjak haha. 

Budalu napucat u guzicu.  Po nekoj logici stvari njegova bi primarna funkcija trebala biti zaštita istočnih granica, a  debil laprda o pravima migranata i konvencijama.  O zemljo otvori se

• Like 2

2 minutes ago, gargamel said:

Budalu napucat u guzicu.  Po nekoj logici stvari njegova bi primarna funkcija trebala biti zaštita istočnih granica, a  debil laprda o pravima migranata i konvencijama.  O zemljo otvori se

Ama idiot brale, moron, imbecil, u name it and it fits him... Još pička nema namjeru da se odrekne te funkcije hahahahah, mislim to je paradoks svih naših političara, drže se za fotelju dok ne iznesu i njega i fotelju iz kabineta. Nema čovjek pojma o čemu priča a ima muda reći nekom da ne barata informacijama. Pa ja od stida ne bih izjavio da u BiH ima 3-4 hiljade migranata kao što je on. No, sve u svemu treba biti istrajan i ne popuštati ni u kom slučaju. Narod ako ništa treba u tome podržati ove naše izdajice - vlast. Makar dok ispravno rade

• Like 3
  • Haha 1

Cirkusant Mektić je kao i uvjek do sad pokušao obrnuti priču iznošenjem čistih lažnih informacija. Kriju za Sedru,Biru i Miral plaća IOM sa kojim su vlasnici ovih objekata potpisali ugovor,a ne BiH kako je "izvalio" Mektić. Priča mu je propala istog trena kad su vlasnici sami objavili da neće produžavati ugovore sa IOM-m,a gdje niko nije ni spomenuo Ministarstvo sigunosti niti Vijeće ministara. Mektiću je žao jer ovo nisu državni objekti za koje bi njegovo ministarstvo klepalo kiriju pa je pokušao lažima okrenuti priču.IOM je kao što vidimo pokušao izvarati ponovo grad Bihać i Vladu USK jer je i pored zabrane pitao vlasnika Bire da produže ugovor,ali su odbijeni.

Mektiću je evo odlično odgovorio i Halil Bajramović koji sad prijeti da će migranti biti izbačeni iz Sedre jer ova klemezina iznosi lažne cifre u vezi kirije.

https://faktor.ba/vijest/mektic-ga-proziva-da-uzima-90000-eura-evo-sta-vlasnik-sedre-i-farme-u-medenom-polju-njemu-odgovara/56227

A kao šlag na torti Halil je Vladi USK 18.oktobra već poslao napismeno da migranti mogu besplatno na Medeno polje,što znači da je na EU i IOM samo da obezbjede hranu i smještaj, a Mektić sad može da se sakrije u mišiju rupu i tamo pametuje.

Migranti idu na Medeno polje

Clipboard01.jpg

• Like 3
  • Thanks 1

Kako ne kontate da je Mektic bitan lik u cijeloj priči . Njegov zadatak je da se priča sto vise odulji da bi stiglo sve više novca .

Oni u suštini pričaju jedno te isto od početka i svako definira situaciju kako njemu paše u sklopu dnevne politike . 
Ministarstvo sigurnosti je od početka palo na ispitu tamo po njihovim uredima ima milion neki dužnosnika milion agencija koje crpe novac i sva priča se svela na običnog policajca čija placa nije ni 1200 BAM bruto.

Hercegovina i Livanjsko polje su najidealniji za kamp slabo naseljeno a sve državna zemlja a mogu ih i pokrštavati u Međugorju možda HDZ dobije kojeg glasača vise .

• Like 5

3 hours ago, Fugaziii said:

Upravo taj nacin razmisljanja doveo nas je u ovu situaciju u kojoj jesmo... Zar mora svaki grad I selo naseg kantona da nadrlja da bi dosli pameti? Ovdje se planski radi na razbijanju Krajine, pocevsi od sudjenja Dudakovicu pa na dalje... Sve od strane gospode iz Sarajeva za koje se krv lila. Ima se 100 000 za kamp, a nema za autobus da se barem jedna tura migranata vrati u glavni grad. Ubili su ljude u pojam I nema vise ljuti Krajisnika koji bi do sada podjeli prugu I zabranili Talgu da ih dovodi. 

