Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 43 minuta, Fap mašina said:

Mi smo u bihaću siti plastičnih patriota i vjernika na struju.U bosanskim klubovima vani(tamo gdje narodnjaci drmaju)najveći galamdžije i bukači o bosni i bosansatvu su iz krajine upravo ljudii koji su dobili (kupili) hrvatski pasoš.Da morali su dati izjavu da se osjećaju kao hrvati.znači i prelazak na katoličanstvo bi se mogao lahko riješiti jednim potpisom,al kad bi takvog pitali ne bi on to gluho bilo.Ne bi on to pa on svojemjesto u prvom safu ima.

E da ne zaboravim napisati i glume smo siti.

Istina do zadnjeg.

Domoljubci i patriote na daljinski, su baš takvi koji su pobjegli 92-93 iz obruča dok se moj stric probijao da uđe u krajinu sa još nekoliko stotina ljudi iz Zagreba od kojih je dosta ubijeno od četnika prije ulaska na teritorij BiH.Uspio je ući i braniti 3 i po godine narod i državu.Moj stric je ubijen u autonomiji na prvoj liniji.RIP

U njemačkoj,austriji ili švici su auslender i nisu se uklopili u društvo,niko ih ne *ebe 2%,najviše ih živi na socijali.Zato su ogorčeni jer nepripadaju ni tamo ni ovdje i žele skockati "svoju" državu iz silnog ogorčenja.

Čast izuzetcima.

Ti tkz. roduljubi su se vani radikalizirali i žele BiH islamizirati,zagovaraju šerijat kao jedini zakon u BiH,od istih takvih uteklica imama u garažama tj. tkz. džamijama ,imama koji su došli busom u avstriju ili nimačku da bi poslije godinu dana dok je u BiH gorilo vozali bmweje i marcedese.Čim je rat završio nabildani i "patriote" na daljinski uniformisani u uniforme uncle sam i maskirnim hlačama kupljene kod hofera ili lideli su dojurili bmwjima i marcedesima i počeli vaziti po domovini o rodoljublju i islamu,impresionirani Bilalom Bosnićem i gornjom maočom.

I dan danas ovdje vaze i pričaju o rodoljublju i da Grunf imaš pravo kao i venom.

Pravi patriota i rodoljub je onaj koji se svakodnevno budi u ovakvoj zemlji pod ovakvo retardiranom i koruptivnom vlasti koja ga svakodnevno  iznova "šamara",a on je ipak tu.

P.S. sve pogrešno što sam napisao je "namirno"

Edited by Real
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Replies 17,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3145

• Barba

1122

• rucica1

1118

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

1 hour ago, Rijecanin said:

Kaze mi frend iz Zagreba koji radi u MVP da Eu komisija radi veliki pritisak da Hr popusti na granici i da olaksa situaciju u BiH, prema onom sto se moze cuti, zahtjev je da se ilegalni migranti vise ne odbacuju s granice u BiH i da svi koji su uspjeli ilegalno uci u Hr dozvoli da podenese zahtjev za azil, to bi onda samo ove godine bilo oko 14.000, Hr za sada ne popusta ali vjerovatno je u tijeku cijenkanje navodno Hr trazi da ako oni koji su zatrazili azil u Hr uspiju otici dalje u Eu i tamo ih nađu da ih se ne vraca u Hr, njemci i francuzi na to ne pristaju jer znaju da ce velika vecina odmagliti iz Hr. Vise ce se znati vjerovatno iducih dana a ova delegacija koj dolazi je dio tih aktivnosti. Ako Hr ovo prihvati onda je nahebala ali isto tako nahebala je i USK jer cim se prva veca grupa ne vrati s granice iz Grcke ce ih duplo toliko krenuti za Bihac.

Ovi su mi najjači, što imaju izvore i frendove na kojekakvim pozicijama, pa onda objasne svaki detalj dešavanja iza kulisa. 

