Jump to content
FORUM

Recommended Posts

3 minutes ago, Real said:

Počeli su s Bashingom iz "moralni instanci" kao po narudžbi!

https://www.biscani.net/gladne-i-promrznute-migrante-progone-merhametli-bosanci/

Harise Pašoviću nosi se u p. materinu i povedi krimigrante sa sobom.

Bosanci su bježali od metaka,granata,silovanja i klanja dok ovi bježe od siromaštva iz mirnih zemalja i istodobno donose sve ovo gore nabrojano kao klanje noževima,silovanje retardiranih djevojčica po Bihaću itd,itd, a uskoro neće ni metaka faliti jako je krenulo.

Sve mogu da shvatim ali ovakve kao Haris Pašović nikako koje poređenje .

• Like 2

prije 4 minuta, skokpo said:

Qrčenje na internetu, paradiranje dijasporaca u "ljuti krajišnici" majicama ili, kako se ovaj kratkopantalonaš iznad hvali, uklanjanje generala Šantića u bačvi ne pokazuje nikakvu snagu ili hrabrost.
Realnost je da im ne smijete ništa, to su pokazale zadnje 2+ godine. 

Iskreno rečeno pa nije ni u herzegovini ili u lici bolje nego ovdje.Čitaš li internet ,i to vaš hrvatskih portala?

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/drzava-ureduje-64-stana-za-migrante-telegram-je-prvi-usao-u-jedan-od-njih/

https://teleskop.hr/https-teleskop-hr-hrvatska-strah-u-gorskom-kotaru-migranti-lutaju-bez-nadzora-unistavaju-imovinu-a-bozinovic-i-plenkovic-sute-fbclid

https://net.hr/danas/hrvatska/migranti-podignuli-satore-u-sumi-u-lici-pretpostavlja-se-da-ih-je-bilo-vise-od-50-objavljena-snimka/

prije 7 minuta, Barba said:

Sve mogu da shvatim ali ovakve kao Haris Pašović nikako koje poređenje .

To je Bakijev igrač iz ekipe "moralne instance" dok se neuništi sekularna BiH a pogotovu USK s ciljem stvaranja sarajevskog fildžan pašaluka pod vladarom Izet-begom.Vi u USKu ste nebitni i kolateralna šteta.

Edited by Real
  • Like 3

Bake samo nastavlja sto mu je ćaća u amanet ostavio, samo sto on turchinima pridruzio arape da im rasprodaje nasu imovinu a nas raseljava pogotovo krajinu gdje je najsekularnije uvijek bilo da tako kazem. Samo sto pvaj glupi narod tobetu nikad doci al i kako ce kad su ionako svi izbori namjesteni, pa zalili se mi ili ne i kukali poslije izbora kako su opet izabrali pogresno treba imati u vidu da je to namjesteno. Trebamo se buniti i ustajati svaki dan zbog svega! A ti nemas kriticne mase. 

Migranata pun grad, ne zato sto ne radi “zabrana kretanja” vec zato sto su ovo sve novi. A kad mi onda ono Meketalo spomene cifru od 3 do 5 hiljada migranata tacno poludim od huje, jer to je zapravo cifra sedmicnog priliva Hebenih ilegalaca.

Nesto se sprema zeznuto i bice gelike gehanije, vidjet cete!! 

• Like 4

Stanje s ilegalnim migrantima u Grčkoj postaje sve gore. Seljani su bacali kamenje na izbjegličke autobuse i prisiljavali ih da se okrenu nazad 
 Seljani su blokirali put, bacali kamenje na vozila i uzvikivali "Zatvori granice" i "Izbaci ilegalne imigrante". Migranti su na kraju smešteni u hotelima na ostrvu Euboea - 400 kilometara udaljenom od Nea Vrasne.

U izjavi, IOM je bio zabrinut zbog incidenta i pozvao grčku vladu i organizacije za pomoć da "rade zajedno u sprečavanju sličnih situacija".

