Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 6 sati, Barba said:

Meni je ovaj Britanac (paki) sto otvara restorane gdje god su migranti posebno interesantna licnost ,lik se vuce od Grcke Turske Srbije pa sad Bihaca opasna logistika .

Kuca je zapaljena kao sve do sada kao i ostale koje ce biti zapaljene u buducnosti po metodi lozi vatru nasred tepiha .

Treba to govedo jednom izvući iz auta i pretući na licu mjesta da ga mati vlastita ne prepozna! Razbiti i njega i porše i sve koje se zateknu s njim! I sve ove što im je draži šekel od vlastitog naroda. Koliko koštate, mater vam jebem?? Ja ne mogu vjerovati da ima smeća koji se ovako grčevito bore za migrante!!

• Like 2
  • Thanks 1

7 minutes ago, Just need a few more... said:

Treba to govedo jednom izvući iz auta i pretući na licu mjesta da ga mati vlastita ne prepozna! Razbiti i njega i porše i sve koje se zateknu s njim! I sve ove što im je draži šekel od vlastitog naroda. Koliko koštate, mater vam jebem?? Ja ne mogu vjerovati da ima smeća koji se ovako grčevito bore za migrante!!

Mislim da cijelo vrijeme brkate dva različita lika..."Britanac" nije Paki kako Barba reče odnosno Pakistanac. Britanac je mislim Iračanin i on je uhapšen i osumnjičen za krijumčarenje ljudima. Dakle lik koji je otvori restoran preko puta osnovne škole u Prekounju. Pakistanac je lik koji je otvorio onaj mali "Indian food" u Midžića mahali iza Šumarije i nema veze sa ovim prvim

Mislim da je ne tačna tvrdnja kako su mediji prenijeli da je otvorio obrt na našeg čovjeka ili su još stari podaci

https://bizreg.pravosudje.ba/pls/apex/f?p=187:13:212504291177728::NO::

Nećete izdajnici, lopovi,  kriminalci, teroristi ni njihovi štićenici i obožavatelji...ima nas još jako puno

• Like 6

Je li ovaj narod u ovoj drzavi do te mjere pobudalio? Svasta!!!!

i je li ona zabrana kretanja migranata bila ono s rokom. Kao zabranjeno vam je sedam dana kretanja onda mozete kuda hocete?!!! Jer centar vrvi od njih. Znaci ne mozes proci od njih i svi su sa hrpetinom stvari. Koji klinac se desava uopste i sta iko radi trenutno?!!! Fkt ne kontam. Status quo mdrfckrs ccccc

• Sad 1

58 minutes ago, Real said:

Ovaj imam kad ih ovako zali neka desetak njih u svojoj kuci zbrine.Usopio je te roditelje (ako sam dobro skuzila) obavijestiti i sve ostalo duznost je tih roditelja. Nije se bez njihovog odobrenja na ovaj ilegalni pa i kriminalni cin sam odlucio. Izvrsena je dzenaza, sto je ljudski a sve ostalo ostalo je stvar  tih roditelja.

Edited by rucica1
  • Like 1

26 minutes ago, Fugaziii said:

Je li ovaj narod u ovoj drzavi do te mjere pobudalio? Svasta!!!!

i je li ona zabrana kretanja migranata bila ono s rokom. Kao zabranjeno vam je sedam dana kretanja onda mozete kuda hocete?!!! Jer centar vrvi od njih. Znaci ne mozes proci od njih i svi su sa hrpetinom stvari. Koji klinac se desava uopste i sta iko radi trenutno?!!! Fkt ne kontam. Status quo mdrfckrs ccccc

Nisam zadnjih par dana primjetio puno policije. Mozda odmaraju ljude i cekaju da se ovi iskupe i onda kolona se formira za Medeno Polje. Vidjet ces samo kako cemo se iznenaditi pozitivno nadam se :)

7 minutes ago, Grunf said:

Nisam zadnjih par dana primjetio puno policije. Mozda odmaraju ljude i cekaju da se ovi iskupe i onda kolona se formira za Medeno Polje. Vidjet ces samo kako cemo se iznenaditi pozitivno nadam se :)

Iz tvojih usta u bozije usi. Amin 

Nema od Medenog polja nista. Ici ce se u tom pravcu da prezime u Biri jer sad nemaju gdje i opcije su ili Bira ili ce kome u kucu. Vucjak je svakako bio privremena ljetna lokacija. 

