Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

prije 7 minuta, Pavarotti said:

Sta vi zapravo tvrdite?

Da su ovi u Hrvatsku usli preko BiH?

Ili da su iz Hrvatske svojevoljno otisli u Kladusu? 

Rofl

Nitko nije rekao da su u Hrvatsku ušli u BiH, pa i MUP je objavio da su u RH ušli legalno, sve ostalo je teška muljaža. Ja ne tvrdim ništa, samo me zanima istina, a sve do sada djeluje kao teška podvala i izmišljotina. Jedina stvar koja mi je neobična je to da gospon študent za Bosnu kaže Bosna, a ne Bosnia, što znači da je prvi put u životu čuo za Bosnu od naših ljudi tek kad je došao ovdje.

Kako bilo, sad su u Kladuši, vize za RH su im istekle, najbolje im je da u miru pripremaju ispite dok se stvar ne raščisti. 

Pa eto, dosli tamo legalno i zavrsili u BiH preko koje nisu usli u Hrvatsku, cinjenica.

Hrvatska svakodnevno kupi migrante i vraca u BiH, takodjer cinjenica.

Dakle, saberemo dva i dva i dobijes rezultat da su i ovi pokupljeni i prebaceni ovamo. Samo sto ovaj za razliku od Muhameda Salaha iz Pakistana nije ilegalno usao iz BiH.

Postoji mogucnost da su oni svojevoljno dosli u Kladusu pa se pobunili 'koji cemo k u Kladusi" ali takodjer postoji sansa da migrant kod Slunja nije usao preko BiH nego iskocio iz padobrana. Postoji i sansa da ja smuvam Rihannu ali jebiga.

• Like 1
  • Haha 1

Poglavica i njegovo pleme odbija nareske i čaj,al ne odbija alkohol i gandžu.

I još kaže nismo ludi ostati ovdje pa ovo je osma najjadnija zemlja na svijetu,ovaj narod ovdje živi gore nego mi u svojim državama u africi,al oni i dalje vjeruju svojim političarima.poglavica kaže ovdje je do prije nekoliko godina postojao narod zvan Bosanci,taj narod je izbrisan.kaže poništili Bosance ostala tri naroda?

Mi miigranti nećemo da budemo izbrisani,mi imamo svoj ponos.

Edited by Fap mašina
  • Like 3
  • Haha 2
prije 6 sati, Pavarotti said:

Pa eto, dosli tamo legalno i zavrsili u BiH preko koje nisu usli u Hrvatsku, cinjenica.

Hrvatska svakodnevno kupi migrante i vraca u BiH, takodjer cinjenica.

Dakle, saberemo dva i dva i dobijes rezultat da su i ovi pokupljeni i prebaceni ovamo. Samo sto ovaj za razliku od Muhameda Salaha iz Pakistana nije ilegalno usao iz BiH.

Postoji mogucnost da su oni svojevoljno dosli u Kladusu pa se pobunili 'koji cemo k u Kladusi" ali takodjer postoji sansa da migrant kod Slunja nije usao preko BiH nego iskocio iz padobrana. Postoji i sansa da ja smuvam Rihannu ali jebiga.

Možemo o šansama i činjenicama, a možemo i o suštini. A suština je ta da je na djelu organizirana teroristička invazija na zapadnu Europu i da su moćni lobiji odjednom organizirali pokrenuli milijune ljudi iz Afrike i Bliskog Istoka prema zapadnoj Europi. Pri tome ti lobiji mogu imati različite ciljeve, npr. netko ima cilj stvaranje psihoze da su migracije posljedica klimatskih promjena (o čemu svi govore) kako bi ljude lakše uvjerili da klimatske promjene stvarnost i nametnuli im klimatsko zakonodavstvo, netko ima za cilj uvoz jeftine radne snage i za rušenje cijene rada mu je dovoljno da je 5% ovih moguće zaposliti i nije ga briga što će ostalih 95% raditi sranja, netko ima za cilj jednostavnu destabilizaciju EU i nacionalnih vlada, netko ima cilj promjenu demografskih odnosa računajući da će imigranti prije glasovati za njega, a netko ima cilj izazivanje terorističkih napada kako bi srušio vrijednost nacionalnih ekonomija i onda ih jeftino preuzeo. Potpuno nebitno, suština je da su u Africi i Aziji od kada iste postoje stalno glad, neimaština, ratovi, nemiri i sukobi, ali nikad u povijesti nismo imali ovakvu invaziju, iako je danas tamo najmirnije i najsigurnije u zadnjih 500 godina.

