Jump to content
FORUM

Recommended Posts

23 minutes ago, JohnQ said:

Trubi uvijek u ovo vrijeme kad izlazi iz Pokoja pa gore prema Jablanskoj. Cujem svaku noc jer zivim blizu. E ako ne zatrubi u iducih petnaestak minuta, moguce da je istina to oko balvana. 

Nema od balvana ništa, voz stigao na vrijeme sa "turistima". 

2 hours ago, 1260 said:

Kakav je ovo šaljivdžija? 

Građani su remetili javni red i mir. Jel' on normalan? 

Građanima bitaća je poremećen javni red i mir svakog ddana 24/7 i građani su nešto pogriješili. Mektić kaže da će se procesuirati oni što su organizirali odlazak na autobusnu i željezničku stanicu jer je prekršen zakon. Njima je ovo zajebancija i dalje. Zatvaraju oči pred problemom. Neka procesuiraju sve građani grada Bihaća, svi smo mi organizatori protesta. Sarajlije su izgleda zaboravili ko su Krajišnici! Budu li građani(Krajišnici) remetili javni red i mir to neće proći bez mrtve glave. 

• Like 2

5 minutes ago, Burbon said:

Nema od balvana ništa, voz stigao na vrijeme sa "turistima". 

Ja ga nisam cuo,drugu noc za redom da trubi a ako je istina da se " prikradaju" vozom u grad ubit ce nekog radi profita.I noc i magla

• Like 3

2 minutes ago, Jasmin Rakić said:

Kakav je ovo šaljivdžija? 

Građani su remetili javni red i mir. Jel' on normalan? 

Građanima bitaća je poremećen javni red i mir svakog ddana 24/7 i građani su nešto pogriješili. Mektić kaže da će se procesuirati oni što su organizirali odlazak na autobusnu i željezničku stanicu jer je prekršen zakon. Njima je ovo zajebancija i dalje. Zatvaraju oči pred problemom. Neka procesuiraju sve građani grada Bihaća, svi smo mi organizatori protesta. Sarajlije su izgleda zaboravili ko su Krajišnici! Budu li građani(Krajišnici) remetili javni red i mir to neće proći bez mrtve glave. 

Da li si upoznat da su neki ljudi razjebali sistem da sad covjek je dosao na funkciju 4 dana ima i da mu je sve mutno da li si svjestan ti da mi nemamo trenunto glavnog komesara MUP-a za to nisi znao sto posto i zato je razjebano sve do boga.

2 minutes ago, Grunf said:

Ja ga nisam cuo,drugu noc za redom da trubi a ako je istina da se " prikradaju" vozom u grad ubit ce nekog radi profita.I noc i magla

Nije ga niko čuo jer štite svoje "turiste" da ne bi neko od nas ugrozio njih i njihov biznis. A to i jeste sad veliki problem što mogu ubiti nekog, igraju se tuđim životima. A sve je poslano i profesoru.

• Like 1

12 minutes ago, zlaja said:

Da li si upoznat da su neki ljudi razjebali sistem da sad covjek je dosao na funkciju 4 dana ima i da mu je sve mutno da li si svjestan ti da mi nemamo trenunto glavnog komesara MUP-a za to nisi znao sto posto i zato je razjebano sve do boga.

Daj Zlaja mani me te priče razjeb'o sistem ovaj razjeb'o onaj. Čovjek je za ta 4 dana što je na funkciji već napravio sranje, samim tim što je "sprječio dolazak" migranata u Bihać u noći protesta, a zapravo su ispražnjeni autobusi iz kojih su migranti taksijima došli u Bihać. Voz je istovaren u Srbljanima kod Sedre. Šta je dobro napravio s tim? Ispade da narod preuveličava, ni jedan migrant nije došao a tamo se spominje njih 200. Nemoj mi pričati tek došao na funkciju nije on ovo nije ono. Došao je, a kako je krenuo bolje bi bilo da nije ni dolazio! 

Edited by Jasmin Rakić

21 minutes ago, Jasmin Rakić said:

Daj Zlaja mani me te priče razjeb'o sistem ovaj razjeb'o onaj. Čovjek je za ta 4 dana što je na funkciji već napravio sranje, samim tim što je "sprječio dolazak" migranata u Bihać u noći protesta, a zapravo su ispražnjeni autobusi iz kojih su migranti taksijima došli u Bihać. Voz je istovaren u Srbljanima kod Sedre. Šta je dobro napravio s tim? Ispade da narod preuveličava, ni jedan migrant nije došao a tamo se spominje njih 200. Nemoj mi pričati tek došao na funkciju nije on ovo nije ono. Došao je, a kako je krenuo bolje bi bilo da nije ni dolazio! 