Stvarno mi ne ide u glavu da je EU toliko licemjerno govno da su i dalje gluhi na neke stvari. Nadam se da cu nekad sa Novog Zelanda posmatrati kako ovaj kontinent ide u picku materinu i vraca se u kameno doba. 

1 hour ago, Pavarotti said:

Nema od Medenog polja nista. Ici ce se u tom pravcu da prezime u Biri jer sad nemaju gdje i opcije su ili Bira ili ce kome u kucu. Vucjak je svakako bio privremena ljetna lokacija. 

Stvarno mi ne ide u glavu da je EU toliko licemjerno govno da su i dalje gluhi na neke stvari. Nadam se da cu nekad sa Novog Zelanda posmatrati kako ovaj kontinent ide u picku materinu i vraca se u kameno doba. 

EU je kreator ovoga stanja i nije EU gluha vec EU je nametnula takav sistem i kao takav se sprovodi. Da, normalnom savjesnom bicu je totalni mindfu*k, ali vidis da vecina pusi foru, a vecina je dovoljna da se to nastavi sprovoditi. Sve ove propagandne gluposti, legalizacija ilegalnih migracija kroz raznorazne konvencije, zakoncice i sporazume, uslovljavanje propalih drzava poput BiH i slicno su nacini da EU zavrsi svoj bolesni plan koji ce im se odbiti i vec im se odbija od glavu. Zato su zatvorili granice. Jos ste zaboravili na poznatu vegetu USA koja se mijesa u sve zivo zarad svojih ciljeva poput preostalih naftnih izvora, a sto postize sa kumovanjem s Turskom i Arapima, a to opet ne moze proci bez kontre zvane Rusija. Znaci sveopci haos. Dok se polupismeni idiotski svijet, gledajuci i citajuci potplacene medije i portale, pita zasto jadne migice pate na Vucjaku u Bihacu, tamo na Bliskom istoku vode treci svjetski rat oko nafte. P dzaba ti brate nafta ionako su buducnost alternativni izvori energije wtf de samo prekini ovu gehaniju. Sta je god poslo kako ne treba poslo je i ko se god mogao umijesati umijesao se. Haos

• Like 1

Jesu se ovo naši napokon sjetili načina da se zaustave bahate Željeznice i autobusi.

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/kontrole-prevoznika-u-krajini-zbog-migranata-501449

Uzimajući da je epidemija skabijesa i da se ova bolest prenosi dodirom očigledno je vrijeme da se vozovi i autobusi zaustave i dobro pregledaju.

http://www.rtvusk.ba/vijest/migrantska-kriza-izrazeno-zarazno-oboljenje-skabijes/34153

A evo stiže nam još te naše bosanske "solidarnosti". Načelnica Visokog, GV i vjerske zajednice "složni" i odmah nakon najave rekli NE migrantima u kasarnu u Visokom.

Visoko ne želi migrante: Nemamo kapacitete za njihov smještaj u bivšoj kasarni

Nakon što je bh. vlast za smještaj migranata uzela u razmatranje i nekadašnju kasarnu u Visokom, Gradsko vijeće Visokog je donijelo zaključak da ovaj grad nema kapacitete za smještaj migranata iz Unsko-sanskog kantona.

Gradsko vijeće Visokog je povodom informacija u medijima o mogućoj lokaciji za smještaj migranata u Visokom, na prijedlog gradonačelnice Amre Babić zaključilo da lokacije vojnih objekata-kasarni na području Grada Visokog ne ispunjavaju potrebne uslove za smještaj migranata i da Grad Visoko nema kapacitet da iste adekvatno i bezbjedno smjesti.

Gradsko vijeće Visoko ujedno je podržalo i stavove vjerskih zajednica Medžlisa Islamske zajednice Visoko, Franjevačkog samostana Sv. Bonaventure i Župe Visoko, sa sastanka vjerskih zajednica, održanog u Visokom prije tri dana na kojem je usaglašeno da pomenuti objekat nije odgovarajući za smještaj migranata.

U obrazloženju su naveli da se objekat kasarne nalazi u samom gradu te da u objektu koji je dio Katoličnog školskog centra i uz sami objekat kasarne borave učenici škole kao i posjetitelji sportske dvorane.

Također navodi se da je u neposrednoj blizini kasarne i autobuska stanica te da je Medžlis IZ Visoko pri izradi dokumentacije za uređenje zgrade koja bi služila kao edukacioni centar za mlade.

Navode i da se u objektima gdje je kasarna provode privredne i sportske djelatnosti kao i da se nalazi Konjički klub "Visoko".

