Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Moje skromno životno iskustvo me naučilo sledeće :

Kome sam praštao i pomagao stalno pružajući ruku pomirenja taj me je handrio do iznemoglosti. Čim je pala prva šamarčina, gleda da slučajno nečim ne zasmeta. 

Batina ipak jeste iz raja izašla, a to pogotovo za ovu putujuću stoku važi. Čast izuzecima, ima ih koji se ponašaju normalno, ali oni već trpe nasilje od onih manje normalnih. Ljudi, dok ne budete samostalno organizovani, i dok prva rebra ne popucaju niko vas neće j..... ni 5% i handriće vas do iznemoglosti. Od vladajućih muflona do ovih kozoje.. 

• Like 3
  • Aferim! 1
  • Thanks 1
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

prije 3 sati, Grunf said:

Do kojih granica ta pojedina stoka ide, gledam sad kako provociraju i ismijavaju nasu policiju,bukvalno bjeze od njih i smiju im se u lice ali izgleda da su naletili na pogresne policajce jer se na kraju nisu dobro proveli. Svaka cast ovim policajcima.Aferim

Odvratni su.  Kada im vidim one neandertalske garave face shvaćam zašto ih policajci mlate ko volove u kupusu.  A mislim da i krijumčari dobiju pendrecima po rebrima

• Like 2
  • Dislike 1
Just now, gargamel said:

Odvratni su.  Kada im vidim one neandertalske garave face shvaćam zašto ih policajci mlate ko volove u kupusu.  A mislim da i krijumčari dobiju pendrecima po rebrima

Čovječe ja sam ovo gledao svojim očima...smiju im se u lice i provociraju. Ali onda su popili batine. Neka su

• Like 3

Evo upravo vidim Šuki je imao danas sastanak sa predsjednicima MZ koje se nalaze oko BIRE. Nekako prema izjavi u video prilogu izbjegavala se riječ "zatvaranje" Bire,a puno se spominjala "protiv smo proširenja" kapaciteta. Druga stvar odjednom su se "ušutkali" ovi predsjednici tj.isti oni koji su rekli da 15-og dižu narod ako Bira ne bude ispražnjena. Očigledno je da je došlo do "promjene" mišljenja,a vidjeti ćemo to najbolje na najavljenom okupljanju 15-og.

Mektić je naravno opet danas na onim svojim cirkus press konferencijama izvaljivao gluposti. Tako nam je iz Banja Luke poručio da ne mogu migranti u privatni smještaj na Medenom polju,a još veće je gluposti izvalio kad je rekao da čeka da mu Vlada FBiH odobri "neke imaginarne" lokacije negdje u federaciji,a on ne smije reći o kojim je to lokacijama da općinska vijeća nebi zabranila dolazak migranata na tu teritoriji. Šlag na ovu laž je bio kad je izvalio kako će on silom tu da prebaci migrante sa Vučjaka.

Znači čovjek laže čim otvori usta. Pa nema grada u FBiH koji će prihvatiti migrante na silu,a pogotovo od srbina koji tu sili ne smije provesti na području entiteta rs.

• Like 2
6 minutes ago, paša said:

Ima veze, vjest govori da su migranti počeli da preuzimaju političke funkcije u Njemačkoj

Nikakve veze sa ilegalnim migracijama na ruti kroz Bihać moj paša..ako je turskog porijekla ne mora znaciti da je migrant. Možda su mu roditelji migrirali sasvim legalno. Ništa sa ničim

• Like 4
  • Dislike 1

Ovaj dobri brat migrant sa snimka se pokajao za svoja djela,oprošteno mu je i sad je trenutno na funkciji kao predsjednik mjesne zajednice Vučijak.     Negov profil struke i dalje školovanj pošto ima samo 15 g.može ga uvesti čak u BH parlament.

Edited by Fap mašina
  • Like 1
9 minutes ago, Real said:

Da nije ovaj tip!

Prvak tekwandoa iz marokka bježi iz "ratom zahvaćenog marokka" u evropu i baca osvojene medalje u more.To je kriminalac koji ima problema sa zakonom pa će sad u evropi harati "wellcome refugies"

Liče ovako na prvi pogled, narkomančina neka teška. Međutim umjesto da ga slome oni pozvali medicinare da ga voze, !???

• Like 1
3 hours ago, Grunf said:

Nikakve veze sa ilegalnim migracijama na ruti kroz Bihać moj paša..ako je turskog porijekla ne mora znaciti da je migrant. Možda su mu roditelji migrirali sasvim legalno. Ništa sa ničim

Migranti kad se dokopaju evrope legalizuju svoj status i nema nikakve veze kako je došao. 90 % migranata legalizuju svoj status i nakon 7 godina imaju pravo na državljanstvo a to znači i politička prava.

• Like 1
22 minutes ago, paša said:

Migranti kad se dokopaju evrope legalizuju svoj status i nema nikakve veze kako je došao. 90 % migranata legalizuju svoj status i nakon 7 godina imaju pravo na državljanstvo a to znači i politička prava.

Ma znam to. Mada je teško legalizirati status ako si došao ilegalno i ako si ekonomski migrant. No to smo vec raspravili davno prije pa da se na to ne vracamo

https://usn.co.ba/bih/migrant-iz-sirije-se-pokusao-zakaciti-za-vagon-odsjecene-mu-noge/162591/

Edited by Grunf

Bivši pripadnik 505 Viteške brdske brigade, gazija, nezaposlen i on i supruga, ide na izdržavanje zatvorske kazne od 6 mjeseci zbog usječenih 3 metra drva u državnoj šumi. Povucite paralelu između ljudi koji su svojim životima branili i gradili ovu zemlju i ove niškoristi koja zahtjeva i besplatan wifi kao jedan od SVOJIH temeljnih ljudskih prava !!!!

Oproštaj od kćerke pred polazak na izdržavanje kazne

FB_IMG_1573556982111.jpg

Edited by Grunf
  • Like 2
  • Aferim! 2
  • Thanks 1
  • Sad 1

Dobro da se kupa...i dobro da je bar u gaćama...ili je igrao onaj ledeni izazov  :)

Nadam se u slučaju da će da pokupe ove migice sa Vučjaka neko iz MUP-a biti u pratnji vozila ili kako ih transportuju već, jer ovom pederu nije vjerovati lako bi ih mogao vrnuti u Biru ili odvesti za Miral. Taman da se napravi mjesto za iseljenje Bire u petak

http://www.uskinfo.ba/m/vijest/foto-kamera-uskinfoba-uhvatila-sefa-iom-a-na-vucjaku-idu-li-migranti-iz-ovog-kampa-sutra-u-sarajevo/65647?fbclid=IwAR0Pq2L_nIuOfa9pblmeAcpvfhQXM04gI8HADTsD1nOaqNfmjf_v9Kc3tGo

• Haha 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...