Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

15 minutes ago, Grunf said:

Izvrćeš moje RIJEČI ponovo. Ja sam ih nazvao njegovim štićenicima (isto kao što su i Haldirovi štićenici) jer ih štite ovdje na forumu !!! NEMA NIKAKVE VEZE SA POSLOM KOJIM SE BAVI I NEMOJ ZAJ*** ZNAŠ TI DOBRO ŠTA SAM JA NAPISAO ! 

Ali nema veze... ja vas napuštam na forumu, svim forumašima bez razlike želim lijepo i ugodno ćaskanje i pozdrav svima. Možda se jednog dana i vratim na ovaj forum kad tebe skinu sa funkcije moderatora. Pozz

evo i ja masem iz Njemacke :D

• Haha 2

29 minutes ago, Barba said:

Znas kako mene briga ako ce me danas skinuti sa pozicije moderatora to nece promjeniti moj stav i razmisljanje .( Tipicna Bihacka spika ko god nesto radi posteno i neutralno te postuje tudje misljenje i ako se razlikuje od njegovog odmah ne valja samo nek se trazi dlaka u jajetu)

Ti znas i sam da si pogrijesio jer si covjeka uvrijedio nazivajuci migrante njegovim sticenicima sto je suvisno i nema mjesta na forumu samo sam taj dio uredio i ostavio drugi dio texta odnosno postava kojeg si napisao ,nisam ti dao ni upozorenje i ako sam prethodno napravi postav da gospodina @paša ne dovodite u negativan kontekst  onda si i mene nazvao glupim zasto isto nisi imao nikakvog razloga vec samo nek se vrijedja i nek izbacim budalestinu na nekog drugom .

Lijep pozdrav

Puna podrška,izvrću se izjave,a puštalo se nekakve profile da danima vrijeđaju. I ja se povlačim pa neka se moderator javi IOM-u da je i forum ugušen.

E stvarno si zasrao moderator ne smijemo više ni reci kriminalcu da je kriminalac.Taj tvoj paša je član medjunarodne organizacije za trgovanje ljudima samo što se drugačije zovu i imaju legimitet od vlade.Da ti nije bilo ovakvih kao grunf ne bi ikao priliku da pametuje ovdje.Izgleda da je i tebi kapnula soroseva markica

• Like 1
  • Dislike 1

5 minutes ago, Fap mašina said:

Svaka čast tuzlacima.pa oni samo na ideju da im hoće uvaliti migrantske centre dižu bunu.a kod nas je vlast lani počela kažnjavati radi organizacije protesta.

Ma Tuzlaci bi stitili svoje kuce tako sto ce migrante slati u Bihac i to im je sasvim ok a do jucer su skupljali novac za karte do Bihaca ljudi imaju duple standarde kao i ove pojedine babe sa foruma koji bi da   se pise i radi samo ono sto njima odgovara a ljude sa drukcijim misljenjem bi vjesali po gradu .

• Like 1

39 minutes ago, Fap mašina said:

Svaka čast tuzlacima.pa oni samo na ideju da im hoće uvaliti migrantske centre dižu bunu.a kod nas je vlast lani počela kažnjavati radi organizacije protesta.

Ako se centar otvori najavljuju se radikalne mjere gradjana.Dragi biscani ako ne znate prepisujte od drugih. Biscani, Kladuscani i njihova djeca imaju pravo braniti svoja ljudska prava koja im se ovom invazijom narusavaju (to im niko zabraniti ne moze). 

• Like 2
  • Dislike 1
  • Aferim! 1

1 hour ago, Barba said:

Njegov posao nema nikakve veza sa migrantskom krizom a jos manje ima veze da migrante nazivas njegovim sticenicima nemozes covjeka omalovazavati samo na osnovu posla kojeg radi to je njegovo privatno pravo o kojem nema niko ali bas niko razloga da raspravlja o poslu ili zivotu forumasa  . 

Necu ti dati ban bolje da se stidis ovog sto si napisao kad znas da sam upravu, ja mozda jesam glup ali nisam neposten da ljude zajebavam na osnovu posla kojeg rade i zaradjuju kruh za sebe i svoju familiju. Mislim nigdje veze sa doticnim njegovim poslom i migrantskom krizom a njegov licni stav misljenje po pitanju migranata je njegovo pravo ,nije nase da mjenjamo misljenje ljudi kako nama odgovara. 

