Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Ha ha pa naš narod će se prije međusobno zakrviti nego udariti na koga treba.u tome bar imamo iskustva.

Ovdje nam preko granice u državu bez belaja ulazi oko 1000 nekakvih ljudi bez dokumenata.znate li samo šta je kroz tu granicu onda ušlo ostalih nelegalnih supstanci i nikako se ništa ne može kontrolisati ja mislim da je ovo sad u evropi najjača ruta za taj oblik kriminala.al to sve nekom odgovara naravno.kroz našu granicu sigurno može da prođe uranijuma strašna količina.dok su ovi krajevi ličili na državu na granici se ginulo prilikom nelegalnog ulaska il izlaska iz zemlje.al pošto prvo trebamo počistiti u svojoj avliji,pa onda gledati u tuđu.željezaru su prvo uništili naši političari iz svih stranaka bratski,sad su došli ovi inžinjeri da je dokrajče.

• Like 4
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Ljudi smirite strasti i bez vrijedjanja ! Svaka nova uvreda ce biti sankcionisana.

Posebno ovi sto diraju gospodina @paša i njegov posao covjek radi posteno svoj posao i to nije vas problem ne dajete mu vi placu .Mislim totalna glupost o cemu raspravljate da ne radi to sto radi vjerovatno bi radio drugi posao hvala bogu makar posla ne nedostaje u Njemackoj .

@Krajisnik2 sam licno banovao jer je presao svaku granicu psovanjem i vrijedjanjem majke to je nedopustivo moze ga biti sramota sa takvim ponasanjem ne  moze ucestovati na forumu .

• Like 3
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

Kraljevski idiot, poznat i kao premijer Švedske po imenu Stefan Löfven, tvrdi da nema poveznice između povećanog broja migranata koji su došli u zadnjih nekoliko godina i ogromnog povećanja nasilja bandi.:D

Kaže i da je problem rasta nasilja bandi vrlo stvaran i drukčiji nego prije i da vlada nije mogla vidjeti da će se pojaviti. :D

Kaže da nije problem u masovnoj migraciji, nego u siromaštvu i nezaposlenosti.:D

Kaže da postoji segregacija u smislu stanovanja zato što je u migrantskim kvartovima niska zaposlenost i visoka nezaposlenost.:D

Kaže da bi bilo isto i da se u kvartove u kojima sada žive migranti stave Šveđani.:D

Kaže da bi bilo isto i da nije bilo masovne migracije 2015.:D

Eto. :D

https://nyheteridag.se/lofven-i-agenda-gangvaldet-skulle-vara-likadant-utan-invandringen/

• Like 2
  • Haha 2
33 minutes ago, toby said:

Kraljevski idiot, poznat i kao premijer Švedske po imenu Stefan Löfven, tvrdi da nema poveznice između povećanog broja migranata koji su došli u zadnjih nekoliko godina i ogromnog povećanja nasilja bandi.:D

Kaže i da je problem rasta nasilja bandi vrlo stvaran i drukčiji nego prije i da vlada nije mogla vidjeti da će se pojaviti. :D

Kaže da nije problem u masovnoj migraciji, nego u siromaštvu i nezaposlenosti.:D

Kaže da postoji segregacija u smislu stanovanja zato što je u migrantskim kvartovima niska zaposlenost i visoka nezaposlenost.:D

Kaže da bi bilo isto i da se u kvartove u kojima sada žive migranti stave Šveđani.:D

Kaže da bi bilo isto i da nije bilo masovne migracije 2015.:D

Eto. :D

https://nyheteridag.se/lofven-i-agenda-gangvaldet-skulle-vara-likadant-utan-invandringen/

'Os ti glasati za Jimmie Åkesson (SD)?

• Dislike 2
17 minutes ago, Rijecanin said:

Gledam slike s željezničke u Tuzli,  treba tu bagru natjerati da sve to ocisti, ovakav ološ netreba nikome na kugli zemaljskoj.

Ma bacaju svugdje smece boce a pored svega jos se i seru i pisaju gdje god stignu nista ih nije sramota. To je bagra doslovno zivotinje im nisu ravne iskreno.

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

Nije mi jasno sto je u glavi ljudima koji promoviraju i drukaju da ovakav ološ pustimo u svoj grad, citam IL GIORNALE skoro svaki dan, covjece nema dana da u Italiji  nema nekog sranja, oni su shvatili di mi nitko nista nemoze, suci ih stite, ne boje se vise ni policije ni nikoga ,zavladalo je opce ludilo, u Italiji cak dio koalicije na vlasti gura zakon o drzavljanstvu koji bi omogucio ovom olosu lakse dobivanje drzavljanstva, kome to treba? kome trebaju ovi divljaci? ne ide mi u glavu sto je tocno iza svega ovoga, to nije raja koja ce snizavati cijenu rada pa da mozes reci da to poslodavci guraju, ovi nece raditi niti to ikada namjeravaju, stoga i dalje mi je potpuno nejasno kome ovi i za sto to trebaju?,

ako nisu za rad onda preostaje samo raditi sranja nista drugo, znaci teorija o globalnom izazivanju kaosa i nije tako nerealna.

• Like 6
58 minutes ago, Rijecanin said:

Nije mi jasno sto je u glavi ljudima koji promoviraju i drukaju da ovakav ološ pustimo u svoj grad, citam IL GIORNALE skoro svaki dan, covjece nema dana da u Italiji  nema nekog sranja, oni su shvatili di mi nitko nista nemoze, suci ih stite, ne boje se vise ni policije ni nikoga ,zavladalo je opce ludilo, u Italiji cak dio koalicije na vlasti gura zakon o drzavljanstvu koji bi omogucio ovom olosu lakse dobivanje drzavljanstva, kome to treba? kome trebaju ovi divljaci? ne ide mi u glavu sto je tocno iza svega ovoga, to nije raja koja ce snizavati cijenu rada pa da mozes reci da to poslodavci guraju, ovi nece raditi niti to ikada namjeravaju, stoga i dalje mi je potpuno nejasno kome ovi i za sto to trebaju?,

ako nisu za rad onda preostaje samo raditi sranja nista drugo, znaci teorija o globalnom izazivanju kaosa i nije tako nerealna.

Italija je prezaduzena MMF i skoro da ne moze otplacivati rate. Smakli su Salvinija. 

Kad to dvoje saberes dobijes rezultat!

Edited by Lidjo
  • Dislike 1
prije 15 minuta, Grunf said:

Gori Krajinametal !!!!

gorizeljezara.jpg

Divljaci ne znaju da postoji nešto što se zove peć i da se vatra ne loži na otvorenom.  

prije 3 minuta, Venom said:

Ovako nam i treba. Da hoce sami sebi još Biru da zapale.

Treba im donirat kocke za potpalu 

• Like 1
37 minutes ago, Lidjo said:

Italija je prezaduzena MMF i skoro da ne moze otplacivati rate. Smakli su Salvinija. 

Kad to dvoje saberes dobijes rezultat!

To je sve ono što sam ja pričao za MMF 

ma migranti šalju dimne signale drugim migrantima u Afriku .

• Like 1
  • Confused 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...