Jump to content
FORUM

Recommended Posts

14 hours ago, Haldir said:

Ok, ako te već zanima, 175.000€ godišnje je cijena koju smo dogovorili. S tim da nije ugovor o djelu tako da državi ne plaćam ništa. Čiste pare. Živi keš. 

Toby de malo smiri strasti i nemoj vrijeđati čovjeka !

13 hours ago, Grunf said:

Kad povezete moja dva posta danas, prvi u kom sam napisao da Bira ostaje i ovaj drugi sa vijesti da policija blokira migrantske kampove od 15.11 umjesto da ih isprazni, dobijete ovo što sam prvo napisao a onda Real nadovezao: Bira ostaje a ovim nam mažu oči. Zavaravanje, jer ne znaju kako drugačije da kažu građanima da se agonija nastavlja i da su nas zaj***.Svi u petak ispred Bire

Gle, možeš očekivati da 15.11. u Biru uleti 500 specijalaca i istjera sve doktore i inženjere van bez ikakve kontrole. Ovo je vrlo elegantno i humano rješenje: može van, ne može unutra, dok se ne isprazni samo od sebe....naravno, treba ustrajati na pritiscima.

32 minutes ago, Grunf said:

Kad povezete moja dva posta danas, prvi u kom sam napisao da Bira ostaje i ovaj drugi sa vijesti da policija blokira migrantske kampove od 15.11 umjesto da ih isprazni, dobijete ovo što sam prvo napisao a onda Real nadovezao: Bira ostaje a ovim nam mažu oči. Zavaravanje, jer ne znaju kako drugačije da kažu građanima da se agonija nastavlja i da su nas zaj***.Svi u petak ispred Bire

Pa to je to,čisto zamazivanje očiju jer pravog rješenja nema. Onoga dana kad je Lipa odabrana od strane GV Bihać kao lokacija trebalo se krenuti odmah sa pripremanjem terena i izmještanjem migranata silom ako treba iz Bire. Isti recept kao i sa Vučjakom i 15-og su mogli staviti ključ u bravu.

• Like 2
  • Thanks 1

U Talijanskom gradu Como, 20 godišnji Pakistanac pokusao silovati 13 godišnjaka koji je uspio nazvati policiju. U Italiji svakodnevno možete citati o s r., a njima koje radi ilegalno ološ. 

http://www.uskinfo.ba/vijest/direktor-granicne-policije-bih-ne-mozemo-se-izboriti-sa-prilivom-migranata/65739

Imaš dvije mogućnosti ako nemožeš,ili da daš ostavku ili da pozoveš vojsku u pomoć.

Zemlja bez granice nije zemlja.

prije 31 minuta, Rijecanin said:

U Talijanskom gradu Como, 20 godišnji Pakistanac pokusao silovati 13 godišnjaka koji je uspio nazvati policiju. U Italiji svakodnevno možete citati o s r., a njima koje radi ilegalno ološ. 

Migrantske vragolije samo evo danas u 13.11.2019 u njemačkoj.

Nije to ništa u Ulmu su petorica migranata stari između 14 i 24 godine silovali 14-godišnjakinju.Prvo je drogirali jer je jednog znala duže vrijeme pa je ko smeće jedan za drugim silovali.

To su radili kako se ispostavilo još kod više djevojčica.

https://www.welt.de/vermischtes/article203446868/Alb-Donau-Kreis-14-Jaehrige-soll-von-fuenf-Maennern-vergewaltigt-worden-sein.html

26-godišnji migrant iz marroka silovao 43 ženu u Hamburgu.

https://m.bild.de/regional/hamburg/hamburg-aktuell/polizei-einsatz-frau-in-kiez-kneipe-von-triebtaeter-ueberfallen-65960250,view=amp.bildMobile.html

U Chemnitzu držali 17-godišnjakinju kao roba u stanu i silovalo je x- migranata.

https://m.bild.de/regional/chemnitz/chemnitz-news/chemnitz-17-jaehrige-von-zwei-maennern-festgehalten-und-missbraucht-65988302,view=amp.bildMobile.html

Migrsnt ubio tj. zaklao 18 godišnjaka u Frankenthalu na sred ulice.

https://m.bild.de/regional/frankfurt/frankfurt-aktuell/frankenthal-18-jaehriger-tot-22-jaehriger-festgenommen-65961430,view=amp.bildMobile.html

• Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Angry 1

MEKTIĆA TREBAMO TOTALNO IGNORISATI JER PO NALOGU IOM-a ŠIRI LAŽI DA NISMO DALI NOVU LOKACIJU ZA IZMJEŠTANJE MIGRANATA

Još jedan koji je trebao da podnese ostavku je i Dragan "Zmaj od Šipova" Mektić. Apsolutni lažov i cirkusant željan samo medijske pažnje. Čovjek iz dana u dan kao papagaj ponavlja iste laži i gluposti.

