Jump to content
FORUM

Recommended Posts

@rucica1 svakodnevne stvari koje nisu ništa novo ovdje kod nas. Taj u V.Kladuši je uhvaćen, postoje snimke sa video nadzora a komentari dijela domaćih je da je riječ o namještaljci. Nešto čitam da je i kuća Nurije Pozderca provaljena i da ne kažem uništena ali mislim da Haldir ima bolje info pošto je to u Cazinu

Edited by Grunf

Grunf Barba ajmo sad da preskocimo ovu svadju sta je bilo prvo koka ili jaje idemo dalje ima vazniji stvari za raspravljati.

Kakvo je to "mapiranje" ranjivih skupina pedera i kozojeba.  Više se NVO govnari ne mogu sjetit kako da proguraju ove teroriste pa izmišljaju čudne kojekakve termine. . Mapir'o sam im sve po redu smećari ušljivi. 

prije sat vremena, Grunf said:

@rucica1 svakodnevne stvari koje nisu ništa novo ovdje kod nas. Taj u V.Kladuši je uhvaćen, postoje snimke sa video nadzora a komentari dijela domaćih je da je riječ o namještaljci. Nešto čitam da je i kuća Nurije Pozderca provaljena i da ne kažem uništena ali mislim da Haldir ima bolje info pošto je to u Cazinu

Možda je imao prste u toj provali.   Nekome ko bi ubio policajca ne predstavlja problem ni da provali u kuću. 

• Like 1

5 minutes ago, gargamel said:

Kakvo je to "mapiranje" ranjivih skupina pedera i kozojeba.  Više se NVO govnari ne mogu sjetit kako da proguraju ove teroriste pa izmišljaju čudne kojekakve termine. . Mapir'o sam im sve po redu smećari ušljivi. 

Možda je imao prste u toj provali.   Nekome ko bi ubio policajca ne predstavlja problem ni da provali u kuću. 

Opet bi neko mogao izvrnuti moje rijeci kako ne treba. Ja sam samo rekao da bi Haldir mozda znao tačnije informacije. Jbte...moram zbog nekih detaljno sad pisati i objasnjavati svoje upise. Ovo se naravno ne odnosi na tebe

• Like 2

prije 27 minuta, Grunf said:

Opet bi neko mogao izvrnuti moje rijeci kako ne treba. Ja sam samo rekao da bi Haldir mozda znao tačnije informacije. Jbte...moram zbog nekih detaljno sad pisati i objasnjavati svoje upise. Ovo se naravno ne odnosi na tebe

On je sitna riba,  mali sitni švercer i logističar kozojebima.  Kada dođe vrijeme ima da opipa ćorku, kako bi drug Šojić rekao. 

11 minutes ago, Venom said:

Nažalost većina građana nije ni svijesna kakvi nas bolesnici i kriminalci prate. Evo ženu je jučer u Bihaću migrant usred dana pratio i proganjao

20191122_165954.thumb.jpg.57cc16dc6658e4a6cd1ee26cc1ae2dbf.jpg

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2436695863238699&id=100006949279222

Ma to se njoj sigurno "ucinilo" jer ipak on ima "ljudska prava" da se krece, salu na stranu sad ce se javiti mnogi koji ce reci da je ona izazivala i potencilara pracenje od strane ilegalca

• Like 1

8 minutes ago, nelexxx said:

Ma to se njoj sigurno "ucinilo" jer ipak on ima "ljudska prava" da se krece, salu na stranu sad ce se javiti mnogi koji ce reci da je ona izazivala i potencilara pracenje od strane ilegalca

Pa takvima možemo poželjeti da im isti ovaj ilegalac zaprati nekoga od familije. Ako se pogleda prva slika dotični je uslikan u blizini Harmani 2 osnovne škole

• Like 2

Ja bih svim zenskim peper sprej preporucila. Ako bi im se blize od jednog koraka priblizio u oci ga poprskati i dok se on trljanjem ociju zabavi, dobro ga nogom izmedju njegovih nogu nabiti.

.Mislim da sam o ovom slucaju u prijasnjim postovima pisala.                                                                                                                                                                                                  Djevojka (sportasica) koja bi svaki dan stazom pored rijeke Nekar trcala, naisla je na njih trojicu koji su na klupi sjedili. Kad im se (trcecim korakom) priblizila ustli su i jedan je oddmah pokusao uhvatiti.Ona ga je stopalom (nogom) u jaj*a nabila i dok se on medju noge hvatao ona je zbunjenost druge dvojice iskoristila i u rijeku skocila. Bila je jesen i rijeka je dosta siroka ali sreca da je bila sportasica te je uspjela na drugu stranu (gdje su je par gradjana docekali) preplivati. Ovaj slucaj, kao jos mnoge, ni jedne novine nisu objavile (djevojka je komsinica moje kolegice). U blizini kolegice dva (nova) objekta gdje su divljaci smjesteni - i pored toga sto tu u civilizaciji dvije godine borave, svake nedelje bar jedan put je policija prisutna. 

