Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Kraljevski idiot, poznat i kao premijer Švedske po imenu Stefan Löfven, tvrdi da nema poveznice između povećanog broja migranata koji su došli u zadnjih nekoliko godina i ogromnog povećanja nasilja bandi.:D

Kaže i da je problem rasta nasilja bandi vrlo stvaran i drukčiji nego prije i da vlada nije mogla vidjeti da će se pojaviti. :D

Kaže da nije problem u masovnoj migraciji, nego u siromaštvu i nezaposlenosti.:D

Kaže da postoji segregacija u smislu stanovanja zato što je u migrantskim kvartovima niska zaposlenost i visoka nezaposlenost.:D

Kaže da bi bilo isto i da se u kvartove u kojima sada žive migranti stave Šveđani.:D

Kaže da bi bilo isto i da nije bilo masovne migracije 2015.:D

Eto. :D

https://nyheteridag.se/lofven-i-agenda-gangvaldet-skulle-vara-likadant-utan-invandringen/

• Like 2
  • Haha 2

33 minutes ago, toby said:

Kraljevski idiot, poznat i kao premijer Švedske po imenu Stefan Löfven, tvrdi da nema poveznice između povećanog broja migranata koji su došli u zadnjih nekoliko godina i ogromnog povećanja nasilja bandi.:D

Kaže i da je problem rasta nasilja bandi vrlo stvaran i drukčiji nego prije i da vlada nije mogla vidjeti da će se pojaviti. :D

Kaže da nije problem u masovnoj migraciji, nego u siromaštvu i nezaposlenosti.:D

Kaže da postoji segregacija u smislu stanovanja zato što je u migrantskim kvartovima niska zaposlenost i visoka nezaposlenost.:D

Kaže da bi bilo isto i da se u kvartove u kojima sada žive migranti stave Šveđani.:D

Kaže da bi bilo isto i da nije bilo masovne migracije 2015.:D

Eto. :D

https://nyheteridag.se/lofven-i-agenda-gangvaldet-skulle-vara-likadant-utan-invandringen/

'Os ti glasati za Jimmie Åkesson (SD)?

• Dislike 1

Gledam slike s željezničke u Tuzli,  treba tu bagru natjerati da sve to ocisti, ovakav ološ netreba nikome na kugli zemaljskoj.

17 minutes ago, Rijecanin said:

Gledam slike s željezničke u Tuzli,  treba tu bagru natjerati da sve to ocisti, ovakav ološ netreba nikome na kugli zemaljskoj.

Ma bacaju svugdje smece boce a pored svega jos se i seru i pisaju gdje god stignu nista ih nije sramota. To je bagra doslovno zivotinje im nisu ravne iskreno.

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

Nije mi jasno sto je u glavi ljudima koji promoviraju i drukaju da ovakav ološ pustimo u svoj grad, citam IL GIORNALE skoro svaki dan, covjece nema dana da u Italiji  nema nekog sranja, oni su shvatili di mi nitko nista nemoze, suci ih stite, ne boje se vise ni policije ni nikoga ,zavladalo je opce ludilo, u Italiji cak dio koalicije na vlasti gura zakon o drzavljanstvu koji bi omogucio ovom olosu lakse dobivanje drzavljanstva, kome to treba? kome trebaju ovi divljaci? ne ide mi u glavu sto je tocno iza svega ovoga, to nije raja koja ce snizavati cijenu rada pa da mozes reci da to poslodavci guraju, ovi nece raditi niti to ikada namjeravaju, stoga i dalje mi je potpuno nejasno kome ovi i za sto to trebaju?,

ako nisu za rad onda preostaje samo raditi sranja nista drugo, znaci teorija o globalnom izazivanju kaosa i nije tako nerealna.

• Like 6

Dabogda bila zima sa sibirskim temperaturama ispod minus 50 i dabogda cijelu granicu minirali

Edited by gargamel
  • Like 1

58 minutes ago, Rijecanin said:

Nije mi jasno sto je u glavi ljudima koji promoviraju i drukaju da ovakav ološ pustimo u svoj grad, citam IL GIORNALE skoro svaki dan, covjece nema dana da u Italiji  nema nekog sranja, oni su shvatili di mi nitko nista nemoze, suci ih stite, ne boje se vise ni policije ni nikoga ,zavladalo je opce ludilo, u Italiji cak dio koalicije na vlasti gura zakon o drzavljanstvu koji bi omogucio ovom olosu lakse dobivanje drzavljanstva, kome to treba? kome trebaju ovi divljaci? ne ide mi u glavu sto je tocno iza svega ovoga, to nije raja koja ce snizavati cijenu rada pa da mozes reci da to poslodavci guraju, ovi nece raditi niti to ikada namjeravaju, stoga i dalje mi je potpuno nejasno kome ovi i za sto to trebaju?,

ako nisu za rad onda preostaje samo raditi sranja nista drugo, znaci teorija o globalnom izazivanju kaosa i nije tako nerealna.

