Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Ja prosto ne mogu da vijerujem kako GV i Suhret vuku gradjane za nos! Ne mogu da vijerujem kako se vecina pali na vec isfucane fazone!  Od Lipe nista nece biti i IOM nece tu nista financirati, bas kao na Vucjaku.  Cemu zatvarati Vucjak kada vec se nece otvoriti Lipa?  Razlika s Lipom je sto ce vecina provesti svoje dragocjeno vrijeme na 'sta to Dodik i Srbi imaju sa USK' i gurnuti po strani glavninu migrantskog problema.... Suhret kupuje vrijeme iskoristavajuci stare ratne rane koje uvijek pale, na zalost kantonalni lopovi koji su sada na vlasti su munafici bez trunke obraza!

46 minutes ago, Grunf said:

Svaka čast Šuhrete, sa Vučjakom si se samo izblamirao a i sve nas zajedno sa sobom

https://www.klix.ba/vijesti/bih/kamp-vucjak-ce-u-narednim-danima-biti-zatvoren-migranti-sele-na-tri-lokacije/191108025

Potroseno 100 000 KM iz budzeta?

Aferim

• Like 1

5 minutes ago, Kljukusa said:

Ja prosto ne mogu da vijerujem kako GV i Suhret vuku gradjane za nos! Ne mogu da vijerujem kako se vecina pali na vec isfucane fazone!  Od Lipe nista nece biti i IOM nece tu nista financirati, bas kao na Vucjaku.  Cemu zatvarati Vucjak kada vec se nece otvoriti Lipa?  Razlika s Lipom je sto ce vecina provesti svoje dragocjeno vrijeme na 'sta to Dodik i Srbi imaju sa USK' i gurnuti po strani glavninu migrantskog problema.... Suhret kupuje vrijeme iskoristavajuci stare ratne rane koje uvijek pale, na zalost kantonalni lopovi koji su sada na vlasti su munafici bez trunke obraza!

Potroseno 100 000 KM iz budzeta?

Aferim

Vučjak je formiran samo da prođe bihaćko ljeto jer bi tim ugrozili svoje privatne poslove. Npr. stvarni osnivač udruženja ABC je gradonačelnikov savjetnik iako je ABC udruženje čini mi se prebacio na drugu osobu i dalje se vuku novci iz gradskog budžeta za razne manifestacije. Ja ne kažem da te manifestacije nama ne trebaju, daj bože da ih ima puno više...nego samo ukazujem u čemu je bit Vučjaka ovog ljeta a sam Grad Bihać je jedan od najvećih sponzora abc udruženja

• Like 1
  • Thanks 1

20 hours ago, toby said:

Vidim da je šoroševska proteroristička ekipa živnula nakon jučerašnjeg trijumfa u pokoravanju domorodaca u Bihaću, pa sad ni manje ni više nego nudi i rješenja. Sad da malo analiziramo što si ti to napisao:

1000% sam siguran da ne poznaješ NITI JEDNU osobu koja nije došla na protest jer je isti vodio Sej Ramić. Ovo si napisao isključivo u cilju provedbe "zavadi pa vladaj" strategije unošenjem i potenciranjem nesuglasica između pojedinih istaknutijih građana i miješanja problematike migrantske krize s lokalnim provincijalnim zadjevicama. Demantiraj me, pa imenuj bar jednu osobu koja nije došla na proteste zbog Ramića.

Siguran sam da oni koji nisu zadovoljni sadašnjem stanjem shvaćaju da je migrantska kriza realnost, vidi čuda, pa zato su i nezadovoljni. Što je to što se može realizirati, a da ne uključuje drastično smanjenje broja migranata u Bihaću i kantonu? I zašto bi se to realiziralo?