Broj migranata koji bježe iz Turske u susjednu Grčku nedavno je ponovo porastao. U Grčkoj trenutno ima više od 70.000 izbjeglica, gotovo 33.000 u prenapučenim kampovima na Egejskim ostrvima. Većina njih je iz Sirije i Afganistana. (AFP)

https://www.epochtimes.de/politik/europa/griechische-dorfbewohner-bewerfen-fluechtlingsbusse-mit-steinen-a3043709.html

Ovako grčki (EU) seljaci vraćaju krimigrante ,dok bošnjo samo nijemo promatra.
prije 8 minuta, Fugaziii said:

Bake samo nastavlja sto mu je ćaća u amanet ostavio, samo sto on turchinima pridruzio arape da im rasprodaje nasu imovinu a nas raseljava pogotovo krajinu gdje je najsekularnije uvijek bilo da tako kazem. Samo sto pvaj glupi narod tobetu nikad doci al i kako ce kad su ionako svi izbori namjesteni, pa zalili se mi ili ne i kukali poslije izbora kako su opet izabrali pogresno treba imati u vidu da je to namjesteno. Trebamo se buniti i ustajati svaki dan zbog svega! A ti nemas kriticne mase. 

Migranata pun grad, ne zato sto ne radi “zabrana kretanja” vec zato sto su ovo sve novi. A kad mi onda ono Meketalo spomene cifru od 3 do 5 hiljada migranata tacno poludim od huje, jer to je zapravo cifra sedmicnog priliva Hebenih ilegalaca.

https://naslovi.net/2017-11-20/kurir/video-daj-vrecu-zlata-za-mog-bakira-evo-kako-su-milionske-donacije-za-narod-bih-zavrsile-u-izetbegovicevim-dzepovima/20770159

https://www.dnevnik.ba/teme/izetbegovic-i-muslimansko-bratstvo

Edited by Real
  • Like 4
  • Thanks 2

https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=355760

https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=355773

Pa ove budale može pratit samo rtrs. Misle da neko udruženje i njihovo sijelo po kućama i priča od Dejtonu ima moć da zaustavi migrante na Medenom polju.

Haha pocela se mjenjati priča,pa sad umjesto blokade ceste ici ce strajkovat u Sarajevo,znaju decki da bi jedinica za podrsku raznijela za pet minuta ovo sijelo

Zna se ko je odbranio Bihać i Krajinu - KRAJIŠNICI. Definitivno ne prodane sarajlije i poguzije koje su htjele u Bihaću napraviti remake Srebrenice, da nije bilo naših očeva i stričeva to bi se sigurno i desilo. Mislim vršen je pritisak da se postave sarajevski generali pa da puste rulju u grad. NEĆE MOĆI. 
Isto tako i za ovu bagru od migranata - ne izbjeglica.
Kući kući 

• Like 2
  • Aferim! 3

7 minutes ago, SamoOptimizam said:

Zna se ko je odbranio Bihać i Krajinu - KRAJIŠNICI. Definitivno ne prodane sarajlije i poguzije koje su htjele u Bihaću napraviti remake Srebrenice, da nije bilo naših očeva i stričeva to bi se sigurno i desilo. Mislim vršen je pritisak da se postave sarajevski generali pa da puste rulju u grad. NEĆE MOĆI. 
Isto tako i za ovu bagru od migranata - ne izbjeglica.
Kući kući 

Upravo to! I to se zna jos od onda, to ko moze da prihvati u svojoj glavi i ko je sposoban prihvatiti zna. A mi po njemuulice nazovamo i mostove i dajemo kljuceve grada. E moja upravo gradska i kantonalna sreca pa nas vi niste tad vodili inace bi im i tad dali kljuceve. Sreca pa ovi ne sluze nicemu

• Like 1

Ajde manite se gluposti i bavite se temom, a to je migrantska kriza.  Ova glupava prepucavanja ostavite za drugi podforum

• Like 3

prije 55 minuta, Fugaziii said:

Varaš se ćaća je počeo on samo dalje sprovodi započeto.

https://www.nezavisne.com/novosti/svijet/Bin-Laden-se-u-Sarajevu-1994-sastao-s-Alijom-Izetbegovicem/88155

• Like 3

Pročitao sam da su teroristi u bihaćkoj hitnoj pomoći imali prednost u odnosu na domaće stanovništvo pa me zanima da li tako nešto postoji igdje na svijetu 

• Like 1
  • Aferim! 1

Meni je ovaj forum tek sad interesantan i ims oštrinu.nemojte brisati postove uvaženih forumaša,jer još malo će se ovdje ponovo davati zakletve i biće istaknute slike njihovi genarala ili profitera.nastavite da se mrzite to mi baš dobro dođe da zaboravim na migose.

Pozdrav iz Bihaća!

