Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 15 minuta, Pavarotti said:

Dok ih stotine nesmetano ulaze u drzavu svaki dan i dok isti imaju nesmetan prolaz do USK, dzaba i da ti je Iron lady premijer. Molit Allaha, Budu i Isusa da ozidaju Grcku zidom visine 20 metara, to jedino.

Price oko nekog protjerivanja su neozbiljne i neizvodive. Eto niko sretniji od mene da ih negdje protjeramo ali de bolan, gdje, kako i cime? 

Njih može samo drug kalašnjikov zaustaviti,vidi ovdje preko bodljikave žice 8 metara ko majmuni ( oprostite životinje majmuni).

https://youtu.be/IHBxhdFe3EI

Skoro svaki dan gori ili kuća ili garaža ili planinarski dom,pa dokle još ?

Šta još treba da se desi.

Ovo će biti kao u austriji,njemačkoj i francuskoj postepeno navijavanje na požare pa prvo ubistvo od strane krimigranata,pa drugo pa treće i poslije navika postaje normala svaki dan minimalno jedno ubistvo,ljudi se navikli i život (ne)ide dalje.

• Like 1

Jedva čekam da čujem šta će Šuki i Mustafa da kažu za Mektićevu "molbu" IOM-u da se produže ugovori za Biru,Sedru i Miral. Hajde da vidimo kako pred četnikom podvijate rep. 

Dodik kaže ne kampovima u rs - Mektić kaže ok neće biti kampova

Udruženje srba iz Drvara kaže ne na Medeno polje - Mektić kaže ok ne moze u privatni smjestaj

Niti jedan grad u FBiH neda kamp - Mektić kaže ok neda lokalna zajednica 

GV Bihac,Vlada USK,Gradjani kažu nećemo kampove u gradovima - Mektić odgovara ne,ne vaše odluke nisu bitne niti se vas šta pita. Migranti ostaju u gradu i u privatnom smještaju,jer kirije nisu problem kad nema migranata blizu srba

Iz Istočnog Sarajeva lik poručuje da srbi nece dati na Lipu

20191107_174613.jpg

Edited by Venom
  • Like 2

5 minutes ago, Venom said:

Jedva čekam da čujem šta će Šuki i Mustafa da kažu za Mektićevu "molbu" IOM-u da se produže ugovori za Biru,Sedru i Miral. Hajde da vidimo kako pred četnikom podvijate rep. 

Dodik kaže ne kampovima u rs - Mektić kaže ok neće biti kampova

Udruženje srba iz Drvara kaže ne na Medeno polje - Mektić kaže ok ne moze u privatni smjestaj

Niti jedan grad u FBiH neda kamp - Mektić kaže ok neda lokalna zajednica 

GV Bihac,Vlada USK,Gradjani kažu nećemo kampove u gradovima - Mektić odgovara ne,ne vaše odluke nisu bitne niti se vas šta pita. Migranti ostaju u gradu i u privatnom smještaju,jer kirije nisu problem kad nema migranata blizu srba

Iz Istočnog Sarajeva lik poručuje da srbi nece dati na Lipu

20191107_174613.jpg

Bas da vidimo hoce li nasi sto kazes podvuci rep ili ce ga mozda skloniti u stranu i naguziti se

5 minutes ago, Grunf said:

Bas da vidimo hoce li nasi sto kazes podvuci rep ili ce ga mozda skloniti u stranu i naguziti se

Pa čekamo da vidimo šta će reći naši mudaši Mustafa,Mujo i Šuki.

Pa da vidimo kako sad migranti mogu u privatni smještaj,a kad treba na Medeno polje onda ne može nego mora biti državno

Meni je ovo postaje već tragikomično.Ovaj nepismeni Bunić me nervira već duže vremena,č'ojk nije valjao za jednog malog predsjednika općine Bužim i smijenili ga a on sada predsjedavajući USKa.Znači što si lošiji političar brže i više si unaprijeđen!Paradoks per exelence što bi Fazlinović rekao!

Sad svim načinima pokušavaju utaškati odluku o migrantskoj krizi i narodu zamazati oči sa sjednicom o "odlasku stanovništva USKa iz zemlje".

Sad se našli oni, i imaju riješenja i prijedloge odjednom!?