• Like 1
  • Aferim! 1

Evo ga Mektić gost na N1. Opet ista priča, Vlada USK zabranjuje produžavanje ugovora sa međunarodnim organizacijama blabla, ništa konstruktivno, nema pojma šta će ako ovi odu iz Bire i Mirala, ali ne djeluje nešto pretjerano zabrinuto.

I opet!

Sada kada su i administracija USKa i MUP  i iznajmiljivači BIRA otkazali pomoć i poslušnost IOMu i sorošu trebalo bi možda opet ali ovaj put zaista profesionalnije organizovati proteste na USKu tj. Bihaću.Treba štoviše zatražiti pomoć od gradskih vlasti i policije i sarađivati s njima.Ovaj put imam osjećaj da svi vuku uže na jednoj istoj strani.

Treba biti istrajan!

Sasvim legalno tražiti od MUPa USKa dozvolu za velike proteste,tražiti od gradonačelnika pomoć u vidu organizacije i napraviti neku binu ,pozvati sve patriotske i nepatriotske medije da pokažu sliku i volju građana USKa tj. Bihaća i VK.

Ovaj put svi zajedno i istjerati lažne humanitarce,lažne azilante i lažne organizacije koje izdaju lažne dokumente bez ikakve priznate legitimacije.

Zamislite da vi kao fizičko lice napravite isto i progladite svoju državu i počnete da izdajete dokumenta koja su ilegalna,idete u najkraćem roku pred sud protiv rušenja sistema.IOM neradi ništa drugo!!!Oni su sami sebe kvazi legitimisali.

Sej Ramić je to dobro rekao:

Sarajevo je otpisalo od početka USK kao što su dosad bezbroj puta dokazali.

Izmetbegović je zainteresiran samo za fildžan pašaluk Sarajevo,gdje je ko vidio da se takoreći jedan predsjednik države dosad nije oglasio po pitanju ilegalne krimigracije?

On i IZ su glavni krivci za stanje u državi a naročito u USKu.Oni zagovaraju fundamentalističku islamizaciju BiH i stvaranje tkz. islamskog bratstva potpomognuti izvana od Katara do Turske.Pisali smo i to dokazali već više puta do sada.

Cilj je stvaranje pufera na terenu USKu između EU i BiH tj jedne mini islamske države,(koja paše IZ i Izmetbegoviću)pune agresivnih krimigranata nabrijanih religioznim radikalizmom od kojih će se šengenska Hrvatska braniti svim raspoloživim sredstvima potpomognuta od strane EU.

Svi zajedno!

Protiv uništavanja i rasprodavanja BiH od strane sebičnih političara,domaćih kolaboratera,stranih plaćenika i balogodavaca,koji rade ne za narod BiH već za svoju korist.

• Like 5
  • Aferim! 2

prije 28 minuta, Venom said:

Cirkusant Mektić je kao i uvjek do sad pokušao obrnuti priču iznošenjem čistih lažnih informacija. Kriju za Sedru,Biru i Miral plaća IOM sa kojim su vlasnici ovih objekata potpisali ugovor,a ne BiH kako je "izvalio" Mektić. Priča mu je propala istog trena kad su vlasnici sami objavili da neće produžavati ugovore sa IOM-m,a gdje niko nije ni spomenuo Ministarstvo sigunosti niti Vijeće ministara. Mektiću je žao jer ovo nisu državni objekti za koje bi njegovo ministarstvo klepalo kiriju pa je pokušao lažima okrenuti priču.IOM je kao što vidimo pokušao izvarati ponovo grad Bihać i Vladu USK jer je i pored zabrane pitao vlasnika Bire da produže ugovor,ali su odbijeni.

Mektiću je evo odlično odgovorio i Halil Bajramović koji sad prijeti da će migranti biti izbačeni iz Sedre jer ova klemezina iznosi lažne cifre u vezi kirije.

https://faktor.ba/vijest/mektic-ga-proziva-da-uzima-90000-eura-evo-sta-vlasnik-sedre-i-farme-u-medenom-polju-njemu-odgovara/56227

A kao šlag na torti Halil je Vladi USK 18.oktobra već poslao napismeno da migranti mogu besplatno na Medeno polje,što znači da je na EU i IOM samo da obezbjede hranu i smještaj, a Mektić sad može da se sakrije u mišiju rupu i tamo pametuje.

