Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Ta grupa koja silazi sa Plješevice je smještena već dva mjeseca u Đačkom domu. Nemaju veze s Vučjakom. Bio sam gore sinoć, jutros u 7 prije nego što nas je policija izbacila, ovi koji se nisu razbježali žele ostati u Sarajevu do proljeća. Opet će se vratiti u Bihać. 

• Like 1
  • Dislike 1
  • Replies 18,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3487

• rucica1

1379

• Barba

1221

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Ovih dana se na snimcima s vučijaka moglo vidjeti puno smeća koje je doslovno pod nogama migrantima.znači oni to nisu htjeli grupisati i odbaciti na udaljenjije mjesto od šatora.nisu dase imale vremena za to,trebalo se opijati i tući po bihaću.to njihovo smeće će sigurno pokupiti neka humanitarna škvadra koja će to masno naplatiti.

• Like 1
46 minutes ago, Fap mašina said:

Ovih dana se na snimcima s vučijaka moglo vidjeti puno smeća koje je doslovno pod nogama migrantima.znači oni to nisu htjeli grupisati i odbaciti na udaljenjije mjesto od šatora.nisu dase imale vremena za to,trebalo se opijati i tući po bihaću.to njihovo smeće će sigurno pokupiti neka humanitarna škvadra koja će to masno naplatiti.

Sve je to ciljano rađeno da bi se moglo dočarati da su bukvalno na smetljistu iako isto nije bas na tom mjestu i deponija je davno zatvorena i sanirana.Vucjak nije samo to mjesto gdje se odlagao otpad, Biscani tu imaju odavno i vikendice

Upravo gledam na RTL i zgrozen sam izvjestavanjima

Edited by Grunf
  • Like 2
  • Aferim! 1

Kako to Grunfe mislis zgrozen si izvjestvanjima, rtl je pogotovo smeće od medija, odvratno globalisticko sorosevsko smeće, neme vecih go vana od njih. Ostali mediji su tu negdje, u meduvremenu eto trudnica se uspjela probiti u HR eto je na vijestima, uz nju djeca i dva odrasla, djeca su joj pasoši, ocito policija nije htjela radie djece vratiti to nazad a trebaju djecu oduzeti, a odrasle u prdekanu zbog ugrozavanja djece pa izgon.

• Like 1
6 hours ago, Grunf said:

Pa već su pripremljeni unaprijed od strane CK i IOM-a još prošle sedmice sa potrepštinama da u šumi mogu provesti par dana dok ova frtutma ne prođe

Paša, šta će biti sa ostatkom?

Sa Vučjaka su svi otišli, 14 autobusa

• Like 1
1 minute ago, Grunf said:

Zato kazu da su autobusi poluprazni jer prema RTVUSK otislo je cini mi se da rekose oko 300 ljudi a to je mjesta za oko 700

Otišlo je prvo 8 autobusa, poslije su došli novih 7. Evo maloprije je otišao još jedan pod pratnjom policije

• Like 1

21:05

Kako javlja reporter "Avaza" konvoj s migrantima stigao je u Lašvu gdje je napravljena kraća pauza. 

Tada je vozač prvog autobusa u konvoju obaviješten da odobrenje od Vlade KS postoji samo za sedam autobusa, ali da ne postoji za osmi, obzirom da se u konvoju se nalazi ukupno osam autobusa

- Kako nam je rečeno, naovdno ćemo na naplatnim kućicama u Jošanici morati izvesti migrante iz osmog aubotusa i prebaciti ih u preostalih sedam jer navodno ne postoji odobrenje za osmi. Mi smo jutros od 4 sata za volanom i ne pada nam na pamet da to u ova doba radimo - kazao nam je jedan od vozača autobusa

A ide ih 14

5 minutes ago, Grunf said:

Ma zbilja ne znam od kud info o 15 autobusa. Evo i ovdje je rijec o 7+1 i ovaj jedan viska je problem. Znac cca 400 ljudi !?

A mozda ja nesto nisam skontao tj. propustio sam nesto

Bilo je 15 autobusa. Danas je prvo otišli ovi Hare prevoz i Konjic transport. Naveče sam gledao na nekoj TV mrak je bio  kada je otišlo 6 autobusa Una bus i još neki s kantona. Bio sam u gradu oko pola 9 kada je propraćen još jedan Centro... tako nekako naziv

Evo prva tura

https://www.facebook.com/keri.mulic/videos/10217842467725164/

Druga tura

https://www.facebook.com/nejra.kecaloviczeric/videos/2878423668836017/

• Like 1

Ma baš me briga gdje su samo da su što dalje od nas al bojim se da će to biti kratkog vjeka ako se ne ukine talgo i ako se ne uvede jača kobtrola na cestama i u autobuskom prijevozu. Mislim da bi sad prioritet trebao biti ukidanje talgo voza

• Like 2
8 hours ago, sk64 said:

Ma baš me briga gdje su samo da su što dalje od nas al bojim se da će to biti kratkog vjeka ako se ne ukine talgo i ako se ne uvede jača kobtrola na cestama i u autobuskom prijevozu. Mislim da bi sad prioritet trebao biti ukidanje talgo voza

Talgo i ostali prevoznici posebno taxisti su najveci problem po meni jer ovako migranti prodju pola drzave do Bihaca i niko nema stete od njih i svi se suosjecaju ali kad budu morali pjesaciti iz Tuzle do Bihaca ili Bjeljine Visegrada onda ce na tom putu sigurno uznemiriti vise gradjana pa ce se svi konacno alarmirati a ne da se sazaljevaju nad ovim budalama.

• Like 3
39 minutes ago, Rijecanin said:

Sto je ovaj olos ostavio iza sebe, sada kazu da ce morati spaliti kamp, pa kome trebaju ovi neandertalci majke ti mile, tko normalan moze promovirati ovaj olos?.

Mora se spaliti sve. Bar ja tako mislim. Zaraze vjerovatno je bilo kao što i znamo ali iz mjera predostrožnosti najbolje spaliti

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...