78044022_2699317186858231_18475936124606

• Like 1
  • Haha 1
4 hours ago, toby said:

Pukla ljubav? A, lijepo je da nisi demantirao da imaš veze sa Šorošem. :D A sad se vrati na temu i priznaj da si po zadatku širio propagandu o otvaranju centara zatvorenog tipa.

Sad sam fakat sa Sorošom sjedio na kafi, izružio me što me od svih ljudi raskrinkao čuvar koza iz Libije. 

• Haha 1
1 hour ago, Venom said:

Evo kaže rtvusk sastanak će biti u zgradi vlade usk

Nema dalje,pa ovo je dno dna. Bošnjački član predsjedništva koji nikako nije obišao Bihać ima obraza pričati za tursku tv o migrantima u Bihaću i još kaže da ćemo im mi ovdje i pomoći.

https://faktor.ba/vijest/dzaferovic-za-trt-komentirao-macronovu-izjavu-i-migrantsku-krizu/59068

- Mi smo ovdje preživjeli strašan progon i znamo kako je kad se ljudi nađu u nevolji. Naši su građani spremni pomoći unesrećenim ljudima, ali i ti ljudi moraju poštovati zakone ove države. Ti ljudi ne mogu narušavati mir ljudi i njihov svakodnevni život, naročito u Krajini i Bihaću – zaključio je Džaferović.

Ma bagra od predsjednistva do ministara.Svi bi oni da im narod US kantona njihov nerad trpi i njihov obraz cuva. Kad su vidjeli da smo im u drzavi jedini mi poslusni onda su nastavili da nas jos vise handre.  

• Like 1
16 minutes ago, gargamel said:

U Gorskom kotaru policajac upucao kozojeba.  Vojsku na granice pod hitno. Teroristi počeli napadat službena lica

Sad vidim nesto i na indexu ali oni kazu da je doslo do ozljeđivanja prilikom potjere. Ja bih iskreno volio da Hr stavi vojsku na granicu bar sa našim kantonom

• Like 2
prije 18 minuta, Grunf said:

Sad vidim nesto i na indexu ali oni kazu da je doslo do ozljeđivanja prilikom potjere. Ja bih iskreno volio da Hr stavi vojsku na granicu bar sa našim kantonom

Mislim da sam na stranicama hrt-a pročitao da je policajac upotrebio vatreno oružje.  Evo NVO govnariji materijala za lajanje

Još su teroristu smjestili u riječku bolnici.  Ok, ja sam za to da se svakom povređenom čovjeku pomogne.  Međutim kada se oporavi ispostavit mu račun za liječenje.  Ako nemaš dopunsko zdravstveno osiguranje, za hrvatskog državljanina dan u bolnici košta oko 300 kuna.  Onda mu sudit za ilegalan upad u državu i napad na policajca.  Okvirno desetak godina Lepoglave i nakon toga protjerivanje u matičnu zemlju. 

• Like 2
prije 14 sati, rucica1 said:

Pa svi koji predaju zahtjev za azil, ne znaci da ce ga dobiti. Njih 90% su ekonomske izbjeglice i nemaju osnovu za azil.Znaci samo napraviti ubrzanu proceduru obradjivanja njihovih zahtjeva za azil i sve nazad u njihove vukohebine slati.Normalno za snosenje troskova te procedure  usloviti EU  (obrazlozenje - jer su iz EU-Grcke pusteni da dodju u EU Hrvatsku). Znaci taj posao trebala je Grcka odraditi. Posto to, bez obzira iz kojih razloga nije odradila, te se stim Hrvatska opteretila onda EU treba da se i izuje.Mislim kad bi to u par tura odradili - to bi se medju migosima proculo te bi Hrvatsku u velikom luku obilazili.

