Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Tito je 1967. prekinuo sve diplomatske odnose sa fašističkom državom Izrael. 
"Ja sam u Moskvi veoma energično insistirao na tome da borba arapskih naroda nije samo njihova, da je to prvi front svih socijalističkih i progresivnih snaga protiv imperijalizma." J.Broz Tito

1871C606-939E-4CBE-A873-A50E93EFA61F.png

Treba znati da Izrael najviše profitira ako je Arapski svijet podjeljen i devastiran .

Posebno Sirija , ako je neko gledao novu seriju Spy biće mu sve jasno .

• Like 2
  • Aferim! 1

Ha ha ovi migranti se žale na hrvatsku policiju.pa šta bi bilo da su upoznali titinu Miliciju.al nema više sve plastika falš.puno se nešto poštjuju prava maca,ćuka,gejeva,političara,migranata,parlamentaraca,vjerski sekti,sve neka pomilovanja,sve odgađanje presuda,nedostatak dokazai dokumentacije.

Zato narod plaća skupu cijenu za život u svojoj Bosni već 30 godina.

• Like 1

Ne bi oni stigli do Titine milicije.  Došli bi do Titine vojske na granici i zagnojili ni zemlju. 

• Like 5
  • Thanks 1

1 minute ago, gargamel said:

Ne bi oni stigli do Titine milicije.  Došli bi do Titine vojske na granici i zagnojili ni zemlju. 

Kako god okrenes ono je bio primjer kako se brani granica države. Mrtva straža

• Like 1
  • Aferim! 1

2 minutes ago, Grunf said:

Tad su u Jugoslaviju dolazili studenti iz Araspskog svijeta i sam Gadafi je studirao u Mostaru gdje se i oženio .

Ali nažalost sve zemlje nesvrstani su uništene od kapitalističkih parazita i okupatora jer ta ideja je bila u suprotnosti sa njihovim planom . 

He kako god okrenes nesto moraju uraditi jer sam ptrestravljena brojem njihovim u centru danas u cetiri bila. Znaci trg, konzum, iza i okolo onih zgrada, sve do mupa i poslije mupa, u bingu malom i okolooo... Preeestrasno. Ovaj gradic lici na mini afganistansko-pakistanski ghetto. Uzas covjece. Da ne spominjem nepodnosljiv smrad i prljavstinu i smece koje ostavljaju iza sebe. A policije ni na mapi. Znaci pod hitno gradske vlasti i MUP moraju nesto uaditi. Sta ih briga sta ce reci ovi iz petrovca ili ministarstva sigurnosti, kad njih nije vec dvije godine briga sta mi imamo da kazemo i sta mi mislimo. Ccc..

• Like 1

6 minutes ago, skokpo said:

Cool story bro ali jedno su želje a drugo mogućnosti.
Bez IOMa ste gotovi, da ih oni ne hrane tek bi onda u problemima bili. Pošto EU kaže da od Medenog polja nema ništa, nekakvi "ljuti krajišnici" svojim postovima na forumu to neće promijeniti. A to duboko u sebi i vi znate.

Također, stvarno je lijepo vidjeti da se i u teškim vremenima nađe vremena za sprdati sa Hrvatima i Međugorjem.
Što drugo reći nego "Trpaj Milorade!"

Niko se ne šprda sa Hrvatima možda si zaboravio da i u Bihaću žive Hrvati a možda Bihaćki Hrvati za vas nisu Hrvati.

Tacno tako ni forum ni facebook neće ništa promjeniti samo migranti vrlo lako mogu izabrati drugu rutu a to vrlo lako može biti Hercegovina.

