Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Mene samo zanima dokle cemo sami sebe unistavati i dopustati psiholoski rat koji protiv nas vode od najnizeg predstavnika vlasti i politicara do predsjednika?!

Niko nama nije kriv za migrante sem nas samih. Niko se nije pobunio (pod niko mislim na vecinu jer nas manjina i dalje vristi po forumima i skupstinama ali ocigledno bezveze i uzalud) kad su se organizirali protesti. Prepali se neke kazne nidje veze.

Znaci ne mogu nam bukvalno nista ako se pobunimo u velikim broju i ako dignemo glas protiv ovog sustavnog zlocinacko-udruzenog pokreta protiv nas od strane same nase vlasti i drzave, medjunarodne zajednice i ngoova. Ovo je toliki otvoreni i direktni napad i  konspirasi protiv unsko sanskog kantona!!! I ja nikako ne kontam gdje su ti borci koji su krajinu branili 92’, gdje je onladina da se bori za svoju buducnost, gdje su nam roditelji i didovi i majke da se bore zajedno s nama da zadrzimo svoju zemlju i domove. Ovo je isti rat koji se protiv nas vodio prije 25 godina!!! Samo jos ne padaju mrtve glave! 

• Like 3
  • Aferim! 1
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

7 hours ago, Grunf said:

Sve se moze kad se hoce. Mislio sam ti napisati duzi post ali sam obrisao iz razloga sto mi se ne ide dalje u raspravu sa tobom. Opklada da će biti Bira zatvorena i iseljena?

Prihvatam u bilo šta, pod uvjetom da kažeš krajnji datum koji nije 2029. :)

• Dislike 2
10 hours ago, toby said:

Izvini ali moram te koregirati. Hepatitis se na vise nacina prenosi (ne samo u dodiru sa krvi). Meni cim je hepatitis ustanovit (u Njemackoj) prvö su me odmah u bolnicu smjestili i potom poslali sluzbu za dezifekciju cijelog stana i mog auta.Kad sam upitala od cega sam se mogla zaraziti, svasta mi nabrojase cak i jabuku ako je neko, ko je zarazen bio, rukama dodirivao. Zato preporucujem svima, kad iz prodavnice kuci dodju, obavezno ruke prati, pogotovo kod djece kad iz skole ili sa igralista dodju.Bolje sprijeciti nego lijeciti.O ovom oboljenju i posljedicama, pisla sam u prdhodnim postovima.   

Znaci mogucnost zaraze je direktnim i indirektnim putem. 

• Like 2
  • Aferim! 1
9 hours ago, rucica1 said:

Izvini ali moram te koregirati. Hepatitis se na vise nacina prenosi (ne samo u dodiru sa krvi). Meni cim je hepatitis ustanovit (u Njemackoj) prvö su me odmah u bolnicu smjestili i potom poslali sluzbu za dezifekciju cijelog stana i mog auta.Kad sam upitala od cega sam se mogla zaraziti, svasta mi nabrojase cak i jabuku ako je neko, ko je zarazen bio, rukama dodirivao. Zato preporucujem svima, kad iz prodavnice kuci dodju, obavezno ruke prati, pogotovo kod djece kad iz skole ili sa igralista dodju.Bolje sprijeciti nego lijeciti.O ovom oboljenju i posljedicama, pisla sam u prdhodnim postovima.   

Znaci mogucnost zaraze je direktnim i indirektnim putem. 

Bitno je naglasiti da postoje tri tipa hepatitisa A,B i C ovaj C ili kako u narodu kažu "krvni" se prenosi iglom ili seksualnim odnosom sa zaraženim ili kontaktom sa krvi zaraženog. "A" tip se prenosi i najjednostavnijim putem "prljavim" rukama kako kažeš. Jednostavnijim riječima riječ je o bolesti jetre ili u narodu zvanoj "žutica". 

