Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3487

• rucica1

1379

• Barba

1221

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

7 hours ago, gargamel said:

Prvo su zaklali lane,  pa sada medvjeda,  sad su na redu ljudi.  Inače ovim smrdljivcima pamet nije jača strana.   Stavili su objavu na fejs,  a nisu sakrili svoje ogavne face.  Tačno se preko IP adrese može locirat gdje se nalaze.  Sad ako se neko zainati mogla bi im ovo bit i zadnja objava

Čuj zaklali medvjeda. Kad vam neko kaže da ste ksenofobi, to nije zbog toga što ponekad napišete glupost. To je zato što vam je to usađeno pa sami sebe uvjeravate kako su tri migranta zaklala medvjeda. Kakva smijurija. 

Ako malo bolje pogledate tjelo medvjeda on je vec duze vremena mrtav jer se vec poceo raspadati sto se vidi po naborima krzna. Medvjed je vec neko vrijeme mrtav a kako nema ni tragova krvi vjerujem da je uginuo prirodnim putem a ove zivotinje su slucajno naletjele na njega. Stranica na kojoj je objavljena fotografija pripada krijumcarima ljudi sto mozete vidjeti u postovima koje objavljuje sa brojem telefona

• Like 1
23 minutes ago, Grunf said:

Imam osjecaj da ce kamp sutra osvanuti prazan, vec ce se nocas rastrkati po gradu

Pa jesi čuo sad našeg ministra MUP-a,ma nema od Sarajeva nista. Policiju niko nije kontaktirao za sutra,a na N1 sam gledao da od Mirala takodjer nema nista jer tamo niko ne moze ni stati a i ovi iz IOM kazu da nista po tome niti rade. Znači migranti idu samo u Biru i to je to.

• Like 2
  • Sad 1

Ovo je nevjerojatno šta se pod okriljem države radi.Kozojebima se daje puna logistika za ilegalni prelazak granice, hrana odjeća vreće za spavanje pa još im i karte podjelite Nevjerojarno šta se radi. Pa ostala stoka iz Tuzle i Sarajeva kad vidi ovo u roku odmah ih eto u Bihaću, jer nigdje ovaku logistiku nemaju. I onda se mi nešto čudimo🤬🤬🤬🤬🤬🤬

• Like 4
1 minute ago, Venom said:

Ja jedva čekam da čujem šta će reći Mektić i Ružnić na ovo brukanje.

Biće da su ispunili želje migranata da oni ipak krenu u EU 😀

Ma neće ništa. Mektić je tu još par dana  a ni Ružnić neće puno duže. Pukla je koalicija s Pomakom,  nema većine

• Like 1
31 minutes ago, sk64 said:

Ovo je nevjerojatno šta se pod okriljem države radi.Kozojebima se daje puna logistika za ilegalni prelazak granice, hrana odjeća vreće za spavanje pa još im i karte podjelite Nevjerojarno šta se radi. Pa ostala stoka iz Tuzle i Sarajeva kad vidi ovo u roku odmah ih eto u Bihaću, jer nigdje ovaku logistiku nemaju. I onda se mi nešto čudimo🤬🤬🤬🤬🤬🤬

Ja sam to u  pocetku teme na forumu govorila - sto ih bolje udomite i zbrinete vise ce dolaziti. Slike Bihaca i i "dobrih dusa" je do Grcke stiglo. Proglasise nas ksenofobima a sad ko god kroz Bihac prodje zaibreti se - nasto grad lici.  

• Like 2

Kakvih samo likova ima. Gledam ovog "Ćaću" sa Vučjaka, ima sigurno 60 godina. Nabio cvike, menđušu i cigaru, kezi se okolo i zahtjeva nešto od EU. Ima naroda kojima je stvarno potrebno utočište poput Rohinja, Ujgura, Palestinaca pa i Sirijaca, možda i Afganistanaca, ali konkretno ovaj treba samo nogu u guzicu

• Like 1
  • Dislike 1
  • Haha 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...