Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije sat vremena, Rijecanin said:

Pavarotti, dovoljno si pametan da znas da Eu funkcionira samo kao ekonomska zajednica i zajednicko trziste, sto se tice ostalih problema koji se ticu sigurnosti, tu ostaje svatko za sebe sa svojim problemima i ne postoji nikakvo zajednicko djelovanje ,ova migrantska kriza to najbolje pokazuju, a opet, ova kriza pokazuje svu jad i bijedu danasnjih politicara koji se apsolutno nisu u stanju nositi s nikakvim vecim problemima , ako Grci nisu u stanju cuvati svoju granicu prije svega sebe radi, onda o cemu govorimo, pa necu im ja ici tamo red praviti a oni ce urcu svirati i godinama se nadmudrivati s Turskom o granicama, pa  Turci bi ih pregazili kao plitak potok.

Pa upravo. Ovo moje je vise bilo retoricko pitanje. Ne vjerujem u nikakve vanjske granice EU niti da uopste postoji neka generalna strategija na nivou EU da se stite granice nego da se radi upravo o tome sto kažes- svaka drzava za sebe. 

1 hour ago, paša said:

Nema vjesti o željezari, jeli gorila ili nije

Gle, koliko znam tamo i nema šta izgoriti jer je sve ogoljeno i tako reći prazno, tamo su mogli zapaliti palete, gume,smeće ili možda kakvu zapaljivu smjesu. Naravno sve slučajno pa da se požar proširi. Problem je u tom što su tamo bez kontrole, nadzora bilo policijskog bilo zdravstvenog. Problem je i u tome jer je mogao puhati jak vjetar kao neki dan pa eventualno proširiti požar na okolne zgrade i kuće. 

Vec sam rekao da se gospodin @paša ne spominje u kontekstu njegovog posla sa migrantskom krizom !

1 hour ago, Grunf said:

Gle, koliko znam tamo i nema šta izgoriti jer je sve ogoljeno i tako reći prazno, tamo su mogli zapaliti palete, gume,smeće ili možda kakvu zapaljivu smjesu. Naravno sve slučajno pa da se požar proširi. Problem je u tom što su tamo bez kontrole, nadzora bilo policijskog bilo zdravstvenog. Problem je i u tome jer je mogao puhati jak vjetar kao neki dan pa eventualno proširiti požar na okolne zgrade i kuće. 

Vec sam rekao da se gospodin @paša ne spominje u kontekstu njegovog posla sa migrantskom krizom !

Kakve veze ima njegov posao što sam napisao "njegovi štićenici" ? Isto bih napisao i Haldiru i još nekima, dakle nema veze sa profesijom nego sa onim što rade ovdje. Stvarno si glup Barba - hajde sad daj mi trajni BAN,nadam se da sam ga zaslužio ! BMK

3 hours ago, Rijecanin said:

Sada je malo jasnije mlaka i nikakva reakcije vrha u Sarajevu na ileglane migracije. Evo sto je izjavio Dzaferovic na kongresu u Zagrebu:  'naglašavajući da zaštita granica ne smije značiti kršenje ljudskih prava jer će doći vrijeme kada će svi koji budu to radili morati položiti račune'. Na stranu to sto je poruka odn  prijetnja  isla prema Hr i sto je ista pjesma koju pjevaju  'nevladine udruge' , puno je vaznije i zastrasucuje cinjenica da Dzaferovic  kaze da je ljudsko pravo ovih divljaka da ilegalno ulaze u koju god zemlju žele iznad prava tih drzava da brane svoj zivotni prostor i granice, eto to je zastrasujuce, Dzaferovica treba sada pitati zasto je dozvolio da Bosnjaci ginu za svoj zivotni prostor, zasto jednostavno nije predlozio da se maknu svima koji zazele uci u njihovo dvoriste ?. Ovaj covjek ili je totalna budala ili je Soroseva kujica.

Nemaš se šta čuditi njegovim glupim izjavama jer tog čovjeka niko niti uzima ozbiljno jer je obični stranački potrčko koji ustvari prenosi Bakirove misli i ideje,a inače isti taj Džaferović nije došao u Bihać nikako da vidi kakvo je stanje,a pametuje o migrantima. 

Ovakve "dječice" su puni Borići. To je IOM sve natrpo tamo pod izgovorom da su maloljetni

Vec sam rekao da ako se replicira da se izbrise slika ili video ako je vec jednom objavljeno nemoramo sto puta istu sliku ili video ponavljati. 