Naravno propale su i njegove lokacije oko Sarajeva jer ljudi su doznali šta hoće i odmah blokirali bilo kakvo prebacivanje migranata. U njegovom planu je bila kasarna u Semizovcu ali ga je OV Vogošća odmah odjebalo.

Po ko zna koji put ponovio "kako mu je OV V.Kladuše poništilo odluku da migranti idu u hale Agrokomerca...",kako je bio onaj sastanak u Briselu,da neće privatne objekte,spominjao opet Sedru itd. ... znači ko papagaj ili što je Halil rekao ko AKU bušilica iz Fisa napune te i ti zujiš do novog punjenja.

Apsolutni debil od ministra nikako kad je u pitanju privatni smještaj neće da spomene Biru i Miral.

Šlag na tortu današnjih laži je da je opet slagao da USK tj. Bihać nije odredio lokaciju,nego je nastavio pričati medijima laži kako mi nedamo lokaciju u državnom vlasništvu.

NAŠA VLAST MEKTIĆA TREBA DA KAO I SVE OSTALE u FBiH,A SILU NEKA GLUMI U SVOM ENTITETU

• Thanks 1

Ovi Facebook revolucionari koji samo pišu o otporu i neće doći pred biru,djeluju mi ko ratni huškači sve bi oni to nekako al da neko drugi iziđe za njih protestvovati.lani su poslije prvog velikog protesta,naše vlasti poslale policajce u civilu da malo šmeknu šta se priča u masi.narod je vidio da vlast nije uz nas i da rade šta im se ćefne.možda vlast izda preporuku da se mi ne okupljamo u petak(zabrana protesta).

Pred Biri ću doći pa makar nam bilo zabranjeno,al ne da podržim vlast oni su svoj posao u vezi migranata trebali početi raditi prije 2 godine.neko je napisao da se okupimo u hiljadama,možda niste informisani al prošla okupljanja su bila sa većinom žena.svaka im čast.al gdje su muškarci iz bihaća šta ih je to sprečavalo da dođu?

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

9 hours ago, Fap mašina said:

Ovi Facebook revolucionari koji samo pišu o otporu i neće doći pred biru,djeluju mi ko ratni huškači sve bi oni to nekako al da neko drugi iziđe za njih protestvovati.lani su poslije prvog velikog protesta,naše vlasti poslale policajce u civilu da malo šmeknu šta se priča u masi.narod je vidio da vlast nije uz nas i da rade šta im se ćefne.možda vlast izda preporuku da se mi ne okupljamo u petak(zabrana protesta).

Pred Biri ću doći pa makar nam bilo zabranjeno,al ne da podržim vlast oni su svoj posao u vezi migranata trebali početi raditi prije 2 godine.neko je napisao da se okupimo u hiljadama,možda niste informisani al prošla okupljanja su bila sa većinom žena.svaka im čast.al gdje su muškarci iz bihaća šta ih je to sprečavalo da dođu?

Tačno tako njih par po čitave Dane samo pišu gluposti po onoj grupi.

• Like 1

Zna li neko da li je policija pokupila one ispod gradskog i baksaiskog mosta? Dim se vije kao da janjce peku jbte

• Haha 1

Ispod Baksaiskog se zavlace, tjerani dzaba, policija slabo, prolaze x puta, jos niko nije zasao u dzunglu na baksaiskim brinama da malo vidi o cemu se radi, ko je tu, kampuje li, ko se cijeli dan iskuplja, ko dila migrantima, kako se sastaju, sta rade i sl..

• Like 2
  • Sad 1

2 hours ago, Grunf said:

Zna li neko da li je policija pokupila one ispod gradskog i baksaiskog mosta? Dim se vije kao da janjce peku jbte

Ništa nama neće značiti blokada Bire,kad migosi lutaju gradom,kad ih imamo po privatnom smještaju koliko hoćeš. 

Pa prije dva dana je oko 800 migranata izmješteno iz Željezare i Građevine.

2 minutes ago, Venom said:

Ništa nama neće značiti blokada Bire,kad migosi lutaju gradom,kad ih imamo po privatnom smještaju koliko hoćeš. 

Pa prije dva dana je oko 800 migranata izmješteno iz Željezare i Građevine.