Pri tome se ne biraju sredstva, pa se koristi situacija da europsko i nacionalna zakonodavstva uopće nemaju mehanizme za ovakvu situaciju. Postoje konvencije o izbjeglicama koji  bježe iz područja u kojima im prijeti opasnost koje se odnose na postupanje s većim skupinama ljudi, te zakonodavstvo o azilu koje se odnosi na pojedinačne procedure i slučajeve u kojima određenoj osobi prijeti opasnost, i takvo zakonodavstvo, koje uopće nije adekvatno za ovu problematiku, se sada koristi u cilju održanja terorističke invazije. Kao i svi zakoni, i ovi zakoni su puni rupa, isto kao i procedure, samo što to ne bi bio problem da se zaista radi o izbjeglicama (koga briga ako se među stotinama tisuća izbjeglica nađe par ljudi koji nisu izbjeglice) ili azilantima (koga briga ako imaš pet azilanata godišnje i od toga dvojica lažu da su ugroženi). Ali kad imaš desetke i desetke tisuća terorista i kriminalaca koji, organizirano poput specijalnih postrojbi, bez ikakvih dokumenata, ali s hrpom novaca, najmodernijim navigacijskim sustavima, logistikom i medijskom potporom prelaze u nemogućim uvjetima 7-8 nepoznatih sigurnih zemalja i pri tome se pozivaju na zakonodavstvo o izbjeglicama i azilu, onda je to debeli problem, koji se u EU tek počinje rješavati, a znamo koliko je EU nesposobna organizacija.

A u ovom konkretnom slučaju se radi o namjernom izazivanju sukoba između Hrvatske i BiH, jer su sukobi između zemalja na balkanskoj ruti ključ održanja te rute. Da zemlje na ruti kojim slučajem surađuju, kontroliraju tko se nalazi u zemlji, uzimaju i razmjenjuju biometrijske podatke i potom prihvaćaju vraćanje migranta iz drugih zemalja, sve bi bilo bolje, ali tko će se s tim gnjaviti, to i košta, kad je puno lakše uzeti proviziju od mafije i dede Šoroša za miran prolazak terorista, usput zaposliti svoje rođake i prijatelje u IOM-u, ne voditi nikakvu evidenciju i onda urlati na susjednu državu koja ti vraća teroriste da je fašistička i krši konvencije, i pri tome koristiti iste metode kao i teroristi, odnosno tvrditi da nema nikakvih dokaza da su došli s područja tvoje države. ;)

• Like 3
  • Dislike 1
  • Thanks 1
1 hour ago, Rijecanin said:

Ministar sigurnosti BiH drug Mektic rekao da su ova 2  dosli iz Hr i da ih hitno treba deportirati u Hr, isti dan je u BiH iz Srbije uslo barem 700-800 ilegalaca, njih ne treba deportirati u Srbiju??.

Pa to je sto bi rekli zemlja apsurda a jos je apsurdniji ministar nesigurnosti ovaj Mektic koji narodu ga mece svaki dan.

Sto je @Grunf rekao i to je upravu niko ne spominje hiljade migranata sto dolaze iz Srbije vec samo se prica o migrantima koje navodno vraca Hrvatska policija. 

Ako neko misli da je ovo sve slucajno taj se vara politika Srbije i zlocinacke tvorevine manjeg entiteta jeste da dokaze da su Bosnjaci neki islamski teroristi kojima nije mjesto u Europi ni u kojem obliku drzave ili organizacije da imaju vec da budu ograniceni kao Palestina i Zapadna obala . 

Srbi su jedini narod u Europi pored Turske koja je izvrsila genocid i to pokusavaju na sve nacine negirati i okrenuti pricu u ovom pravcu ,mogu reci da uspjevaju u tome najvise zbog lose ili nikakve medjunarodne politike Bosnjaka opcenito svaki oblik politike u nas je los . Ako neko misli da Bakir nije znao da ce mu propasti obnova tuzbe protiv Srbije taj se duboko zajebao on je to sve znao i to je namjerno uradio za sta je i dobio ono sta najvise voli a to je vreca necega za mog Bakira. Njemu odgovara ovakva situacija kao i njegovom uzem krugu ljudi oni namjerno devastiraju Bosnjake samo da bi mogli zadrzati vlast gdje ce oni biti potpuni vladari a najgore sto postoji veliki dio naroda koji ih radi licnog interesa podrzava sve su to razlicite interesne skupine . Pa ne moras biti nesto narucito pametan da se migranti namjerno usmjeravaju prema gradovima i mjestima gdje zive iskljucivo Bosnjaci to je sve politika kao sto je u ratu bila politika i dovodjenje Muhadzedina i terorista u ARBiH koji su okaljali ugled i multietnicnost nase armije .Ostaje zal i tuga za hiljade zivota koji su izgubljeni a mogli smo 95 imati cjelovitu drzavu i zauzeti Banja Luku ali neko je htio fildzan drzavu za sebe i svoju familiju. 

