Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

Znači svi u Biru i Miral, naše vlasti ako pristanu na ovo, nož u leđa kao i u više navrata. Ko će te ljude istjerati kasnije iz Bire i Mirala da bi ih prebacio u tamo neki Blažuj. Ova vlast pada na prvim narednim izborima. Mektić kaže da se ne povećava broj migranata, nikakve strategije nema, šta ćemo kad se napuni i taj Blažuj, onda novi centar itd u nedogled. Nikakve strategije, ma ništa, a Kljajić, Ružnić šute ko zaliveni. Ništa danas nisu komentarisali, hoće li reći narodu da se još 700 migranata trpaju u Biru i Miral, da su oni pristali na to. Podnesite ostavke nesposobnjakovići!

• Like 1

prije 3 minuta, toby said:

Slikovni rezultat za coming to america

Je, je, da, sigurno, nigerijski princ i njegov najbolji prijatelj Mobutu šetali se Zagrebom, kao slučajno ostavili sve dokumente u nekakvom hostelu, pokupili ih i bacili u BiH i nitko za njih nije pitao mjesec dana. Ni iz njihove delagacije nitko nije ništa pitao, sjeli u avion i ošli. xD  Dobra fora, na tu foru mogu dva po dva prolaziti kroz Hrvatsku i uvijek su im dokumenti u hostelu. xD

Inače ljudi su i na spisku na tom takmičenju, možeš i sam provjeriti. Svijet vam se smije, i ja sam protiv ilegalnih migracija i da se svi vrate otkud su došli, al Hrvati su otišli par koraka dalje, pa sve tamnije je migrant, evo mene sram za vas malo bgm

b.png

• Like 1

50 minutes ago, Grunf said:

Nisam citao Zakon ali znam da sam duzan imati ident. dokument kod sebe i na zahtjev sluzbenog lica pokazati ga

Pa dabome da svugdje moras identifikacioni dokument imati. I u Njemackoj vazi isto pravilo.Doduse ako nemas licnu prihvatljiva je i vozacka dozvola (bar sam takvo iskustvo imala - mada sam i ident.karticu u vidu licne imala, ciko rece da je i vozacka dovoljno ).   

3 minutes ago, logan said:

Inače ljudi su i na spisku na tom takmičenju, možeš i sam provjeriti. Svijet vam se smije, i ja sam protiv ilegalnih migracija i da se svi vrate otkud su došli, al Hrvati su otišli par koraka dalje, pa sve tamnije je migrant, evo mene sram za vas malo bgm

b.png

Sve stoji i na spisku su ali kako mi na forumu da znamo da li su to isti likovi? Bez dokumenata? Cudna slucajnost. Kad izuglas ime i prezime i kljucne rijeci dobijes da te osobe postoje ali na slikama mi ne lice na ove iz teksta. Mozda se njih dvojica ne eskponiraju na taj nacin ali cudno

• Like 1
  • Dislike 1

Čini mi se logična jer sam i ja hodao bez dokumenata i po Hrvatskoj, i po Njemačkoj. Druga stvar, da li ti misliš da bi ikada rekli eh da tačno je da smo mi neke ljude protjerali u BiH, divnu poruku to šalje svima koji namjeravaju posjetiti Hrvatsku. Meni ne pokušavaj pravdati hrvatsku policiju jer živim na samoj granici sa Hrvatskom i dobro znam šta se dešava.

Al nije to ni bitno, dobro sam se ja ismijao ovom svemu, izvini ako ne vjerujem više Hrvatima kad kažu da se slučajno oklizne i sa 2 metka slučajno pogodi osobu, poštedi me.

• Dislike 1

Index:

MUP: Provjeravamo slučaj

Iz MUP-a su za televiziju N1 poručili da provjeravaju slučaj, no dosad su, kažu, utvrdili da 17. studenog nisu imali takvih postupanja.

"Provjerama na terenu utvrdili smo da su se obojica Nigerijaca 18. studenog odjavili iz hostela i uzeli sve svoje stvari. Provjera svih ostalih navoda još traje", stoji u šturom odgovoru policije.

Čuli smo se s organizatorom Albertom Tanghettijem koji je za Telegram potvrdio da su mladići iz Nigerije doista sudjelovali na studentskim igrama. Bila su ukupno četvorica u pratnji jedne profesorice te su nastupili na stolnoteniskom turniru. “Vaši kolege iz Žurnala pokazali su mi njihove fotografije i prepoznao sam ih kao osobe koje su bile i nastupile na turniru. Imali su uredne avionske karte za povratak, vize te osiguran smještaj u hotelu tijekom igara”, rekao je Tanghetti za Telegram.

