Jump to content
FORUM

Recommended Posts

5 minutes ago, 1260 said:

Ovo se i ja pitam - gdje su ostali nacelnici. Sta je premijer mislio kad je samo nacelnika iz Cazina "ugostio" .

OVO JE IZDAJAAAAA!!! SAD SU SVE MASKE PALEEEE!!!

• Like 1
  • Thanks 1

8 hours ago, rucica1 said:

"Mrihnula" se lova za Cazin. Šta misliš zašto se zadnjih mjesec dana kukalo kako je sve više migica u Cazinu tj Šturliću?

3 minutes ago, Grunf said:

"Mrihnula" se lova za Cazin. Šta misliš zašto se zadnjih mjesec dana kukalo kako je sve više migica u Cazinu tj Šturliću?

Fotografija korisnika/ce Napolitanka.

• Haha 1
  • Sad 1

Pozivam sve časne i poštene građane Bihaća ali i drugih gradova USK da dođu danas u 13:00 sati i kažu NE migrantskim centrima u Bihaću i na USK ! Otpor okupaciji Krajine. Ne želimo migrantske centre ovdje kao što ih ne žele niti drugi na svojim područjima u BiH. Nećemo migrantske centre u Miralu, Biri, Vučjaku, Lipi pa ni Medenom Polju.  Nećemo te centre u Krajini. Otpor okupaciji !

• Like 7
  • Thanks 1
  • Haha 1

2 hours ago, Grunf said:

Znaci Ministri i premijeri koji su iz Cazina, su ministri i premijeri Cazina a ne US kantona.To je bahato i bezobrazno ponasanje pa ko god to  bio. Onda bi bilo realno da se 2.500 migranata u Cazin premjesti (da ne ispane da smo sebicni, da im se nista neda).Na izborima treba dobro razmisliti ... .

• Like 1

20 minutes ago, rucica1 said:

Znaci Ministri i premijeri koji su iz Cazina, su ministri i premijeri Cazina a ne US kantona.To je bahato i bezobrazno ponasanje pa ko god to  bio. Onda bi bilo realno da se 2.500 migranata u Cazin premjesti (da ne ispane da smo sebicni, da im se nista neda).Na izborima treba dobro razmisliti ... .

Koji je izbor na izborima? Po meni se jedino može birati od sveg zla, manje zlo a i to je vrlo upitno kako dokučiti

• Like 2

Ili masivni protesti ili pomiriti se sa situacijom

Sad reci ne ili predati grad za sva vremena!

Sta ce Biscani, sta ce USK odluciti?

Hoce li i dalje dozvolit da nemaju slobode u svom gradu i sutiti?

Da ne mogu na miru poslati svoju djecu na igraliste, u skolu?

Edited by Lidjo
  • Like 4
  • Dislike 1

4 minutes ago, Grunf said:

Sta bi trebali - svaku glupost koja se najavi slusati.Ma ovakve gluposti treba ignorisati.Vise gradjana srbske nacionalnosti, sa svojom djecom zivi u Bihacu pa ovi mazlumi (po pitanju sigurnosti grada i gradajana) nikad se ne oglasise . Bogami nas su poceli gledati kao neki serviz za usluge raznim bagrama.Treba im javiti da se Dodiku obrate - on ih (ilegalce) u drzavu pusta.

• Like 2

Hahahaha...kako su se lešinari od novinara skupili da nas fotografišu hahahah.

IMG_20191106_132821.jpg

Edited by Grunf

2 minutes ago, Haldir said:

Jel došo Fatmir? :)  De fakat koju sliku baci

Ja necu nikog da fotografišem, ovo što sam stavio je dokaz da sam tu. Interesantno mi kruzenje helikoptera iznad nas u ovom momentu

• Like 1
  • Confused 1

Istina - pojavilo se 20-tak ljudi. Meni to nije važno. Meni je bitno da znam da sam učinio i činim sve da spriječim ovo zlo koje nam se dešava ! 

Moram dodati nešto drugo. Prije 10-tak minuta pored mene prolazi migi sa narandžastim turbanom (ili kako se to zove već) na glavi ali ono što me fasciniralo jeste da je isti Osama Bin Laden. Original, u licu isti. Da ne znam (po amerima) da je ovaj na dnu mora pomislio bih da je to on. Samo ima taj narandžasti turban na glavi. Ako ga sretnete (poznat cete ga po toj narandzastoj boji) zagledajte mu se u lice - original Osmo

Edited by Grunf

Kao što sam rekao sve je ovo IOM kupio,a znamo da je SDA uvijek tu kad se spomene lova.

Evo sjednica umjesto lokacije za migrante otisla u smjeru da SDA traži smjenu predsjedavajuceg i nekakve komisije.

http://www.uskinfo.ba/m/vijest/upravo-pocela-vanredna-sjednica-gv-bihac-prije-migranata-nova-vecina-sda-pokrenula-smjenu/65319

Znači ništa od lokacije i migranti ostaju u Biri

5 minutes ago, Venom said:

Kao što sam rekao sve je ovo IOM kupio,a znamo da je SDA uvijek tu kad se spomene lova.