Pa evo Zeka Taxi ih po 5-6 dovozi, upravo gledam već ko zna koja tura i onda odjuri po nove ali ne znam od kud. A ovi onda napastvuju iznajmljivače apartmana iako ovi pojedini iznajmljivači neće da se ni jave na telefon. Onda im kucaju na vrata apartmana pa im uznemiravaju i goste. Baš stojim i gledam scene

• Like 1
  • Sad 1

To su vatrogasne mjere nazalost. Na sred mora si a brod ti ima rupu na dnu, ti kantom izbacujes  more a ne cinis nista da zacepis rupu, to je otprilike  situacija. 

• Like 1

15 minutes ago, Grunf said:

Pa evo Zeka Taxi ih po 5-6 dovozi, upravo gledam već ko zna koja tura i onda odjuri po nove ali ne znam od kud. A ovi onda napastvuju iznajmljivače apartmana iako ovi pojedini iznajmljivači neće da se ni jave na telefon. Onda im kucaju na vrata apartmana pa im uznemiravaju i goste. Baš stojim i gledam scene

Kad smo kod tog Zeka taxia dva puta sam sa istim mogao imati sudar i to 2 puta prvo na zaobilaznici kroz Privilicu  lik izlijece 80 na sat iz ulice na cestu sreca da imam dobru reakciju a najsmjesnije jos on dize ruke kao psuje ,a drugi put na Garavicama na raskrsnici odnosno krizanju znaci lik me pretice na raskrsnici doslovno mi odvali retrovizor ,ali cekam ja njega da mi naleti pa cu mu malo usi izvuci zapamtio sam mu facu .

Ne znam ima li graha od 2 eura kod mame Fani 

• Like 1
  • Haha 1

3 minutes ago, Barba said:

Kad smo kod tog Zeka taxia dva puta sam sa istim mogao imati sudar i to 2 puta prvo na zaobilaznici kroz Privilicu  lik izlijece 80 na sat iz ulice na cestu sreca da imam dobru reakciju a najsmjesnije jos on dize ruke kao psuje ,a drugi put na Garavicama na raskrsnici odnosno krizanju znaci lik me pretice na raskrsnici doslovno mi odvali retrovizor ,ali cekam ja njega da mi naleti pa cu mu malo usi izvuci zapamtio sam mu facu .

Ne znam ima li graha od 2 eura kod mame Fani 

Heh...nešto sam načuo da je Bubo renovirao ono što je spalio, pa pripremio sve da otvori hotel (???) ali da mu ne daju dozvolu za rad. E, koliko ima istine u tome ne znam

Pa da al ne mogu vidit na fb...al meni opet blokirali fb zbog kršenja pravila bla,bla...možeš misliti neka talibanka iz Sarajeva komentira silovanje onog jadnog psa sa: " meni se čini da to nije silovanje jer izgleda da je taj pas uživao.." pa jbte ja je upitam na kojim je drogama i mene fb blokira hahahaha

• Haha 2

16 minutes ago, Grunf said:

Heh...nešto sam načuo da je Bubo renovirao ono što je spalio, pa pripremio sve da otvori hotel (???) ali da mu ne daju dozvolu za rad. E, koliko ima istine u tome ne znam

Pa da al ne mogu vidit na fb...al meni opet blokirali fb zbog kršenja pravila bla,bla...možeš misliti neka talibanka iz Sarajeva komentira silovanje onog jadnog psa sa: " meni se čini da to nije silovanje jer izgleda da je taj pas uživao.." pa jbte ja je upitam na kojim je drogama i mene fb blokira hahahaha

Pa to je tako nazalost na facebooku je mnogo jadnika i ocejnika koji samo pisu gluposti mene najvise nerviraju postavi tipa Danas je meni rodjendan ali uposto nemam noge niko mi nece cestitati, ili ja sam djevojka sa sela svi se stide ovu moju fotografiju lajkati, samohrana sam majka muz me ostavio jer sam invalid , postavio sam sliku moje nane koja danas slavi 80 rodjendan i kad sam joj rekao da cu postaviti na facebook ona rekla ko ce meni sine ovako staroj cestitati  znaci to su sve metode da bi odredjene grupe dobile koji lajk ciste lazi i obmane kojim se koriste bitno je samo napraviti sto provakativniji naslov da bi ljudi otvorili artikl i onda tamo pise sasvim nesto drugo a ista stvar je i sa ovim portalom gdje u vijestima ima milion fake novosti .

27 minutes ago, Grunf said:

ma trebo si ej pitati ako joj je zao tog migica neka mu ona da. Nije sapun znas vec..