• Like 2

Šta će tek biti nagodinu,  strah me je i pomislit.  Prošlih godina je zima bila mirna što se tiče ilegalnih migracija.  Uglavnom su svi bili stacionirani na mjestu gdje ih je zatekla hladnoća.   Ove godine imamo na stotinu prelazaka iz Srbije u BiH,  a da se niko ne očeše.  Ona tri debila, krmak Dodik,  fikus Džaferović i pijani Komšić otvaraju klupe u Sloveniji,   a Bakir se gologuz slika u Mekki.  U međuvremenu se događa okupacija bošnjačkog dijela Federacije,    a najžalosnije je što postoje domaći izdajnici kojima ništa nije sveto i koji pomažu ovu okupaciju.  U drugom svjetskom ratu ste imali kvislinge ustaše,  beologardejce, nedićevce, ljotićevce,  četnike i ostalu gamad.   Danas imate ovu NVO stoku i lijevo orijentisane fašiste što bi rođenu mater prodali za par eura.  Ima ih na forumu, lijepo zapakirani tobožnji humantiarci.  Toby je odlično opisao situaciju.  Što se tiče ovih Nigerijaca ukoliko je istina da ih je policija deportovala policajci pod hitno trebaju dobit otkaz.  Toj dvojici ilegalaca  treba naplatit paprenu kaznu i onda ih šutnit u Nigeriju i račun ispostavit nigerijskom konzulatu.   Istovremeno hrvatska policija, ukoliko je istina, treba prestat sa praksom vraćanja ilegalaca u Bosnu.  Sa druge strane trebaju pojačat zaštitu granice i pucat u svakog ko ilegalno pokuša preći u Hrvatsku iz BiH.  Treba rokat sve po redu,  i kozojebe i krijumčare. 

Edited by gargamel
  • Like 1

Zar je ovaj Dirk jos u Bihacu.Trebali bi mu reci ako vec pomaze da im podijeli zastitna sredstva protiv trudnoce - i to u duplom obliku (zenama i muskarcima). S tim bi potencijalnu novorodjencad od ovih muka, bijede i retardiranih roditelja zastitio .

https://www.klix.ba/vijesti/bih/promrzli-migranti-spaseni-na-pljesevici-medju-njima-dijete-i-trudna-zena/191205018

• Like 4
25 minutes ago, rucica1 said:

Zar je ovaj Dirk jos u Bihacu.Trebali bi mu reci ako vec pomaze da im podijeli zastitna sredstva protiv trudnoce - i to u duplom obliku (zenama i muskarcima). S tim bi potencijalnu novorodjencad od ovih muka, bijede i retardiranih roditelja zastitio .

https://www.klix.ba/vijesti/bih/promrzli-migranti-spaseni-na-pljesevici-medju-njima-dijete-i-trudna-zena/191205018

Nigdje slika od te navodne zene trudnice jos jedna fake news humanog izvjestavanja. A i ako je istina zasto spasavati one koji vlastiti zivot ugrozavaju samoinicijativno a troskove nek drugi placaju. Idu mi na zivce svi sa ovim laznim vjestima i spinovanjem. 

Kao i prosle godine sto su upotrebljavali slike iz Iraka promrzli ljudi pa ih montirali u clanak kao na Pljesavici. 

• Like 2

"... je istaknuo da su im u Bosni ponudili povratak kući u Nigeriju. Oni su to odbili i prema našim saznanjima žele se vratiti u Hrvatsku da bi podnijeli zahtjev za azil"

Zašto u Hrvatskoj azil? U Bosni nema rata. A niti u Nigeriji ga nema"

Iz iskustva svih ovih proteklih godina zaključio sam da svaku izjavu migranata treba uzeti sa debelom rezervom jer se pokazalo da su skloni laganju.