Italija je prezaduzena MMF i skoro da ne moze otplacivati rate. Smakli su Salvinija. 

Kad to dvoje saberes dobijes rezultat!

Edited by Lidjo
  • Dislike 1

14 minutes ago, Grunf said:

Gori Krajinametal !!!!

gorizeljezara.jpg

Ovako nam i treba. Da hoce sami sebi još Biru da zapale.

• Like 7

prije 15 minuta, Grunf said:

Gori Krajinametal !!!!

gorizeljezara.jpg

Divljaci ne znaju da postoji nešto što se zove peć i da se vatra ne loži na otvorenom.  

prije 3 minuta, Venom said:

Ovako nam i treba. Da hoce sami sebi još Biru da zapale.

Treba im donirat kocke za potpalu 

• Like 1

37 minutes ago, Lidjo said:

Italija je prezaduzena MMF i skoro da ne moze otplacivati rate. Smakli su Salvinija. 

Kad to dvoje saberes dobijes rezultat!

To je sve ono što sam ja pričao za MMF 

ma migranti šalju dimne signale drugim migrantima u Afriku .

• Like 1
  • Confused 1

1 hour ago, Barba said:

To je sve ono što sam ja pričao za MMF 

ma migranti šalju dimne signale drugim migrantima u Afriku .

hahhahaa ti stvarno mislis da se to vidi? jojj i ti znas nekad izvaliti :DD

• Dislike 1
  • Haha 1

Danas je Merkelica u Zg, naravno 'mediji' su je pitali sto misli o 'naislju' Hr prema migrantima, nisu bas dobili odgovor koji su htjeli, naravno da je nisu pitali sto misli o ekipi koja u Hr ulazi ilegalno krzo sume skrivajuci identitet i unistavajuci privatnu imovinu, to im naravno nije palo na pamet prokleta soroseva placena gamad ,zelim im sve najgore u zivotu, dabogda sve novce tako dobivene potrosili na bezuspjesno lijecenje.

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

3 hours ago, Rijecanin said:

Danas je Merkelica u Zg, naravno 'mediji' su je pitali sto misli o 'naislju' Hr prema migrantima, nisu bas dobili odgovor koji su htjeli, naravno da je nisu pitali sto misli o ekipi koja u Hr ulazi ilegalno krzo sume skrivajuci identitet i unistavajuci privatnu imovinu, to im naravno nije palo na pamet prokleta soroseva placena gamad ,zelim im sve najgore u zivotu, dabogda sve novce tako dobivene potrosili na bezuspjesno lijecenje.

https://faktor.ba/vijest/merkel-na-pitanje-o-migrantima-hrvatska-mora-stititi-vanjske-granice-unije/59628

Merkel je dala pravi odgovor na pitanje nasilja. Hrvatska mora štititi vanjske granice Unije - kratko i jasno,a najbolje je što je ovakvim odgovorom "šokirala" te zabrinute plaćeničke novinare koji su očekivali dramu i kritike. Svima je jasno da oni ove horde "doktora,profesora,IT stručnjaka itd" neće u svojim državama,a mi to ovdje najbolje osjetimo nažalost. Nama se ovdje obećavaju milioni eura samo da se naprave kampovi i da ih se zaustavi.

• Like 4

36 minutes ago, Venom said:

https://faktor.ba/vijest/merkel-na-pitanje-o-migrantima-hrvatska-mora-stititi-vanjske-granice-unije/59628

Merkel je dala pravi odgovor na pitanje nasilja. Hrvatska mora štititi vanjske granice Unije - kratko i jasno,a najbolje je što je ovakvim odgovorom "šokirala" te zabrinute plaćeničke novinare koji su očekivali dramu i kritike. Svima je jasno da oni ove horde "doktora,profesora,IT stručnjaka itd" neće u svojim državama,a mi to ovdje najbolje osjetimo nažalost. Nama se ovdje obećavaju milioni eura samo da se naprave kampovi i da ih se zaustavi.

Mislim da će neki i ovdje biti "šokirani" iako se izjava može različito tumačiti ali to samo potvrđuje ono što i ja tvrdim već duže vremena a to je da EU radi sve u "rukavicama" a tako reći prljavi dio posla obavlja Hrvatska koja je i dobila isto zaduženje. Ma koliko surovo zvučalo ili bila istina ili ne o svemu što se događa na granici sa Hr sve je tako reći legalno i ove razne organizacije koje se bave pravima ilegalaca mogu bučati koliko hoće, EU to uđe na jedno uho a iziđe na drugo.