Svatko ima svoje pravo stim se slazem al u 4 dana je primio hiljadu informacija treba malo vremena da poslozi lego kockice zar ne ?

Nažalost, na demonstracijama u subotu se dopustilo šačici vrlo neartikulisanih tipova da "otmu" proteste i od nečeg što je hvale vrijedan bunt građana protiv iskrcavanja afro-azijskog društvenog taloga (što mogu i dokazati, bez ikakvo preuveličavanja) na obale Une, naprave vijest o "krajiškim fašistima" i sl. Vrlo su vješto iskorištene izjave pojedinih građana o toljagama, nekakvi pregledi autobusa i slično. To se više ne smije dozvoliti. 

Rješenje je da se oformi građanski krizni štab od nekolicine sposobnih, elokventnih pojedinaca izabranih od strane građana koji će rukovoditi protestima, akcijama i koji će znati artikulisati stavove građana. Ne trebamo dozvoliti da se naš grad i kanton spominju u kontekstu nekakvih progonitelja i zlikovaca jer da smo to htjeli biti, mogli smo u ovih deset mjeseci u toku kojih demonstriramo najveću humanost u pristupu ovim ljudima koja je viđena igdje na migrantskoj ruti. 

Taj građanski krizni štab treba zahtjevati sljedeće: 

a) Hitni sastanak sa predstavnicima Vlade USK, Grada Bihaća i IOM-a na kojem će se jasno reći da građani fizički neće dozvoliti da se postojeći kapaciteti za smještaj migranata prošire za koliko je jedan ležaj. 

b) Da se neodložno naprave kriteriji i da se po njima makar 50% migranata premjesti na druge lokacije IZVAN Unsko-sanskog kantona, a pogotovo lica kojima su odbijeni zahtjevi za azil, lica koja se prvi put registruju u Bihaću, evidentirani počinioci krivičnih djela, lica iz zemalja u kojima nema aktivnih oružanih sukoba i sl. 

c) Da se postojeći "kamp" u Borićima ogradi sredstvima koje su grad i Vlada dobili od IOM-a, a da se svim licima unutar njega pruže potpuni higijensko-sanitarni uslovi i boravak do rješenja statusa tražitelja međunarodne pravne zaštite. Dosljednom primjenom Zakona o strancima (a ne Zakona o azilu BiH) ograničiti kretanje licima, a za isto angažovati jedinice MUP-a. 

d) Da se jedinstvenim stavom prema Željeznicama FBiH i Centrotrans d.d. Sarajevo zahtjeva da se poštuje Zakon o strancima i da se jasno definira kvota tražitelja azila koji se, u jednoj vožnji, mogu prevesti u USK, zavisno od popunjenosti kapaciteta. 

e) Oštro se i beskompromisno protiviti bilo kakvom pretvaranju bilo industrijskih, bilo nekih drugih kapaciteta grada i kantona u objekte za smještaj migranata. 

• Like 2
  • Thanks 1

8 minutes ago, zlaja said:

Svatko ima svoje pravo stim se slazem al u 4 dana je primio hiljadu informacija treba malo vremena da poslozi lego kockice zar ne ?

Lego kockice sam ja slagao kad sam imao 4 godine. Šalim se znam na šta sugerišeš, ali dok su se oni bavili izborima i preuzimanjem fotelja, kako u skupštini, tako i ovih direktorskih i ministarskih, zaboravili su da mi ovdje imamo problem i zanemarili nas. Ne treba takvima dati ni sekundu vremena jer je njima bitnije da svoje guzice namire, pa onda krenu poduzimati nešto. 

2 minutes ago, Jasmin Rakić said:

Lego kockice sam ja slagao kad sam imao 4 godine. Šalim se znam na šta sugerišeš, ali dok su se oni bavili izborima i preuzimanjem fotelja, kako u skupštini, tako i ovih direktorskih i ministarskih, zaboravili su da mi ovdje imamo problem i zanemarili nas. Ne treba takvima dati ni sekundu vremena jer je njima bitnije da svoje guzice namire, pa onda krenu poduzimati nešto. 

stime se slazem do nekle al mislim da trebamo i mi dokazati i otvoriti ljudima oci i dici se al i trebamo pomoci tom coveku razotkriti istinu i saznati o cemu se radi ?

