Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

4 hours ago, Grunf said:

Opet se nešto sinoć desilo oko "kineskog"...navodno puno krvi i radili noževi. Kirurzi na praksi na putu za Njemačku?

Da i onda su krvavi upadali u apoteke i trazili pomoc i govorili kako ih je pretukla hrvatska policija, dakle on je raspuknute glave sisao sa Boga pitaj otkud i dosao dole u grad lije mu krv iz glave, da mu se pomogne. Kakav je bio - da mu je hrvatska policija to uradila podleg’o bi do prvog znaka za ulaz u Bihac ili do prve ulice poslije sume / kud vec sve ne pokusavaju preci. I koji su to vise retardi, vidis da si uzet na fazon i da nema preko granice sta ae koje vrazje matere nakupljas po Bihacu? Svasta. 

3 hours ago, 1260 said:

Fotografija korisnika/ce Napolitanka.

Ovome prije svega kad prica treba titlove ispod staviti da ga shvatis sta prica, a i to sto prica - prica sto mu je reko tata da kaze. Vidis brate liku na faci da je blecak. Jos kad pocne zavijati hha.  I ova slika ne opisuje samo njega vec ju mozes upotrijebiti na citavu politicku scenu, a tupavi narod i dalje pada na iste fazone.

Meni je najjače što HDZ u Otvoreno dovodi čovjeka koji je najniži nivo vlasti u BiH, a izostavlja razne mektiće, galiće, one i ine, pa ispitivaju njega i dugoročnim rješenjima i funkcionisanju BiH.

Ova ih odlično poliva i izbjegavaju jpj dati jasne odgovore.

6 minutes ago, Haldir said:

Meni je najjače što HDZ u Otvoreno dovodi čovjeka koji je najniži nivo vlasti u BiH, a izostavlja razne mektiće, galiće, one i ine, pa ispitivaju njega i dugoročnim rješenjima i funkcionisanju BiH.

Ženska je rekla istinu, bar što se tiče onog dijela kada je u pitanju šengen. To sam i sam rekao prije mjesec, dva. A zbilja ovdje su trebali pozvati Mektića umjesto Šukija,  Šuki samo naglaba bez veze i istu priču vrti dvije godine. Nije Hrvatska kriva za ovu situaciju, krivca traži na pogrešnoj strani.

• Like 1

Ljudi moraju shvatiti ko je nadležan da rješi migrantska krizu, ko je nadležan da zatvori granicu s Srbijom i CG. 

Nikoga oni ne mogu dovesti jer su na nivou nivoa vlasti koja bi to trebala rješiti svi u tehničkom mandatu. 

5 minutes ago, 1260 said:

Ljudi moraju shvatiti ko je nadležan da rješi migrantska krizu, ko je nadležan da zatvori granicu s Srbijom i CG. 

Nikoga oni ne mogu dovesti jer su na nivou nivoa vlasti koja bi to trebala rješiti svi u tehničkom mandatu. 

Ko?

• Dislike 2

Čujem da su u Bakšajišu večeras pokušali provaliti u kuću mislili da nikog nema pa onda nastao  talambas. GDJE JE OVOJ AGONIJI KRAJ ? ŠTA TREBA DA SE DESI DA NAROD DOĐE SEBI ? A ŠUKI JE DEFINITIVNO PROLUPAO LUPA LI LUPA JEDNA PRIČA DVIJE GODINE REZULTAT VELIKA 0

• Like 2
22 minutes ago, sk64 said:

Čujem da su u Bakšajišu večeras pokušali provaliti u kuću mislili da nikog nema pa onda nastao  talambas. GDJE JE OVOJ AGONIJI KRAJ ? ŠTA TREBA DA SE DESI DA NAROD DOĐE SEBI ? A ŠUKI JE DEFINITIVNO PROLUPAO LUPA LI LUPA JEDNA PRIČA DVIJE GODINE REZULTAT VELIKA 0

@Fap mašina znaš li ti što od ovog?

prije sat vremena, Haldir said:

Ta šoroševska dromfulja koja se već 20 godina za debelu lovu kao bavi ljudskim pravima se već u prvoj rečenici debelo ispraznila sebi u facu. Ali dobro, razumijem da je vama šoroševskim plaćenicima hrvatsko zeleno svjetlo nešto od čega se nećete tako skoro opraviti, kad vam je borba protiv toga bio temeljni propagandni cilj. No, vratimo se na drugaricu, koja je u prvoj rečenici spomenula termin "izbjeglica". Izbjeglica od kuda i iz čega? Naime, ni u Hrvatskoj, ni u BiH niti bilo gdje drugdje na balkanskoj ruti nema niti jedne jedine izbjeglice. Nitko od ovih maloljetnih inženjera i doktora koji se svi zovu Mohammad Ali ovdje nije izbjeglica i nema apsolutno nikakvu zaštitu od strane nacionalnih propisa ili međunarodnih konvencija. Čak i ako je pobjegao iz ratom pogođenih Sirije ili iz nesigurnosti pogođenih Iraka ili Afganistana, on može imati status izbjeglice samo u prvoj sigurnoj zemlji u koju je došao, dakle u ovom slučaju to je već Turska. Iz Turske se nema kamo bježati, može se samo migrirati, ne postoji doživotni status izbjeglice na foru da netko podrijetlom iz zemlje u ratu 50 godina putuje kako hoće po svijetu bez ikakvih papira, besplatno spava, jede, pije, puni mobitel, ima besplatno zdravstveno, besplatni WIFI i sve ostalo besplatno.