Zapravo predlažeš da građani Bihaća traže da se dio migranata koji su od njihovog grada napravili pakao izmjeste u druge dijelove kantona, gdje će ih žitelji objeručke prihvatiti u miru i ljubavi. To je otprilike kao kad ti se začepi WC školjka, pa dođeš na ideju razbacivati govna po susjednim balkonima i za to tražiš podršku susjeda. Potpuna suradnja s međunarodnom zajednicom, budi dobar pa konkretiziraj, npr. uključuje li za suradnja otvaranje centara za 100 tisuća migranata i njihovu punu integraciju?

Ja sam do jutros bio 1000% siguran da ljudi koji provedu više vremena sa libijskim kozama nemaju sposobnost čitanja misli, ali tvoj post me natjerao da u to budem siguran 2000%. Što se tiče ostatka naprđivanja, da - ljudi koji su vodili proteste su odmakli od realnosti, misleći kako će postići nešto s jednim protestom mjesečno na kojem zahtjevaju da se svi migranti izmjeste iz Bihaća. Naravno da to predlažem, koliko će ih ko prihvatiti manje je bitno, obzirom da ni Bihać niko nije pitao želi li migrante ili ne. Onda kada država odredi lokaciju, očigledno je da se mještani ne pitaju ništa. Što se tiče međunarodne zajednice, svaka suradnja, od toalet papira do migrantskog centra treba da se sprovede. 

21 hours ago, Grunf said:

Očigledno ti ne znaš ! Znaš ti dobro šta sam htio reći 

Ne znam života mi šta si htio reći. Evo i kad pogledam ove rječnike, revitalizacija je upravo ono što sam mislio da jest, ali i dalje ne kontam kako sam ja nešto revitalizirao. 

21 minutes ago, Grunf said:

Vučjak je formiran samo da prođe bihaćko ljeto jer bi tim ugrozili svoje privatne poslove. Npr. stvarni osnivač udruženja ABC je gradonačelnikov savjetnik iako je ABC udruženje čini mi se prebacio na drugu osobu i dalje se vuku novci iz gradskog budžeta za razne manifestacije. Ja ne kažem da te manifestacije nama ne trebaju, daj bože da ih ima puno više...nego samo ukazujem u čemu je bit Vučjaka ovog ljeta a sam Grad Bihać je jedan od najvećih sponzora abc udruženja

U kratkim crtama zadovolji narod sipajuci iz supljeg u prazno, a u medjuvremenu gledaj da se sta zaradi od svega toga!

• Like 1

17 minutes ago, Haldir said:

Ne znam života mi šta si htio reći. Evo i kad pogledam ove rječnike, revitalizacija je upravo ono što sam mislio da jest, ali i dalje ne kontam kako sam ja nešto revitalizirao. 

Svojim mišljenjem i stavovima koje iznosiš opravdavaš kriminalne radnje pojedinih migranata. Kriminalne radnje pojedinih migranata (ako hoćeš da se tako izrazim) vuku sa sobom i druge kriminalne radnje drugih domaćih i stranih kriminalaca, pogotovo onih starih iz devedesetih. Dakle, radiš preporod i oživljavaš kriminal svojim stavovima koje iznosiš a i taj kriminal je sve veći i veći i djelima i počiniocima. Sad ćeš ti reći da to nije tako ali već smo jednom davno utvrdili da ti lično nisi siguran jel piš... ili ser.. jer jedan dan govoriš jedno a drugi dan nešto sasvim drugo i time sam sebi proturječiš. Molio bih te da nastavimo sa temom a ne da se vraćaš na upise od prije nekoliko dana. Evo sažvakali smo i ovo.

Evo opet: https://tuzlanski.ba/infoteka/kamp-bira-vodje-bandi-prisiljavaju-zene-na-seks/?fbclid=IwAR34fQNfD1AiGk7gZWjJPZYiqnqubCvvxnxLyOZy94iCcseZiAxsUN6Rppg

To tvrdi "štićenik" kampa Bira. Slične informacije dobijam i od par prijatelja koji rade u istom kampu. Kriminal i zločini u ovom kampu se prikrivaju od strane IOM-a