"Smatramo da bi smještajem migranata u pomenut objekat kasarne narušilo bezbjednost građana, a posebno školske djece", stoji u zapisniku kojeg potpisuju Midhat ef. Čakalović i fra. Franjo Radman.

Zaključak je upućen i na adrese predsjedavajućeg Vijeća ministara BiH kao i svim političkim subjektima u Parlamentarnoj Skupštini BiH te premijeru Vlade FBiH.

• Like 1

visocanska djeca imaju pravo na zastitu a nasa moraju podnositi ta sranja? Wtf? Ako biscani i krajina ne dignu svoj glas vise jednom za sva vremena i ne lansiraju odjeb citavom ostatku ove pretty shitty drzave onda brate nek nas sravne sa zemljom ovdje, nek nam uzmu sve i nek nas sve rastjeraju i neka nam se smiju i neka pljuju po nama jer nista drugo sa ovim necinjenjem nicega mi ne zasluzujemo. Nek se samo jos neko pozali na provalu ili napad ili silovanje crk’o dabogda. Eto. Kako mi digne zivac u sekundi... ccc

• Like 4

40 minutes ago, Venom said:

Jesu se ovo naši napokon sjetili načina da se zaustave bahate Željeznice i autobusi.

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/kontrole-prevoznika-u-krajini-zbog-migranata-501449

Uzimajući da je epidemija skabijesa i da se ova bolest prenosi dodirom očigledno je vrijeme da se vozovi i autobusi zaustave i dobro pregledaju.

http://www.rtvusk.ba/vijest/migrantska-kriza-izrazeno-zarazno-oboljenje-skabijes/34153

A evo stiže nam još te naše bosanske "solidarnosti". Načelnica Visokog, GV i vjerske zajednice "složni" i odmah nakon najave rekli NE migrantima u kasarnu u Visokom.

Visoko ne želi migrante: Nemamo kapacitete za njihov smještaj u bivšoj kasarni

Nakon što je bh. vlast za smještaj migranata uzela u razmatranje i nekadašnju kasarnu u Visokom, Gradsko vijeće Visokog je donijelo zaključak da ovaj grad nema kapacitete za smještaj migranata iz Unsko-sanskog kantona.

Gradsko vijeće Visokog je povodom informacija u medijima o mogućoj lokaciji za smještaj migranata u Visokom, na prijedlog gradonačelnice Amre Babić zaključilo da lokacije vojnih objekata-kasarni na području Grada Visokog ne ispunjavaju potrebne uslove za smještaj migranata i da Grad Visoko nema kapacitet da iste adekvatno i bezbjedno smjesti.

Gradsko vijeće Visoko ujedno je podržalo i stavove vjerskih zajednica Medžlisa Islamske zajednice Visoko, Franjevačkog samostana Sv. Bonaventure i Župe Visoko, sa sastanka vjerskih zajednica, održanog u Visokom prije tri dana na kojem je usaglašeno da pomenuti objekat nije odgovarajući za smještaj migranata.

U obrazloženju su naveli da se objekat kasarne nalazi u samom gradu te da u objektu koji je dio Katoličnog školskog centra i uz sami objekat kasarne borave učenici škole kao i posjetitelji sportske dvorane.

Također navodi se da je u neposrednoj blizini kasarne i autobuska stanica te da je Medžlis IZ Visoko pri izradi dokumentacije za uređenje zgrade koja bi služila kao edukacioni centar za mlade.

Navode i da se u objektima gdje je kasarna provode privredne i sportske djelatnosti kao i da se nalazi Konjički klub "Visoko".

"Smatramo da bi smještajem migranata u pomenut objekat kasarne narušilo bezbjednost građana, a posebno školske djece", stoji u zapisniku kojeg potpisuju Midhat ef. Čakalović i fra. Franjo Radman.

Zaključak je upućen i na adrese predsjedavajućeg Vijeća ministara BiH kao i svim političkim subjektima u Parlamentarnoj Skupštini BiH te premijeru Vlade FBiH.

Ovo (Visoko ne zeli migrante) traba u povecanom obliku issprintati svim vijecnicima dostaviti i na sve i jedna vrata, pocevsi od ulaznih u opstinu pa do Sukijevog kabineta, polijepiti. 

Edited by rucica1
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

1 hour ago, Fap mašina said:

A jesu li ovi u Visokom bakira pitali za odluku?Pa do juče su sa arapima jedno bili.

Bitno je sta je kardinal kazaooooo!!! Arapi, bake, kardinali.... o nama ne treba parodije snimati, mi zivimo parodiju!