HITNO DA HITNIJE NE MOZE BITI. FUJ!!!!!

Da se useljava 12.000 ljudi u strogi centar grada, bez ikakve adekvatne brige, kontrole, nadzora, evidencije konkretnih osoba, poznanice o istim.GRAD NAM PRODAJU SVI. Da Centrotrans okrene na kriminalu 500.000 KM za 5-6 mjeseci i Talgo usput 300.000 KM. ZA NESIGURNOST GRADJANA I UGROZAVANJA ZIVOTA I IMOVINE. FUJ !!!

• Like 2

Insistirati da se zatvori granica dok se ne zaustavi priliv pakistanaca iranaca i ostalih ,ako se to neuradi kao u Madarskoj onda smo  gotovi.Sve vratiti u Srbiju odakle su i usli .Treba znati  da je ovo samo kap u moru kolko ce ih doci .Pakistan ima populaciju 220 miliona i ljudi traze zivotni prostor za sirenje .Ovo je samo pocetak  a vec se govori i o ukidanju viza za Kineze.  Jedino je rjesenje da se ogradimo ko Madarska ili da kao narod postanemo manjina koja ce nestati.

• Like 3

Zamislite ako se ovi pakistanci i drugi nasele ovdje (ako ih ne uspijemo protjerati) ... kakve su vaše opcije? Biste li vi htjeli živjeti sa njima? Meni se sama činjenica
da neko iz druge kulture želi postati slaven gadi. Mi slaveni imamo svoju kulturu i mentalitet koji se ne može izjednačavati sa tim strancima niti je to nešto što se može naučiti. 

6 minutes ago, Hræzlyr said:

Mislim da ta vara taj osjećaj superiornosti. Niko od njih i ne želi ikad postati južni slaven. A ni rasno profiliranje nije ok da radiš.

Ovo je civilizacijski pomak koji je žrtve od njih i od nas napravio.

Kad već spomenu Pakistan, imaj na umu da njih ~200 miliona ima, da su nacija sa nuklearnim oružjem, da imaju duboku i dugu historiju i kulturu generalno, mnogo sjajniju od naše, jak obrazovan narod koji, vjerovao ili ne ima više od 50 000 hirurga nezaposlenih.

Sad , je li misliš da među 200 miliona ljudi se neće naći neki " Fadil Ninja" ili neki sirotan ? 

Pa zamisli nekog našeg " akija" da ode u Englesku sad ... šta bi ljudi o bosancima mislili ?

Kako stvari stoje ini ostaju u Bosni, na žalost, jer desničarska EU sigurno ih neće pustiti. Na Bosni je da ih avionom nazad šalje ili daje azil. 

Navikli smo uvjek da neko drugi za nas nešto radi međutim u ovom slučaju neće niko ni prstom pomaknuti.

Osjećaj superiornosti je kad ti sebe smatraš boljim od nekog drugog. Ja sebe ne smatram boljim od afganistanaca ... samo ga smatram nepoželjnim i uljezom u tuđi narod. Ja želim da ti ljudi uznapreduju i stvore nešto za sebe tamo odakle dolaze... meni samo smeta što on kod nas dolazi.  Mi smo Bosnu branili SEBI... a ne njima, oni su jedna potpuno druga civilizacija i kultura vezana za te Pan-Arabske narode sa kojima mi ne djelimo apsolutno ništa.  Meni je afganistanac isto što i Kinez ili Japanac. 

Ne možeš imati svoje, a onda ići kod drugog da i od njega napraviš nešto "Svoje".. to ne ide... Ja sam već na ivici da osudim Sarajevo za Pan-Arabski ISLAMIZAM sa kojim žele da ugroze evropu. 

Opet kažem, želim im dobro... ali ŠTO DALJE OD NAS.... 

