Jump to content
FORUM

Recommended Posts

23 minutes ago, sk64 said:

Ma ovome kozojebu se na faci vidi da je doktor,barem je takva moja procjena.

Stereotip. Eto vidiš da griješiš. Dotični je dipl. ing. elektrotehnike :D

1 hour ago, toby said:

Tebi je zapravo kao noćnom čuvaru u azilantskom centru pala sjekira u med, da nema migranata radio bi na baušteli po kiši i snijegu? Ovako plaćica ide, a ti na toplom, a to što migranti ponekad zakolju 10 ljudi, provezu se kamionom po pješačkoj zoni ili nekog siluju, to nije tvoj problem, niti je to problem bilo kojeg govnarskog profitera i IOM-ovskog kvislinga, logističara ili propagandista.

Vidi što je ljubomoran. Sjedi, meditiraj, vizualiziraj, možda ti svemir usliši želje i pošalje koze iz Libije na migracije u Evropu, pa te prebace u Stuttgart da ih čuvaš.

1 hour ago, Grunf said:

Pazi ti te glume i priče kako zeli na zapad a policija ga hvata u zgradi Krajinametala. Malo priča o migrantima,malo o izbjeglicama pa kad skuzi da nema izbjeglica vraća se na migrante i naravno prica o parama. Pa care tebi da je zapad bitan nebi lutao po centru Bihaca nego trazio put kroz HR. Ceka brale ulaz u Biru pa godinu dvije uzivancije.

Evo i premijer TK protiv da kamp bude kod Tuzle,ali pametan je lik skroz. Kaze ima lokacija kod nekog rudnika,a tu je odmah i stanica za voz pa odmah mogu za Bihac

https://faktor.ba/vijest/premijer-tulumovic-nisam-za-smjestaj-migranata-u-ljubace-postoji-bolja-lokacija/59429

• Like 3

prije 29 minuta, Venom said:

Pazi ti te glume i priče kako zeli na zapad a policija ga hvata u zgradi Krajinametala. Malo priča o migrantima,malo o izbjeglicama pa kad skuzi da nema izbjeglica vraća se na migrante i naravno prica o parama. Pa care tebi da je zapad bitan nebi lutao po centru Bihaca nego trazio put kroz HR. Ceka brale ulaz u Biru pa godinu dvije uzivancije.

Evo i premijer TK protiv da kamp bude kod Tuzle,ali pametan je lik skroz. Kaze ima lokacija kod nekog rudnika,a tu je odmah i stanica za voz pa odmah mogu za Bihac

https://faktor.ba/vijest/premijer-tulumovic-nisam-za-smjestaj-migranata-u-ljubace-postoji-bolja-lokacija/59429

Nad sudbinom ovog Bruce Leea i kamen bi proplakao.   Od silne tuge suze mi se niz dupe slijevaju.  😭

• Like 2

2 hours ago, toby said:

Tebi je zapravo kao noćnom čuvaru u azilantskom centru pala sjekira u med, da nema migranata radio bi na baušteli po kiši i snijegu? Ovako plaćica ide, a ti na toplom, a to što migranti ponekad zakolju 10 ljudi, provezu se kamionom po pješačkoj zoni ili nekog siluju, to nije tvoj problem, niti je to problem bilo kojeg govnarskog profitera i IOM-ovskog kvislinga, logističara ili propagandista.

Ja sam otišao za čuvara kad u Bihaću nije bilo migranata, ja sam izabrao da budem čuvar.Sjekira nije pala u med slučajno, trebalo je polagati neke ispite za to.

Što se tiče krivičnih i kaznenih djela to je stvar države i njihovih zakona i propisa.

Odkad je Adam kihno bilo je budala i krivih drva, moj stav je da nije kriva masa,zajednica ili narod ako pojedinac nešto napravi. Osim toga u svim zemljama ljudi siluju, kolju, postavljaju bombe itd  Mi živimo u nesigurnim vremenima i to je tako. Stvar je države koliko je efikasna suzbijati takve stvari

• Like 1

Evo možda i najbolja vijest dana je što odlazi Mektić sa funkcije ministra jer je pao dogovor za novo VM. Zbogom debilu glupi

28 minutes ago, paša said:

Ja sam otišao za čuvara kad u Bihaću nije bilo migranata, ja sam izabrao da budem čuvar.Sjekira nije pala u med slučajno, trebalo je polagati neke ispite za to.

Što se tiče krivičnih i kaznenih djela to je stvar države i njihovih zakona i propisa.

Odkad je Adam kihno bilo je budala i krivih drva, moj stav je da nije kriva masa,zajednica ili narod ako pojedinac nešto napravi. Osim toga u svim zemljama ljudi siluju, kolju, postavljaju bombe itd  Mi živimo u nesigurnim vremenima i to je tako. Stvar je države koliko je efikasna suzbijati takve stvari

Paša ti baš ne kontaš neke stvari ili ih ne želiš skontati. Ne može to biti tek tako. Eto nacisti su pokorili cijelu Evropu i šta se trebalo? Čekati smrt i reći to je tako? Ili se boriti protiv zla? Dalje, kako ti znaš ko je od njih ubica,kriminalac,lopov,silovatelj ili pošten čovjek? Čitaš im sa čela? Svega toga ima i kod nas ali naši kriminalci imaju dosijee. Čak i oni koji su prvi put u kriminalu imaju svoju adresu svoje ime i prezime, svoj matični broj,svoj otisak prsta u bazi podataka preko čega ih možeš pronaći..ovima se ni ime ne zna a kamoli šta drugo. Misliš da su bez razloga noname ljudi? Bolje spriječiti nego liječiti. Treba da padne nečija mrtva glava da bi se utvrdilo da je neko ubica? Kako bi pronašao takvu osobu? Ne pričaj gluposti jbte

34 minutes ago, Venom said:

Evo možda i najbolja vijest dana je što odlazi Mektić sa funkcije ministra jer je pao dogovor za novo VM. Zbogom debilu glupi

Pitanje je koji će drugi debil zasjesti na njegovo mjesto. Dobra stvar ipak da ovaj frca

• Like 3

2 hours ago, paša said:

U pravu si. Medjutim ovi ljudi su puno problematicniji i prave puno vise problema. Pogledaj statistiku i vidjeces da ovi ljudi su puno agresivniji i lakse udarie nego pravi Njemci! 