• Like 3

40 minutes ago, Grunf said:

Mislim da će neki i ovdje biti "šokirani" iako se izjava može različito tumačiti ali to samo potvrđuje ono što i ja tvrdim već duže vremena a to je da EU radi sve u "rukavicama" a tako reći prljavi dio posla obavlja Hrvatska koja je i dobila isto zaduženje. Ma koliko surovo zvučalo ili bila istina ili ne o svemu što se događa na granici sa Hr sve je tako reći legalno i ove razne organizacije koje se bave pravima ilegalaca mogu bučati koliko hoće, EU to uđe na jedno uho a iziđe na drugo.

Ljudi u HR samo rade svoj posao. Ma mi smo se najbolje uvijerili kako rade ti EU humanisti. Posjeta smo imali sa svih strana. Došli fol šokirali se i doviđenja. Doba kada su medijski izvještaji imali efekte i reakcije su prošli,o Vučjaku nema ko nije pisao već pola godine i sve se na kraju svelo da je EU samo "zabrinuta",a ustvari ljude boli ona stvar za njima

Edited by Venom
  • Like 1

Sada je malo jasnije mlaka i nikakva reakcije vrha u Sarajevu na ileglane migracije. Evo sto je izjavio Dzaferovic na kongresu u Zagrebu:  'naglašavajući da zaštita granica ne smije značiti kršenje ljudskih prava jer će doći vrijeme kada će svi koji budu to radili morati položiti račune'. Na stranu to sto je poruka odn  prijetnja  isla prema Hr i sto je ista pjesma koju pjevaju  'nevladine udruge' , puno je vaznije i zastrasucuje cinjenica da Dzaferovic  kaze da je ljudsko pravo ovih divljaka da ilegalno ulaze u koju god zemlju žele iznad prava tih drzava da brane svoj zivotni prostor i granice, eto to je zastrasujuce, Dzaferovica treba sada pitati zasto je dozvolio da Bosnjaci ginu za svoj zivotni prostor, zasto jednostavno nije predlozio da se maknu svima koji zazele uci u njihovo dvoriste ?. Ovaj covjek ili je totalna budala ili je Soroseva kujica.

Pa dobro, sta je sa vanjskim granicama Grcke? Ako u tu drzavu udje 10.000 migranata za mjesec, onda je prica EU duznosnika o zastiti vanjskih granica obicna prevara. 

Pavarotti, dovoljno si pametan da znas da Eu funkcionira samo kao ekonomska zajednica i zajednicko trziste, sto se tice ostalih problema koji se ticu sigurnosti, tu ostaje svatko za sebe sa svojim problemima i ne postoji nikakvo zajednicko djelovanje ,ova migrantska kriza to najbolje pokazuju, a opet, ova kriza pokazuje svu jad i bijedu danasnjih politicara koji se apsolutno nisu u stanju nositi s nikakvim vecim problemima , ako Grci nisu u stanju cuvati svoju granicu prije svega sebe radi, onda o cemu govorimo, pa necu im ja ici tamo red praviti a oni ce urcu svirati i godinama se nadmudrivati s Turskom o granicama, pa  Turci bi ih pregazili kao plitak potok.

• Like 2

Nesto brucali ovi prvacici iz skole !

Prije desetak godina u nogometnom klubu Roda JC odnosno njihov vecinski vlasnik Hendrix je tako po Africi trazio nogometne talente i dovodio igrace navodno sto imaju po 15-16 godina i tako ih registrirao u KNVB . I na kraju imas utakmicu gdje igraju Nizozemska djeca koja zaista imaju 15-16 godina sa pet sest igraca iz Afrike koji imaju po 25 godina stvarno a registrirani kao maloljrtnici i onda Hendrix dovede ljude iz drugih klubova i kaze vidi kakve talente imam ovi nasjednu na tu pricu .Znaci lik zaradio milione i milione u neravnopravnoj konkurenciji i obmani sreca da je umro prije dvije godine inace bi ga razapeli kao Isusa ali zato su danas Roda JC srozali na najgori moguci nacin nema ih nigdje. 

Ali je realnost da u Africi ima veliki broj ljudi koji uopce nemaju nikakvu evidenciju kad su rodjeni niti uopce nemaju pojma kad im je rodjendan imam jednog prijatelja iz Zambije koji je sam izabrao datum za svoj rodjendan na osnovu predpostavki .

• Like 1
  • Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...