Pa idioti jedni uzrok broj 1. tog masovnog odlaska ste upravo vi vlada USKa,i vlada na državnom i opštinskom nivou!

Vašim nepotizmom, korupcijom i rođačkom privredom ( najnoviji slučaj Murić) ,nesprovođenjem postojećeg zakona o zaštiti granica od agresora ( krimigranata) ,omaložavanjem radnika penzionera i studenata ste isključivo glavni krivci za ovakvo stanje u državi i odlazak onih koji su i najviše sposobni sa ovih krajeva.

Sad ko biva vam došlo iz gujce u glavu i pokušavate još jednom obmanuti ljude.Dječijim doplatkom?Pa majmuni jedni, kojoj to djeci?U Krupi se svega 14 učenika upisalo ove godine u gimnaziju a prije rata bilo 6-8 razreda po 30 učenika!

To je kao da gradite one jeftine drvene kulise iz filmova i fasade ( daj samo farbe i farbaj) a iza ništa i samo jeftina truhla drvena konstrukcija da izdrži dok se film ne snimi.Kao kad vam pacijent umire na reanimaciji, on gotov a vi se brinete o jednoj bubuljici što mu ružno izgleda na licu.

Vi niste normalni, nosite se u pm ili budite bar jednom ljudi u životu i ubijte se svi harakirijem, kolektivno kao japanski samuraj kad izgubi čast.

Vi ste jedini i glavni krivac potapanja broda koji nosi ime USK.

• Like 2

Nešto kontam treba ova bivša kako Dodik veli srpska sela nafilati migrantima baš u inat a zjape prazna

Edited by Grunf

2 hours ago, Grunf said:

Ja sam ovog mometa na poslu, e sad vidim strašne slike iz centra danas. Koliko vidim grad, trg i centar su preplavljeni migrantima

Sva ova situacija podsjeti me na staru dobru pjesmu od Zabranjenog pušenja:

"Metak je nestrpljiv u cijevi, u ušima zvoni naredba Pucaj na sve što je sumnjivo, momče, i ne žali iredentista Čula ludački rade, da shvatiš nema vremena Prst na obaraču i kletva u zraku, na straži pored Prizrena"

Takve nam straže trebaju

Naša realnost

FB_IMG_1573147278881.jpg

FB_IMG_1573147282781.jpg

FB_IMG_1573147303430.jpg

• Like 1
  • Sad 1

Evo zašto trebamo da odjebemo Mektića,Dodika i ova njihova udruženja i sve migrante prebacimo na Medeno polje. Puštaju nam migrante kao na traci,šefuju nam gdje trebaju biti migranti a mi šutimo

Nakon što je Žandarmerija zamijenila SIPA-u na granici: Za dva mjeseca iz Srbije u BiH ušlo više od 7000 migranata

U Graničnoj policiji BiH priznaju da se u septembru i oktobru smanjio broj spriječenih ulazaka na teritoriju BiH. Od početka godine u BiH ušlo oko 26 hiljada migranata, a Granična policija ih registrovala svega 578. Zoran Galić skriva podatke o ilegalnom prebacivanju migranata iz Hrvatske u BiH. Srbija i Hrvatska uoči zime, uz pomoć Granične policije i MUP-a RS-a, migrante prebacuju u BiH

Otkako je pripadnike SIPA-e na istočnoj granici zamijenila Žandarmerija MUP-a Republike Srpske, za samo dva mjeseca iz Srbije je na teritoriju BiH ušlo preko 7000 migranata. Mjesečni prosjek za prvih osam mjeseci ove godine, odnosno do povlačenja SIPA-e, bio je 2300 migranata. Nakon što je MUP RS započeo patroliranje s Graničnom policijom BiH, mjesečni prosjek registrovanih migranata se popeo na 3885. Istovremeno, od septembra je sve manji broj migranata koje je Granična policija BiH u saradnji sa MUP-om RS-a odvratila od ulaska u BiH.

"Kada su u pitanju podaci o broju osoba odvraćenih od pokušaja nezakonitog prelaska državne granice na ulazu u BiH za 2019. godinu, može se zaključiti da je od septembra primjetan trend pada. Međutim, isti se ne može dovesti u vezu sa obustavom angažmana pripadnika SIPA-e. Radi se o redovnom sezonskom trendu pada koji kontinuirano biva zabilježen završetkom ljetnih mjeseci i dolaskom hladnijeg vremena", objašnjavaju za Žurnal iz Granične policije BiH.