"Vođe bandi prisiljavaju žene na seks, prijete im da će ih ubiti, a potom snimaju odnose s njima”, naveo je Hamid. Također je ispričao da je u kampu jako teško sačuvati novac te ukoliko bi iz bandi primijetili da imate novca, prate vas do banke, stave nož pod vrat i vi im morate predati sve što imate ukoliko želite ostati živi. Hamid je svoju zemlju napustio, kako kaže, zbog nesuglasica sa državom, ali poput velikog broja migranata on je vjerovatno iz svoje zemlje pobjegao zbog sukoba sa zakonom, a njegov cilj je Italija. | Preuzeto sa: https://tuzlanski.ba/infoteka/kamp-bira-vodje-bandi-prisiljavaju-zene-na-seks/?fbclid=IwAR34fQNfD1AiGk7gZWjJPZYiqnqubCvvxnxLyOZy94iCcseZiAxsUN6Rppg

Edited by Grunf
  • Like 1

6 minutes ago, telefon said:

Nisam znao da u Biri ima i zena

Ili ovaj nije bio u Biri

Ne znam da li tamo i borave ali često vidim i žene koje kupuju tamo u Kortu ili se kreću Jablanskom i okolo Bire, doduše vidio sam ih samo par a ne sad na desetine. To moram priznati ali su uglavnom iste osobe

Edited by Grunf

Meni sad u Paviljonu jedan vjećnik kaže da će EU prihvatiti Lipu kao novi kamp, ako laže on lažem i ja

Edited by paša
  • Like 1

prije sat vremena, Haldir said:

Ja sam do jutros bio 1000% siguran da ljudi koji provedu više vremena sa libijskim kozama nemaju sposobnost čitanja misli, ali tvoj post me natjerao da u to budem siguran 2000%. Što se tiče ostatka naprđivanja, da - ljudi koji su vodili proteste su odmakli od realnosti, misleći kako će postići nešto s jednim protestom mjesečno na kojem zahtjevaju da se svi migranti izmjeste iz Bihaća. Naravno da to predlažem, koliko će ih ko prihvatiti manje je bitno, obzirom da ni Bihać niko nije pitao želi li migrante ili ne. Onda kada država odredi lokaciju, očigledno je da se mještani ne pitaju ništa. Što se tiče međunarodne zajednice, svaka suradnja, od toalet papira do migrantskog centra treba da se sprovede. 

U prijevodu sa šoroševskog terorističkog, građani Bihaća bi trebali svako malo, a u svakom slučaju češće od jednom mjesečno, organizirati prosvjede podrške i zahvale međunarodnoj zajednici zbog pretvaranja vlastitog grada u jedno od najgorih mjesta na svijetu, u kojem se bez ikakve kontrole kreću i borave tisuće šugavaca, hepatitičara, sidaša, nasilnika, terorista i kriminalaca svih vrsta, bez ikakvih dokumenata, koji mogu raditi apsolutno što god hoće. :D I na tom skupu bi trebali zahtijevati, osim izražavanja podrške i zahvale EU i IOM-u, da se i u drugim susjednim gradovima napravi jedna takva divota. :D

• Like 1
  • Haha 1

25 minutes ago, paša said:

Meni sad u Paviljonu jedan vjećnik kaže da će EU prihvatiti Lipu kao novi kamp, ako laže on lažem i ja

Zna vjecnik i sta je Junker doruckovao!

• Haha 1

Ja sam uvjeren da idu u Biru svi. Prodali su grad IOM-u,što šuti premijer i MUP? Pa zato jer slušaju nove šefove i Mektića. Grad Bihać je gotov

4 minutes ago, Venom said:

Ja sam uvjeren da idu u Biru svi. Prodali su grad IOM-u,što šuti premijer i MUP? Pa zato jer slušaju nove šefove i Mektića. Grad Bihać je gotov

Mektic u skorosnjem inervjuu govori da je on drzava i da se njegovi zahtjevi moraju slusati i ispostovati.U drugom itervjuu govori da u njegovoj potraznji za lokacije izbjeglickog centra (koje su u drzavnom posjedu) da mu ih niko neda (jer ne zele da su im tu izbjeglice).Znaci ovi ne moraju ispostovati i svi smiju i mogu "drzavi" odbiti poslusnost samo Bihac,Kladusa i US kanton ne smiju. Ma idi ti ministre tamo gdje si prvih 9 mjeseci tvog zacetka bio. Da posao ozbiljno obavlja do ove danasnje invazije nebi ni doslo. 