Migranti idu na Medeno polje

Clipboard01.jpg

Da im je Halil još dao novca pride oni će to odbiti!Plan je legalizirati migrante a to neće biti učinjeno njihovom izolacijom u interne migrantske kampove, već je plan da se stanoništvo počinje što brže na njih navikavati.A to će samo moći ako budu prisiljeni da ih svakodnevno gledaju i trpe na ulicama Bihaća.Da se počnu mješati sa par djevojaka kojima je učinjena lobotomija i počnu kotiti tamnopute bebice.

Kalergijev plan, kao što smo već više puta ovdje konstatovali.Samo što je uz njega dodatno više  izvora koji žele uskočiti na taj voz i sprovesti uz put svoje planove kao IZ i Izetbegovic sa muslimanskim bratstvom,kao izil koji želi opet i ovaj put izniknuti u evropskom kalifatu,kao ameri koji žele nestabilnost Balkana radi izgovora prisutnosti,kao RS koja se stavlja u žrtvu i posljednjeg branioca kršćanstva i evropskih vrijednosti od radikalne islamizacije do onih zadnjih kriminalaca koji ovu rutu koriste za švercovanje teških i lakših droga,kao i naivnih ekonomskih krimigranata kojima je obećano med i mlijeko.Sve se to vozi istom lokomotivom tračnicama kalergija kojom upravlja soroš ali svako sa svojim ciljem i lošom namjerom po BiH i evropski narod.

Zato sav ološ izbaciti iz voza i ukinuti liniju jednom za uvijek!

https://m.youtube.com/watch?v=2rPVrDsgA-o&t=25s

• Like 1
  • Dislike 1
  • Haha 1

Meni je lično mnogo žao profesora Seja oni njega smatraju kao kakvu budalu dvorsku ludu a jedini je od samog početka upozorio na stanje i šta će se desiti . A najveći paradoks će biti kad odu migranti i kad ih vise nebude u gradu svi oni sto su se smijali profesoru će se bucati u prsa kako su oni ti koji su riješili migrantsku krizu.

A migranti me podsjećaju na one hodače  iz GoT koji moraju preci zid po svaku cijenu . Ili šetači iz the WD

• Like 3
  • Thanks 2

18 minutes ago, Barba said:

Meni je lično mnogo žao profesora Seja oni njega smatraju kao kakvu budalu dvorsku ludu a jedini je od samog početka upozorio na stanje i šta će se desiti . A najveći paradoks će biti kad odu migranti i kad ih vise nebude u gradu svi oni sto su se smijali profesoru će se bučati u prsa kako su oni ti koji su riješili migrantsku krizu.

A migranti me podsjećaju na one hodače  iz GoT koji moraju preci zid po svaku cijenu . Ili šetači iz the WD

Ja se bojim da sa ovakvim ponasanjem dosta njih nigdje nece.... kruzer je ovdje bacio sidro.

Samo je pitanje vremena kada ce neka nasa ljepotica roditi malog Amdzada, te otac na osnovu toga sa svoih 15 brace traziti BiH drzavljanstvo.

• Like 3

Super je ovo što se priča o 4-5 ovih kasarnih,tj četiri jel Željava neće biti sigurno. Taman imaju do 15-og vremena da ih pripreme i preuzmu sve migrante. A mi trebamo i dalje raditi na Medenom polju tj da se to opremi da se mogu ovi koji se pojave kod nas odmah tamo slati.

• Like 1

3 minutes ago, Venom said:

Super je ovo što se priča o 4-5 ovih kasarnih,tj četiri jel Željava neće biti sigurno. Taman imaju do 15-og vremena da ih pripreme i preuzmu sve migrante. A mi trebamo i dalje raditi na Medenom polju tj da se to opremi da se mogu ovi koji se pojave kod nas odmah tamo slati.