Edited by Fap mašina
  • Like 2
  • Haha 1

Prestanite se nacionalno prepucavati. To ne ide u prilog nikome.Pregaziće nas tako lakše i jedne i druge i treće a i ostale.Što se tiče Bos Petrovca ,normalno je da će ljudi biti protiv,pa uništiće ih .Riješenje nije u "brigo moja pređi na drugoga" već svi složno protiv. Al eto ,nažalost to je nemoguće i ne odgovara nacionalnim torovima.

• Like 2
  • Haha 1

prije 3 sati, Haldir said:

Čuj, Krajišnici dići revoluciju. De života ti osvrni se unazad 25 godina, sve nas raselilo, Sana prazna, Krupa se prazni, Cazin prazan, a jedina revolucija bila - bacanje jaja i kamenja na Emporium i zgradu Vlade. Ta lokalpatriotska nafuravanja nimalo ne utiču na žicot svih nas

Evo, talijanski govnari priznali da im je deda Šoroš dao 298 tisuća dolara za projekte promicanja imigracije.

https://www.rassegneitalia.info/i-radicali-beccati-confessano-magi-abbiamo-ricevuto-298mila-euro-da-soros-per-cambiare-le-leggi-sui-migranti/

Lova je uglavnom potrošena za prikupljanje potpisa kako bi progurali zakone o zapošljavanju stranaca, odnosno o legalizaciji ilegalnih migranata na mala vrata, na foru da na dva dana zaposle ilegalnog migranta koji onda dobije papire o boravku.

Ajde, Haldire, gukni, koliko ti i tvoja terorističko-propagandistička ekipa dobijate? Pazi, to je "Otvoreno društvo", pa nije lijepo da se takve stvari taje, nek sve bude otvoreno i transparentno. ;)

• Like 2

prije 19 minuta, skokpo said:

Samo da vidim jesam li dobro shvatio :)
Srbi koji ne žele ove divljake na svom teritoriju i protivno želji stanovnika Bihaća ih šalju na njihov teritorij su pokvareni i žele zlo.
Bišćani koji ne žele ove divljake na svom teritoriju i protivno želji stanovnika Mednog Polja i Bos.Petrovca ih šalju na njihov teritorij su ... apsolutno u pravu i to je njihovo pravo da rade?

Koje mentalne akrobacije....

Nisi. Srpska vlast koja blokira stavljanje vojske i policije na granicu i time strahovito otezava gradjanima Bihaca jeste pokvarena.

Prihvatanja odluke da se vojska stavi na granicu, prihvatanje da federalna policija posalje svoje snage na granicu umjesto sto se ideja o FUPu na granici tamosnjem stanovnistvu prezentuje kao okupacija RS, slanje vise od pisljivih 80 pripadnika MUPa RS, hvatanje migranata na svojoj teritoriji i uz saradnju sa Granicnom policijom po osnovu readmisije vracanje istih u Srbiju. 

Jedno od ovog gradjanima Bihaca znaci vise od 50 puta veceg iznosa od onog koji doniraju. Tako da, licemjerno i popisam se na 10.000 KM.

S druge strane, u zahtjevima Biscana nema nista pokvareno. Biscani su ponudili svaku ubogu lokaciju u svom vlasnistvu, napravili vlastiti kamp, sami ga isfinansirali, podnijeli daleko najveci teret krize i sad kad je doslo do noktiju, neko se cudi sto su Biscani poletjeli za idejom gdje su migranti na livadi pored Petrovca umjesto onom gdje su isti u strogom centru Bihaca. Samo kompletni idiot ne moze razumjeti situaciju i ocaj ljudi ovdje. 

• Like 1

29 minutes ago, skokpo said:

Samo da vidim jesam li dobro shvatio :)
Srbi koji ne žele ove divljake na svom teritoriju i protivno želji stanovnika Bihaća ih šalju na njihov teritorij su pokvareni i žele zlo.
Bišćani koji ne žele ove divljake na svom teritoriju i protivno želji stanovnika Mednog Polja i Bos.Petrovca ih šalju na njihov teritorij su ... apsolutno u pravu i to je njihovo pravo da rade?

Koje mentalne akrobacije....

Wow koji mentalni komentar. Pa naravno da nam žele zlo jer da žele pomoći nebi propustali ove divljake do nas.Haj da ti malo pomognem pošto si pogubjen. Bišćani migrante neće poslati u centar B.Petrovca nego na livadu udaljenu 6-7 kilometara od grada. Tako da protivljenje stanovnika tj samo srba upucuje se na pogresnu adresu. Kad predju eno im Sarajeva i Mektica pa neka se žale.