• Like 2
  • Haha 1
14 minutes ago, milko said:

"... je istaknuo da su im u Bosni ponudili povratak kući u Nigeriju. Oni su to odbili i prema našim saznanjima žele se vratiti u Hrvatsku da bi podnijeli zahtjev za azil"

Zašto u Hrvatskoj azil? U Bosni nema rata. A niti u Nigeriji ga nema"

Iz iskustva svih ovih proteklih godina zaključio sam da svaku izjavu migranata treba uzeti sa debelom rezervom jer se pokazalo da su skloni laganju.

Naravno da su oni skloni laganju i da oni gledaju samo svoj interes to je za ocekivati ali ovdje je sustina problema da su oni deportovani u nasu drzavu sa kojom nemaju nikakve veze iz Hrvatske gdje su doputovali avionom i gdje su imali uredne vize i gdje su odsjedali u hotelu. To je problem deportacija u nasu zemlju i na ovo treba da budu izruceni u Hrvatsku te da nasa zemlja uputi protestnu notu i izvjesti EU i UN UNIHCR o ovom slucaju pod hitno. Pa nek Hrvati onda polazu racun .

Ja vam kazem da ce na kraju i sve cigane iz Hrvatske deportovati u nasu zemlju osim one iz Zagreba jer to su Bandicevi glasaci na osnovu kojih dobija izbore za gradonacelnika Zagreba. 

• Like 2
prije 11 minuta, Barba said:

Naravno da su oni skloni laganju i da oni gledaju samo svoj interes to je za ocekivati ali ovdje je sustina problema da su oni deportovani u nasu drzavu sa kojom nemaju nikakve veze iz Hrvatske gdje su doputovali avionom i gdje su imali uredne vize i gdje su odsjedali u hotelu. To je problem deportacija u nasu zemlju i na ovo treba da budu izruceni u Hrvatsku te da nasa zemlja uputi protestnu notu i izvjesti EU i UN UNIHCR o ovom slucaju pod hitno. Pa nek Hrvati onda polazu racun .

Ja vam kazem da ce na kraju i sve cigane iz Hrvatske deportovati u nasu zemlju osim one iz Zagreba jer to su Bandicevi glasaci na osnovu kojih dobija izbore za gradonacelnika Zagreba. 

🤣😀😃

Mađarska policija privela 103 migranta

U dve mađarske županije koje se graniče sa Srbijom – Bačkiškun i Čongrad, mađarska policija je juče privela 103 migranta.

U 13 slučajeva pripadnici policijske kapetanije županije Bačkiškun zatekli su 69 migranata na mađarskoj teritoriji, bez validnih dokumenata.

Još 19 ilegalaca je duž ograde u toj županiji na mađarsko-srpskoj granici sprečeno da ilegalno uđu na teritoriju Evropske unije.

Policajci županije Čongrad u 14 navrata priveli su 34 migranta među kojima su bili – Sirijci, Avganistanci, Pakistanci, Palestinci i Marokanci.

U skladu sa zakonima Mađarske, migranti su sprovedeni u tranzitne centre za azilante kod graničnih prelaza Tompa-Kelebija i Reske-Horgoš na mađarsko-srpskoj granici.

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/11/region/3761937/madjarska-policija-privela-103-migranta.html

Jel vidite kako se to radi.  Smjestili su ih u tranzitne centre na granici sa Srbijom i vratit će ih u Srbiju.   Zato je Mađarska sigurna zemlja,  a BiH će nagodinu da dobije milion novih sugrađana.  😀

• Like 4

Dakle ove podguzne muhe iz Sarajeva ližu gu*icu Erdoganu i hapse čovjeka koji godinama živi u Bihaću normalnim životom jer je kao prijetnja nacionalnoj sigurnosti a svakodnevni ulazak kozojeba u državu,njihovo kretanje po istoj bez ikakvog reda i pravila a da istovremeno za njih  za koje ne znaš ni ko su ni što su nije nikakva prjetnja.😱😱😱😱 OVA DRŽAVA JE TRAGIKOMEDIJA I VELIKA SRAMOTA I OVAKO POSTUPANJE VRJEĐA SVAKOG NORMALNOG STANOVNIKA OVOG GRADA.NEMA RJEČI KOJIMA BI OPISAO SVOJE GAĐENJE🤬🤬🤬🤬

• Like 4
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...