Jump to content
FORUM

Recommended Posts

@GrunfO kakvom prosirenju postojecih kapaciteta ovaj govori?! Zna se da su postojeci kapaciteti privatno vlasnistvo, zna se da im stavila se zabrana produzivanja ugovora  i ako je drzava (kako se s tim izgovara) ne fukcionalana, sto bi to onda Bihac ili US kanton ( po njegovom) trebao funkcionalan biti. Pa ovoj ne funkcionalnosti drzave i drzavnog vrha je EU dobrana i doprinjela - imaju mehanizme da tu ne funkcionlnost odblokiraju ali im to izgleda ne odgovara (ne uklapa se u njihov plan). Ustvari komotno se moze reci, da, po popitanju ove nelegalne izbjeglicke invazije, je takodjer  ne funkcionalnost sirom drzaava EU vidljiva. Da su granice EU u Grckoj, Italiji,Spaniji ..., zasticene ovi nesrecnici se u ove avanture nebi upustali. Zato im se ne smije popustati i njihove zelje ispunjavati.Sigurnost gradjana  Bihaca, V.Kladuse i njihove djece su i trebaju za svakog biti prioritet i ne padati na njihove ljigave radnje.

• Like 1

1. Molim vas ako replicirate postav sa videom da taj isti prije objave obrisete a sacuvate samo text ! Tri sekunde posla a nemoramo imati kilometarske postave !

2 minutes ago, Barba said:
  1. Molim vas ako replicirate postav sa videom da taj isti prije objave obrisete a sacuvate samo text ! Tri sekunde posla a nemoramo imati kilometarske postave !

I brate stavite link s vijest a ne kopira kompletnu kilometarsku vijest, pa moram scrolati 5 minuta da to preskočim 

• Like 2

prije 20 minuta, Barba said:

Meni je ovo sve sumljivo od kud odjednom toliko interesovanje za Aerodrom da se prebaci vlasnistvo sa Grada na entitet.

Što ti je sumnjivo,pa vidiš da se sere lokalna,pa kantonalna i državna vlast građanima po glavi i da rade što hoće.Dođe jedan stranac koji kaže " mi zahtijevamo" i napravi džumbus za sat vremena koji bišćani neće za života više moći ispraviti.

• Like 1

6 minutes ago, 1260 said:

I brate stavite link s vijest a ne kopira kompletnu kilometarsku vijest, pa moram scrolati 5 minuta da to preskočim 

Taco tako kilometarski Copy Paste a sasvim je lako staviti samo link ! Pa ko hoce nek otvori i cita,ovdje ima mnogo korisnika koji ulaze preko mobitela i treba olaksati preglednost .

Od sad se brise svaki copy paste bez linka ne kazem neke minijature ali kilometari nikako.

• Like 1

Sto se ovaj nacelnik Cazina Nermin Ogresevic svagdje trpa ko vageta kakve on veze ima sa Bihacem i cemu njegovo prisustvo sa visokom delagacijom EU koja je doasla iskljucivo u Bihac kao najugrozeniji sa MK.

8 minutes ago, Barba said:

Sto se ovaj nacelnik Cazina Nermin Ogresevic svagdje trpa ko vageta kakve on veze ima sa Bihacem i cemu njegovo prisustvo sa visokom delagacijom EU koja je doasla iskljucivo u Bihac kao najugrozeniji sa MK.

Najteža je situacija u Cazinu zato i najviše sredstava ide u Cazin. 

Najviše je zahvaćena cazinska mjesna zajednica Bihać. 🙄

• Thanks 1
  • Haha 2

9 minutes ago, 1260 said:

Najteža je situacija u Cazinu zato i najviše sredstava ide u Cazin. 

Najviše je zahvaćena cazinska mjesna zajednica Bihać. 🙄

Pa tako nekako a najzad Bihac prima Cazinske migrante od 1995 .

Kako sorosi napadaju forum sa fishing-om ocito nekom smeta ova tema posebno stvari o kojima se danas raspravljalo uglavnom nemojte klikati ni na kakve linkove od nepoznatih korisnika.  

16 minutes ago, Barba said:

Kako sorosi napadaju forum sa fishing-om ocito nekom smeta ova tema posebno stvari o kojima se danas raspravljalo uglavnom nemojte klikati ni na kakve linkove od nepoznatih korisnika.  

Ovo se desilo isto bneki dan, neki zenski nick, banovala sam i korisnika i obrisala teme - znaci milion tema pootvarano u svim dijelovima foruma. Sigurno nose virus ili nesto, ko ce ga znati, ne treba fkt klickati na to.

3 hours ago, Grunf said:

Bla,bla,bla... i onda kaže "zatvorite Vučijak"...zatvorite Vučjak ali i Biru i Miral a otvorite Lipu

Po ovome prodani smo za 11 vozila

Ma rekao sam ti jučer da lik dolazi da "lopatom uzme" ove naše kvazi političare. Dao par auta i BIRE nema u priči danas. Nego de da mi zatvorimo Vučjak i vratimo ih nazad u grad tj Biru.