• Like 1

Svaka lokacija bi odgovarala da je zatvorenog tipa i da nema kretanja dok se ne vidi šta s njima ili do deportacije. .Ali pošto se  gospodi ne smije ograničiti kretanje nijedan kamp ne može biti dobar.

• Like 2

1 hour ago, skokpo said:

Gledaj, Hrvati i Srbi znaju tko su i što su te nisu tako lako povodljivi da im par bilborda i reklama (Bošnjak-Islam-Bosanski), ili u ovom slučaju klip sa opskurnog kanala mijenja mišljenje i vlastiti identitet.
Nemoj me krivo shvatiti, samo ti nastavi, ovakvi postovi mi pričinjaju neizmjerno zadovoljstvo i puno govore o situaciji u kojoj se nalazite. 

Sa druge strane, viđao sam te bilborde po Bosni, gledao govore vašeg političkog i vjerskog vrha (pogotovo gospodina reisa Cerića) o vašem identitetu no stvarno nisam znao da i ovakve smatrate dijasporom koja vam je pomagala.
Ali dobro, čovjek uči dok je živ :) 

Četvrti put, molim vas da ne skrećete sa teme, nije fer prema ostalim forumašima i moderaciji ići u offtopic kada se raspravlja o ovako ozbiljnoj temi.

De malo smiri tenzije i nemoj okretati priču u ovom smijeru omaložavanja Bošnjaka i nacionslističke gluposti . 
Kad si kod identiteta onda bi se trebao prvenstveno zapitati o svom . 

Svi ste vi do jučer bili Bošnjaci Bošnjani dok vas nisu omađijali oni koji žele da Bosnu podjele i uzmu za sebe . 
Ali hvala Bogu Bosna i Hercegovina je divna zemlja sa svim svojim raznolikostima multietničnosti i multikulturalnosti zdrav razum će kad tad pobjediti .

• Dislike 1

prije 28 minuta, skokpo said:

Pa upravo vođe jednog od ta 3 tora rade na ovome već 20 godina... Ne znam kako drugačije nazvati islamizaciju države, prodaju zemljišta i prirodnog bogatstva arapima, lizanje sa muslimanskim bratstvom, klečanje pred Erdoganom...
Krajisnik2 je gotovi proizvod te politike.

A što se tiče "nacionalnog" prepucavanja, moj originalni komentar je bio upućen moderatoru koji se šprda sa Međugorjem a ostatak je namijenjen njemačkoj vehabijskoj brigadi.
Kako Biblija kaže, Što gledaš trun u oku brata svojega, a brvna u oku svome ne opažaš? ;)

Što jeste jeste po ovom boldano je čovjek u pravu,samo bi da dodam da se radi na tom više od 20 godina.

Ali ni Tuđman ni Milošević nisu nimalo zaostajali u svojoj ideji,razlika je samo u tome što nisu budzašto prodavali domovinu strancima.

Mi yugoslaveni, s tim smatram sve od slovenaca do sjevernih makedonaca smo prilično glup narod,pričamo istim jezikom,nema nas ni 20 miliona i pored svega toga sami sebe iskorijenjujemo,umjesto da se držimo skupa kao što nas je JB Tito držao skupa.

Nama treba samo neko da baci kosku i mi se iskrvismo,to nije dokaz velike inteligencije.

Meni je svaki Josip,Franz ili Zdravko draži milion puta od Abu Hashimi ili crnje Bongo Bongo.

To su sve naši ljudi,htjeli to neki poreći ili ne.Ovakvu ljepotu nikad niko nije imao a vi političari su je rasparčali i prodali.Idioti.

https://m.youtube.com/watch?v=6UtsPxI-0X8

Zato ovo ima veze s temom jer da smo i ali i dalje jednog vođu poput JB Tita nebi niti jedan krimigrant niti mudžahedin niti ruski dobroboljac ili francuski krčio jednom nogom na tlo naše domovine.Nama je prije njih bilo milion puta bolje nego danas snjima.

• Like 1

Svako ima pravo da se nacionalno izražava kako želi i to ne treba niko spočitavati,pogotovo moderatori ili admini.

prije 26 minuta, Alen12 said:

Svaka lokacija bi odgovarala da je zatvorenog tipa i da nema kretanja dok se ne vidi šta s njima ili do deportacije. .Ali pošto se  gospodi ne smije ograničiti kretanje nijedan kamp ne može biti dobar.