• Like 1

Ove bolesti su oni sa sobom donijeli ljudi moji oni prvi kad su dolazili, a kamoli ovi novi, boga pitaj iz kojih su rupa svi ovi novi izgmizali..... Kod njih tamo kao da je stari vijek jos uvijek kad je u pitanju higijena i cistoca. Katastrofa. Sve sto uzmem u prodavnici obrisem, ako kupujem sokove, niposto ne pijem iz konzervi ili nesto, vec cekam casu da uzmem da naspem, znaci kruh i to smao u pekari gdje znam da je jedino pekar dirao taj kruh, pogotovo kad sam vidjela 'pipace' kako svaki rukama diraju dok ne izaberu sta je njima prihvatljivo. voce-povrce isto tako dobro operem pa onda konzumacija, cak i ako su u pitanju mandarine i banane i ono sto moras oguliti. covjece kao da prolazimo kroz neku nuklearnu katastrofu, znaci ove Vlasti treba dobro da se zapitaju kad krene narod obolijevati zbog ovih migranata i svega sto donose sa sobom, hoce li narod i dalje nijemo posmatrati? i ne kontam kako to dosad nije natjeralo narod da se probudi, pogotovo suga koju prenosi sve i jedan skoro. Pa medicinari Doma zdravlja su znali osvanuti sa raznoraznim cudnim osipima, nakon sto su ih tjerali da idu raditi onako bez zastite (dzaba samo rukavice i maska koje jedino imaju na raspolaganju) u Borice i sto ih moraju izbodene zbrinjavati po cesti..... a da ne spominjem raznorazne ozbiljne bolesti koje su donijeli, sto @toby kaze 'migranti mu oboljevaju od bolesti za koje se mislilo da su iskorijenjene u 16. stoljeću', mislim.... Nisu se u Sarajevu, Bihacu i Cazinu i ko zna gdje jos (a nije objavljeno) bezveze morbile odjednom pojavile.... Nisu brate ni prije bas svi bili vakcinisani, pa nije toga bilo....

Jedino sto se moze zakljuciti iz cijele ove situacije je da ovaj nas narod dugorocno sebi ne zeli nista dobro..... Jer da zele sebi i svojim potomcima ikakvu buducnost, dosad bi valjda nesto poduzeli. Najlakse je sjediti kod kuce i posmatrati proteste sa Facebooka i TV-a i govoriti e tako, treba se boriti.... Jer to vecina radi, sjedi kod kuce i misli da ce se neko drugi izboriti za njega... Uzas

• Like 6
On 30. 10. 2019. at 14:44, Krajisnik2 said:

I kakve veze imaju blebetanja jednog placenika sa migrantskom krizom? A kada vam se odgovori onda opet prica „odvodis sa teme“ itd. Vi huskate na mrznju muslimana i Islama, jedino tome vam sluzi migrantska kriza kao i placenici koje sire nebuloze poput ovoga jadnika kojeg ti reklamiras. Sve to je zacinjeno obicno jednom dobrom kolicinom umisljenosti i rasizmom. 
Svi vi koji se borite protiv Islama pod plastom migrantske krize itd. treba da shvatite da morate uci ideoloski u kostac sa Islamom umjesto da sirite povrsne floskule i otrcane huskace ideje i teze. Vi to nikada necete, kao sto ne postoji naucna diskusija sa muslimanima u medijima, sem uglavnom samozvanim „ekspertima islama“ s kojima vi morete rezirati emisiju po vasoj zelji.  Razlog je evidentan - ne postoji dovoljno argumenata t.j. ideoloskog temelja za vase vidike i ideologije, koje van zadovoljavanja licnih strasti nemaju ljudima sta drugo da ponude ili valjano obrazloze

Upravo oni koji nam šalju i dovode migrante rade protiv Islama ali ti i nekolicina vas ste očigledno preglupi da shvatite to! Ili su šekeli ipak draži..

• Like 5
  • Aferim! 1

Izbrisaše me, a ljudi repliciraju duhu? :o

https://www.independent.com.mt/articles/2019-11-02/world-news/Italy-will-let-rescue-ship-with-88-migrants-dock-6736215604

Italija nema lošu foru, prima migrante u svoje luke jedino ako dobije potvrdu da će migrante primiti druge EU zemlje. USK bi trebao raditi isto, dopustiti ulaz migranata jedino ako se EU zemlje obvežu primiti iste. 

