Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 24 minuta, Lidjo said:

Gdje je ovo?

E zbog ovog narod ide sa USK zato što je ovo svakodnevnica još su i zaštićeni od vlasti nedo bog da kakav krajišnik dirne ove teroriste odmah kazna.Ljubimci tzv IZ i SDA kadra.Kamo sreće da se hoće pojaviti kakav hrabar političar da pošalje poprijeko ovo dvoje i zaštiti USK gradjane od terora vlasti u Sarajevu

• Like 1
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

25 minutes ago, zudox said:

E zbog ovog narod ide sa USK zato što je ovo svakodnevnica još su i zaštićeni od vlasti nedo bog da kakav krajišnik dirne ove teroriste odmah kazna.Ljubimci tzv IZ i SDA kadra.Kamo sreće da se hoće pojaviti kakav hrabar političar da pošalje poprijeko ovo dvoje i zaštiti USK gradjane od terora vlasti u Sarajevu

Koliko sam skontao napali su neke ljude iz Orašca a policija je navodno kod jednog migranta pronašla i mačetu. Nažalost izgleda da ni Ljutočani nisu što su nekad bili...kao ni mi Bišćani

Edited by Grunf

Ova bagra nema nikakvo pravo na azil, to je jedno, a 99 posto ovih sto bauljaju po BiH su u ilegalnom statusu jer jedno je izraziti zelju za medunarodnom zastitom a drugo je podnijeti zahtjev za azil u za to predviđenom vremenu,dam se kladiti da ni i u Biri ni u Miralu nema sve skupa 10 ljudi koji su zatrazili azil, vecina su sada defacto cisti ilegalci i morali bi biti u žici a ne se slobodno kretati, zasto se i ovakav nakaradni zakon ne postuje i koristi nije mi jasno.

• Like 2
1 hour ago, Grunf said:

Ispred 35-ce, znaš eto vidi se nova zgrada Agrama, univerzitetska biblioteka,parking - ispod tržnice u centru

Sto niko ne posalje onom dirku ovakve snimke i pita ga sta on misli na ovo sve? Treba ga svugdje tagirati, gdje god neko sranje ovi azilanti naprave. Isto to treba i sa IOM uraditi - i njih svugdje tagirati!

Tako kad neko trazi IOM dobije ovakve slike!

Edited by Lidjo
  • Like 1
  • Dislike 1

Pa za ovo divljanje migranata po Bihaću je opet kriva policija. Umjesto da patrola hvata svakog migranta koji hoda po gradu poslije 18h i vodi na Vučjak,oni ih pustili da hodaju po gradu i rade šta hoće. A vala i fleka ovim našim portalima koji nisu sposobni od ovoga napraviti vijest pa da se vidi šta đubrad rade. Apelujem na naše medije da izađu navečer i snimaju kako migranti hodaju,da ih snime kako kockaju po kladionicama,kako se bez cilja valjaju po gradu itd ,a ne da preuzimaju vijesti sa sarajvskih portala koje je IOM kupio.

Nažalost opet smo i dalje sami u ovom sranju. Svi ti mediji su se pokupili nakon debakla oko najave da će se Bira zatvoriti i više nam niko u ništa neće povjerovati.

• Like 4
4 minutes ago, Grunf said:

Ovo je navodno bilo u pola pet ujutro. Tako kazu ljudi koji su bili tu. Sta imaju opce traziti na ulici u ta doba?

Pa vidi se na snimku šta su tražili. Fajt,pljačkanje,razbijanje. Samo što kažeš velika zamjerka ovim našima sa snimka,ala brate umjesto da su se fatili kakvih šipki i ubili boga u njima oni stali,bleje i psuju.

• Like 5

@Lidjo ljudi su slali ovakve slike i videa i onom Pederu iz IOM-a. Gledao i ja gdje su mu "kačili"  na stranicu IOM-a i njegov fb profil ali sav komentar je bio da oni ne odgovaraju za migrante van njihovih centara a vjerovatno ni u centrima jer je bilo niz masovnih tučnjava i obračuna pa i ubistava

• Confused 1

Ne znam sta drugacije ocekivati u ovom vremenu snimatelja. Da se migranti kako mogu otjerati snimanjem, davno bi kriza prosla. Neko nesto napise da se desilo, dole komentar "sto nisi snimio". Idi u vraziju mater i ti i snimanje. 