• Aferim! 1

prije 3 minuta, Grunf said:

Pa tako nešto bi trebalo prakticirat i danas.  Valjda bi prioritet trebalo biti domaće stanovništvo,  a ne ovi teroristi.   Mađari su rekli da će u slučaju nekog novog migrantskog vala upotrijebiti silu. Pretpostavljam da se radi o nekoj vrsti mrtve straže.  Neće stati na dva tri upozorenja, dobiće metak u bulju pa nek se NVO žali upravi vodovoda. 

prije 8 minuta, skokpo said:

Cool story bro ali jedno su želje a drugo mogućnosti.
Bez IOMa ste gotovi, da ih oni ne hrane tek bi onda u problemima bili. Pošto EU kaže da od Medenog polja nema ništa, nekakvi "ljuti krajišnici" svojim postovima na forumu to neće promijeniti. A to duboko u sebi i vi znate.

Također, stvarno je lijepo vidjeti da se i u teškim vremenima nađe vremena za sprdati sa Hrvatima i Međugorjem.
Što drugo reći nego "Trpaj Milorade!"

Ne lupaj gluposti, Barba je dobar i korektan čovjek. 

• Like 1

8 minutes ago, Fugaziii said:

He kako god okrenes nesto moraju uraditi jer sam ptrestravljena brojem njihovim u centru danas u cetiri bila. Znaci trg, konzum, iza i okolo onih zgrada, sve do mupa i poslije mupa, u bingu malom i okolooo... Preeestrasno. Ovaj gradic lici na mini afganistansko-pakistanski ghetto. Uzas covjece. Da ne spominjem nepodnosljiv smrad i prljavstinu i smece koje ostavljaju iza sebe. A policije ni na mapi. Znaci pod hitno gradske vlasti i MUP moraju nesto uaditi. Sta ih briga sta ce reci ovi iz petrovca ili ministarstva sigurnosti, kad njih nije vec dvije godine briga sta mi imamo da kazemo i sta mi mislimo. Ccc..

Kanta na pola metra,ali divljak ostaje divljak. 

20191024_205638-01.jpeg

• Like 1
  • Sad 1

1 hour ago, Venom said:

Brale oni stizu na Medeno,jbg vrijeme je za komsijsku solidarnost. Nema sta da panicis sve je to fina raja,doktori,profesori i plus nece kamp biti u centru B.Petrovca

Komsija ja tebi donosim kilu kafe, sok od aronije I Ferrero cokoladu, a ti bi meni migrate... Nece moci ove noci. 

• Like 1

Hajmo moderatori, riješiti ovog "wannabe" ustašu dok se nije udomaćio. Fašizam i zatucanost mu viri iz prva 3 komentara.

• Like 1

Za dokazanu odbranu granice vojnik bi u staroj državi dobio mjesec dana nagradnog odsustva kući.

I ti poskok ne pucaj toliko po nama muslimanima,znaš da su vam neki u ndh u ustaše letili.

prije 2 minuta, skokpo said:

Čim se ne pleše kako čaršija svira, odmah ustaše iz pašteta iskaču? Tema su migranti i njihov dugotrajni boravak u Bihaću.

Sa čime ti nemaš apsolutno nikakve veze. Zavuci se u kamenjar i pst.

9 minutes ago, Kljukusa said:

Komsija ja tebi donosim kilu kafe, sok od aronije I Ferrero cokoladu, a ti bi meni migrate... Nece moci ove noci. 

Pa čuj EU ima dvije opcije. Vučjak ili Medeno polje koje je ponudjeno za dzabe. Tako da nije tesko pogodit sta ce odabrati.

Tako da cuvaj tu kafu,kifle,sok i cokoladu za nove komsije. 

Clipboard01.jpg.416b1a4e991729c936fb3877b375d2cb.jpg

15 minutes ago, skokpo said:

Naravno da mogu, ali neće. Bili, probali i vidjeli da im nigdje nije dobro kao kod braće u USK. Kamenjar pun fašizma, Međugorje odmah preko brda, puno NDH terena za proći prema EU...
Ipak im je bolje ostati u USK i lagano se uz podršku SDA i IZ integrirati u društvo. Nakon 1.1.2020 svakako vas neće pola ostati ;)

Ima i ovog što kažeš ali migranti su bili i u Srbiji dok Bihac nije ni bio u priči čim Mađar razvuče žilet žicu eto njih u Bihac a čim Hrvatska na na predjeli Like i Korduna uradi isto odese i migranti a poslije će mo vidjeti gdje će to biti Hercegovina ili Posavina .