• Like 1

Nije losa ideja, ako ce ih Hrvatska, Slovenija i ostale eu zemlje, ili drugi gradovi u BiH primiti i zbrinuti, ali na to vec unaprijed znamo dogovor, zar ne?

Mislim da su nas nase drage opcinske i kantonalne vlasti dovele u situaciju gdje mi, ne samo da se u ovom momentu ne pitamo nista, i da mlate izjavama i objavama praznu slamu, nego da smo mi jedna rupa u koju i dalje planiraju dovoditi migose i ngoove, i primati kesh od raznoraznih "dobromislecih" opcina, kantona, drzavnih vlasti, predstavnika drugih zemalja kojima je toliko mnogo stalo do migranata, ali samo dokle su u Opcinama Bihac i V. Kladusa. Mislim, divota ti je to... Jedini je onaj covjek (predstavnik MZ sto je bio na tv-u) spomenuo i izrekao pitanje: A ZASTO SAMO USK - ZASTO NE BI I DRUGI GRADOVI U BIH SNOSILI TERET KRIZE?!.... Ja urijetko ili gotovo nikad cujem da glupi suki ili minstarchic spomenu premjestanje u druge gradove, ne samo Sarajevo, vec svi kantoni i opcine sirom divne BiH..... samo jesi li zategao na tu temu, odma NE, odma ustanci..... jedino se "ljuti krajisnici" najmanje ljute..... jos jednom - UZAS!

• Like 1
53 minutes ago, Real said:

Nevjerovatno, porodica ilegalnog migranta iz maroka,koji odjednom više nije ni ilegalan ni nepoznat tuži uz pomoć IZ državljanina BiH zbog samoodbrane na kućnom pragu!!!

https://www.cazin.net/vijesti/porodica-migranta-u-bileci-prijavit-ce-nestanak-i-ubistvo#sthash.DVD96MQM.dpbs

Očigledni dokaz da građane ove zemlje i evrope ilegalni krimigranti i njihove zemlje porijekla iz kojih su biva pobjegli i traže u evropi azil ,vodaju za nos uz pomoć IZ BiH koja ga je proglasila šehidom,kako hoće.

Kada jedan krimigrant počini ubistvo za njega se nezna ko biva ni koje ni šta je,on nestane preko noći i osvane s drugim identitetom u susjednom gradu.Kao u njemačkoj Anis Amri koji ne terorističkim činom ubio 15-toro ljudi.Čak i kad se slučajno sazna zemlja porijekla te zemlje se ograničavaju i odbijaju svaku saradnju s evropljanima,praveći se veći englezi od velikih britanaca.

Postoje dokazi i videi koji govore da te zemlje prazne svoje zatvore tako što sve ubice,teške kriminalce strpaju u busove i voze do granice.Tu im narede da napuste zemlju i bježe u evropu, da nebi opet u njihove zatvore koji nisu baš tako ljudski.S tim potezom se rješavaju svojih kriminalnih građana a drugim potezom ti kriminalci koji traže u evropi lažan azil šalju novac iz kriminalnih radnji u evropi kao,pljačka,droga,prostituciha svojoj familiji i s tim dižu brutosocijalni dohodak matice iz koje dokaze!I ko je ovdje glup te zemlje ili evropljani?U magreb zemljama nikad nije bilo sigurnije kažu oni koji su tamo ostali nego danas.Kažu od kako su kriminalci na ulicama evrope nebrinemo se za našu sigurnost više!

I ko je ovdje glup te zemlje ili evropljani?

To je plan evropu uništiti kriminalno i ekonomski pozivajući se na azil i humanost kod naivnih i radopomagajućih evropljana koji su glupi ko čuna,kao što se vidi na Vučjaku pitajući kriminalce i svoje dželate dnevnim obrocima i pomažući im svesrdno kao jučer jedan glupi hadžija koji je donirao 700 obroka tim krimigrantima!