Da Granična policija, pod ravnateljstvom HDZ-ovog kadra Zorana Galića, saopćava djelimičnu istinu dokazuju dokumenti i zvanična statistika o broju migranata koji su ove godine ušli u BiH. Uglavnom, zaključno s prva tri dana novembra, na teritoriji BiH zvanično je registrovan 26 461 migrant. Od toga je Granična policija BiH Službi za poslove sa strancima formalno predala svega 578. Svi drugi su neometano ušli u BiH.

Najviše ih je registrovano u julu, kada je zabilježen ulazak 4166 migranata. U svim drugim ljetnim mjesecima koje ističe Granična policija BiH, broj registrovanih migranata koji su ušli u BiH manji je nego tokom hladnijih mjeseci kada na granici nije bilo pripadnika SIPA-e. U maju je, tako, zabilježen ulazak 2884 migranta. Tokom juna ih je registrovano 2109, u julu ih je, već smo napisalo, bilo 4166, dok je u avgustu zabilježeno 3118 migranata. Onda se u "hladnijem" septembru, na osnovu bilateralnog dogovora Zorana Galića i Perice Stanića, SIPA povukla sa granice između Srbije i BiH, pa se broj migranata počeo povećavati.

Zajedničke snage Granične policije BiH i Žandarmerije Republike Srpske u septembru su na teritoriju BiH propustile 3812 migranata, dok je u oktobru na teritoriju BiH, uglavnom iz Srbije, ušlo 3958 migranata. Istovremeno, broj migranata koje je Granična policija zajedno sa Žandarmerijom spriječila da uđu u BiH, tokom septembra i oktobra znatno smanjio. To priznaju i u Graničnoj policiji BiH, ali ne žele saopćiti konkretne brojeve. Međutim, otkako je "broj odvraćanja u kontinuiranom padu tokom hladnijih mjeseci", za prva dva mjeseca jeseni na teritoriju BiH je ušlo 7770 migranata i to, uglavnom, iz Srbije.

Kako na istočnoj granici, uglavnom onom sa Srbijom, pripadnici Granične policije BiH u saradnji sa MUP-om RS-a, propuštaju migrante na teritoriju BiH, tako na zapadnoj granici bh. graničari uopće ne registriraju akcije hrvatske policije koja svakodnevno u BiH ilegalno prebacuje migrante koje je zatekla na svojoj teritoriji.

"Pripadnici Granične policije nisu zabilježili nijedan incident sa vlastima Republike Hrvatske vezano za vraćanje migranata", kazao je u septembru za Večernji list ravnatelj Granične policije BiH Zoran Galić.

HDZ-ov ravnatelj je, tako, prvo obmanuo samoga sebe, jer je upravo on u avgustu ove godine izvijesto Ministarstvo sigurnosti BiH da su hrvatski policajci ilegalno, uz primjenu sile, na teritoriju BiH 7. avgusta prebacili 18 migratana. Sadržaj ovog dokumenta već smo objavili, nakon čega je Zoran Galić, u saradnji sa vlastima Republike Srpske, izmislio priču kako Vijeće ministara BiH namjerava na granicu sa Srbijom poslati pripadnike Federalne uprave policije. Tom pričom Galić je uspio skrenuti pažnju sa slanja Žandarmerije na granicu sa Srbijom, kao i zataškati akcije hrvatske policije. Naime, pripadnici Granične policije BiH skoro da i ne registriraju ilegalno prebacivanje migranata na teritoriju BiH iz susjedne Hrvatske. Dovoljno je analizirati samo četiri dana septembra.

Pripadnici MUP-a Unsko-sanskog kantona dokumentovali su da su hrvatski policajci, samo na području Bužima, od 25. do 28. septembra na teritoriju BiH ilegalno prebacili 51 migranta. Granična policija BiH kojom rukovodi kadar HDZ-a BiH nije zabilježila nijedan od tih slučajeva. Prema zvaničnim podacima, Hrvatska je na teritoriju BiH ilegalno, od jula prošle do septembra ove godine ilegalno prebacila najmanje 8000 migranata. Veći dio tih migranata Hrvatska je preuzela od slovenačke policije putem tzv. readmisije, pa ih je kasnije ilegalno prebacila u BiH.