• Like 2

1 hour ago, Grunf said:

Kakve veze ima njegov posao što sam napisao "njegovi štićenici" ? Isto bih napisao i Haldiru i još nekima, dakle nema veze sa profesijom nego sa onim što rade ovdje. Stvarno si glup Barba - hajde sad daj mi trajni BAN,nadam se da sam ga zaslužio ! BMK

Njegov posao nema nikakve veza sa migrantskom krizom a jos manje ima veze da migrante nazivas njegovim sticenicima nemozes covjeka omalovazavati samo na osnovu posla kojeg radi to je njegovo privatno pravo o kojem nema niko ali bas niko razloga da raspravlja o poslu ili zivotu forumasa  . 

Necu ti dati ban bolje da se stidis ovog sto si napisao kad znas da sam upravu, ja mozda jesam glup ali nisam neposten da ljude zajebavam na osnovu posla kojeg rade i zaradjuju kruh za sebe i svoju familiju. Mislim nigdje veze sa doticnim njegovim poslom i migrantskom krizom a njegov licni stav misljenje po pitanju migranata je njegovo pravo ,nije nase da mijenjamo misljenje ljudi kako nama odgovara. 

• Like 2
  • Confused 1

1 minute ago, Barba said:

Njegov posao nema nikakve veza sa migrantskom krizom a jos manje ima veze da migrante nazivas njegovim sticenicima nemozes covjeka omalovazavati samo na osnovu posla kojeg radi to je njegovo privatno pravo o kojem nema niko ali bas niko razloga da raspravlja o poslu ili zivotu forumasa  . 

Necu ti dati ban bolje da se stidis ovog sto si napisao kad znas da sam upravu, ja mozda jesam glup ali nisam neposten da ljude zajebavam na osnovu posla kojeg rade i zaradjuju kruh za sebe i svoju familiju. Mislim nigdje veze sa doticnim njegovim poslom i migrantskom krizom a njegov licni stav misljenje po pitanju migranata je njegovo pravo ,nije nase da mjenjamo misljenje ljudi kako nama odgovara. 

Izvrćeš moje RIJEČI ponovo. Ja sam ih nazvao njegovim štićenicima (isto kao što su i Haldirovi štićenici) jer ih štite ovdje na forumu !!! NEMA NIKAKVE VEZE SA POSLOM KOJIM SE BAVI I NEMOJ ZAJ*** ZNAŠ TI DOBRO ŠTA SAM JA NAPISAO ! 

Ali nema veze... ja vas napuštam na forumu, svim forumašima bez razlike želim lijepo i ugodno ćaskanje i pozdrav svima. Možda se jednog dana i vratim na ovaj forum kad tebe skinu sa funkcije moderatora. Pozz

• Like 1
  • Confused 1

31 minutes ago, Grunf said:

Izvrćeš moje RIJEČI ponovo. Ja sam ih nazvao njegovim štićenicima (isto kao što su i Haldirovi štićenici) jer ih štite ovdje na forumu !!! NEMA NIKAKVE VEZE SA POSLOM KOJIM SE BAVI I NEMOJ ZAJ*** ZNAŠ TI DOBRO ŠTA SAM JA NAPISAO ! 

Ali nema veze... ja vas napuštam na forumu, svim forumašima bez razlike želim lijepo i ugodno ćaskanje i pozdrav svima. Možda se jednog dana i vratim na ovaj forum kad tebe skinu sa funkcije moderatora. Pozz

Znas kako mene briga ako ce me danas skinuti sa pozicije moderatora to nece promjeniti moj stav i razmisljanje .( Tipicna Bihacka spika ko god nesto radi posteno i neutralno te postuje tudje misljenje i ako se razlikuje od njegovog odmah ne valja samo nek se trazi dlaka u jajetu)

Ti znas i sam da si pogrijesio jer si covjeka uvrijedio nazivajuci migrante njegovim sticenicima sto je suvisno i nema mjesta na forumu samo sam taj dio uredio i ostavio drugi dio texta odnosno postava kojeg si napisao ,nisam ti dao ni upozorenje i ako sam prethodno napravi postav da gospodina @paša ne dovodite u negativan kontekst  onda si i mene nazvao glupim zasto isto nisi imao nikakvog razloga vec samo nek se vrijedja i nek izbacim budalestinu na nekog drugom .