• Like 1

Zbilja ovog poskoka treba banirati trajno jer je upao ovdje a da nije pratio temu od pocetka dok je vrijeme. Ovdje je samo da bi provocirao i napravit ce od teme o migrantima mjesto za nacionalisticka prepucavanja. Da je pratio temu znao bi i sta je barba htio reci sa onim. @Barba , @Fugaziiido vas je

• Like 1

Ma to je neki od starih prcatelja.ostavite ga na miru neka ga na forumu.

U hercegovini se ukaza novi svetac velika poštenjačina koja se diči bih pasošem.onaj lopov mamić.

Ja bi volio da mu ne sudi hrvatsko sudstvo.nego da ga protresu BBB.

prije 29 minuta, Venom said:

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/reporteri-bbc-ja-usli-u-migrantske-kampove-uzasa-u-bih/191024157

Toliko nas je "pogodila" ova posjeta i prilog BBC. Pa dok su ovo montirali mi smo jos najmanje 1000 dovezli da upoznaju "noćnu moru" 

Ma govnari. Nego, kakav je trenutni saldo s tim strašnim Vučjakom, tom paklenom noćnom morom strave i užasa:

- broj migranata koji je stradao u minskim poljima oko Vučjaka - 0

- broj migranata koje su pojeli vukovi oko Vučjaka - 0

- broj migranata koje su usmrtile ljute guje otrovnice oko Vučjaka - 0

- broj migranata koje su rastrgali medvjedi oko Vučjaka - 0

- broj migranata koji je umro od udisanja otrovnih plinova iz podzemlja na Vučjaku - 0

- broj migranata raznesenih uslijed eksplozije odlagališnih plinova ispod Vučjaka - 0

- broj migranata koji je umro od gladi i bolesti na Vučjaku - 0

- broj migranata koji je umro od nedostatka vode na Vučjaku - 0

- broj migranata koji su se utopili zbog probušenih šatora na Vučjaku - 0

- broj migranata kojima je bukva pala na glavu i ubila ih oko Vučjaka - 0

- broj migranata koji su se međusobno poubijali čakijama neovisno o Vučjaku - 20

Pa jel tu problem u Vučjaku ili u migrantima, ebo ih van der Auswart i oni njega?

• Like 6
  • Aferim! 3

2 minutes ago, skokpo said:

Ako dođe do postavljanja žilet žice, ti misliš da će se to samo na dijelu za koji ti misliš? Ili pak da će Dodik dati da mu se šeću preko RSa? Ili pak da se neće iz Hercegovine transportirati u centre u Bosni? 

Ni prvi ni zadnji koji je na "tuđem" forumu baniran radi pogrešnog mišljenja. No, prije baniranja mene, moliti ću da se odstrane oni koji se sprdaju sa tuđim svetinjama. Hvala!

Ovdje ima jako puno forumaša koji nisu iz Bihaća i nekoliko iz Hr.Mogu da ti posvjedoče. Svi imamo razlicita mišljenja ali ne na takav nacin. Ovdje smo podjeljeni na fašiste i na teroriste. Treće nema :)

2 minutes ago, skokpo said:

Ako dođe do postavljanja žilet žice, ti misliš da će se to samo na dijelu za koji ti misliš? Ili pak da će Dodik dati da mu se šeću preko RSa? Ili pak da se neće iz Hercegovine transportirati u centre u Bosni? 

Ni prvi ni zadnji koji je na "tuđem" forumu baniran radi pogrešnog mišljenja. No, prije baniranja mene, moliti ću da se odstrane oni koji se sprdaju sa tuđim svetinjama. Hvala!

Šeću  se oni i sad i po manjem Entitetu i po Hercegovini  samo je pitanje vremena kad će se ruta promjeniti .

A bojim se da bi Hercegovina mogla ozbiljno stradati pred ovim štetočinama  . 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...