Pa jučer sam spomenu da će krenuti spika "neka ih do proljeća" u Biri i evo Peter odmah potvrdio moju priču.

http://www.rtvusk.ba/vijest/sef-misije-iom-a-u-bih-centri-do-proljeca-trebaju-funkcionisati/34333

Još nas debil Peter straši fol haosom,napadima,plačkanjem ako ih se izbaci. Čovjek misli ako ih izbacimo,da cemo ih ostavit u centru grada. 

Epilog svega ovoga je da ostaju i da nas čeka haos 

• Like 2

33 minutes ago, Venom said:

Ma rekao sam ti jučer da lik dolazi da "lopatom uzme" ove naše kvazi političare. Dao par auta i BIRE nema u priči danas. Nego de da mi zatvorimo Vučjak i vratimo ih nazad u grad tj Biru.

Pa jučer sam spomenu da će krenuti spika "neka ih do proljeća" u Biri i evo Peter odmah potvrdio moju priču.

http://www.rtvusk.ba/vijest/sef-misije-iom-a-u-bih-centri-do-proljeca-trebaju-funkcionisati/34333

Još nas debil Peter straši fol haosom,napadima,plačkanjem ako ih se izbaci. Čovjek misli ako ih izbacimo,da cemo ih ostavit u centru grada. 

Epilog svega ovoga je da ostaju i da nas čeka haos 

Ja sam neki dan rekao da tog debila treba tužiti za prijetnje i zastrašivanje te širenje straha među građanima. Treba ici protiv njega njegovom taktikom

Edited by Grunf
  • Like 2
  • Thanks 1

Dosla ekipa koja predstavlja eu u BiH, placa nije ispod 17 000 eura osnovice, sve im placeno, placu ne moraju ni taknuti, ti i takvi dosli pokazati mišiće na USK uz svesrdnu pomoc Sarajeva, taj ološ treba protjerati palicama. Nista oni nece rjesjti niti im je to cilj, placa ide a raju tko hebe. 

• Like 1

OTPOR !!!

Ovo je stara vijest na linku, još prije nego su se prvi migranti pojavili u BiH a razlog koji stavljam link ovdje je prost, da oni koji kažu da je sve to teorija urote (tampon zone van EU, naseljavanje ovih područja itd) konačno progledaju i otvore vlastite oči

https://faktor.ba/vijest/francuski-ekspert-za-pitanje-migracija-tvrdi-eu-planira-formirati-na-balkanu-tampon-zonu-za-izbjeglice-199875

Otpor okupaciji Bihaća,Krajine,BiH, Balkana !!!!!

Edited by Grunf
  • Like 3

Ja vas fino molim opet ako replicirate nekog izbrišite video ili slike !

U buduće ću brisati svaki takav postav!

2 hours ago, Barba said:

Ne znam šta ti nije jasno. Obični neradnik koji je milionske štete nanio budžetu grada, sad mu samo preostaje da se slika sa EU delegacijom i premijerom koji nije htio povesti nikog osim njega.

1 hour ago, Grunf said:

Ja sam neki dan rekao da tog debila treba tužiti za prijetnje i zastrašivanje te širenje straha među građanima. Treba ici protiv njega njegovom taktikom

Ovom izjavom je sve danas rečeno

"Na sastancima s gradonačelnikom, premijerom i članovima Vlade, te policijskim komesarom tražio sam hitno zatvaranje privremenog prihvatnog kampa na Vučjaku. Ta lokacija je neuslovna i neprihvatljiva kada su u pitanju higijenski aspekti, a da ne spominjem blizinu miniranih područja", naglasio je Sattlera.

Na današnjim sastancima prezentiran je i stav Evropske unije o eventualnom skorašnjem zatvaranju prihvatnih centara Bira i Miral. Rečeno je kako je to neizvodivo u kratkom vremenskom periodu, s obzirom da ugovori o korištenju prostora ističu 15. novembra.

prije 13 minuta, Grunf said:

OTPOR !!!

Ovo je stara vijest na linku, još prije nego su se prvi migranti pojavili u BiH a razlog koji stavljam link ovdje je prost, da oni koji kažu da je sve to teorija urote (tampon zone van EU, naseljavanje ovih područja itd) konačno progledaju i otvore vlastite oči

https://faktor.ba/vijest/francuski-ekspert-za-pitanje-migracija-tvrdi-eu-planira-formirati-na-balkanu-tampon-zonu-za-izbjeglice-199875

Otpor okupaciji Bihaća,Krajine,BiH, Balkana !!!!!

E moj Grunfe pa od samog početka ove teme su ovdje na portalu su članovi kao Jasmin Rakić,Ammar,gerix,Brod u boci,Perovich,OZNA,Lidjo ,Ragnar i još puno njih ovo predvidjeli i upozoravali upravo na ovu situaciju koja dolazi za koji dan veoma,veoma intenzivno kada se ugasi Vučjak a Bira i ostali centri poduplaju, ali mnogi su se sprdali onda s njima.