Lijep pozdrav

15 minutes ago, Grunf said:

evo i ja masem iz Njemacke :D

• Haha 2

29 minutes ago, Barba said:

Znas kako mene briga ako ce me danas skinuti sa pozicije moderatora to nece promjeniti moj stav i razmisljanje .( Tipicna Bihacka spika ko god nesto radi posteno i neutralno te postuje tudje misljenje i ako se razlikuje od njegovog odmah ne valja samo nek se trazi dlaka u jajetu)

Ti znas i sam da si pogrijesio jer si covjeka uvrijedio nazivajuci migrante njegovim sticenicima sto je suvisno i nema mjesta na forumu samo sam taj dio uredio i ostavio drugi dio texta odnosno postava kojeg si napisao ,nisam ti dao ni upozorenje i ako sam prethodno napravi postav da gospodina @paša ne dovodite u negativan kontekst  onda si i mene nazvao glupim zasto isto nisi imao nikakvog razloga vec samo nek se vrijedja i nek izbacim budalestinu na nekog drugom .

Lijep pozdrav

Puna podrška,izvrću se izjave,a puštalo se nekakve profile da danima vrijeđaju. I ja se povlačim pa neka se moderator javi IOM-u da je i forum ugušen.

E stvarno si zasrao moderator ne smijemo više ni reci kriminalcu da je kriminalac.Taj tvoj paša je član medjunarodne organizacije za trgovanje ljudima samo što se drugačije zovu i imaju legimitet od vlade.Da ti nije bilo ovakvih kao grunf ne bi ikao priliku da pametuje ovdje.Izgleda da je i tebi kapnula soroseva markica

• Like 1
  • Dislike 1

Svaka čast tuzlacima.pa oni samo na ideju da im hoće uvaliti migrantske centre dižu bunu.a kod nas je vlast lani počela kažnjavati radi organizacije protesta.

Screenshot_20191121-112309.png

• Like 1

Grunf će se do jutra opet javiti da bi nekog izvrijeđao i napisao kako su svi migranti kriminalci, što se sekirate.

• Like 2
  • Dislike 5
  • Angry 2

5 minutes ago, Fap mašina said:

Svaka čast tuzlacima.pa oni samo na ideju da im hoće uvaliti migrantske centre dižu bunu.a kod nas je vlast lani počela kažnjavati radi organizacije protesta.

Ma Tuzlaci bi stitili svoje kuce tako sto ce migrante slati u Bihac i to im je sasvim ok a do jucer su skupljali novac za karte do Bihaca ljudi imaju duple standarde kao i ove pojedine babe sa foruma koji bi da   se pise i radi samo ono sto njima odgovara a ljude sa drukcijim misljenjem bi vjesali po gradu .

• Like 1

Svaka čast za tuzlake što ne daju migrantima ni prismrditi.znamo svi gdje će ti migranti završiti,biti naseljeni,izmješani sa narodom.u Krajini.

Mnogima su oni ovdje bliža braća od Nas.

39 minutes ago, Fap mašina said:

Ako se centar otvori najavljuju se radikalne mjere gradjana.Dragi biscani ako ne znate prepisujte od drugih. Biscani, Kladuscani i njihova djeca imaju pravo braniti svoja ljudska prava koja im se ovom invazijom narusavaju (to im niko zabraniti ne moze). 

• Like 2
  • Dislike 1
  • Aferim! 1

1 hour ago, Barba said:

Necu ti dati ban bolje da se stidis ovog sto si napisao kad znas da sam upravu, ja mozda jesam glup ali nisam neposten da ljude zajebavam na osnovu posla kojeg rade i zaradjuju kruh za sebe i svoju familiju. Mislim nigdje veze sa doticnim njegovim poslom i migrantskom krizom a njegov licni stav misljenje po pitanju migranata je njegovo pravo ,nije nase da mjenjamo misljenje ljudi kako nama odgovara. 

Vala sto jest sto nije al i ti ga pretjeravas.Njegov posao ima veze sa migrntskom krizom (da je nije, morao bi neki drugi posao raditi) a da se u nekim izjavama kao sticenik pokazao i to stoji (to u nekim slucajevima lici kao da su mu biscani u drugom redu). Niko mu ne osprava da to radi (jer i to neko mora raditi) ali da ponekad sa svojim izjavama so na ranu dodaje pa mu ljudi pokusaju na to ukazati ili na to svoje misljenje daju, nevidim valjan razlog za prijetnje ovakve vrste.S druge strane kad pojedini forumasi skrenu s teme (pa se i ti s njima u diskusiju upustis) to nevidis kao razlog za sankcija. Molim da malo spustite tenzije.Tema je ozbiljna i radi naseg grada i gradjana, zasluzuje ozbiljnije ponasanje .