Dok kada se jedan nasilni krimigrant uhvaćen u provali kuće s nožem u ruci i opasnim i zlim namjerama upuca u odbrani od strane vlasnika koji je u smrtnom strahu za svoju sigurnost onda se znaju expresno svi podatci o tom usranom krimigrantu,onda ta tobože država iz koje je od njih pobjegao surađuje na visokom nivou slanjsm svi papira koji su i nisu potrebni da bi se čovjek koji se branio u vlastitoj kući strpao u zatvor po svaku cijenu.IZ BiH svesrdno pomaže kao što se iz priloženog članka da vidjeti u tim slučajevima i stoji na steani ilegalnih kriminalaca,jer on he "brat" musliman i samo nek se srbin bosanac strpa u zatvor bio kriv ili be! Kako reče Kavazović ovo je humanirarna katastrofa i nisu teorije zavjere,ha ha ha!

https://antimigrant.ba/reis-kavazovic-apelom-za-pomoc-migrantima-potvdjuje-saucesnistvo-u-migrantskom-genocidu-nad-bosnjacima/

Covjek koji je prvi do najvećeg vođe muslimanskog bratstva u Dablinu osnovao novu organizaciju tih islamista govori da nisu teorije zavhete! On zaista smatra da su svi bosanci glupi i kada on to tvrdi onda je to tako i nikako drugačije.

"Na ovom videu na 25:25 se vidi u Dablinu u devedesetim godinama,kako je prvi čovjek u stvaranju nove muslimansko bratske organizacije do njega Kavazović kada je osnovana nova organizacija muslimanskog bratstva za što prije islamiziranje evrope.

Cijeli video je veoma interesantan 

https://youtu.be/EAVdr5RFamA

Fatmir Alispahic je u pravu,Dodik je u pravu i Kolinda je u pravu i svi ostali su u pravu koji se protive ovoj bosanskoj vlasti koja zastupa sve radikalne islamiste širom svijeta samo ne svoj sekularni bosanski narod i nastoje da se šerijat etablira u BiH.

Jeli vam sad konačno jasno gdje mi živimo? "

Evropa je izdana, a BiH i njen narod će biti prva žrtva na tom putu koja će to uništenjem na vlastitoj koži osjetiti!

Razumijem te potpuno. Cito sam Marrakeski migracioni sporazum i sve je tako! Sve je to tako pozeljeno i ratificirano. Za nepovjerovati ali istinito!

9 minutes ago, Fugaziii said:

@paša Kako znas da je iz Zivinica?

Prenijelo vise strqnica iz Kladuse, posto taj covjek svskog vikenda stoji na granicnom prelazu na Maljevcu sa svojim malim sinom!

• Like 3
  • Dislike 1
14 minutes ago, Lidjo said:

Razumijem te potpuno. Cito sam Marrakeski migracioni sporazum i sve je tako! Sve je to tako pozeljeno i ratificirano. Za nepovjerovati ali istinito!

Prenijelo vise strqnica iz Kladuse, posto taj covjek svskog vikenda stoji na granicnom prelazu na Maljevcu sa svojim malim sinom!

Gdje su mu dokumenti kojima se to može potvrditi?????

Vidiiiiiiiiiiiš.......

15 minutes ago, Fugaziii said:

Gdje su mu dokumenti kojima se to može potvrditi?????

Vidiiiiiiiiiiiš.......

Ima jako puno slika. Gledao sam. Čak i slika na kojima bas i izgleda prilicno "imućno". Biznis. Pa govorio sam da ce se svakakva mraka sletiti u ove krajeve narocito u Bihac i VK

Just now, Grunf said:

Ima jako puno slika. Gledao sam. Čak i slika na kojima bas i izgleda prilicno "imućno". Biznis. Pa govorio sam da ce se svakakva mraka sletiti u ove krajeve narocito u Bihac i VK