• Like 1
  • Dislike 1

Kakav šljam i ološ  je doplazio u ove krajeve, tako je to kad u 21 stoljecu postoje samo prava za krimose i olos, za nas druge postoje samo obveze, nemoze to dobro zavrsiti nikako, nazalost doslo je vrijeme da se ima oruzje pogotovo u kuci, policija ne moze biti svugdje i u svakom momentu a dok oni dođu......

Baja zlatni lanac oko vrata a besplatan smjestaj, zdravstevno i hrana i onda ti NGO stoka prica o empatiji, za mene su u istom košu i ovaj ološ i sve ngo udruge i oni koji ih pomazu.

• Like 2

4 minutes ago, Rijecanin said:

Kakav šljam i ološ  je doplazio u ove krajeve, tako je to kad u 21 stoljecu postoje samo prava za krimose i olos, za nas druge postoje samo obveze, nemoze to dobro zavrsiti nikako, nazalost doslo je vrijeme da se ima oruzje pogotovo u kuci, policija ne moze biti svugdje i u svakom momentu a dok oni dođu......

Baja zlatni lanac oko vrata a besplatan smjestaj, zdravstevno i hrana i onda ti NGO stoka prica o empatiji, za mene su u istom košu i ovaj ološ i sve ngo udruge i oni koji ih pomazu.

Da, a pogledaj mu noge. To im je fora kako bi sto jadnije izgledali (ako koji novinar naleti). 

2 hours ago, Grunf said:

Pa slike o unutrsnjem izgledu kuce sve govore. Smece, razvaljeni podovi, od paljenja vatre crni zidovi - je krimosov poznati dezain. Ne znam kako su ovo cazinjani dozvolili. Nemoguce je da to nisu odmah primjetili (jer vidi se da je stoka tu duze boravila).    

• Like 1
  • Dislike 1

12 minutes ago, rucica1 said:

Ja bih svim zenskim peper sprej preporucila. Ako bi im se blize od jednog koraka priblizio u oci ga poprskati i dok se on trljanjem ociju zabavi, dobro ga nogom izmedju njegovih nogu nabiti.

.Mislim da sam o ovom slucaju u prijasnjim postovima pisala.                                                                                                                                                                                                  Djevojka (sportasica) koja bi svaki dan stazom pored rijeke Nekar trcala, naisla je na njih trojicu koji su na klupi sjedili. Kad im se (trcecim korakom) priblizila ustli su i jedan je oddmah pokusao uhvatiti.Ona ga je stopalom (nogom) u jaj*a nabila i dok se on medju noge hvatao ona je zbunjenost druge dvojice iskoristila i u rijeku skocila. Bila je jesen i rijeka je dosta siroka ali sreca da je bila sportasica te je uspjela na drugu stranu (gdje su je par gradjana docekali) preplivati. Ovaj slucaj, kao jos mnoge, ni jedne novine nisu objavile (djevojka je komsinica moje kolegice). U blizini kolegice dva (nova) objekta gdje su divljaci smjesteni - i pored toga sto tu u civilizaciji dvije godine borave, svake nedelje bar jedan put je policija prisutna. 

Pa sprej se sad mora imati pod obavezno. A koliko sam čuo kod nas u Bihaću se "ko halva" vade dozvole i kupuju pištolji. Nažalost ta crna hronika raste iz dana u dan

12 minutes ago, Rijecanin said:

Pa lanac na vratu mu vrijedi hiljadarku. Nažalost mi već dvije godine upozoravamo da migranti moraju van grada i pod kontrolu. Bihaćom poslije 22h hodaju samo migranti,a domaće stanovništvo se zaključava u kuće i stanove. 

@Venom ovaj migi je u Bihaću više od godinu dana. Uvijek se smuca po gradu i po parkinzima i zaviruje u prazne automobile

NIje me bilo dva dana i dodjem ovdje i zaista ne mogu da vjerujem.