9 hours ago, Sadik said:

Ima li ko da odgovori ovom majmunu , usporedi nas sa Grckom Zlatnom zorom  ( Narodno udruzenje ) okarakterizirano kao neonacisticko  i fasisticko.  

https://www.telegram.hr/price/histerija-oko-imigranata-upravo-je-eksplodirala-u-bihacu-tisuce-ljudi-prosvjedovale-su-na-ulicama/?fbclid=IwAR10ArWuSpVM3PIvDCUrxwCvOUMdSlJN1i4IjM_J6NWEYZnuW-iO5BtI3WI

opsti pokusaj medija da opet izvrnu pricu. Nevjerovatno kako I ovdje mediji manipulisu I pisu sa sigurne distance.

Fujj!

25 minutes ago, Hræzlyr said:

Mislim da ta vara taj osjećaj superiornosti. Niko od njih i ne želi ikad postati južni slaven. A ni rasno profiliranje nije ok da radiš.

Ovo je civilizacijski pomak koji je žrtve od njih i od nas napravio.

Kad već spomenu Pakistan, imaj na umu da njih ~200 miliona ima, da su nacija sa nuklearnim oružjem, da imaju duboku i dugu historiju i kulturu generalno, mnogo sjajniju od naše, jak obrazovan narod koji, vjerovao ili ne ima više od 50 000 hirurga nezaposlenih.

Sad , je li misliš da među 200 miliona ljudi se neće naći neki " Fadil Ninja" ili neki sirotan ? 

Pa zamisli nekog našeg " akija" da ode u Englesku sad ... šta bi ljudi o bosancima mislili ?

Kako stvari stoje ini ostaju u Bosni, na žalost, jer desničarska EU sigurno ih neće pustiti. Na Bosni je da ih avionom nazad šalje ili daje azil. 

Navikli smo uvjek da neko drugi za nas nešto radi međutim u ovom slučaju neće niko ni prstom pomaknuti.

I Merkelova je mislila da dolaze samo inzinjeri I doktori.....

Sve javno dijeliti, alarmirati. Svaku sumnjivu kretnju, rekaciju, apsolutno sve, od migranata do vlasti, ukazati na kriminal, ignorisanje vlasti, ukazati na privatne objekte i ljude sto ih izdaju, napustene kuce i objekte, letjelice, dronove, Tesanjske dobrocinitelje, da upadaju cisto onak, a mi ne mozemo u SVOM GRADU zivjeti. Zvati policiju, alarmirati za SVAKI POKUSAJ narusavanja zakona na bilo koji nacin, neka zvoni telefon i ne prekida. Javno imenom i prezimenom prozvati sve sto se oglusuju na apele gradjana, kao gospodja na salteru u policiji.

• Like 2

3 minutes ago, Hræzlyr said:

Shvatam šta misliš i slažem se tu sa tobom. I istu tu spiku čujem od švaba kada su Yugovići u pitanju, apsolutno ista. Odete kući imate svoje, a mi ovdje...

I tako u krug niko nije zadovoljan, ni mi ovdje a ni oni onima što su im porušili živote tamo.

Što se "islamizma" tiče, ne treba ni jedan -izam tek tako bacati i koristiti za budalaštine. Ne možete ljude napadati da su drogeraši, provalnici a onda ih smatrati islamistima, koji... žele živjeti u zapadnoj civilizaciji.

Ispada bizarno glupo. Ovi ljudi žive veze o Islamu nemaju a kamo li da se smatraju ratnicima ideološkim nekakvim.

Imaju oni tog dosta... treba njima neko ko će kanal kopati za 3€ pošto švabo neće.

Kapitalizam nema svetinje.. samo cash

Ali je merkelova tako govorila, da dolaze samo skolovani ljudi, ali medjutim su dosli ne skolovani I cak ni kanale nece da kopaju....

a sto si napisao da oni nece ovdje da ostanu; procitaj ovu pricu:

Priče miganata u USK: Omid naučio jezik, Šemso postao frizer

Priče miganata u USK: Omid naučio jezik, Šemso postao frizer Izvor: N1

Nekadašnji Đački dom u Bihaću postao je jedino utočište migrantima koji neprestano dolaze. I hiljade ih dnevno satima, ponekad i nestrpljivo stoje u redovima. Nekada za hranu. Nekada za vodu.

Maronkaci, Alžirci, Pakistanci, Iranci. Uglavnom mlađe životne dobi. Dok jedni smišljaju načine kako preko granice - drugi u izbjeglištvu prave svoje prve korake.

