Jump to content
FORUM

Recommended Posts

3 minutes ago, gargamel said:

Da mi je prije 20 godina neko rekao da će se ovo dešavat rekao bi mu da nije normalan.   Ne mogu vjerovat da je to sve istina. 

Da je meni neko to rekao prije dvije godine ne bih mu vjerovala haha kakvih 20. Ali desava se. I doista nije ugodno jer je vecina njih zapravo jako neugodna. 

Ovi majmuni sto ih brane su samo glupsoni placenicki koji ce prvi pasti kad se bude raspadalo to sve. A raspast ce se. 

• Like 2

prije 2 minuta, Fugaziii said:

Jel se ti namjerno pravis da nisi pametan il sta? Da, usli su iz cista mira i zapalili, kao sto ti sad mene proviciras jer ti je krivo zato sto tvoje kvazinovinarske kolege nece moci napisati da je izgorila kuca zbog losih elektroinstalacija, zato sto postoji svjedok koji je sve vidio. Haha. Imas uze neko da ga iskoristis u jednu svrhu?

Ne nasjedaj, on to radi namjerno po zadatku samo da skrene priču i razvodni temu.

• Like 3

prije 4 minuta, skokpo said:

Razumite čovjeka, kad nemaš ni kučeta ni mačeta u životu, moraš naći nekoga o kome ćeš "brinuti".

A evo i desnog krila FK Šoroš.:D Baš nemate sreće, umjesto da se mačujete ćunicama, vas natjeralo na biscani.net da malo trolate. :D

Edited by toby

7 minutes ago, Haldir said:

Ne znam, nisam još siguran u tvoje navode. Nejasno mi je što se tiče tih izlazaka, koliko ih je bilo itd. Ali ok, ako je tako, onda čitaoci koji nisu registrovani mogu zaključiti da su oni ušli u tu kuću jer im je naumpalo zapaliti je iz čista mira. 

Koliko hoces veceras razbijenih migrantskih glava da bi shvatio? Ja ih čekam veceras samo da se vrate a ako se vrate o tom ces citati sutra ujutro kad izvadis krmelje iz ociju. Meni je dosta

• Like 2
  • Sad 1

1 minute ago, 1260 said:

Pise da je sadrzaj uklonjen. Sta je to u pitanju

2 minutes ago, Grunf said:

Koliko hoces veceras razbijenih migrantskih glava da bi shvatio? Ja ih čekam veceras samo da se vrate a ako se vrate o tom ces citati sutra ujutro kad izvadis krmelje iz ociju. Meni je dosta

Jes ti vidio lika? Znaci tacno sam se zapitala zasto mu uopste odgovaram na provokacije ili bilo sta jer zapravo je totalno nebitan. Javnost zasluzuje da zna ko i sta im taj neko radi po gradu!!

• Like 4

Ubice, silovatelji, kriminalci, piromani, teroristi eto ko je u gradu. Čini mi se da se jedna grupa od njih 20-tak uvukla i u Kombiteks

Edited by Grunf
  • Like 5

3 minutes ago, Fugaziii said:

Pise da je sadrzaj uklonjen. Sta je to u pitanju

Jes ti vidio lika? Znaci tacno sam se zapitala zasto mu uopste odgovaram na provokacije ili bilo sta jer zapravo je totalno nebitan. Javnost zasluzuje da zna ko i sta im taj neko radi po gradu!!

Nije uklonjen nego možda nisi član te grupe

3 minutes ago, 1260 said:

Nije uklonjen nego možda nisi član te grupe

Bas gledam jos jedan video od ove spaljene kuce na N.Č. Možda si to postavio?

@Haldir  evo me u zasjedi ! Pridruži nam se

Edited by Grunf
  • Haha 1

Just now, Grunf said:

Mozes li kako prebaciti video ovdje? Mozda je sad druga kuca jer upravo se opet cula vatrogasna. 

1 minute ago, Fugaziii said:

Mozes li kako prebaciti video ovdje? Mozda je sad druga kuca jer upravo se opet cula vatrogasna. 

Pa sa te je grupe, pokusat cu

• Like 1

Ma ta kuća sto si ti snimala. Samo bolji snimak. Vidi se direktno i dolaze vatrogasci gase. Video na grupi stop migrantima

• Like 1

8 minutes ago, skokpo said:

Morate već jednom shvatiti da koliko god argumenata, dokaza, statistika, slika, videa, svjedočanstava... vi postavili da će on to odbaciti i nazvati neistinom jer ste stavili zarez na pogrešno mjesto ili se slučajno krivo izrazili. Samo vrijeme gubite, njemu istina nije bitna, nije radi toga na forumu.