Razumiješ, sinko? :)

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
15 minutes ago, toby said:

Ta šoroševska dromfulja koja se već 20 godina za debelu lovu kao bavi ljudskim pravima se već u prvoj rečenici debelo ispraznila sebi u facu. Ali dobro, razumijem da je vama šoroševskim plaćenicima hrvatsko zeleno svjetlo nešto od čega se nećete tako skoro opraviti, kad vam je borba protiv toga bio temeljni propagandni cilj. No, vratimo se na drugaricu, koja je u prvoj rečenici spomenula termin "izbjeglica". Izbjeglica od kuda i iz čega? Naime, ni u Hrvatskoj, ni u BiH niti bilo gdje drugdje na balkanskoj ruti nema niti jedne jedine izbjeglice. Nitko od ovih maloljetnih inženjera i doktora koji se svi zovu Mohammad Ali ovdje nije izbjeglica i nema apsolutno nikakvu zaštitu od strane nacionalnih propisa ili međunarodnih konvencija. Čak i ako je pobjegao iz ratom pogođenih Sirije ili iz nesigurnosti pogođenih Iraka ili Afganistana, on može imati status izbjeglice samo u prvoj sigurnoj zemlji u koju je došao, dakle u ovom slučaju to je već Turska. Iz Turske se nema kamo bježati, može se samo migrirati, ne postoji doživotni status izbjeglice na foru da netko podrijetlom iz zemlje u ratu 50 godina putuje kako hoće po svijetu bez ikakvih papira, besplatno spava, jede, pije, puni mobitel, ima besplatno zdravstveno, besplatni WIFI i sve ostalo besplatno.

Razumi se Tatko!
Lahko je tebi, festas sa Falu korv i macaroner u Sveckoj, hahaha...

23 minutes ago, toby said:

Falukorv!

• Dislike 2

Evo grunfe upravo od vas ovdje čujem da su migranti provaljivali u neku kuću.nadam se da su naišli na tvrdo.

Jeste li čuli kad u emisiji noćas na htv gospođa koja je gostovala kaže:ovo je tek prvi val migracija iz ratom zahvaćeni afrički zemalja.kaže ona šta će tek biti kad za nekoliko godina krenu iz afrike izbjeglice zbog globalnog zatopljenja,jer tamo će biti neizdrživo.možete misliti kako će tad bosna biti nakrcana!

9 hours ago, Fap mašina said:

Evo grunfe upravo od vas ovdje čujem da su migranti provaljivali u neku kuću.nadam se da su naišli na tvrdo.

Jeste li čuli kad u emisiji noćas na htv gospođa koja je gostovala kaže:ovo je tek prvi val migracija iz ratom zahvaćeni afrički zemalja.kaže ona šta će tek biti kad za nekoliko godina krenu iz afrike izbjeglice zbog globalnog zatopljenja,jer tamo će biti neizdrživo.možete misliti kako će tad bosna biti nakrcana!

Ne da mi se slušati šoroševske , ali sasvim sam siguran da trenutno u Africi nema nikakvih ratova, nema ih već neko vrijeme. I ne samo u Africi, trenutno nema nikakvih ratova nigdje u svijetu, i oni u Siriji i Jemenu su jenjali, i to je po prvi put u povijesti čovječanstva da nema ratova, a u zadnjih 50 godina je bilo bar 200 ratova po Africi i Bliskom Istoku. Ne kažem da je svugdje bajno i sigurno, ali nikad u povijesti svijeta nije bila bolja i sigurnija situacija na svijetu. Pa ipak, nikad u zadnjih 50 godina nismo imali ovakvu organiziranu i masovnu provalu kvazi izbjeglica u Europu, i to u 95% slučajeva vojno sposobnih muškaraca u punoj snazi koji bježe od "pakla ratova i nesigurnosti" u kojima su ostavili žene, djecu i starce. 