Vala sto jest sto nije al i ti ga pretjeravas.Njegov posao ima veze sa migrntskom krizom (da je nije, morao bi neki drugi posao raditi) a da se u nekim izjavama kao sticenik pokazao i to stoji (to u nekim slucajevima lici kao da su mu biscani u drugom redu). Niko mu ne osprava da to radi (jer i to neko mora raditi) ali da ponekad sa svojim izjavama so na ranu dodaje pa mu ljudi pokusaju na to ukazati ili na to svoje misljenje daju, nevidim valjan razlog za prijetnje ovakve vrste.S druge strane kad pojedini forumasi skrenu s teme (pa se i ti s njima u diskusiju upustis) to nevidis kao razlog za sankcija. Molim da malo spustite tenzije.Tema je ozbiljna i radi naseg grada i gradjana, zasluzuje ozbiljnije ponasanje .

P.S. Ah da da ne zaboravim - onda mi ovdje nista o Sukiju ( ili o vladi) nebi smjeli raspravljati jer eto, po tvom, to im je posao. :)

• Dislike 1

8 minutes ago, rucica1 said:

Vala sto jest sto nije al i ti ga pretjeravas.Njegov posao ima veze sa migrntskom krizom (da je nije, morao bi neki drugi posao raditi) a da se u nekim izjavama kao sticenik pokazao i to stoji (to u nekim slucajevima lici kao da su mu biscani u drugom redu). Niko mu ne osprava da to radi (jer i to neko mora raditi) ali da ponekad sa svojim izjavama so na ranu dodaje pa mu ljudi pokusaju na to ukazati ili na to svoje misljenje daju, nevidim valjan razlog za prijetnje ovakve vrste.S druge strane kad pojedini forumasi skrenu s teme (pa se i ti s njima u diskusiju upustis) to nevidis kao razlog za sankcija. Molim da malo spustite tenzije.Tema je ozbiljna i radi naseg grada i gradjana, zasluzuje ozbiljnije ponasanje .

P.S. Ah da da ne zaboravim - onda mi ovdje nista o Sukiju ( ili o vladi) nebi smjeli raspravljati jer eto, po tvom, to im je posao. :)

Kome sam ja to prijetio nije mi jasno ? Ili kome sam ja dao nekakve sankcije ? O cemu buncas boga ti?

• Like 1

2 hours ago, Barba said:

Njegov posao nema nikakve veza sa migrantskom krizom a jos manje ima veze da migrante nazivas njegovim sticenicima nemozes covjeka omalovazavati samo na osnovu posla kojeg radi to je njegovo privatno pravo o kojem nema niko ali bas niko razloga da raspravlja o poslu ili zivotu forumasa  . 

Necu ti dati ban bolje da se stidis ovog sto si napisao kad znas da sam upravu, ja mozda jesam glup ali nisam neposten da ljude zajebavam na osnovu posla kojeg rade i zaradjuju kruh za sebe i svoju familiju. Mislim nigdje veze sa doticnim njegovim poslom i migrantskom krizom a njegov licni stav misljenje po pitanju migranata je njegovo pravo ,nije nase da mijenjamo misljenje ljudi kako nama odgovara. 

Ja ( a vijerujem i jos neki forumasi ) ovo vidim kao  indirektnu prijetnju za ban. I nema covjek sta da se stidi. Niti Grunf sta je rekao niti Pasa sta radi (sta mu je posao). 

• Dislike 1

59 minutes ago, rucica1 said:

Ja ( a vijerujem i jos neki forumasi ) ovo vidim kao  indirektnu prijetnju za ban. I nema covjek sta da se stidi. Niti Grunf sta je rekao niti Pasa sta radi (sta mu je posao). 

Pa mogu ti reci da slabo vidis a jos slabije zakljucujes !