Ma je. Kako ćeš dokazati da je netko bez i jednog dokumenta ekonomski migrant ili zaista progonjena osoba u svojoj zemlji, kad ne možeš dokazati ni iz koje je zemlje, čak ni koliko ima godina, niti bilo što drugo? Svi imaju unaprijed naučene priče tipa "ubili mi talibani 8237 članova obitelji", "prešao sam na kršćanstvo pa me hoće ubiti", "progone me jer sam homoseksualac", a čim ih se pripusti proceduri azila odmah će se sjatiti sva NGO šoroševska teroristička logistika s vršenjem pritiska. Ekipa od početka zloporabljuje sve moguće procedure i zakone i rupe u njima. Osim toga, eto po novom više ne smiješ ni ograničiti kretanje azilantima, kako ćeš ih držati u zemlji do završetka procedure? Ilegalni migrant je ilegalni migrant, čim ga se pripusti proceduri azila onda više nije ilegalni migrant nego je njegov kriminal legaliziran. Pojmove azila i migracija treba strogo razdvojiti: svatko ima pravo pristupa traženju azila i pravo na traženje azila, ali nitko nema pravo ilegalno ući u zemlju. Azil ili odbijanje azila može čekati i u Turskoj koja je sigurna zemlja.

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Thanks 1
13 hours ago, rucica1 said:

Ma bagra od predsjednistva do ministara.Svi bi oni da im narod US kantona njihov nerad trpi i njihov obraz cuva. Kad su vidjeli da smo im u drzavi jedini mi poslusni onda su nastavili da nas jos vise handre.  

Sad znaš zašto sam napisao da bi potpisao odvajanje Bihaća od ovakve BiH. Blebeću iz Sarajeva o migrantima a niko nas nije posjetio da vidi kako je,pa mi znamo da Dodik i Covic nece nama pomoci,ali da ti tvoj nece da pomogne je vec noz u ledja. Pa da voz samo zaustave mi bi se rodili,ali ne. Bolje je da nas prodaju IOM-u,pa da drmaju lovu pošta,telekom,zeljeznice,centrotrans,pa lova od EU. 

A ako se sami pokušamo spasiti, e onda nad nama će se jedinim provoditi sila i  zakon,ponistavat sve odluke,ma ustvari ponistavat ce zakon samo da ostanu u Biri

Evo prilike da glume silu u Tuzli i Sarajevu

https://www.klix.ba/vijesti/bih/mjestani-protiv-otvaranja-migrantskog-centra-u-ljubacama-kod-tuzle-spremni-i-na-proteste/191116082

• Like 4
  • Dislike 1

Ne vraća samo Hrvatska migrante u BiH (citaj USK) nego i Slovenija. Ja sam licno pricao sa nekim migrantima koji su mi rekli da su uhvaceni u Sloveniji i trazili azil a oni im rekli " No azil - Bosna" te nakon par dana pritvora bi bili isporuceni hrvatskoj policiji a ovi ih ostavili ovdje. Prema tome, problem je mnogo veci nego se cini. 

• Like 3
prije 1 minuta, Grunf said:

Ne vraća samo Hrvatska migrante u BiH (citaj USK) nego i Slovenija. Ja sam licno pricao sa nekim migrantima koji su mi rekli da su uhvaceni u Sloveniji i trazili azil a oni im rekli " No azil - Bosna" te nakon par dana pritvora bi bili isporuceni hrvatskoj policiji a ovi ih ostavili ovdje. Prema tome, problem je mnogo veci nego se cini. 

Što znači da ih treba strpat u vagone i vratit u Srbiju.  

• Like 2
prije 11 sati, Grunf said:

FB_IMG_1573944105007.jpg

"El Hamdi al Bihaći"

prije 11 minuta, Grunf said:

Ja tu nevidim problem,pravi problem je bio 12.06.92 i narod se je goloruk odbranio jer je imao petlju!

Problem vidim u letargičnosti,lijenosti te nezainteresirantosi i zajednici koja je razbijena u paramparčad.

Čim narod nije sam pogođen,njemu svejedno po principu šta fali ako komšiji crkne krava ili gori kuća,nek nije samo moja ko ga *ebe.