Prvo sto me zacudilo je, da je ETTore ili poznatiji u drustvu kao "Wanna be Bubba Coreli" jos uvijek tu - znaci prva greska moderatora. Lik stvarno samo provocira, i opet cu navesti, da lik nije ni jedan konstruktivan komentar ostavio..

Sto se tice naseg pase. Mozemo se mi slagati sa njegovim misljenjima ili ne ali covjek ovdje pise pod svojim imenom i uredno stoji iza onog sto radi. Znaci kad covjek nesto kaze, ja mu vjerujem, jer covjek se ne predstavlja i ne glumi nista - Respekt na tome.

Zaista sam se zabrinuo da je grunf otiso sa foruma, zaista bi mi bilo zao. Jer covjek ima finih i konstruktivnih komentara - medjutim lako plane - ipak pravi krajisnik sto kazu.

Barba, moj fudbalski i sportski forumas, imam osjecaj da bi sa njim mogo puno pricati.

Ne pase nam nikako da se mi ovdje koji smo protiv ovih migracija izemdju svadjama, to pase samo onoj drugoj strani. Vidite kako su oni slozno i ne diraju se izemdu!

I da dodam, da sam zaista za konstruktivnu diskusiju na forumu - bez uvreda i dobro je da iammo razlicita misljenja, jer samo tako mozemo u drustvu napredovati.

Lijep pozdrav svima!

• Like 5
  • Dislike 1

35 minutes ago, toby said:

https://www.lamanchelibre.fr/actualite-798853-avranches-soupcons-d-abus-sexuels-sur-une-fillette-de-5-ans

I tako, mama s kćerkom starom pet godina odlučila prespavati kod drugova migranata iz Afganistana i Sudana, mama na podu s jednim, kćerka u krevetu s drugim. 

Najžalosnije sto u ovoj priči djeca ispaštaju ono mamu malo zasvrbilo dole a žensko ko žensko kad je zasvrbi ne misli ništa drugo osim na *****

Nazad na temu.... Nisam bila tu pa ne popratih skroz sve, ali je li neko zna sta je s tom zabranom kretanja migranata po gradu? Sta to su oni kao i uvijek samo rekli i jos nije se usvojilo? Jer grad ih je prepun. A ovaj lik sto je pratio ovu zenu sto ga je slikala - ja ga srecem svaki dan skoro.... Nema nego pepper spray, i to onaj za medvjede! Winchester here I come!

• Like 1
  • Dislike 1
  • Haha 2

57 minutes ago, Fugaziii said:

Tebi stari u zadnje vrijeme q*** stalno u ustima....

Nazad na temu.... Nisam bila tu pa ne popratih skroz sve, ali je li neko zna sta je s tom zabranom kretanja migranata po gradu? Sta to su oni kao i uvijek samo rekli i jos nije se usvojilo? Jer grad ih je prepun. A ovaj lik sto je pratio ovu zenu sto ga je slikala - ja ga srecem svaki dan skoro.... Nema nego pepper spray, i to onaj za medvjede! Winchester here I come!

Haha sta da ti covjek na ovo odgovori? Stvarno izazivas :D

• Dislike 1

1 hour ago, Fugaziii said:

Tebi stari u zadnje vrijeme q*** stalno u ustima..... 

Nista od zabrane kretanja. Neda Merkelica zabranu kretanja kroz BiH, USK i Bihać ali zato dozvoljava zabranu kretanja preko granice sa Hr. Ovo čisto osvrt na njenu posjetu u ZG. Posto smo mi globalno veća hrpa gov*** od migranata smatram da tako i treba. Treba svako da se iživljava na nama i da nas ugnjetava. Bolje ne zaslužujuemo. Jbte pojma nemate koliko Bišćana i iz drugih gradova se hapsi svaki dan po Hr jer im zateknu migrante u autima prilikom kontrole. Nevjerovatno da su ljudi toliko i pohlepni i naivni. Svaki dan na kafi čujem takve slučajeve a imao sam priliku i sam doživjeti nedavno da mi hrvatska gran.policija nije pogledala ni pasoš na prelazu. Samo me pustili preko prelaza i bio sam prijatno iznenađen a onda par kilometara kasnije kod Plitvica me zaustavi patrola i na pretres. Hahaha...istresli me ljudi iz gaća. Mislim, ne zamjeram i razumijem. Naravno čist sam ko suza, u životu nisam dobio ni kaznu za pogrešno parkiranje a kamoli za nešto drugo. Ali šta naši ljudi rade, pređu granicu sami i tamo u šumi prema Drežniku, u tom predjelu , ukrcaju ilegalne putnike koji su zapravo vec presli granicu i onda ih voze prema Sloveniji i to naplaćuju. Što više masovno rentaju auta kod renta car agencija i njima razvoze tako da i ove agencije nađu u problemu jer im zaplijene auta iako nisu ništa krivi.

