Jump to content
FORUM

Recommended Posts

26 minutes ago, Barba said:

Za ovakve knjizice sa preciznom vojno, expertizom i praksom bi neko trebao odgovarati krivicno jer ovo je podrstrekavanje terorizma te nezakonitog prelaska granice .A galerija Bihac je nisko pala sa ovim sponzorstvom sramota . Direktor iste bi trebao dati otkaz nakon ovog .

Ovo je prevršilo svaku mjeru. Država, grad , kanton javno učestvuju u ilegalnim migracijama. Ja mogu razumjeti i da te ljude smjeste i obuku i nahrane ali javno poticati ilegalne prelaske granice je ravno terorističkom činu !

• Like 5

15 minutes ago, Grunf said:

Ovo je prevršilo svaku mjeru. Država, grad , kanton javno učestvuju u ilegalnim migracijama. Ja mogu razumjeti i da te ljude smjeste i obuku i nahrane ali javno poticati ilegalne prelaske granice je ravno terorističkom činu !

Ovo je cisto saucesnistvo u ilegalnim migracijama sasvim opravdana ljutnja iz Hrvatske ako si pogledao ovu knjizicu detaljno mozes vidjeti da se policija nasa i Hrvatska treba dovesti u zabludu vec i u zivotnu opasnost . Nije mi jasno kako je Galerija Bihac sebi ovo mogla dozvoliti pa misle li ti ljudi svojom glavom ovo sve ludo . Direktor ove galerije nije svjestn da je vec evidentiran u Hrvatskoj Policiji i da ce pri prvom prelasku granice biti uhapsen koja budala u Pm. 

Pa bolje za te novce da su napravili adekvatan prospekat o odbrani grada i okruga Bihac za dan V. Korpusa a ne da se za dan korpusa iskupih njih 200 sa 2 buketa cvjeca na Garavicama i to je to. Sramota nikad adekvatan program .

• Like 6

prije 39 minuta, Grunf said:

Marakeški sporazum!

• Like 1

2 hours ago, Real said:

Sad će mu se sigurno premija za osiguranje povisiti.Arapi zaista neznaju upravljati vozilima,to sam već češće puta vidio.Ovdje na 1:00 čovjek arap živi u njemačkoj godinama i opet ima problema s upravljanjem auta.

Inače je jedan od rijetkih arapa koji kritikuju islamizaciju evrope.Hamed Abdel Samed.

P.S.

@rucica1 pogledati obavezno.

https://m.youtube.com/watch?v=t6nZT1MssGg&t=77s

Radi smrtnih prijetnji koje svakodnevno (od, porijeklom turske i arapske populacije) dobija sad zivi 24 sata pod policijskom zastitom.

Preporucujem ti njegovu knjigu "Gescheiterte Intergration ".

prije 20 minuta, Blanco7 said:

http://www.rtvusk.ba/video/dnevnik-28102019/4304

Imate na 6:06 o tom  zidu i objasnjenje

S drugim riječima sad kad ste nas provalili "Vi bišćani ste glupi i nerazumijete ""umjetnost"", koju širi IZ,Baki skupa sa soroševskoiomskim krijumčarima krimigranata"

Čuj sad,izložba je predstavljena u Mariboru ni manje ni više u katoličko-avantgardističkoj galeriji "kibla" 🤣, ne zasigurno nema IZ ništa s tim😜,samo je puka slučajnost da je priručnik za ilegalnu migraciju isprintan na arapskom jeziku kojeg "poznaje" skoro 90% bišćana osim hrvata.

I na kraju krajeva tu se neradi o tajnom priručniku, kao što tip u videu kaže već vas spušta na ljestvice homosapijensa Australopithecusa i ko vas * ebe glupi bišćani ovo je javno istaknuto nećemo više da krijemo i kome se nesviđa može da se iseli, mi ionako neplaniramo više s vama budućnost već uvozimo sebi novu populaciju.Ovo bi se moglo protumačiti kao otvorena provokacija IZ i Bakija s njegovim stranim kolaboraterima pod plaštom umjetnosti!

prije 14 minuta, rucica1 said:

Točnije rečeno 12 policajaca ga čuva 24 sata.Ja sam pročitao njegove knjige i pogledao njegove videe. I čak bio u hangar 7 kad je on bio gost!

https://mobile.twitter.com/talkimhangar7/status/1098892066426359808?lang=de

• Like 1

6 hours ago, Krajisnik2 said:

I kakve veze imaju blebetanja jednog placenika sa migrantskom krizom? A kada vam se odgovori onda opet prica „odvodis sa teme“ itd. Vi huskate na mrznju muslimana i Islama, jedino tome vam sluzi migrantska kriza kao i placenici koje sire nebuloze poput ovoga jadnika kojeg ti reklamiras. Sve to je zacinjeno obicno jednom dobrom kolicinom umisljenosti i rasizmom. 
Svi vi koji se borite protiv Islama pod plastom migrantske krize itd. treba da shvatite da morate uci ideoloski u kostac sa Islamom umjesto da sirite povrsne floskule i otrcane huskace ideje i teze. Vi to nikada necete, kao sto ne postoji naucna diskusija sa muslimanima u medijima, sem uglavnom samozvanim „ekspertima islama“ s kojima vi morete rezirati emisiju po vasoj zelji.  Razlog je evidentan - ne postoji dovoljno argumenata t.j. ideoloskog temelja za vase vidike i ideologije, koje van zadovoljavanja licnih strasti nemaju ljudima sta drugo da ponude ili valjano obrazloze

Taj čovjek zna o islamu više od svih bihaćkih muftija zajedno.Njegov otac je bio veliki imam u egiptu.On sam je bio u muslimanskom bratstvu dok nije vidio kakvu ideologiju žele proslijediti u svijet i napustio ih je.On sada u evropi želi evropljane osvijestiti i pokazati im kakvo je to zlo uviheno pod plaštom religije.Zbog toga ga žele likvidirati po svaku cijenu jer ga smatraju izdajnikom.

Inače čovjek načitan i napisao više knjiga predavao na nekoliko univerziteta,svugdje dobrodošao osim kod selefija.

https://de.m.wikipedia.org/wiki/Hamed_Abde

Bez kilometarskih Copy paste !
  • Like 2

prije 18 sati, EtTore said:

Prije neki dan bese u Stockholm-u, usli u bar/restaurang, prazan sto, cist, mala shot casica na stolu.

Narucimo pice, posluzeni, kad poslije par minuta dolazi Migos upire prstom u casu, kao njegov sto, hoce kopenzaciju, da ga castimo, hahaha...

To im nova fora postala kaze servitorka!

Super.  Treba ih častit sa viskijem pomiješanog sa arsenom

prije 5 sati, Barba said:

Za ovakve knjizice sa preciznom vojno, expertizom i praksom bi neko trebao odgovarati krivicno jer ovo je podrstrekavanje terorizma te nezakonitog prelaska granice .A galerija Bihac je nisko pala sa ovim sponzorstvom sramota . Direktor iste bi trebao dati otkaz nakon ovog .

Za ovo postoji rješenje.  Ispod bodljikave žice bacit "paštete".  Snajper sa optoelektronskim ciljnikom također djeluje kao dobar izbor za pokušaj nelegalnog prelaska granice. 

• Like 2

7 hours ago, Barba said:

Terorizam je opustošiti državu, unijeti višedecenijske ratove i nemire, i onda na puteve očajnika postaviti žice. A ne knjižica, koja možda i nije "umjetnost", ali je odličan priručnik za preživljavanje. 

• Dislike 1
  • Haha 1
  • Angry 1

26 minutes ago, Haldir said:

Terorizam je opustošiti državu, unijeti višedecenijske ratove i nemire, i onda na puteve očajnika postaviti žice. A ne knjižica, koja možda i nije "umjetnost", ali je odličan priručnik za preživljavanje. 

Oprosti mi jer nisam bio fer prema tebi, cijelo vrijeme ja te smatram u neku ruku kriminalcem i da ne kazem teroristom ali ja sam tek sad shvatio da si ti komedijaš i da zapravo cijelo vrijeme se šališ. Oprosti...

• Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1

prije 14 minuta, ST11 said:
Da biste postali granični čuvar Frontexa, morate biti državljanin države članice Evropske unije ili zemalja pridruženih Schengenu

https://antimigrant.ba/visoko-ne-zeli-migrante-nemamo-kapacitete-za-njihov-smjestaj-u-bivsoj-kasarni/

Pa u piramide ih smjestiti,to ti je nekako paralelno s njihovim napredkom u zadnjih 50 vijekova.

Oprostite mi Ra i Menes , vaš Egipat je bio prije 5000 godina razvijeniji i napredniji onda, nego oni trenutno.

• Haha 1

Migranti prelaze Drinu. Ako je ovo mjesto toliko skriveno da se ne mogu vidjeti kad ulaze u BiH onda ne znam

• Like 2

prije sat vremena, Haldir said:

To nije terorizam, bar bi ti to, kao otvoreni teroristički promigrantski aktivist, trebao znati.

To što su napisao nije neka ljepota, ali to nije terorizam.

Terorizam je direktno djelovanje u cilju širenja nasilja i straha prema civilima, npr. ono kad u jedan mirni i uspavani gradić poput Bihaća usmjeriš pet tisuća nepoznatih ljudi bez ikakvih dokumenata, organiziranih poput specijalnih postrojbi, punih love i mobitela s navigacijskim sustavim i istreniranih za višemjesečno kretanje i preživljavanje.

• Like 5

Moram se vratiti na Haldirov zadnji komentar...prirucnik za prezivljavanje hahah. Da ali kriminalca ili teroriste. Cak štaviše u priručniku na nekoliko crteža se likovi skrivaju od ni manje ni više nego od policije. Cak me i onaj policijski kombi asocira na kombi hrvatske policije. Pogledajte tih par slika...Haldire svaka ti cast bas si me nasmijao

Edited by Grunf
  • Like 3

1 hour ago, toby said:

To nije terorizam, bar bi ti to, kao otvoreni teroristički promigrantski aktivist, trebao znati.

To što su napisao nije neka ljepota, ali to nije terorizam.

Terorizam je direktno djelovanje u cilju širenja nasilja i straha prema civilima, npr. ono kad u jedan mirni i uspavani gradić poput Bihaća usmjeriš pet tisuća nepoznatih ljudi bez ikakvih dokumenata, organiziranih poput specijalnih postrojbi, punih love i mobitela s navigacijskim sustavim i istreniranih za višemjesečno kretanje i preživljavanje.

Ili kad recimo na jedan gradić iz druge države pošalješ par hiljada vojnika, tenkova, aviona, istreseš 2000 granata u par dana, pa raseliš par hiljada ljudi, i tako redom? Kao što je, recimo, NATO radio u Libiji, ili SAD u Iraku? 

2 hours ago, Grunf said:

Oprosti mi jer nisam bio fer prema tebi, cijelo vrijeme ja te smatram u neku ruku kriminalcem i da ne kazem teroristom ali ja sam tek sad shvatio da si ti komedijaš i da zapravo cijelo vrijeme se šališ. Oprosti...

Komedijaši ste vas par desetina ovdje na forumu i oko dvjestotinjak u Bihaću koji bi migrantima uskratili i komad kruha, kamoli šta drugo. 

• Dislike 6

prije 2 sati, skokpo said:

"koliko jako smijem ženu bičevati jer joj se gležnjevi vide" nije baš tema za Europske prime time emisije, jedino da se nađe neki termin oko 4 ujutro...

Da li postoji kakav termin u kojem uljudbeni čimbenici pričaju o djecojebačima iz katoličke crkve ili se to prećutno odobrava?:)

• Dislike 2

6 minutes ago, Haldir said:

Ili kad recimo na jedan gradić iz druge države pošalješ par hiljada vojnika, tenkova, aviona, istreseš 2000 granata u par dana, pa raseliš par hiljada ljudi, i tako redom? Kao što je, recimo, NATO radio u Libiji, ili SAD u Iraku? 

Komedijaši ste vas par desetina ovdje na forumu i oko dvjestotinjak u Bihaću koji bi migrantima uskratili i komad kruha, kamoli šta drugo. 