P.S. Ah da da ne zaboravim - onda mi ovdje nista o Sukiju ( ili o vladi) nebi smjeli raspravljati jer eto, po tvom, to im je posao. :)

• Dislike 1

8 minutes ago, rucica1 said:

Vala sto jest sto nije al i ti ga pretjeravas.Njegov posao ima veze sa migrntskom krizom (da je nije, morao bi neki drugi posao raditi) a da se u nekim izjavama kao sticenik pokazao i to stoji (to u nekim slucajevima lici kao da su mu biscani u drugom redu). Niko mu ne osprava da to radi (jer i to neko mora raditi) ali da ponekad sa svojim izjavama so na ranu dodaje pa mu ljudi pokusaju na to ukazati ili na to svoje misljenje daju, nevidim valjan razlog za prijetnje ovakve vrste.S druge strane kad pojedini forumasi skrenu s teme (pa se i ti s njima u diskusiju upustis) to nevidis kao razlog za sankcija. Molim da malo spustite tenzije.Tema je ozbiljna i radi naseg grada i gradjana, zasluzuje ozbiljnije ponasanje .

P.S. Ah da da ne zaboravim - onda mi ovdje nista o Sukiju ( ili o vladi) nebi smjeli raspravljati jer eto, po tvom, to im je posao. :)

Kome sam ja to prijetio nije mi jasno ? Ili kome sam ja dao nekakve sankcije ? O cemu buncas boga ti?

• Like 1

2 hours ago, Barba said:

Necu ti dati ban bolje da se stidis ovog sto si napisao kad znas da sam upravu, ja mozda jesam glup ali nisam neposten da ljude zajebavam na osnovu posla kojeg rade i zaradjuju kruh za sebe i svoju familiju. Mislim nigdje veze sa doticnim njegovim poslom i migrantskom krizom a njegov licni stav misljenje po pitanju migranata je njegovo pravo ,nije nase da mijenjamo misljenje ljudi kako nama odgovara. 

Ja ( a vijerujem i jos neki forumasi ) ovo vidim kao  indirektnu prijetnju za ban. I nema covjek sta da se stidi. Niti Grunf sta je rekao niti Pasa sta radi (sta mu je posao). 

• Dislike 1

59 minutes ago, rucica1 said:

Ja ( a vijerujem i jos neki forumasi ) ovo vidim kao  indirektnu prijetnju za ban. I nema covjek sta da se stidi. Niti Grunf sta je rekao niti Pasa sta radi (sta mu je posao). 

Pa mogu ti reci da slabo vidis a jos slabije zakljucujes !

Ja nisam nikom prijetio a jos manje dao ban samo sam odgovorio @Grunf u na njegovo konstataciju molbu da ga banujem nakon sto me nazvao glupim  ja sam samo lijepo odgovorio u drugom postavu  da mu necu dati ban. A tebi ako nije razlog da se neko stidi tako sto ljude naziva glupim iz cista mira jer sam mu uredio dio postava( na sto kao moderator imam pravo) gdje migrante naziva @paša in sticenicima sto je za covjeka uvrjedljivo i sto se protivi pravilima foruma onda se i ti trebas stidjeti jer imas duple standarde i nisi pravedna .Ja sam u ovom prici potpuno ispravan i i tako sam postupio a sad sto se nekom diga qura* pa nervozan i misli da moze svoje zivce na drugom ispoljavati nije moj problem nek nervozu ispoljava na drugi nacin a ne da se ponasa kao dijete od 10 godina. 

image.thumb.png.1b71c90628a224a28e9cf56d0921dfd9.png

Živio nama naš dobri dobričina Paša još 1000 godina, neka u azilantskom centru u kojem radi procvjeta 1000 cvjetova, neka dođe još 1000 dobrih i miroljubivih migranata i neka svaki ima po 1000 dobrih i lijepih noževa i mačeta i neka zbog toga naš dobri dobričina Paša zbog otežanih uvjeta rada dobije povišicu od 1000 eura i božićnicu od isto 1000 eura i potom na forum zalijepi još 1000 slika slatke i uplakane migrantske dječice velikih očiju. 🙌

• Like 4
  • Haha 2

prije 6 minuta, Haldir said:

Vidi ih što su se uznemirili, neka je neko vašem kabadahijskom ponašanju napokon stao na kraj. Šaka isfrustriranih ksenofoba.

Nema gorih kabadahija od vas liberalnog ološa zastupnika svih mogućih perverzija i nastranosti. Vi ste otvoreni neprijatelji svih moralni načela a pogotovo klasični porodica.Dobro ste napravili sistem da se čovjek više ne smije ni braniti jer krši zakon.

• Like 4

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...