Ova vozila su poklonjena jer IOMci znaju iz iskustva po njemačkoj,austriji,francuskoj ili italiji šta čeka građane USKa u njihovim gradovima i što će se u budućnosti ovdje dešavati.Vozila će biti prijeko potrebna za suzbijanje teškog kriminala kroz krimigrante.Kad se oni osile i kad vide da je kruzer u konačnoj luci bacio sidro i da nema dalje u EU,kad se na ovom terenu sukobe kultura evropljana i nekultura krimigranata.Kad počnu svakodnevna maltretiranje djece i učenika na ulicama,silovanja djevojaka i žena,izbadanja muškaraca noževima itd,itd. onda će biti kasno.

Zar ne vidite da oni uvijek idu cestom u grupama,naiđeš pored njih svaki od njih da ti odjednom opali čvoku nemaš šansu da se odbraniš,to je njihova čopor strategija.

Ko sutra kao što rekoh ne pokaže "interesovanje" i ode pred sjednicu vijeća da izvrši pritisak na vijećnike koji nisu odgovorni ni Sattleru,ni ven der Pederu ni Bakiju ni IZ i drugim p,aćenicima,već samo narodu Bihaća i USKa.Oni su to zaboravili i moraju se na to podsjetiti čije su oni sluge ustvari a ne gospodari!

• Like 2
  • Thanks 3

Gledam izjave aktera današnjeg sastanka. Prvo premijer Ružnić kaže mi ostajemo pri odluci sa kampovi idu van grada tj Lipa ili Medeno polje,i kaže sad je sve na ministarstvu sigurnosti i EU da opreme jednu od ove dvije lokacije da bi se u "dogledno vrijeme" zatvorila BIRA i Miral. Očigledno je iz izjave premijera da se 15.novembra neće desiti ništa. Izgovor je nađen i trajat će "dogledno" čitavu zimu. Ovaj EU debil u svojoj izjavi je direktan i srčano protiv zatvaranja Bire, a čak još bahato traži da se proširi kapacitet Bire za prijem još više ilegalaca jer sad nije "problem" plaćati kiriju privatniku.

Sve se u biti svodi u ono što svi znamo. Bira ostaje,proširiti će se kapaciteti za prijem ekipe sa Vučjaka i dolazak pitaj boga još koliko hiljada migranata,Šuki će reći evo ja sam dao lokaciju van grada, Ružnić će reći evo mi "čekamo" da ovi iz EU opreme Lipu ili Medeno polje,a IOM neće prsta pomaknut da odu iz centra. Ispaštat ćemo mi građani kojima će ova gamad uništavati sve,a sve ovo jer vjerujemo našim političarima koji su našli recept kako da nas ponovo uzmu na priču da će se Bira zatvoriti.

• Like 2
  • Thanks 1

@Real sve ja to znam, od početka sam na ovoj temi samo sam pokušao ovdje još nekima otvoriti oči dok nije kasno a vec je skoro pa kasno. Sutra cu biti u 13:00 ispred dok bude trajala sjednica GV i jos neki su najavili dolazak bez obzira koliko ce ljudi biti tamo

Edited by Grunf
  • Like 3

prije 52 minuta, Grunf said:

@Real sve ja to znam, od početka sam na ovoj temi samo sam pokušao ovdje još nekima otvoriti oči dok nije kasno a vec je skoro pa kasno. Sutra cu biti u 13:00 ispred dok bude trajala sjednica GV i jos neki su najavili dolazak bez obzira koliko ce ljudi biti tamo

@Grunf svaka čast,ovo je pravi patriota!

Trebalo bi Sej-a  Ramića još senzibilizirati da spremi jak referat za sutra, jer on ima pravo glasa za vrijeme sjednice i intervenciju, te da spomene sve patriote koji se brinu za budućnost USKa,kao sve ovdje s foruma i skrene drugim vijećnicima pažnju da su oni sluge naroda USKa i apeluje na njihovu svijest (Vjeruj to čini čuda i mnogi će "razmućkati dobro prije upotrebe" ( glasa)),da bi se izglasalo izmještanje krimigranata izvan grada uprkos gradonačelnikovom odobravanju svega i svačega prema Sattleru.Možda Šuki bude primoran s svojim kvislinzima sutra spontano dati ostavku aku izgubi povjerenje vijeća.

Otpor.

P.S. poslati Sej-u poruku ako ko ima mogućnost da on prelista malo ovdje i da vidi da ima podršku za akciju u vijeću.

Edited by Real
  • Like 1

Čitao sam komentare sa fb stranice (oficijelne) Grad Bihac,  gdje je objavljen video koji sam i ja stavio danas ovdje. Niti jedan pozitivan komentar (normalno) međutim sad vidim da su cijeli video uklonili :)

• Like 1

"Mirna" noć u Malom Lugu. Vrijeme kad nam djeca spavaju. (Navodno sinoć oko 23:30)

Oni ljudi iz jablanske ulice imaju čvrst stav da se situacija riješi u našu korist.biće sigurno ovih dana ozbiljnog grupisanja bišćana sa ciljem oslobađanja grada od napasti jer ovo ugnjetavanje više nema smisla.

Siguran sam da u ovom gradu ima nas još koji će prije stvar uzeti u svoje ruke nego nekog moliti za spas.

• Like 3

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...