Gdje si Halile nismo te prepoznali!

prije 43 minuta, 1260 said:

Haha, realno zaboli nas za centre u centralnoj Bosni. Pa sta Biscani uopšte imaju od Salakovca, Hadzica i Delijasa? Sipak. Srbija ima 17 centara koji zjape prazni. Vise bi nam koristilo jedno Medeno polje ili kamp kod Novog i slicno nego 15 ovih u centru drzave. 

• Like 1

6 hours ago, toby said:

Mislim da se radi o stanovitom samoproglašenom novinaru, a u biti terorističkom agitatoru, ne znam kako se točno zove, ali ovo je napisao u zadnjih par sati:

I? Gdje sam ja naveo prihvatni centar zatvorenog tipa u mojim zadnjim postovima? Molim te samo mi to boldiraj.

prije 9 minuta, Haldir said:

I? Gdje sam ja naveo prihvatni centar zatvorenog tipa u mojim zadnjim postovima? Molim te samo mi to boldiraj.

Pa napisao si da ni žica ne može zaustaviti migrante koji idu tamo gdje su hrana, voda, doktor, pošta, internet i da će ih ovo (smještanje u Medeno polje, op.a) samo gurnuti na ulicu. Oh, oprosti, kad si opisivao centar ograđen žicom, nisi mislio na centar zatvorenog, nego otvorenog tipa? :D

Edited by toby

4 minutes ago, toby said:

Pa napisao si da ni žica ne može zaustaviti migrante koji idu tamo gdje su hrana, voda, doktor, pošta, internet i da će ih ovo (smještanje u Medeno polje, op.a) samo gurnuti na ulicu. Oh, oprosti, kad si opisivao centar ograđen žicom, nisi mislio na centar zatvorenog, nego otvorenog tipa? :D

Dakle, jasno je da u prihvatnim centrima imaju hranu, vodu, lijekove, grijanje. Zašto bi onda bježali prema hrani, vodi, lijekovima itd?

Što još jasnije kaže da ja ne pričam o prihvatnim centrima, već o vezanju za drveća i ograđivanje žicom, kao usporedbi za našu raniju raspravu kada Grunf je pitao zašto bi iko financirao prihavtni centar (dajući do znanja da ih treba ostaviti na polju i kontrolirati policijskim službenicima

Doduše, žica, nula hrane, vode, lijekova i doktora, vjerovatno jeste humani kamp u NDH.

prije 3 minuta, Haldir said:

Dakle, jasno je da u prihvatnim centrima imaju hranu, vodu, lijekove, grijanje. Zašto bi onda bježali prema hrani, vodi, lijekovima itd?

Što još jasnije kaže da ja ne pričam o prihvatnim centrima, već o vezanju za drveća i ograđivanje žicom, kao usporedbi za našu raniju raspravu kada Grunf je pitao zašto bi iko financirao prihavtni centar (dajući do znanja da ih treba ostaviti na polju i kontrolirati policijskim službenicima

Doduše, žica, nula hrane, vode, lijekova i doktora, vjerovatno jeste humani kamp u NDH.

Jasno, jasno, opisivao si prostor za smještaj migranata okružen žicom, ali nisi opisivao zatvoreni migrantski centar, zapravo si opisivao rodnu kuću dede Đorđa Šoroša, jer kakve veze ima mjesto za prihvat migranata s prihvatnim migrantskim centrom i kakve veze ima prostor ograđen žicom s pojmom zatvorenog prostora, nikakve, brate mili kakvi retardanti rade za čika Đorđa. :D:D:D

Nego, jesi vidio gdje živi tvoj Šoroš:

Slikovni rezultat za george soros house

A vas govnare plaća pola eura po danu za širenje propagande. :D

Što misliš koliko je migranata deda Šoroš primio u ovoj i u ostalim nekretninama koje ima? 😉

• Like 2

1 hour ago, Kljukusa said:

Gdje si Halile nismo te prepoznali!

Brale oni stizu na Medeno,jbg vrijeme je za komsijsku solidarnost. Nema sta da panicis sve je to fina raja,doktori,profesori i plus nece kamp biti u centru B.Petrovca

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...