"U navedenom periodu smo hrvatskim sigurnosnim organima izručili 10.003 osobe", zvanični je odgovor slovenačke policije dostavljen našim kolegama u toj državi.

Dakle, od jula 2018. do septembra 2019. godine Slovenci su Hrvatima predali 10.003 migranta. Prema zvaničnim podacima Službe za poslove sa strancima BiH tokom cijele 2018. godine Hrvatska je putem readmisije bh. vlastima predala 652 osobe. U prvih osam mjeseci ove godine, hrvatske su vlasti, legalno, putem readmisije, u BiH vratile 374 osobe, što u konačnici iznosi 1026 migranata koji su legalno vraćeni u BiH.

No, šta je sa preostalih 9000 migranata koje su Slovenci predali Hrvatima? Ekipa Žurnala je u Lohovskim brdima kod Bihaća pronašla odgovor na to pitanje. U šumi, u međugraničnom prostoru između BiH i Hratske, pronašli smo desetine dokumenata koji dokazuju da su na tom mjestu u BiH prebačeni migranti koje su prethodno slovenačke vlasti legalno predale hrvatskoj policiji. Iste dokumente kod migranata je pronalazila i policija USK-a, nakon što su ih hrvatski policajci, prethodno, ilegalno prebacili na teritoriju BiH. Granična policija BiH nije zabilježila ni ove slučajeve.

(zurnal.info)

• Like 1

image.png.587fec5aa0e671fcc8de83d4a85cbd7c.png

Moj qrc ce organizirati iko ista!

De da i to vidim! 200 didova ce doci bacati drkicu ne bi li sta naraslo u zapustenoj basti? Ma daaj... isti su oni qrc sto se tice organizacije kao i mi! 

Jedini belaj boy je ovdje sto bi mogli muslimani ispastati u RS-u ukoliko se ta neka sveta ravnoteza ugrozi na jednom kraju, zato je mozda to eventualno osjetljiva tema. 

Ali nema ko sta ovdje raspolagati kao sa privatnoj svojinom, NEGO, raspodijeliti na cijelu drzavu ravnopravno, nebitno da li je RS ili FBiH ili Brcko Distrikt ili ispred baste od Baketa ili Dodika!!

Ima plac, postavi ih tu i gotovo.

Koja je to mafija na toj tamo istocnoj granici ove lafo-kvazi prdekane od drzave, pa oni su gori od bilo koga-cega na ovoj planeti zemlji! Jebena granicna policija na toj tamo cetnickoj granici, u pet pizdi materina nek se idu, jbm ti drzavu i qrc od drzave

Ova drzava je jedino dobra da dobijes pasos-vizu i da poslije ispunjenih uslova dobijes neciji drugi pasos, a ovaj nas ne da zapalis, nego da obrises jebenu guzicu s njim, toliko mi se gadi ova drzava i ovaj teror i psihicko silovanje od strane uprave i stanovnika i drzavnih sluzbenika iste! FUJ jbt zivot

• Like 5

prije 15 minuta, jokesOnYou said:

image.png.587fec5aa0e671fcc8de83d4a85cbd7c.png

Moj qrc ce organizirati iko ista!

E tu je upravo razlika između pravoslavaca i muslimana!Budi 100% siguran da će se oni organizirati kao što su se uvijek organizovali.

Pa zar nevidiš da je Mektić jedan od njih i da štiti srbe sa svojom strategijom već cijelo vrijeme i upravlja krimigrante na USK u bošnjačke krajeve.

prije sat vremena, Grunf said:

Nešto kontam treba ova bivša kako Dodik veli srpska sela nafilati migrantima baš u inat a zjape prazna

Grunfe nisi skužio situaciju,Vučić ih šalje,RS entitet ih pušta da prolaze,Dodik im je zatvorio pristup,Mektić ih upravlja u bošnjački dio.EU i IOM ih u tome podržavaju,Izmetbegović ćuti ko ona stvar jer je otpisao USK.

