Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

1 hour ago, Grunf said:

Pazi ti te glume i priče kako zeli na zapad a policija ga hvata u zgradi Krajinametala. Malo priča o migrantima,malo o izbjeglicama pa kad skuzi da nema izbjeglica vraća se na migrante i naravno prica o parama. Pa care tebi da je zapad bitan nebi lutao po centru Bihaca nego trazio put kroz HR. Ceka brale ulaz u Biru pa godinu dvije uzivancije.

Evo i premijer TK protiv da kamp bude kod Tuzle,ali pametan je lik skroz. Kaze ima lokacija kod nekog rudnika,a tu je odmah i stanica za voz pa odmah mogu za Bihac

https://faktor.ba/vijest/premijer-tulumovic-nisam-za-smjestaj-migranata-u-ljubace-postoji-bolja-lokacija/59429

• Like 3

prije 29 minuta, Venom said:

Pazi ti te glume i priče kako zeli na zapad a policija ga hvata u zgradi Krajinametala. Malo priča o migrantima,malo o izbjeglicama pa kad skuzi da nema izbjeglica vraća se na migrante i naravno prica o parama. Pa care tebi da je zapad bitan nebi lutao po centru Bihaca nego trazio put kroz HR. Ceka brale ulaz u Biru pa godinu dvije uzivancije.

Evo i premijer TK protiv da kamp bude kod Tuzle,ali pametan je lik skroz. Kaze ima lokacija kod nekog rudnika,a tu je odmah i stanica za voz pa odmah mogu za Bihac

https://faktor.ba/vijest/premijer-tulumovic-nisam-za-smjestaj-migranata-u-ljubace-postoji-bolja-lokacija/59429

Nad sudbinom ovog Bruce Leea i kamen bi proplakao.   Od silne tuge suze mi se niz dupe slijevaju.  😭

• Like 2

2 hours ago, toby said:

Tebi je zapravo kao noćnom čuvaru u azilantskom centru pala sjekira u med, da nema migranata radio bi na baušteli po kiši i snijegu? Ovako plaćica ide, a ti na toplom, a to što migranti ponekad zakolju 10 ljudi, provezu se kamionom po pješačkoj zoni ili nekog siluju, to nije tvoj problem, niti je to problem bilo kojeg govnarskog profitera i IOM-ovskog kvislinga, logističara ili propagandista.

Ja sam otišao za čuvara kad u Bihaću nije bilo migranata, ja sam izabrao da budem čuvar.Sjekira nije pala u med slučajno, trebalo je polagati neke ispite za to.

Što se tiče krivičnih i kaznenih djela to je stvar države i njihovih zakona i propisa.

Odkad je Adam kihno bilo je budala i krivih drva, moj stav je da nije kriva masa,zajednica ili narod ako pojedinac nešto napravi. Osim toga u svim zemljama ljudi siluju, kolju, postavljaju bombe itd  Mi živimo u nesigurnim vremenima i to je tako. Stvar je države koliko je efikasna suzbijati takve stvari

• Like 1

28 minutes ago, paša said:

Ja sam otišao za čuvara kad u Bihaću nije bilo migranata, ja sam izabrao da budem čuvar.Sjekira nije pala u med slučajno, trebalo je polagati neke ispite za to.

Što se tiče krivičnih i kaznenih djela to je stvar države i njihovih zakona i propisa.

Odkad je Adam kihno bilo je budala i krivih drva, moj stav je da nije kriva masa,zajednica ili narod ako pojedinac nešto napravi. Osim toga u svim zemljama ljudi siluju, kolju, postavljaju bombe itd  Mi živimo u nesigurnim vremenima i to je tako. Stvar je države koliko je efikasna suzbijati takve stvari

Paša ti baš ne kontaš neke stvari ili ih ne želiš skontati. Ne može to biti tek tako. Eto nacisti su pokorili cijelu Evropu i šta se trebalo? Čekati smrt i reći to je tako? Ili se boriti protiv zla? Dalje, kako ti znaš ko je od njih ubica,kriminalac,lopov,silovatelj ili pošten čovjek? Čitaš im sa čela? Svega toga ima i kod nas ali naši kriminalci imaju dosijee. Čak i oni koji su prvi put u kriminalu imaju svoju adresu svoje ime i prezime, svoj matični broj,svoj otisak prsta u bazi podataka preko čega ih možeš pronaći..ovima se ni ime ne zna a kamoli šta drugo. Misliš da su bez razloga noname ljudi? Bolje spriječiti nego liječiti. Treba da padne nečija mrtva glava da bi se utvrdilo da je neko ubica? Kako bi pronašao takvu osobu? Ne pričaj gluposti jbte

34 minutes ago, Venom said:

Evo možda i najbolja vijest dana je što odlazi Mektić sa funkcije ministra jer je pao dogovor za novo VM. Zbogom debilu glupi

Pitanje je koji će drugi debil zasjesti na njegovo mjesto. Dobra stvar ipak da ovaj frca

• Like 3

2 hours ago, paša said:

U pravu si. Medjutim ovi ljudi su puno problematicniji i prave puno vise problema. Pogledaj statistiku i vidjeces da ovi ljudi su puno agresivniji i lakse udarie nego pravi Njemci! 