• Dislike 1

prije 2 sati, paša said:

Kao i u svakoj krizi, a kriza u društvu je kriza kada pogađa većinu stanovništva, tako i u ovoj migrantskoj krizi, postoje profiteri, poput tebe, dakle ljudi koji profitiraju na tuđoj muci i patnji. Nisu profiteri ti koji su izazvali krizu, nisu profiteri ti koji su odgovorni za krizu, nisu profiteri ti koji su uzrok da kriza i dalje traje, ali to ih ne čini manje profiterima. Činjenica je da je tebi bolje kad je većini stanovništva gore, što je više agresivnih i divljih migranata koji rade sranja, što je više napada noževima i mačetama, to je veća potreba za radnom snagom poput tebe. To što si ti najsitniji profiter u hranidbenom lancu ne znači da nisi profiter. Naravno da ti sjekira u med nije pala slučajno, pa nije slučajno da upravo sada, po prvi put u povijesti, imamo ovako masovnu invaziju organiziranih agresivnih divljaka u Europu.

prije 4 sati, Haldir said:

Vidi što je ljubomoran. Sjedi, meditiraj, vizualiziraj, možda ti svemir usliši želje i pošalje koze iz Libije na migracije u Evropu, pa te prebace u Stuttgart da ih čuvaš.

Evo, cijeli dan čekam da naš veliki humanitarac Haldir koji točno zna što se dogodilo na Tuhobiću, konačno, pod svojim imenom i prezimenom, javno raskrinka laži zločeste fašistoidne hrvatske policije koja zlostavlja jadne i napaćene poštene i miroljubive doktore i inženjere, cijeli dan otvaram Index da vidim što je rekao, kad ono ništa. Ili se stisnuo otvor rodnog identiteta, ili je naša humanitarna ljudina ipak po običaju lagala. ;) Šteta, ali ni nakon gotovo dvije godine još nemamo niti jednog jedinog vjerodostojnog svjedoka brutalnosti hrvatske policije, sve neki anonimni doktori, anonimni inženjeri, anonimni policajci, anonimni novinari...

• Like 4

2 hours ago, Grunf said:

Pitanje je koji će drugi debil zasjesti na njegovo mjesto. Dobra stvar ipak da ovaj frca

Ma neka za početak ide cirkusant Mektić. Po ranijoj priči Radončić bi trebao biti novi ministar pa eto vidjet ćemo šta će da uradi

Ovo je potpuna katastrofa ulaze gdje stignu i ponašaju se kao da im nikonništa ne može. Moramo se samoorganizirati druho ne preostaje da bi se obranili od ove gamadi

• Like 3

Ha ha pa naš narod će se prije međusobno zakrviti nego udariti na koga treba.u tome bar imamo iskustva.

Ovdje nam preko granice u državu bez belaja ulazi oko 1000 nekakvih ljudi bez dokumenata.znate li samo šta je kroz tu granicu onda ušlo ostalih nelegalnih supstanci i nikako se ništa ne može kontrolisati ja mislim da je ovo sad u evropi najjača ruta za taj oblik kriminala.al to sve nekom odgovara naravno.kroz našu granicu sigurno može da prođe uranijuma strašna količina.dok su ovi krajevi ličili na državu na granici se ginulo prilikom nelegalnog ulaska il izlaska iz zemlje.al pošto prvo trebamo počistiti u svojoj avliji,pa onda gledati u tuđu.željezaru su prvo uništili naši političari iz svih stranaka bratski,sad su došli ovi inžinjeri da je dokrajče.

• Like 4

Lako je za tastaturom voditi ratove,al treba malo izaći na kišu i uživo uništavati ovo malo dobrog Naroda ovdje.mnogima su uzori ljudi koji bi trebali biti u zatvoru,a oni s njima da im budu bliski.

Mnogima su 1. Maj i djed mraz opsaniji od trenutne situacije ovdje

• Like 2

Ljudi smirite strasti i bez vrijedjanja ! Svaka nova uvreda ce biti sankcionisana.

Posebno ovi sto diraju gospodina @paša i njegov posao covjek radi posteno svoj posao i to nije vas problem ne dajete mu vi placu .Mislim totalna glupost o cemu raspravljate da ne radi to sto radi vjerovatno bi radio drugi posao hvala bogu makar posla ne nedostaje u Njemackoj .

@Krajisnik2 sam licno banovao jer je presao svaku granicu psovanjem i vrijedjanjem majke to je nedopustivo moze ga biti sramota sa takvim ponasanjem ne  moze ucestovati na forumu .

• Like 3
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

6 minutes ago, sk64 said:

Grunfe ovo je napola šala a napola tužna istina

Tačno. Migranti su (kao simbol grada) zasjenili i djevojku sa Une. Nije to moje to od jutros kruži po fb

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...