Sad kako je Vildana vjerovatno razvalila postojeću koaliciju u Vladi Unsko-sanskog kantona, je li sad premijera i ekipu uhvatila kurcobolja pa će sad samo sjediti i gledati šta se dešava ili? Pred nama je. 

Skabies je veliko sranje. Zarazio sam se sa nekako 15 ili 16 godina na nekom kampiranju ili sta ja znam, ne sjecam se dobro ali dobro znam, da sam se lijecio od toga jedno cetiri mjeseca uz svakodnevno nanosenje neke kreme na tijelo i stalno prokuhavanje odjece i posteljine. Pizdarija ziva.

8 hours ago, Fap mašina said:

A jesu li ovi u Visokom bakira pitali za odluku?Pa do juče su sa arapima jedno bili.

Mene najvise zivcira i pogađa što niti jedan grad u BiH jednostavno ne żeli migrante iako ih u tim gradovima u većini slučajeva i nema trenutno, svi to otvoreno kažu i u medijima ali zato svi prstom upiru u Bihać i prozivaju Bišćane i taj psihološki pritisak koji svi rade od političara, medija do javnosti je gori od same najezde terorista

Edited by Grunf
  • Like 2

Nije mi jasno kako 9000 migranata stigne do Austrije uz sve kontrole ostalih zemalja

Screenshot_20191029-072400_Indexme.jpg

5 minutes ago, paša said:

Nije mi jasno kako 9000 migranata stigne do Austrije uz sve kontrole ostalih zemalja

Screenshot_20191029-072400_Indexme.jpg

Pa provuku se neki, zato se radi na jačanju kapaciteta nadzora granica, vidis citao sam neki dan da je samo Slovenija za isti period 2019-te otkrila i odvratila 11000. Samo Slovenija

Edited by Grunf
  • Like 1

Ljudi treba se Sej Ramić podržati!

https://antimigrant.ba/sej-ramic-odgovara-umjetnicima-umjetnici-su-biscani-koji-prezivljavaju-torturu-nepoznatih-lica/

Ja imam ideju😜! Otvoriti "pandorinu kutiju" pod brojem 3!

https://youtu.be/VSDhOfEorHw

I osnovati antimigrantsku stranku po uzoru na Salvinija za sljedeće lokalne i poslije državne izbore na čelu sa Sejom.Č'ojk se satra,jedini od vijećnika koji redovno javno kritikuje lokalnu i državnu razinu vlasti zbog promigrantskih poteza.

• Like 6

19 minutes ago, Real said:

Ljudi treba se Sej Ramić podržati!

https://antimigrant.ba/sej-ramic-odgovara-umjetnicima-umjetnici-su-biscani-koji-prezivljavaju-torturu-nepoznatih-lica/

Ja imam ideju😜! Otvoriti "pandorinu kutiju" pod brojem 3!

https://youtu.be/VSDhOfEorHw

I osnovati antimigrantsku stranku po uzoru na Salvinija za sljedeće lokalne i poslije državne izbore na čelu sa Sejom.Č'ojk se satra,jedini od vijećnika koji redovno javno kritikuje lokalnu i državnu razinu vlasti zbog promigrantskih poteza.

Ni sej nema rješenje, on nabraja ono što nevalja a to svi znamo

14 hours ago, Pavarotti said:

Ovdje se ne slazem. Sta da EU radi? Ne moze ni EU svima pomoci i sve primit. Pa EU je izvdojila milijarde i milijarde, primila par miliona ljudi.

gdje sa tolikim ljudima? Recimo u Austriji vec imamo toliko socijalnih slucajeva zbog ove krize koji totalno stete budzet (u Becu recimo preko 50 % koji zive od socijale su novodosli, koji nisu pravi austrijanci). u zatvorima ista stvar, zatvori su puni sa neaustrijancima! 

Manjka stanova u gradovima, socijalni stanovi su pretrpani, kirije i generalno cijene nekretnina konstantno rastu.

Znaci imas problem da ne mozes isplacivati penzije i jos sad pritisak kroz socijalnu pomoc onima koji ne rade.

U Njemackoj sada hoce da uvedu da se radi do 70. u Austriji je prica da tek nakon 45 godina rada mozes ici u punu penziju i onda pricamo o tome da mi jos vise izdvajamo za druge zemlje? I zamislim tek nakon Brexita kad Engleska napusti EU koliko ce druge clanice tek izdvajati!

Ma molim vas, prestanimo vise. Salji tu bagru kuci odakle je dosla i neka se svako stara o svojim ljudima i problemima!

• Like 3

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...