• Like 1
  • Haha 1

prije 3 sati, Grunf said:

Udruzenje ABC je osnovano 2008 godine i u svome 11godisnjem radu organizirali su nebrojeno mnogo manifestacija koje su za cilj imale promociju Bihaca, njegovih prirodnih ljepota, ugostiteljstva, hotelijerstva i sl., kao i nebrojeno mnogo humanitarnih akcija od koje su pomoc imali mnogi unesreceni ljudi. Isti ljudi okupljeni oko ABC su se spontano samoorganizirali i otišli pruzati pomoc u Doboj prilikom poplava. 

Mnogi znameniti ljudi, profesori, doktori, biznismeni itd su posjetili Bihac upravo zbog ovog udruzenja, a naposlijetku, upravo ti ljudi su uspjeli zbaciti SDA sa vlasti u Bihacu i pruziti gradu alternativu koja je bila prijeko potrebna. Nazalost, pogodio nas ovaj belaj sa migrantima tako da su mnoge stvari koje su uradili ostale, nazalost, neprimjecene.

I ja sam stava da to udruzenje treba podrzati na svaki nacin, pa i ponekim grantom iz gradskog budzeta jer su oni stvarno pozitivan primjer kako omladina sa zdravim ciljevima i dobrim idejama mogu pomjeriti stvari sa mrtve tacke.

Sorry za OT 

• Like 1
  • Aferim! 1

a dzabe se lozite.... Suki laze, i ko fol ne da jer se boji pobune naroda i ustanka i samoorganizovanja, a znate i Vi kao i ja da je to vec unaprijed sve vec dogovoreno i potpisano. Najbolje bi bilo kad mi ne bi nista najavljivali nikome, vec se samoorganizovali, i podigni ustanak protiv citave politicke scene u Federaciji i u BiH. Necemo migrante, necemo nicije pare ni organizacije, hocemo mir, i ciste ulice. haj zdra'o.

On 06. 11. 2019. at 14:40, Grunf said:

Sad se vidi da je SDA najveci neprijatelj ovog naroda

Oduvijek i bili..  Meni samo nije jasno da neko toliko može biti pohlepan i proždrljiv da je u stanju vlastitu zemlju i narod prodati tamo nekim organizacijama. Valjda ne volim toliko taj novac ko neki pa mi to nejasno. Ali, jednu stvar su zaboravili valjda od tih silnih profita i šejtanskog posla,  da dragi Allah sve vidi, a onaj koji svjesno drugome čini zlo da bi ugodio nekome za pare čini grijeh..

prije 4 minuta, Fugaziii said:

a dzabe se lozite.... Suki laze, i ko fol ne da jer se boji pobune naroda i ustanka i samoorganizovanja, a znate i Vi kao i ja da je to vec unaprijed sve vec dogovoreno i potpisano. Najbolje bi bilo kad mi ne bi nista najavljivali nikome, vec se samoorganizovali, i podigni ustanak protiv citave politicke scene u Federaciji i u BiH. Necemo migrante, necemo nicije pare ni organizacije, hocemo mir, i ciste ulice. haj zdra'o.

Bihać je gotov.  Ostaju trenutno otvoreni centri plus što se otvara novi.  A ovi pristižu i pristižu.  Uskoro će ih biti više više od građana Bihaća,   a imat će više prava od vas svakako.  Vidiš da ubijaju, siluju, pale  bez ikakvih sankcija.   Trebali bi se samoorganizivat da.   Po mjesnim zajednicama za početak podijelit ljudima kalašnjikove,  bar je to od rata ostalo.   

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...