O tome koliko su moćni oni koji stoje iza ove situacije dovoljno govori situacija od prošle godine kad su na SAD prije parlamentarnih izbora organizirano poslali nekoliko desetaka tisuća ljudi u onoj karavani da bi napravili medijsku psihozu, a čim su izbori završili nestalo je i karavana i "izbjeglica", kao da ih nikad nije ni bilo. Nije to mala stvar, dignuti desetke tisuća ljudi i poslati ih u hodnju tisućama kilometara. Deda Đorđe Šoroš je tu samo paradigma, naravno da on nije usamljeni moćnik koji to sve organizira, tu se radi o globalnim mračnim silama koje rade sranja. Ključ opstanka je u borbi protiv njih koji su to organizirali i koji aktivno podupiru takvu najezdu, od NGO-a, medija, političkih stranaka kojekakvih Planerta i ostale bagre.Je, da, globalno zatopljenje...samo bandere igraju. :)

• Thanks 1
2 hours ago, toby said:

Ne da mi se slušati šoroševske ali sasvim sam siguran da trenutno u Africi nema nikakvih ratova, nema ih već neko vrijeme. I ne samo u Africi, trenutno nema nikakvih ratova nigdje u svijetu, i oni u Siriji i Jemenu su jenjali, i to je po prvi put u povijesti čovječanstva da nema ratova, a u zadnjih 50 godina je bilo bar 200 ratova po Africi i Bliskom Istoku.

Hajde se ti vrati otkud si dosao, očigledno si promasio planet. 

Jedina  si ti ovdje jer ovakvo nesto napisati nema veze sa razumom nikako. Ja ne znam, odnosno pretpostavljam odakle crips te informacije i mogu ti samo reci da ti je izvor tih informacija sjeban do ludila. Doveli ste se u zabludu jednu veliku, a ne vidite to. Ne moze vam se to vise predstaviti kao nesto pogresno. 

Ti ne primjecujes, ali ti djelujes i pises po tacno utvrdjenoj semi i koristis 15ak kljucnih rijeci u svim svojim postovima.

Bot jesi svakako, u to nema sumnje.

• Like 1

Onu žensku budaletinu su jučer u Otvorenom dobro poklopili.  Kravetina si može migrante kući vodit.  Šuhreta je onaj novinar večernjaka,  Sirijac ili šta li je, dobro isprekakao.  Fazlić stalno tupi jednu te istu priču. Realno on tu ne može napravit puno,  nije on kriv što ne postoji granica prema Srbiji.  Sviđa mi se što su u Hrvatskoj ljudi jedinstveni po pitanju ilegalnih migranata.  Od desetak komentara gledaoca nijedan ne ide u pravcu sažaljevanja potencijalnih terorista.  Svi hvale postupke graničnih policajaca i tako treba biti.  Dobro je onaj napisao,  kada bi tako pokušao preći granicu sa SAD-om kako bi se proveo.  

• Like 5
  • Dislike 2
2 hours ago, gargamel said:

Onu žensku budaletinu su jučer u Otvorenom dobro poklopili.  Kravetina si može migrante kući vodit.  Šuhreta je onaj novinar večernjaka,  Sirijac ili šta li je, dobro isprekakao.  Fazlić stalno tupi jednu te istu priču. Realno on tu ne može napravit puno,  nije on kriv što ne postoji granica prema Srbiji.  Sviđa mi se što su u Hrvatskoj ljudi jedinstveni po pitanju ilegalnih migranata.  Od desetak komentara gledaoca nijedan ne ide u pravcu sažaljevanja potencijalnih terorista.  Svi hvale postupke graničnih policajaca i tako treba biti.  Dobro je onaj napisao,  kada bi tako pokušao preći granicu sa SAD-om kako bi se proveo.  

Sad se odjednom niste dosjetili mogućnosti da je HDZ klasificirao komentare u skladu sa sadržajem emisije: Odbrana NDH policije

• Dislike 1

Šuki apsolutno nije trebao gostovati u emisiji na HRT. Prvo niti je nadležan da priča o migrantima u ime čitave države,a drugo ništa nije postigao,osim uvreda i pljuvačine. Citav studio priča priču da je gradonačelnik zadužen za rješavanje migrantske krize i za kampove. Totalni autogol u političkom smislu. Bolje mu je da šuti. U ovom javnom brukanju Šuki će još da nadmaši Nermina.

• Like 1

Haldire ti ne znaš ništa drugo nego NDH policija ,NDH država, pa što uze onda putovnicu kad ti je HR toliko mrska. Stvarno ti si jedan licemjer ili još bolje ljudski talog DNO DNA

A Šuhret neće biti ksenofob i rasist KAKAV IDIOT

Ispada da smo mi svi to a on je jedini nevinašca a uništio je ovaj grad

Tekćemo za 10-15  dana kad padne snijeg biti u pravom belaju pada vidim onda humanistu ŠUkija kako će govoriti

• Like 5
prije 1 sat, Haldir said:

Sad se odjednom niste dosjetili mogućnosti da je HDZ klasificirao komentare u skladu sa sadržajem emisije: Odbrana NDH policije

To je njihova politika.  Ne žele ilegalne migrante na svojoj zemlji i gotova priča.  Sve stranke su jedinstvene po tom pitanju a i narod.  Tako i treba.  Nema prolaza za nekog bez dokumenata.  Takve treba ostavit tebi i tebi sličnima da brinete o njima.  Da im date kuću, auto, socijalu,  a možete im i  svoje žene  dati. Biće vam zahvalni

• Like 4
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...