Ja nisam nikom prijetio a jos manje dao ban samo sam odgovorio @Grunf u na njegovo konstataciju molbu da ga banujem nakon sto me nazvao glupim  ja sam samo lijepo odgovorio u drugom postavu  da mu necu dati ban. A tebi ako nije razlog da se neko stidi tako sto ljude naziva glupim iz cista mira jer sam mu uredio dio postava( na sto kao moderator imam pravo) gdje migrante naziva @paša in sticenicima sto je za covjeka uvrjedljivo i sto se protivi pravilima foruma onda se i ti trebas stidjeti jer imas duple standarde i nisi pravedna .Ja sam u ovom prici potpuno ispravan i i tako sam postupio a sad sto se nekom diga qura* pa nervozan i misli da moze svoje zivce na drugom ispoljavati nije moj problem nek nervozu ispoljava na drugi nacin a ne da se ponasa kao dijete od 10 godina. 

image.thumb.png.1b71c90628a224a28e9cf56d0921dfd9.png

prije 6 minuta, Haldir said:

Vidi ih što su se uznemirili, neka je neko vašem kabadahijskom ponašanju napokon stao na kraj. Šaka isfrustriranih ksenofoba.

Nema gorih kabadahija od vas liberalnog ološa zastupnika svih mogućih perverzija i nastranosti. Vi ste otvoreni neprijatelji svih moralni načela a pogotovo klasični porodica.Dobro ste napravili sistem da se čovjek više ne smije ni braniti jer krši zakon.

• Like 4

38 minutes ago, Haldir said:

Vidi ih što su se uznemirili, neka je neko vašem kabadahijskom ponašanju napokon stao na kraj. Šaka isfrustriranih ksenofoba.

Ostao mi logiran na pc-u kod kuće pa sam vidio upise od mog zadnjeg javljanja i ovaj tvoj post. Nakon ovog ću se odlogirati i neću više biti online ovdje zato se ne trudi da mi repliciraš. Ti nazivaš forumaše "šakom isfrustriranih ksenofoba"?  Ti koji pozivaš na ubijanje hrvatskih policajaca koji savjesno rade svoj posao? Ti koji si izlijevao svoje frustracije na račun drugih nacionalnosti ovdje (naročito bihaćkih Hrvata)? Ti koji si na temi o gay paradi iznio niz homofobnih izjava ? Prvi put kad se pojaviš sa nekim novinarskim tekstom u javnosti ili na društvenim mrežama ja ću pod svojim imenom i prezimenom reći ko si ti i šta si ti. A dokazi postoje ovdje na forumu. Kako @zudox reče liberal? Zudox je pogriješio da si ti liberal jer ti nisi liberal ti si radikalni desničar nacionalistički i homofobno nastrojen što sam ja od početka tvrdio. Nema smisla da mi odgovoriš na ovaj post jer ga ja neću ni pročitati. O svemu što napišeš će svjedočiti forumaši koji su na forumu. @Barba ja kad sam u pravu ja se ne pravdam nikom pa ni tebi. Istina pokušao sam te isprovocirati ali samo iz razloga jer si namjerno ili brzopleto protumačio moj post. Ja sam napisao njegovi štićenici i smatram da nisam pogriješio, jer nisam mislio na njegov posao koji obavlja nego na konstantno pravdanje kriminala migranata koje radi ovdje na forumu (isto kao i Haldir) i ti to dobro znaš a znaju to i svi forumaši. Ja znam da znaš da sam u pravu ali nećeš da priznaš da si pogriješio.Neko je pomenuo nacionalističke uvrede na račun i bošnjaka i hrvata ovdje na forumu od nekih novih forumaša kojih evo više i nema a koje si danima zanemarivao iako sam ja pisao i pozivao moderatore da obrišu postove. Nisi se obazirao na to danima i zbilja i ne znam da li su isti postovi uklonjeni i ko ih je uklonio. Sad idem i ovdje na log off i izvinjavam se svima na smetnji. Ćao

Edited by Grunf
  • Like 2
  • Dislike 1
  • Aferim! 2
  • Haha 1

Ja ne mogu visiti 24 sata na forumu jer imam posao kojeg moram raditi kao i druge obaveze žena djeca i ostalo tako da ne mogu svaki postav pročitati šta ko napise pogotovo vikendom kad bude i po 200 postava zato postoji mogućnost Prijavi i tako najbrže dobijem notifikaciju najzad ja nisam jedini moderator ovdje !  
Milion puta sam napisao da se ne vrijeđate već  da raspravljate normalno ali čim nestane vručih tema dešavanja namjerno se počinju vrijeđati pojedini članovi koji se razlikuju po vašem mišljenju e to ne može ! 
Vi bi mijenjali nečije mišljenje kako vama paše pa ljudi moji ne ide to tako u životu . 