Kad je RS kupila 8000 dugih cijevi znali su svoj plan.Možemo svašta misliti o srbima ali reći da nisu složni i da nisu organizovani je neumjesno.

https://www.croexpress.eu/mobile/bih/6900/dodik-naoruzava-osam-tisuca-policajaca-republike-srpske-do-kraja-godine-s-ruskim-dugim-cijevima/

Istorija se ponavlja.Bošnjo je glup i snosi posljedice zbog fildžan sultanata Al Saraj i "ostavi jednu vreću za mog Bakira"

• Like 3
  • Thanks 1

Dragi Šuhrete haj brate sa funkcije

Sad odjednom BIRU treba izmjestiti "nekad",hvalospjevi IOM-u,svi koji javno kažu da neće migrante su rasisti,sad treba pomoći migrantima... jel ovaj čovjek normalan

12 minutes ago, Real said:

E tu je upravo razlika između pravoslavaca i muslimana!Budi 100% siguran da će se oni organizirati kao što su se uvijek organizovali.

Pa zar nevidiš da je Mektić jedan od njih i da štiti srbe sa svojom strategijom već cijelo vrijeme i upravlja krimigrante na USK u bošnjačke krajeve.

Sve je to umreženo, pa policija RS-a krijumčari migrante za novce. Međutim negdje sam naletio na video na kojem Šuki kaže ne postoji srpska zemlja kao ni bošnjačka ni hrvatska. Ovo je BiH. Edit: mislim da je to ovaj video sto je venom postavio!

Dodik može lupati kao i ovaj pajac šta hoće, da vidim mudonju koji bi blokirao nešto na USK, pa nije ovo 92-ga. Za ovu zemlju su naši roditelji, braća i prijatelji ginuli. Onog momenta kad bi prvi srbin napravio barikadu ja lično taman i sam otišao bih tamo i napravio haos. Svega mi

Edited by Grunf
  • Like 3
  • Sad 1

Previse paznje se daje tim ljudima. Ovu vijest sam okom preletio ko i onu da Beckham ima novu frizuru. Sta ce to, kako i cime blokirati, sami bog zna. 

Opet kazem, ako ovi iz EU odluce finansirati taj centar, njega ce i biti. Kao sto bi bilo i Medenog polja, nebitno sta o tom misle ti ljudi ili Mektic koji upravlja prknom. Nebitan lik. 

prije 1 minuta, Grunf said:

Sve je to umreženo, pa policija RS-a krijumčari migrante za novce. Međutim negdje sam naletio na video na kojem Šuki kaže ne postoji srpska zemlja kao ni bošnjačka ni hrvatska. Ovo je BiH.

Dodik može lupati kao i ovaj pajac šta hoće, da vidim mudonju koji bi blokirao nešto na USK, pa nije ovo 92-ga. Za ovu zemlju su naši roditelji, braća i prijatelji ginuli. Onog momenta kad bi prvi srbin napravio barikadu ja lično taman i sam otišao bih tamo i napravio haos. Svega mi

Nažalost su uzalud izginuli koliko je trenutna stvarnost!

Vidiš te slike što si sam postavio?Ovi agresori na slijama su ilegalno upali u Bihać.Neznaš ni ko su ni šta su,bez ispaljenog metka jednostavno ušetali kako im se sviđa.1992 su četnički agresori naoružani do zuba odbijeni preko 1000 dana i ni jedan nije prošetao Bihaćom,a danas se korzom šeta se i izilovac i kunta kinta kako hoće.

Najgore je kad te tvoji izdaju.

• Like 1

20 minutes ago, Real said:

Grunfe nisi skužio situaciju,Vučić ih šalje,RS entitet ih pušta da prolaze,Dodik im je zatvorio pristup,Mektić ih upravlja u bošnjački dio.EU i IOM ih u tome podržavaju,Izmetbegović ćuti ko ona stvar jer je otpisao USK.

Kad je RS kupila 8000 dugih cijevi znali su svoj plan.Možemo svašta misliti o srbima ali reći da nisu složni i da nisu organizovani je neumjesno.

https://www.croexpress.eu/mobile/bih/6900/dodik-naoruzava-osam-tisuca-policajaca-republike-srpske-do-kraja-godine-s-ruskim-dugim-cijevima/

Istorija se ponavlja.Bošnjo je glup i snosi posljedice zbog fildžan sultanata Al Saraj i "ostavi jednu vreću za mog Bakira"

Hahah...ma skuzio sam ja to davno. Tu relaciju sam objasnio jos prije godinu dana. Pitanje je bilo onako za raspravu

Grunfe imam prijedlog za tebe.Vidim da si patriota i mislim da ćeš  i ostati.Hajde osnuj jednu patriotsku stranku s bihaćkom avantgardom koja nije dosad bila ni u jednoj stranci i izađi na lokalne izbore s  jednim programom isključivo za narod Bihaća kojeg ćeš dosljedno slijediti.Nedaj da te kupe,nemoj se prodati, napravi tim ljudi oko sebe (evo ovdje s foruma imaš već sigurno podršku i toliko potpisa koliko ti treba (50)) koji imaju nešto u glavi a da se neće prodati.