Ili kad muska osoba snimi kako migrant nesto radi, pa dole ga neko opravdano priupita zasto nije nesto poduzeo, bukvalno svaki put je odgovor kako to nije on snimao nego rodica, zena ili neko treci. To su ti snimatelji. Blago nama sa njima. 

Tako je i ovom bilo draze uzeti mobitel nego pomoci Smailu. Osim sto nije pomogao prijatelju te obrukao samog sebe, obrukao je i nas kao drustvo jer je pokazao kako migranti biju Smaila a Biscani stoje i gledaju. 

Ali haj, dobro je i snimiti. Sad cemo svijetu pokazati s kim imamo posla i doci ce nam neko pomoci. Yeah, right.

• Like 3
1 hour ago, Pavarotti said:

Ne znam sta drugacije ocekivati u ovom vremenu snimatelja. Da se migranti kako mogu otjerati snimanjem, davno bi kriza prosla. Neko nesto napise da se desilo, dole komentar "sto nisi snimio". Idi u vraziju mater i ti i snimanje. 

Ili kad muska osoba snimi kako migrant nesto radi, pa dole ga neko opravdano priupita zasto nije nesto poduzeo, bukvalno svaki put je odgovor kako to nije on snimao nego rodica, zena ili neko treci. To su ti snimatelji. Blago nama sa njima. 

Tako je i ovom bilo draze uzeti mobitel nego pomoci Smailu. Osim sto nije pomogao prijatelju te obrukao samog sebe, obrukao je i nas kao drustvo jer je pokazao kako migranti biju Smaila a Biscani stoje i gledaju. 

Ali haj, dobro je i snimiti. Sad cemo svijetu pokazati s kim imamo posla i doci ce nam neko pomoci. Yeah, right.

Pa to je to doba borbe za klikove,preglede i lajkove. Bitno je bilo da se snimi,a Smail neka čeka policiju dok ga mlate migranti. Grad i mi u njemu smo pregaženi i osvojeni. Čekajući da nam političari rjese migrantsku krizu postali smo kukakvice i povukli se. 

• Like 1

Nema svrhe, logike ni smisla ulaziti u bilo kakve sukobe s doktorima i inženjerima. Ima ih više, organiziraniji su, odlučniji su i spremni su na sve, ne znači im ništa dobiti batine ili izgubiti život. Njihovi politički pokrovitelji, logističari i nedijski jataci su ti koji su ih ovdje dovukli, njih treba povješati po banderama.😉

• Like 4
  • Aferim! 1

Neće klix.ba pisati kako migranti prate žene,kako drogirani izazivaju tuče,kako provaljuju itd njima je bitno da se "nove" građane Baketovog bošnjačkog dijela federacije što prije uklope kao ravnopravne.

20191125_141330.jpg

Edited by Venom
  • Like 1
  • Angry 1

Najsmješnije mi je u ovim slučajevima da će uhapšeni odgovarati i ako su sitne ribe (a vjerovatno i jesu jer u suprotnom ne bi niti bili dirani) gulit ce neko vrijeme na robiji dok ce migice biti proslijeđene za Bihać i kroz neko vrijeme uzivati u svim blagodatima zapadnog zivota. Koliko pohlepan i glup moras biti da bi ovo uradio???

5 minutes ago, Haldir said:

https://www.cazin.net/vijesti/pokazali-se-kao-dobri

Jebeš iseljavanje domaćih, radna snaga je tu. 

Nije ovo prvi i jedini slučaj. Ovo sa uvozom radne snage je aktualno još od prije par godina. ČUO sam i za jednu firmu sa USK da su uvozili radnu snagu iz Somalije ali pošto nikad nisam naišao na zvaničan podatak o tome neću imenovati niti tu firmu jer ne znam da li je to 100% i tačno. Za mene, sve što je u zakonskim okvirima je i prihvatljivo, bez ikakve razlike. Jedino čim sam (nažalost) iznenađen je činjenica, kao što je to i u tekstu navedeno, da nekom predstvaljamo "obećanu" zemlju. U neku ruku i smiješno zvuči

Edited by Grunf

Ja sam danas oko tri ja mislim isla kroz grad od prekounja do nove cetvrti znaci kao da sam isla kroz neki grad s Blistog istoka. Sve migranti, na svakom cosku, u svakoj ulici, nigdje naseg covjeka, i tacno me je pravo bilo strah.... ovo je katastrofalno i ljudi moji ako se ovo dopusti i dalje bome smo najeeee.....

• Like 5
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...