Umjesto da se rjesavamo sive ekonomije, da se borimo za sebe, za svoju djecu i penziju u ovoj lijepoj zemlji, mi smo kao narod, pogazili sve svoje i svoju duznost kao naroda u nazovi demokratski uredjenoj zemlji, i tu sivu ekonomiju zavili u crno.... ako cemo dubiozu u kojoj se nalazimo vrednovati po nijansama onda ne da smo u  tamno sivoj vec u crnoj ekonomiji. 50 shades of Bosnia economy mdfckr... haha uzas.... po treci put danas.... A ovo sam za dokumente onako tek pitala... kad se zeli onda se svaciji identitet zna.... ne zivimo u doba abakusa, vec u premoderno doba premoderne tehnologije, i samo idiot moze pasti na suplju pricu koja nam se servira iz dana u dan.... katastrofa....

• Like 2
2 minutes ago, Real said:

Vojnike pod vojnički,agresori se friziraju kod bošnjaka.Poslije idu bošnhaci da preuzmu "bratske" vaške migrantske!

Treba mu bojkotirati radnju!Dok je ovakih biće i agredorskokrimigeantskih frizura.

https://antimigrant.ba/erupcija-ludila-revija-frizura-na-napacenim-migrantskim-glavama/

Šta sam ja rekao,cigo radi biznis,koristi gužvu!

Jbte koji je to zivot nisu oni blesavi kako sam mislio. Mi smo blesavi, rintamo za male pare, ovi imaju sve dzabice i jos dzeparca bar u visini nasih plata

• Like 1
3 minutes ago, Real said:

Vojnike pod vojnički,agresori se friziraju kod bošnjaka.Poslije idu bošnhaci da preuzmu "bratske" vaške migrantske!

Treba mu bojkotirati radnju!Dok je ovakih biće i agredorskokrimigeantskih frizura.

https://antimigrant.ba/erupcija-ludila-revija-frizura-na-napacenim-migrantskim-glavama/

a sto onaj lik nosi masku? sigurno jer se osjeca sigurno i neugrozenog zdravlja kraj njih... bitch please... haha jest glup ovaj narod hahahah.... kao cinim dobro al cekaJ da obucem svemirsko/ronilacko7hazzard nepropusno odijelo, al pomazem haha

• Like 1
5 minutes ago, Bosanac said:

Ti si jedan ljudski sljam i obicni provokator. Molio bih moderatore da te barem upozore za konstantno sirenje govora mržnje,  ako te vec nece banovati.

Ja licno bar u ovom postu njegovom nisam vidio govor mrznje. Mozda grijesim ali vidim da njega vrijeđaš u svom postu

Edited by Grunf
  • Like 4
prije 2 minuta, Grunf said:

Ja licno bar u ovom postu njegovom nisam vidio govor mrznje. Mozda grijesim ali vidim da njega vrijeđaš u svom postu

Ne vidis govor mrznje zato sto isto razmisljate. Prelistaj mu zadnjih 15/20 postova pa ces vidjeti koliki je to hejter.

• Dislike 1
1 minute ago, Bosanac said:

Ne vidis govor mrznje zato sto isto razmisljate. Prelistaj mu zadnjih 15/20 postova pa ces vidjeti koliki je to hejter.

Ja recimo dozivljavam u tvojim postovima govor mrznje prema vlastitom narodu ali BMK za tvoje mišljenje. To kad ti kazes da ja razmisljam na takav nacin je jednako kao da ja tebi kazem da razmisljas isto kao i ovi poludivljaci. Ali meni nije vazno tvoje mišljenje. To sto se ti nesvjesno identifikujes sa ovim migrantima samo zbog osjecaja religijske pripadnosti to je tvoj problem. Mene tvoj nacin razmisljanja nimalo se ne dotice

• Like 3
  • Aferim! 1

Da se vratim na temu, prošao grad uz duž i poprijeko i primjetio sam da je grad preplavljen migicama. Čak su se uselili i na "građevinu" ali ulaze i izlaze dole niže prema Stensu ne ovdje na početku. Harmani također a ispred Okusa meda standardno okupljaliste. Za to vrijeme sam vidio samo dva policajca. Koji se đavo događa?

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...