Oni ovdje nemaju što tražiti!Zato nema te lokacije bilo kojeg tipa koja im se treba ustupiti!Sve deportovati i Izmetbegovića s Ekipom napolje s njima ali one 4.000.000.000 € u švici,što je pokrao od donacija za BiH obavezno konfiscirati.

https://www.cafe.ba/kao-krez-bakir-izetbegovic-je-milijarder-najbogatiji-je-covek-u-drzavi-postoji-tajni-plan-da-kupi-celu-bih

• Like 2

5 minutes ago, Alen12 said:

Svako ima pravo da se nacionalno izražava kako želi i to ne treba niko spočitavati,pogotovo moderatori ili admini.

Mene osobno briga kako će se neko izjašnjavati ja poštujem svačije i u mojoj se kući slavi i Božić i Bajram i hvala Bogu zbog toga , osobno nisam neki vjernik jer sam jedan od onih koji će naći milion razloga da neode u džamiju osim za Bajram sto je isto licemjerno sa moje strane . Ali nemože niko prosipati priču kako su Bošnjaci vjerski fanatici i koji žele neku islamsku državu a 99% Bošnjaka je protiv toga . 

• Like 2

5 razloga zašto migranti žele naseliti Petrovac!

U posljednjih nekoliko dana uveliko se priča o tome kako bi migranti iz Bihaća trebalo da budu prebačeni u okolinu Petrovca što stanovnii ovog mjesta nisu dočekali sa radošću. Mi smo pretpostavili da ni sami migranti nisu zadovoljni ovom odlukom, ali nakon jednog dana provedenog s njima stekli smo potpuno drugačiji utisak.  Naime, migranti su nam izričito naglasili da žele ostati u Petrovcu, a mi smo zaključili da za to imaju najmanje PET razloga.

Ako vi imate još neki, slobodno nam javite.

1. Svi putevi iz Petrovca vode u Banjaluku pa se nadaju da će tako domoći najvećeg grada u RS.

2. Ne postoji nezaposlen Petrovčanin pa računaju da će lako naći posao, npr. u Gradskoj upravi.

3. Vidjeli su Viber stikere i sviđa im se što imaju na raspolaganju 7 žena u Banjaluci.

4. Čuli su za „Veče Petrovčana” u Banjaluci i vesele se što će mu prisustvovati.

5. Čak i oni koji ostanu u Petrovcu, nisu zabrinuti za egzistenciju jer se uvijek mogu zaposliti u Šumama Srpske, primati mito ili jednostavno krasti šumu i ne odgovorati za to.

http://50nijansipive.com/2019/10/23/5-razloga-zasto-migranti-zele-naseliti-petrovac/?fbclid=IwAR3NnhfNNbMsB2R-4eeb3irEfhevSTptpn9C8T-ClQWKFXhvVkN4vtkIKgw

• Haha 2

4 hours ago, Grunf said:

Vidis vama pizdunima koji ste vjerovatno i za rata pobjegli odavde i krili se nista sveto nije pa ni oni poginuli koji su pali braneci ovu regiju. Ima nas jos puno ovdje koji ce se rado odazvati ako zatreb a i oni koji su otisli rado ce doci. Vjeruj mi. Na hiljade krajsnika je doslo preko SAO Krajine onda. Sad je lakse. 

Haj ne seri. Niti sam gdje spomenuo šehide i borce niti sam ostavio takav dojam. 

prije 17 minuta, Barba said:

Mene osobno briga kako će se neko izjašnjavati ja poštujem svačije i u mojoj se kući slavi i Božić i Bajram i hvala Bogu zbog toga , osobno nisam neki vjernik jer sam jedan od onih koji će naći milion razloga da neode u džamiju osim za Bajram sto je isto licemjerno sa moje strane . Ali nemože niko prosipati priču kako su Bošnjaci vjerski fanatici i koji žele neku islamsku državu a 99% Bošnjaka je protiv toga . 

99% bošnjaka to neželi jer su oni evropljani,ali onaj 1% uz bakija pokušava svim silama i uz pomoć IZ financirane od Kuvajta,SA,Turske i ostalih koji zagovaraju islamsku deklaraciju u evropi i velikom dijelu azije kao afrike i arapskog poluostrva, prodajući zemlju i uvezeći arape ili druge islamiste i koristeći za to migrantske pokrete.

Imaš internet ima literature koliko želiš.

P.S.

i nema onoga nisam neki vjernik,ili jesi ili nisi.Nemožeš biti "malo" trudan!

Edited by Real

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...