Nema od piskaranja ovdje nikakve vajde.

"U Bosni i Hercegovini postoji 16 sudova na kojima se mogu registrirati politički subjekti, što znači da ne postoji niti jedinstven registar. Osim što ne postoji jedinstven zakon koji definira osnivanje političkih stranaka na razini države, ne postoje niti ujednačeni kriteriji u važećim zakonima na razini entiteta i distrikta. Tako se u Federaciji BiH stranke osnivaju prema zakonu iz 1991. godine, prema kojem je potrebno 50 potpisa za registraciju, statut i 300 KM.

Pročitajte više na: https://m.vecernji.ba/vijesti/u-2017-u-bih-osnovano-desetak-novih-stranaka-sve-sto-vam-je-potrebno-je-300-km-i-najvise-500-potpisa-1206978 - m.vecernji.ba

P.S.

Ovo je ozbiljan prijedlog!

I nemoj djeliti ulje,kafu i "safune' pred izbore inače si isti ko i oni drugi 😁

Edited by Real

3 minutes ago, Real said:

Grunfe imam prijedlog za tebe.Vidim da si patriota i mislim da ćeš  i ostati.Hajde osnuj jednu patriotsku stranku s bihaćkom avantgardom koja nije dosad bila ni u jednoj stranci i izađi na lokalne izbore s  jednim programom isključivo za narod Bihaća kojeg ćeš dosljedno slijediti.Nedaj da te kupe,nemoj se prodati, napravi tim ljudi oko sebe (evo ovdje s foruma imaš već sigurno podršku i toliko potpisa koliko ti treba (50)) koji imaju nešto u glavi a da se neće prodati.

Nema od piskaranja ovdje nikakve vajde.

"U Bosni i Hercegovini postoji 16 sudova na kojima se mogu registrirati politički subjekti, što znači da ne postoji niti jedinstven registar. Osim što ne postoji jedinstven zakon koji definira osnivanje političkih stranaka na razini države, ne postoje niti ujednačeni kriteriji u važećim zakonima na razini entiteta i distrikta. Tako se u Federaciji BiH stranke osnivaju prema zakonu iz 1991. godine, prema kojem je potrebno 50 potpisa za registraciju, statut i 300 KM.

Pročitajte više na: https://m.vecernji.ba/vijesti/u-2017-u-bih-osnovano-desetak-novih-stranaka-sve-sto-vam-je-potrebno-je-300-km-i-najvise-500-potpisa-1206978 - m.vecernji.ba

P.S.

Ovo je ozbiljan prijedlog!

Bilo bi lijepo imati nešto takvo ali nisam ja za poliKite...ima još vrijednih, poštenih patriota u ovoj zemlji, samo ne mogu doći do izražaja

Edited by Grunf

prije 13 minuta, Grunf said:

Bilo bi lijepo imati nešto takvo ali nisam ja za poliKite...ima još vrijednih, poštenih patriota u ovoj zemlji, samo ne mogu doći do izražaja

Zato naprijed i oni moraju imati glas koji se čuje.

Meni sad nije jasno kako drvoseče iz Lipe inače četnici generacijama koji su klali po Orašcu Ćukovima Kulen Vakufu u ovoj priči mogu zucnuti ! 

• Like 4

Moram reci,90% politicara je nepismeno,a sto se tice daljeg toka dogadjaja vidjecemo(treba imati damu),za konkretne poteze.

Preletaca uvijek ima i biti ce ih josssssss.

Samo mi nije jasno kako stranke prime propale politicare,npr.ode iz SDA u SBB i odmah mu daju visoku funkciju,a u stvari on ......

I napomena: S-sex

D-droga

A-alkohol

toliko sve je receno.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...