• Dislike 1

Ha ha pa naš narod će se prije međusobno zakrviti nego udariti na koga treba.u tome bar imamo iskustva.

Ovdje nam preko granice u državu bez belaja ulazi oko 1000 nekakvih ljudi bez dokumenata.znate li samo šta je kroz tu granicu onda ušlo ostalih nelegalnih supstanci i nikako se ništa ne može kontrolisati ja mislim da je ovo sad u evropi najjača ruta za taj oblik kriminala.al to sve nekom odgovara naravno.kroz našu granicu sigurno može da prođe uranijuma strašna količina.dok su ovi krajevi ličili na državu na granici se ginulo prilikom nelegalnog ulaska il izlaska iz zemlje.al pošto prvo trebamo počistiti u svojoj avliji,pa onda gledati u tuđu.željezaru su prvo uništili naši političari iz svih stranaka bratski,sad su došli ovi inžinjeri da je dokrajče.

• Like 4

Ljudi smirite strasti i bez vrijedjanja ! Svaka nova uvreda ce biti sankcionisana.

Posebno ovi sto diraju gospodina @paša i njegov posao covjek radi posteno svoj posao i to nije vas problem ne dajete mu vi placu .Mislim totalna glupost o cemu raspravljate da ne radi to sto radi vjerovatno bi radio drugi posao hvala bogu makar posla ne nedostaje u Njemackoj .

@Krajisnik2 sam licno banovao jer je presao svaku granicu psovanjem i vrijedjanjem majke to je nedopustivo moze ga biti sramota sa takvim ponasanjem ne  moze ucestovati na forumu .

• Like 3
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

33 minutes ago, toby said:

Kraljevski idiot, poznat i kao premijer Švedske po imenu Stefan Löfven, tvrdi da nema poveznice između povećanog broja migranata koji su došli u zadnjih nekoliko godina i ogromnog povećanja nasilja bandi.:D

Kaže i da je problem rasta nasilja bandi vrlo stvaran i drukčiji nego prije i da vlada nije mogla vidjeti da će se pojaviti. :D

Kaže da nije problem u masovnoj migraciji, nego u siromaštvu i nezaposlenosti.:D

Kaže da postoji segregacija u smislu stanovanja zato što je u migrantskim kvartovima niska zaposlenost i visoka nezaposlenost.:D

Kaže da bi bilo isto i da se u kvartove u kojima sada žive migranti stave Šveđani.:D

Kaže da bi bilo isto i da nije bilo masovne migracije 2015.:D

Eto. :D

https://nyheteridag.se/lofven-i-agenda-gangvaldet-skulle-vara-likadant-utan-invandringen/

'Os ti glasati za Jimmie Åkesson (SD)?

• Dislike 2

17 minutes ago, Rijecanin said:

Gledam slike s željezničke u Tuzli,  treba tu bagru natjerati da sve to ocisti, ovakav ološ netreba nikome na kugli zemaljskoj.

Ma bacaju svugdje smece boce a pored svega jos se i seru i pisaju gdje god stignu nista ih nije sramota. To je bagra doslovno zivotinje im nisu ravne iskreno.

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

Nije mi jasno sto je u glavi ljudima koji promoviraju i drukaju da ovakav ološ pustimo u svoj grad, citam IL GIORNALE skoro svaki dan, covjece nema dana da u Italiji  nema nekog sranja, oni su shvatili di mi nitko nista nemoze, suci ih stite, ne boje se vise ni policije ni nikoga ,zavladalo je opce ludilo, u Italiji cak dio koalicije na vlasti gura zakon o drzavljanstvu koji bi omogucio ovom olosu lakse dobivanje drzavljanstva, kome to treba? kome trebaju ovi divljaci? ne ide mi u glavu sto je tocno iza svega ovoga, to nije raja koja ce snizavati cijenu rada pa da mozes reci da to poslodavci guraju, ovi nece raditi niti to ikada namjeravaju, stoga i dalje mi je potpuno nejasno kome ovi i za sto to trebaju?,

ako nisu za rad onda preostaje samo raditi sranja nista drugo, znaci teorija o globalnom izazivanju kaosa i nije tako nerealna.

• Like 6

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...