Djetinjstvo desetina pa i stotina dječaka i djevojčica u izbjeglištu ne izgleda ni malo sretno. Jedan od njih je i dvanaestogodišnji Omid iz Afganistana. I prljavo je i hladno i njegova porodica nema ništa osim šatora - ali kaže to je život izbjeglica. U Afganistnu nema budućnosti. Toliko dugo je izbjeglica da je naučio ovdašnje jezike.

Kako je došao do Bihaća, ispričao nam je.

"Ima telefon i broj i mapu nađem da vidim kako izgleda, ja dam pare za nekoga ko zna kako da mi dođemo."

"Moj život je u mojoj torbi, sve je u mojoj torbi, moja budućnost ali ne osjećam se dobro, ja sada nemam ništa, ni kuću, niti mogu ići u školu, kada sam bio u Srbiji ni tamo nije bilo dobro. Potražit ću azil i ovdje, ja samo želim naći neku zemlju u kojoj će mi biti lijepo, u kojoj ću moći učiti, školovati se, ja ne želim više da gledam rat. Toliko sam ružnih stvari vidio kroz putovanje. Ljudi koji se utapaju u moru, umiru. Ja ne želim više ništa poput toga da vidim. Želim da živim svoj život", ispričao je.

Isto žele i ostalih devet članova Omidove porodice. Otac, majka, braća, sestre. Skupljeni u jedan mali šator, i u strahu od toga da ih opasni putevi ka boljem sutra ne
razdvoje.

"Svi smo mi došli radi boljeg života. U našoj zemlji, nema toga za nas, tamo je rat, tamo je toliko neprijatelja, Talibani, tamo mi, sigurno znate i sami, ne daju ni da idem u školu", kazao je Omid.

Omid i njegova porodica neće odustati dok ne napuste Bosnu i Hercegovinu. Sedamdesetak kilometara dalje, u Velikoj Kladuši, tamošnjem stanovništvu, ali i šire, već dobro poznati  mladić, porijeklom iz Alžira, Šemso - ovdje je našao svoju drugu porodicu. Beganoviće.

U lokalnom salonu, brine za frizure svojih saputnika. Iako je ispred pozamašan red, a dnevno ošiša nekoliko desetina migranata - Šemso se svakoj frizuri pomno posveti.

"Želim ovdje ostati, želim raditi ovdje, želim igrati fudbal ovdje za Krajišnik, ne želim sada nigdje ići, zato što su ovi ljudi ovdje sada moja porodica", kazao je Šemso.

Pitali smo ga ko su mu omiljeni timovi i igrači.

"Kao tim Manshester United, a igrač broj sedam Alexis Sanchez."

N1: Šta je s našim igračima poput Džeke ili Pjanića?

"Džeko, da on je odličan, najbolji igrač na svijetu, cijeli svijet njega zna", kazao je Šemso.

Među hiljadama pojedinaca, porodica, različitih priča i sudbina, iznimno je mali broj onih, koji poput Šemse, imaju namjeru da se što je više moguće asimiliraju u bosanskohercegovačko društvo. A koje ih, sudeći prema onome što bilježimo na terenu, prihvata širom otvorenih ruku.

No, većina migranata ovdje se osjećaju kao zatočenici. Na usputnoj stanici.

Samo morate priznati da fejs vrvi od fasisoidnih izjava pojedinih biscana. Inace nemam fejs ali mi je supruga pokazala par screenshotova i mogu reci da sam ostao zatecen.

Najgore od svega je sto je jedan orascanin, koji je i sam jedva prezivio golgotu koja se desila njegovim mahalcima napisao: "ma pusku u ruke i u Borice"

I nije to jedini poziv na ubijanje. Jos ih nekoliko pise nesto tipa: trebamo svi palice u ruke pa medju njih... nek se procuje da bivaju premlacivani?!

Naravno da je problem evidentan, medjutim, ovako nesto pisati je van svake pameti.

• Like 3
  • Thanks 1

14 minutes ago, Vywegh said:

Samo morate priznati da fejs vrvi od fasisoidnih izjava pojedinih biscana. Inace nemam fejs ali mi je supruga pokazala par screenshotova i mogu reci da sam ostao zatecen.

Najgore od svega je sto je jedan orascanin, koji je i sam jedva prezivio golgotu koja se desila njegovim mahalcima napisao: "ma pusku u ruke i u Borice"

I nije to jedini poziv na ubijanje. Jos ih nekoliko pise nesto tipa: trebamo svi palice u ruke pa medju njih... nek se procuje da bivaju premlacivani?!