To si u pravu. Kao da govoris zidu od kojeg se odbijaju sve rijeci. To kao sa sizofrenicarima i psihickim bolesnicima kad pricas oni imaju svoj film i nit te cuju nit registruju. Ti kazes kako si a on kaze pa igrao je on u barceloni prije nego sto je presao u real. A ti pitas a ko? A on kaze bas je ona bila lijepa i zgodna u svoje vrijeme. I tako u nedogled

2 minutes ago, 1260 said:

Ma ta kuća sto si ti snimala. Samo bolji snimak. Vidi se direktno i dolaze vatrogasci gase. Video na grupi stop migrantima

Nemam ja fejs profil. Sigurno zato. A i nisam smjela ja ici blize kontam likovi odradjuju svoj posao. Jos im trebam ja da im upadam. Hehe. Ali doista jesu migice to uradile. Vidjeni su. 

33 minutes ago, Grunf said:

@Haldir  evo me u zasjedi ! Pridruži nam se

Ne bih, hvala. Ne učestvujem u tim demonizacijama. 

• Haha 1

8 minutes ago, Haldir said:

Pa zovem te da kao novinar dodjes i zabiljezis kako migranti rade kriminal i kako se građani brane. Il ti to gazda ne dozvoljava. Ipak je to previse? Prilika da napravis ekskluzivan prilog

Edited by Grunf
  • Like 2
  • Haha 1

prije 2 minuta, Haldir said:

Ali ti zato nije problem govoriti da je netko tko je iz Hrvatske UROĐENI fašist?

Bijedni iskompleksirani plaćenički stvore. :)

• Like 2
  • Thanks 1

Just now, toby said:

Ali ti zato nije problem govoriti da je netko tko je iz Hrvatske UROĐENI fašist?

Bijedni iskompleksirani plaćenički stvore. :)

Naravno da nije. NDH sistematski, organizirano, od vrha države, promovira i štiti fašizam. 

• Dislike 2

Eto, tako se to radi, direktno avionom prebacuju migrante iz Etiopije u Njemačku. Ne pate se migranti, ne bogate se šverceri, ne pate se domoroci, nitko ne dobija po bubrezima, nikog ne elektrošokiraju, nikom ne uzimaju mobitele, ne pale se kuće, nema migrantskih centara tamo gdje ih nitko ne želi, nema Mektića na televiziji...

prije 2 minuta, Haldir said:

Naravno da nije. NDH sistematski, organizirano, od vrha države, promovira i štiti fašizam. 

A kako ona tvoja bolest?

• Like 1

11 minutes ago, Haldir said:

Isto kao kad ti promoviraš širiš i štitiš terorizam.

• Like 2
  • Thanks 1

18 minutes ago, Grunf said:

Pa zovem te da kao novinar dodjes i zabiljezis kako migranti rade kriminal i kako se građani brane. Il ti to gazda ne dozvoljava. Ipak je to previse? Prilika da napravis ekskluzivan prilog

Zovni USN.ba. Taman je po vašoj mjeri :)

2 minutes ago, Grunf said:

Isto kao kad ti promoviraš širiš i štitiš terorizam.

Laki se malo zanio, izgleda :) ne promovišem ja ništa. Vi ste večeras krivo shvatili šta sam ja htio reći.

• Dislike 2

5 minutes ago, Haldir said:

Zovni USN.ba. Taman je po vašoj mjeri :)

Ne da gazda Soroš :) da se piše istina o migicama? Evo još smo u ovoj kući što su je večeras provalili, ostavili su stvari pa ako se vrate po njih IZNENAĐENJE !!!!

Edited by Grunf
  • Like 5
  • Aferim! 2

25 minutes ago, Grunf said:

Ne da gazda Soroš :) da se piše istina o migicama? Evo još smo u ovoj kući što su je večeras provalili, ostavili su stvari pa ako se vrate po njih IZNENAĐENJE !!!!

Sacekushe su zakon!!! 

A evo vatrogasci su tek sad zavrsili i odose. Jbmu koliko koristi i kakve trebas imati da unatoc svemu i dalje zauzimas stranu i branis te NHO??? Wtf @Haldir ??? Aj mi iskreno odgovori zasto moras ovdje pisati protiv svih? Je li to neki fetish ili stvarno imas neku korist jer od samog pocetka si uglavnom nekako protiv i suprot nas (ove vehabitose ostale ne racunam sto stalno konttriraju)??!

• Like 1
  • Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...