• Dislike 1
  • Haha 1

4 minutes ago, Rijecanin said:

Policija kaze da se dvojac pod tim imenima sa svim stvarima odjavio iz hostela 18-og. Tko se to onda odjavio iz hostela pod tim imenima ? Koliko to njih koristi iste dokumente, da ne bi opet trazili 'nestalu' djevojcicu. 

Ma gle, ja ne vjerujem u tu priču iz prostog razloga što je čudno da niko iz tima koji su doputovali s njima nije prijavio njihov nestanak. Proslo je 16 dana. Za to vrijeme bi bar roditelji istih digli uzbunu i bar oni zvali hrvatske institucije da se raspitaju o svojoj djeci. Opet postoji manja vjerovatnoća i da se to zbilja dogodilo. A postoji i šansa da to jesu zbilja oni ali da su pokusali na taj nacin da iskoriste priliku i "nestanu" u zemljama EU. Slično se dogodilo i sa nekim reprezentativcima neke zemlje ako se ne varam. Ne mogu da se prisjetim dogadjaja ali mi poznat

Jedini način na koji se NDH može izvući iz ovoga je da ispadne da su dva vrla studenta odlučila iskoristiti vizu i onda iz NDH pobjeći u neku od civilizacija, recimo Sloveniju ili Austriju. MUP nikad neće priznati ovo jer bi to značilo da Božinović mora dati ostavku. 

• Dislike 1

10 minutes ago, Haldir said:

Čuli smo se s organizatorom Albertom Tanghettijem koji je za Telegram potvrdio da su mladići iz Nigerije doista sudjelovali na studentskim igrama. Bila su ukupno četvorica u pratnji jedne profesorice te su nastupili na stolnoteniskom turniru. “Vaši kolege iz Žurnala pokazali su mi njihove fotografije i prepoznao sam ih kao osobe koje su bile i nastupile na turniru. Imali su uredne avionske karte za povratak, vize te osiguran smještaj u hotelu tijekom igara”, rekao je Tanghetti za Telegram.

Da nadovezem dio teksta sa telegrama koji fali

"Istovremeno, kažu, u policijskim evidencijama nije pronađen nikakav podatak o intervenciji prema nigerijskim državljanima tijekom 17. studenog. Druga dvojica nigerijskih studenata iz momčadi koja je nastupila u Puli, utvrđeno je, otputovali su uredno iz Hrvatske. Peti član tima navodno je izrazio želju za traženjem azila i smješten je u prihvatilištu Porin."

Ako su bila četvorica i profesorka, dvojica studenata otišla kući, dvojica u Kladuši, onda je profesorica ostavila ovu dvojici na cjedilu i tražila azil

Edited by Grunf
  • Like 2

prije 10 minuta, Haldir said:

Sve to ok ali nema logike haha

• Dislike 1

4 minutes ago, Grunf said:

Samo nevjerovatno je kako nas svaki dan posjeti neka delegacija, mislim na Bihać i USK.Evo sad čitam i iz Koruške. Samo još nikog od vlasti iz Sarajeva nema već drugu godinu

Kako nema, dodaju na konjske trke, a sad su trenutno otišli u Meku

Ne stignu ljudi

• Like 3
  • Haha 1

2 minutes ago, Grunf said:

Samo nevjerovatno je kako nas svaki dan posjeti neka delegacija, mislim na Bihać i USK.Evo sad čitam i iz Koruške. Samo još nikog od vlasti iz Sarajeva nema već drugu godinu

Aasaa sta je tebi!?  Kako mozes tako nesto ocekivati.Nemoj dusu grijesiti.Ti bi ljude na trosak navodio a izbori ni blizo nisu.:(:D

• Like 1

1 hour ago, Grunf said:

Da nadovezem dio teksta sa telegrama koji fali

"Istovremeno, kažu, u policijskim evidencijama nije pronađen nikakav podatak o intervenciji prema nigerijskim državljanima tijekom 17. studenog. Druga dvojica nigerijskih studenata iz momčadi koja je nastupila u Puli, utvrđeno je, otputovali su uredno iz Hrvatske. Peti član tima navodno je izrazio želju za traženjem azila i smješten je u prihvatilištu Porin."

Ako su bila četvorica i profesorka, dvojica studenata otišla kući, dvojica u Kladuši, onda je profesorica ostavila ovu dvojici na cjedilu i tražila azil

Sve i da su ova dvojica tražila azil, incident je onda još veći jer se tim definitivno potvrđuje da NDH sve, ne razmišljajući o tome kako su ušli na njenu teritoriju, ilegalno protjeruje u BiH i time krši i međunarodne propise. 

• Like 2
  • Dislike 3

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...