Naravno da je problem evidentan, medjutim, ovako nesto pisati je van svake pameti.

Budala uvijek ima kad su ovakve stvari u pitanju... i takve treba najteze sankcionisati. Radi se o balavurdiji koji licne frustracije ne mogu vise lijeciti kod dr. Desanke Sakic. Misle da ce postupiti ispravno, a ustvari ispadaju gori od izbjeglicke bagre koja cini krivicna djela u ovom gradu (naglasavam - zlocestih migranata). 

• Like 2

19 minutes ago, Perovich said:

Budala uvijek ima kad su ovakve stvari u pitanju... i takve treba najteze sankcionisati. Radi se o balavurdiji koji licne frustracije ne mogu vise lijeciti kod dr. Desanke Sakic. Misle da ce postupiti ispravno, a ustvari ispadaju gori od izbjeglicke bagre koja cini krivicna djela u ovom gradu (naglasavam - zlocestih migranata). 

Ima toga kod mlađe populacije u gradu,mene su napali poslije protesta kad sam krenuo kući.U mraku mislili da sam migrant...a malo fali da eskalira zlo

1 hour ago, Brko said:

Osjećaj superiornosti je kad ti sebe smatraš boljim od nekog drugog. Ja sebe ne smatram boljim od afganistanaca ... samo ga smatram nepoželjnim i uljezom u tuđi narod. Ja želim da ti ljudi uznapreduju i stvore nešto za sebe tamo odakle dolaze... meni samo smeta što on kod nas dolazi.  Mi smo Bosnu branili SEBI... a ne njima, oni su jedna potpuno druga civilizacija i kultura vezana za te Pan-Arabske narode sa kojima mi ne djelimo apsolutno ništa.  Meni je afganistanac isto što i Kinez ili Japanac. 

Ne možeš imati svoje, a onda ići kod drugog da i od njega napraviš nešto "Svoje".. to ne ide... Ja sam već na ivici da osudim Sarajevo za Pan-Arabski ISLAMIZAM sa kojim žele da ugroze evropu. 

Opet kažem, želim im dobro... ali ŠTO DALJE OD NAS.... 

Treba uzeti u obzir da se, npr, Pakistanci jako brzo razmnozavaju.  Svaki od njih ima barem 5+ djece i da i dalje praktikuju medju rodbinske brakove, npr sasvim je normalno da se od dajdze djeca vjencavaju.  Elitna klasa naravno postoji ali to je daleko od ove bjede koja je nas preplavila.  Svaka njima cast i zivi bili, ali sa kulturne distance. Dopusti jednom da se nastani za 10 godina moracemo mi da bjezimo.

• Like 1

Yugoslavia je jiš 60 ‘ tih godina napravila sporazum sa NR Njemačkom o razmjeni radne snage mnoge Yugoslovenske zemlje prilikom disoluciju iste su nastavile slijediti taj trend tako da su naši ljudi iz svih zemalja bivše Yugoslavije odgovorno tvrdim najcjenjeniji gastarbajteri od svih ostalih . Švabo cijeni rad i disciplinu što naši ljudi imaju mnogo više i od Poljaka Čeha A onaj shit iz Turske ne treba ni spominjati koliko njih nema radne navike za rad u firmi !

Ali iskreno ja nikad ne bi mogao živjeti u Njemačkoj radije bi se vratio u Bosnu , bruto plate mnogo niske velika razlika između između branši kolektivni ugovor CAO nije jedinstven da bi ostvario platu koja je dobra moraš raditi deset godina u istoj firmi , niko ne gleda iskustvo od prije !

Ali našim ljudima je dobro i to jer neznaju za bolje !

• Like 1
  • Dislike 1
  • Aferim! 1

Kad malo bolje razmislim nije MUP uradio ono što je uradio na protestima protiv nas, jer da je došao autobus sa migrantima dovoljno bi bila sitnica da izbije makljaža  i onda bi nam zabranili i okupljanja i išle bi i krivične prijave itd... Tako da ne trebamo osuđivati MUP. Mislim da je najbolje da se držimo trga i protestnih šetnji, uvijek je dovoljan pojedinac za eskalaciju, a to ne želimo. 

Edited by Ammar
  • Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...