Evo sjednica umjesto lokacije za migrante otisla u smjeru da SDA traži smjenu predsjedavajuceg i nekakve komisije.

http://www.uskinfo.ba/m/vijest/upravo-pocela-vanredna-sjednica-gv-bihac-prije-migranata-nova-vecina-sda-pokrenula-smjenu/65319

Znači ništa od lokacije i migranti ostaju u Biri

Sad se vidi da je SDA najveci neprijatelj ovog naroda

Edited by Grunf
  • Like 5

4 minutes ago, Grunf said:

Sad se vidi da je SDA najveci neprijatelj ovog naroda

Sad ćeš vidjeti priče. A krenut će SDA kao državotvorna stranka je dužna pomoći "izbjeglicama"(nema vise rjeci migrantima) jer smo i mi bili izbjeglice. Jbg trebaju SDA firme telekom,posta,zeljeznice,robot,bingo itd da ubiru migrantsku lovu 

Vucjak seli u Biru,odjednom još veci kapaciteti za prijem svih migranata iz cijele BiH,Lipa ostaje fantazija,a vi gradjani Bihaca sjedite kod kuće i kukajte

• Thanks 1

Ne daju Lipu: https://www.krajina.ba/ne-daju-ni-u-lipu-odbor-za-zastitu-srba-protiv-izmjestanja-migranata-u-lipu-kod-bihaca/

Dakle, selo duhova (od 250 dinosauruske cetnicije), odlucivace sudbinu i dobrobit za cijelu opstinu od 60.000+ stanovnika?! Wtf?!? Sad se odjednom nesto pita Tuzilastvo iz Bakirovog Sarajeva?!?! Samo puci ignore, kao sto Sarajevo puca ignore na nas i odraditi selidbu migranata na Lipu kako je Allah napisao u nebesima! Pa kako je uradjeno sa Vucjakom bez da se iko pitao, iako je i tu bilo ljudi koji su bili protiv toga?! Na SVAKU lokaciju ce neko lajati, ali ne mozemo se obazirati na svaku muhu koja proleti!

A SDA je bila uvijek talibanska stranka i poserem se u usta svakome ko je ikada glasao za njih, pa cak i u ona vremena "kad je bilo najteze" prije jebenih 30 godina s kojim ponavljanjima svaki dan/sat hipnotisu i terorisu vise ovaj preglupi narod ovdje.

• Like 3
  • Dislike 1

27 minutes ago, jokesOnYou said:

Ne daju Lipu: https://www.krajina.ba/ne-daju-ni-u-lipu-odbor-za-zastitu-srba-protiv-izmjestanja-migranata-u-lipu-kod-bihaca/

Dakle, selo duhova (od 250 dinosauruske cetnicije), odlucivace sudbinu i dobrobit za cijelu opstinu od 60.000+ stanovnika?! Wtf?!? Sad se odjednom nesto pita Tuzilastvo iz Bakirovog Sarajeva?!?! Samo puci ignore, kao sto Sarajevo puca ignore na nas i odraditi selidbu migranata na Lipu kako je Allah napisao u nebesima! Pa kako je uradjeno sa Vucjakom bez da se iko pitao, iako je i tu bilo ljudi koji su bili protiv toga?! Na SVAKU lokaciju ce neko lajati, ali ne mozemo se obazirati na svaku muhu koja proleti!

A SDA je bila uvijek talibanska stranka i poserem se u usta svakome ko je ikada glasao za njih, pa cak i u ona vremena "kad je bilo najteze" prije jebenih 30 godina s kojim ponavljanjima svaki dan/sat hipnotisu i terorisu vise ovaj preglupi narod ovdje.

Ja jesam za izmještanje migranata van urbanih područja ali ni Lipa ni bilo što drugo nije rješenje dok se prvo nerješe neke stvari ovim redom

1. Na USK može biti samo jedan centar.

2.Vlada USK treba odrediti prvo kvotu lica koje taj jedan centar može primiti, što znači ako IOM, Vlada BiH i Vlada FBiH barata sa nekih 5000 migranata unutar cijele države (i sam Mektić tako tvrdi) onda za cijeli USK treba odrediti neku kvotu od 250 migranata. To je maksimalan broj koji smije boraviti na USK i to u jednom centru koji bi bio formiran. Znači cifra od 5000 se djieli na FBiH i RS, 2500 FBIH, 10 kantona znači tu negdje oko 250 lica treba da otpada na USK.

3.Ako ce to biti neka xy lokacija na kantonu, prvo izmjestiti IOM u isti kamp i ove ljekare bez granica sa Vučjaka i popuniti kvotu sa licima koja su već smještena u neki od kampova nikako sa novopridošlim. Sav višak proslijediti u Sarajevo od kud treba da se dalje razvrstavaju po entitetima i kantonima te zatvoriti Biru,Vučjak i Miral.

4. Lica koja se kreću van kampa legitimisati te one koji nemaju prijavljen boravak u kampu na USK vratiti od kud su i došli.

NAJVAŽNIJA JE STVAR KVOTA KOJU USK TREBA ODREDITI. Ovako ćemo se pretvoriti a već smo se pretvorili u jedan veliki kamp a ispaštamo i mi i oni.

Dakle, ne možemo mi samo otvarati nove i nove kampove jer to ne vodi nikud i nigdje

A to što se tiče nekih odbora za zaštitu divljih zvijeri , njihova mišljenja nisu važna. Što se tiče Lipe mi znamo da je to samo "jedna velika livada" i ništa više i dva kamena nemaju spojena jedan sa drugim

Edited by Grunf

ČESTITAM BIŠĆANIMA, PIZDUNIMA KAKVE OVAJ SVIJET VIDIO NIJE... Nemojte mi plakati za godinu dana molim Vas kad budete obijenih kuća, kćerke i žene Vam napastvovane, a i ako vas koji opljačka I dont give a damn...... Želim Vam sretan Pakisto-Afganistanski dan jer danas ste prodali mamice svoje i migicine pare... FUJ

objava.jpg

• Like 4

* Sad nisam u mogućnosti da ispravim neke greške dok sam kuckao post

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...