• Like 1
1 hour ago, toby said:

Ma je. Kako ćeš dokazati da je netko bez i jednog dokumenta ekonomski migrant ili zaista progonjena osoba u svojoj zemlji, kad ne možeš dokazati ni iz koje je zemlje, čak ni koliko ima godina, niti bilo što drugo? Svi imaju unaprijed naučene priče tipa "ubili mi talibani 8237 članova obitelji", "prešao sam na kršćanstvo pa me hoće ubiti", "progone me jer sam homoseksualac", a čim ih se pripusti proceduri azila odmah će se sjatiti sva NGO šoroševska teroristička logistika s vršenjem pritiska. Ekipa od početka zloporabljuje sve moguće procedure i zakone i rupe u njima. Osim toga, eto po novom više ne smiješ ni ograničiti kretanje azilantima, kako ćeš ih držati u zemlji do završetka procedure? Ilegalni migrant je ilegalni migrant, čim ga se pripusti proceduri azila onda više nije ilegalni migrant nego je njegov kriminal legaliziran. Pojmove azila i migracija treba strogo razdvojiti: svatko ima pravo pristupa traženju azila i pravo na traženje azila, ali nitko nema pravo ilegalno ući u zemlju. Azil ili odbijanje azila može čekati i u Turskoj koja je sigurna zemlja.

Niko nemože dobiti azil dok ne dokaže svoj identitet.Migranti obično u Njemačkoj idu u svoje ambasade i preko njih dobiju rodne listove i ostale papire. Nekad papire šalje rodbina iz matične zemlje.

Predstavljanje pod pogrešnim imenom povlači novčanu kaznu od 5000 eura

• Haha 2

@Real naravno da je problem puno veći kako sam i rekao. A rekao sam to zbog činjenice da EU radi sve u "rukavicama". Na jednu stranu kritikovanje odnosa prema ilegalnim migracijama na drugu stranu potpomaganje sprecavanja ilegalnih migracija. Pa ista ta EU i oprema HR policiju. Na to sam mislio

13 minutes ago, Krajisnik2 said:

ovaj ko brise ovakav post je dusman , jasno glasno. Tema migranti od 28:00 min. 

A ko nam govori o migrantima majko mila. Kaze lik najvaznije funkcije za problem migranata su u rukama onih koji vole BiH. A na celu min.sigurnosti i sluzbe za strance kadrovi SDS tj srbi koji nam nisu dvije godine pomogli.

Haj ti Bajrovicu nazad u misiju rupu

• Like 3
prije 44 minuta, paša said:

Niko nemože dobiti azil dok ne dokaže svoj identitet.Migranti obično u Njemačkoj idu u svoje ambasade i preko njih dobiju rodne listove i ostale papire. Nekad papire šalje rodbina iz matične zemlje. Predstavljanje pod pogrešnim imenom povlači novčanu kaznu od 5000 eura

A oni koji ne mogu dokazati identitet, u koje ih zemlje vraćate? Ili ih ne vraćate? :) A kako naplaćujete tih 5000 eura, skidate im s računa? :D

• Like 1

Ovo je sve jedna velika prevara,nema ništa od blokade BIRE,nema ništa od novih kampova u drugim djelovima države,jednom rječju narode jo vas j*be snalazi se sam. KATASTROFA

A Hrvatska ima puno pravo ovim našim političarima zabraniti ulazak pa nek se je*u sa ovim kozojebima sada sami po gradu

• Like 2
  • Dislike 2
  • Aferim! 1
  • Haha 2
1 hour ago, toby said:

A oni koji ne mogu dokazati identitet, u koje ih zemlje vraćate? Ili ih ne vraćate? :) A kako naplaćujete tih 5000 eura, skidate im s računa? :D

Ako ne dokaže identitet nemože dobiti azil.To mnogi crnci koriste i nerade ništa ali i nemaju ništa.Ima spavanje i hranu i kradu bogu dane.Vlasti pomoću otisaka prstiju pokušavaju rješiti problem u saradnji sa drugim državama.Ako uspiju pronaći identitet onda ga deportuju. Mnogi slučajevi se vuku i po 10 godina dok se nerješi. 

Ova kazna se naplaćuje u slučaju da osoba dobije azil ali se ustanovi da je u ranijem periodu lagala i upisala se pod pogrešnim imenom.Kad počne raditi plaća kaznu

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...