4 minutes ago, Lidjo said:

ma trebo si ej pitati ako joj je zao tog migica neka mu ona da. Nije sapun znas vec..

Ima njih koje redovno daju migrantima 

• Sad 1

17 minutes ago, rucica1 said:

EU gospoda pocinje pametovati.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/kritike-hrvatskoj-policiji-iz-brisela-zastita-granice-nije-vaznija-od-ljudskih-zivota/191114038

U petak na protest obavezno sto vise naroda mobilizirati.

EU (bar ja mislim) to moze lako rijesiti...naloziti da im se granice otvore. Pa nisu u hr budale, ako ih puste šta će sa njima? Ako ih ne puštaju dalje. Ali Brisel igra dvostruku igru kako sam skontao, jedno govore drugo rade

prije 1 sat, Grunf said:

Ma u kakvim si to grupama (bio) da bacim pogled?

Edited by Hysteria

37 minutes ago, Grunf said:

EU (bar ja mislim) to moze lako rijesiti...naloziti da im se granice otvore. Pa nisu u hr budale, ako ih puste šta će sa njima? Ako ih ne puštaju dalje. Ali Brisel igra dvostruku igru kako sam skontao, jedno govore drugo rade

Pa sigurno da moze. Problem treba u Grckoj rijasavati.Koliko kosta ova njihova, ko bajagi pomoc,drzavama po Balkanu - kad se sabere to su ogromne sume. Da taj novac uloze za zastitu granica EU (Grckoj),te za one koji unatoc toj zastiti nelegalno u Grcku udju, da u Grckoj pojacaju ustanove i personal koji bi ubrzano na rijesavanju njihvig statusa (azila) radio, manje bi ih kostalo. Kroz godinu dana najdallje ova invazija bi se na jako mali broj smanjila jer bi mnogi od ovakave avanture odustali (i u svojim zemljama ostali). S takvim nacinom rada EU bi mnogima "avanturistima" uskratila muke koje na balkanskoj ruti imaju a i gradjanima na toj ruti, koji ovo sve trpe, olaksala i onaako tezak zivot (koji imaju).Izgleda  cim se oko ovog nacina zastite granica EU nemogu dogovoriti, da su medju njima neki kojima ovaj kaos odgovara .

36 minutes ago, Hysteria said:

Ma u kakvim si to grupama (bio) da bacim pogled?

Mislim da je radiosarajevo.ba fb stranica, dobio sam opet zabranu 7 dana čini mi se od fb. Ni poruke poslati ne možeš a bilo je na vijesti o onom događaju

Edited by Grunf
  • Like 1

4 minutes ago, rucica1 said:

Pa sigurno da moze. Problem treba u Grckoj rijasavati.Koliko kosta ova njihova, ko bajagi pomoc,drzavama po Balkanu - kad se sabere to su ogromne sume. Da taj novac uloze za zastitu granica EU (Grckoj),te za one koji unatoc toj zastiti nelegalno u Grcku udju, da u Grckoj pojacaju ustanove i personal koji bi ubrzano na rijesavanju njihvig statusa (azila) radio, manje bi ih kostalo. Kroz godinu dana najdallje ova invazija bi se na jako mali broj smanjila jer bi mnogi od ovakave avanture odustali (i u svojim zemljama ostali). S takvim nacinom rada EU bi mnogima "avanturistima" uskratila muke koje na balkanskoj ruti imaju a i gradjanima na toj ruti, koji ovo sve trpe, olaksala i onaako tezak zivot (koji imaju).Izgleda  cim se oko ovog nacina zastite granica EU nemogu dogovoriti, da su medju njima neki kojima ovaj kaos odgovara .

Jel ti zbilja vjerujes da su te cifre realne istinite ?

Problem ne lezi u novcu niti u Grckoj vec iskljucivo EU Vijece sigurnosti i NATO trebaju pritisnuti zemlje poput Pakistana Indije i druge da ucestuju u ovim troskovima  te da nadju nacin da zadrze svoje gradjane jer iz ovih zemalja je najvise migranata. 

Meni je smijesno da niko ali apsolutno niko iz drzavne lokalne vlasti nije uputio protestnu notu ambasadama Indije Pakistana .Ovo su stvari koje treba razmatrati i gdje Europska politika treba biti jedinstvena . Kako Amerika lijepo rijesava pitanje sa zemljama latinske amerike .

• Like 1

Baš se pitam kako će to naša policija da blokira okupljanje i sijelo migranata u centru?

20191114_135155.jpg

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...