95% bišćana se slaže sa nama...dođi u Bihać, razgovaraj sa ljudima...ja čvrsto vjerujem da nisi glup čovjek, znam šta si stvarno po zanimanju i šta si završio od škola i kako da drugačije onda shvatim tvoj post da je to dobar priručnik za preživljavanje u kojem su upute za skrivanje od policije? Objasni mi zašto stvarno misliš da je to priručnik za preživljavanje a ne priručnik za izbjegavanje izvršne vlasti neke zemlje, osim ako pod tim podrazumjevas priručnik za krimose itd? Tvoj komentar o priručniku je prilično drzak i bezobrazan ako je imalo inteligentna osoba kojoj si uputio isti post i može proći samo kod osoba IQ-a na nivou sobne temperature. Evo tražim od tebe da obrazložiš svoj komentar

• Like 2

prije 12 minuta, Haldir said:

Moraš dati konkretan primjer o kojem se gradiću radilo, te konkretniji opis događaja, odnosno je li napad imao isključivi cilj provođenje terora i stvaranje straha i panike među civilnim stanovništvom u cilju ostvarivanja političke dobiti. Npr. kad netko kome si ti plaćeni medijski jatak, a Crveni križ i Dirk Planert sanitet, u Njemačkoj ukrade kamion i proveze se u punoj brzini po pješačkoj zoni tijekom festivala.

• Like 2

1 hour ago, Grunf said:

Moram se vratiti na Haldirov zadnji komentar...prirucnik za prezivljavanje hahah. Da ali kriminalca ili teroriste. Cak štaviše u priručniku na nekoliko crteža se likovi skrivaju od ni manje ni više nego od policije. Cak me i onaj policijski kombi asocira na kombi hrvatske policije. Pogledajte tih par slika...Haldire svaka ti cast bas si me nasmijao

Ono je veoma opasan priručnik čije izdavanje financira kulturni centar grada koji je najviše zatrpat migrantima i to novcima građana tog istog grada ono doslovno hebada u zdrav mozak . Pa kad ih policija lovi po gradu da se znaju sakriti u kuću koju će prethodno provaliti i sakriti se ispod stola . 
Opet ponavljam ovo je krajnje bezobrazno od kulturnog centra i njegovog direktora te svih koji su učestvovali u izdavanju istog . Nadam se da će policija ispitati okolnosti . Šta je slijedeći prospekat kako onesposobiti policajca hladnim oružjem i slično ali migranti vrlo dobro to znaju prošli su oni tu obuku . 
Zamislite da neko ovakavu knjižicu izda u Njemačkoj ili u bilo kojoj drugoj zemlji pa gorio bi na lomači očito se opasni novci peru !

Kome je u interesu da migrantima daje vojna uputstva vrlo lako im može podijeliti i oružje .

• Like 3

On 29. 10. 2019. at 19:55, gargamel said:

Nema druge putanje i rute.  Ne dolaze oni u Bihać tek tako nego zato što tu najlakše mogu preći granicu.   Rijeka Sava i planinski masiv Dinaridi su prirodna barijera,  a od Bihaća do slovenske granice im je i najbliže.  Očekujem pravi pičvajz kada Erdogan pusti onih 3 miliona migranata što čekaju da krenu prema EU i koji neće završit u Mađarskoj nego u BiH. 

Ma to da nema druge rute je samo izgovor da ih se tovari nama ovdje. Da ilegalni migranti gledaju taj geografski aspekt svi bi bili u Velikoj Kladuši. Dolaze jer imaju hranu i smještaj. Da nema ovih kampova po Bihaću da ih se vraća nazda brzo bi oni našli novi grad i rutu.

• Like 6

@Barba @Fugaziii dajte rijesite ove padavicare i barba provjeri molim te da nije ciji dupli profil. Sve banuj redom. Ovo je stvarno sramota !!! A cvrsto vjerujem da su ovi novi zapravo dupli profili nekog od vec postojecih forumasa

• Like 4

Moji fugi barba ovo je ono tuk na utuk i zalosno je da je takvih jos puno na ovim prostorima ,a izgleda bice ih jos dugo na svim stranama jer je ovo ipak Balkan .Tzv jedna vrsta kozojeba samo na Balkanski nacin.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...