Nastavite normalnu diskusiju ne kažem neka šala ili zajebancija nije problem !

Lijep Pozdrav ,Bog vas blagoslovio ostajete u miru 😜

• Like 2
  • Dislike 1
  • Thanks 1

1 hour ago, Grunf said:

Ostao mi logiran na pc-u kod kuće pa sam vidio upise od mog zadnjeg javljanja i ovaj tvoj post. Nakon ovog ću se odlogirati i neću više biti online ovdje zato se ne trudi da mi repliciraš. 

Čovječe, ovi tvoji zadnji upisi su toliko patetični da me je sram za tebe. Smiri živce, nisi srednjoškolac da ideš sa foruma jer ti je neko obrisao post. 

31 minutes ago, toby said:

https://www.vecernji.hr/vijesti/mup-objavio-video-policajcu-je-noga-zapela-u-stijenu-pa-je-slucajno-upucao-migranta-1361113

Eto, sve je u redu, nije bilo nikakvog namjernog nasilja prema migrantima na Tuhobiću, policajcu je puška slučajno opalila, a kako nema drugih vjerodostojnih svjedoka, naime drug Haldir, koji je rekao da točno zna što se dogodilo i da će o tome dati izjavu i svjedočiti se po običaju malkice uneredio i odustao od davanja iskaza i izjava za medije, slučaj je zaključen. Policajac je lakše ozlijeđen, a upucani, navodno maloljetni inženjer fizike po imenu Mohammad Ali je izvan životne opasnosti i uspješno se oporavlja. :)

Pozdrav svima...linija se ne napušta. ;)

Policajac je, koliko sam ja čuo, zbrinut u hitnoj zbog bolova u predjelu kurca koje je osjetio čak i prije nego što je odlučio ispaliti metak. 

2 hours ago, zudox said:

Nema gorih kabadahija od vas liberalnog ološa zastupnika svih mogućih perverzija i nastranosti. Vi ste otvoreni neprijatelji svih moralni načela a pogotovo klasični porodica.Dobro ste napravili sistem da se čovjek više ne smije ni braniti jer krši zakon.

Čuj liberal. 

Edited by Haldir
  • Haha 2

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7710689/New-footage-emerges-moment-heavily-pregnant-woman-brutally-bashed-Sydney-cafe.html

Možda imate i pravo. Jedan migrant u Australiji, navodnog imena Muhamed Stipe Lozina Ali, tipični kozojeb koji je iz svoje države pobjegao zbog ratnih zločina u drugu državu, pretukao je ženu (38. sedmica trudnoće) zbog svojih homofobnih stavova. Tako je valjda naučen među kozama oko Knina. 

Koliko su opasni ti migranti govori i ovaj članak u kojem je opisano kako je 35-godišnjak iz neke prijebine južno od Slovenije svog sunarodnjaka napao, ni manje ni više - nego mačetom. To je bilo prošle godine. https://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvat-u-njemackoj-sunarodnjaka-napao-macetom/1039258.aspx

Koliko su opasni i na ulicama, svjedoči i ovaj članak koji govori o vjerovatno nekom bližem rođaku Muhameda Stipe koji je vlastitu ženu 12 puta izbo kuhinjskim nožem. Nećete vjerovati bio je migrant sklon nasilju i alkoholu. https://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvat-u-njemackoj-nasred-ulice-nozem-ubio-suprugu-dobio-dozivotni-zatvor/2043048.aspx

Malo južnije, u Austriji, još jedan rođak sunarodnjak iz pripizdine, 68 puta je izbo ženu: https://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvat-u-austriji-ubio-zenu-nozem-ju-je-ubo-68-puta-u-zatvor-ce-do-smrti/2084482.aspx

Malo dublje analizirajući stanje migranata u Evropi, došao sam do zaključka da ovakvih Stipi zaista imamo previše. Bilo koji novi bio bi i previše, zar ne @toby

• Dislike 3
  • Aferim! 1

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...