• Like 2

Grčka će 'zatvoriti vrata' migrantima bez prava na azil

Image
Kyriakos Mitsotakis / Vijesti.ba

Grčka je saopćila u petak da će razmjestiti još graničara kako bi "zatvorili vrata" migrantima koji nemaju pravo da ostanu u zemlji, u posljednjem nagovješaju pooštravanja stava prema tražiocima azila otkako je naglo porastao broj migranata koji su stigli u zemlju.
U srijedu je konzervativna vlada izabrana u julu objavila planove da zatvori nakrcane izbjegličke logore na otocima i da ih zamijeni restriktivnijim prihvatnim centrima.

- Dobrodošli su u Grčku samo oni koje mi odaberemo. Oni koji nisu dobrodošli bit će vraćeni. Trajno ćemo zatvoriti vrata nelegalnim trgovcima ljudima i onima koji žele ući iako nemaju pravo na azil - kazao je Mitsotakis.

Broj migranata i izbjeglica koji dolaze iz susjedne Turske ponovo je porastao, a više od 37.000 ljudi nakrcano je u objekte na otocima koji rade daleko iznad svojih kapaciteta.

Vlada želi da izmjesti i do 20.000 ljudi na kopno do kraja godine.

Također je stvorila novi zakonski okvir kako bi ubrzao proces razmatranja zahtijeva za azilom, koji su grupe za ljudska prava kritrikovale kao "užurban" pokušaj limitiranja pristupa pravednom procesu razmatranja azila za izbjeglice, prenosi Reuters.

(Vijesti.ba / FENA)

Kad se docepaju kopna ima da balkanska ruta i sverc procvjetaju. Poznato je da malo ko zeli u Grckoj ostati.

• Like 4
  • Dislike 1

1 hour ago, Lidjo said:

Haha sta da ti covjek na ovo odgovori? Stvarno izazivas :D

Iscupalo mi rucnu pri rodjenju pa ne mogu da stanem. A i ne volim price iza ledja i zenske tracarenje okolo, a ako to nije izazivanje ja onda ne znam sta je. Da mi nisi i ti druze @Lidjo jedan od tih prevrtljivaca, nesto su ti postovi u zadnje vrijeme dvosmisleni, aa? Hmmm 

• Dislike 1
  • Haha 1

Pojedini članovi foruma posebno moderatori niskog morala bi se trebali zapitati koliko su ispravni na mene traje atikapanja dugo laži podmetanja vređanja  samo iz razloga jer sam ispravan i imam moralne vrijednosti za razliku od njih sviju poštujem tuđe mišljenje . Ono ženska kad sam joj sto puta dokazao da nije u pravu izmisli da sam ja kao pokrao neke novce od nekog turnira znači ne pozna me nikako a ja nikad nisam igrao u Bosni nikakav turnir u nogometu u Nizozemskoj živim više od 24godina onda ovaj Grunf se vodi njezinim stopama  lik me napada iz čista mira jer sam mu uredio dio postava gdje je vređao Pašu 

Znači živi paćenici Bihaćki najeli se kljukuše sa bijelim lukom  pa im udarila u glavu .

Želim vam reći ja ću biti moderator na ovom forumu samo zbog takvih glupsona jer sam ispravan i pravičan što vi takve osobnosti ne poznajete !

I ne možete mi ništa 

• Like 4
  • Haha 1

5 hours ago, Grunf said:

@Venom ovaj migi je u Bihaću više od godinu dana. Uvijek se smuca po gradu i po parkinzima i zaviruje u prazne automobile

To su ti veliki propusti države,a prosipaju se price o zahtjevu za azilom. Evo ja se pitam kako ovaj migrant može biti u Bihaću već dvije godine. Migi uziva,fotomodelira po gradu,glumi još da je neka zvijezd,kafenise,a vidjeli smo ga i kod Hamdije na onoj slici. Još mu piše da je iz Pakistana i ništa. Znači nije maknuo dvije godine iz Bihaća i čemu nama služi uopšte ta Služba za strance?

20191122_230943.thumb.jpg.f84008440fe4bfb3c778d74575ada8c2.jpg

• Like 3

2 hours ago, Fugaziii said:

Iscupalo mi rucnu pri rodjenju pa ne mogu da stanem. A i ne volim price iza ledja i zenske tracarenje okolo, a ako to nije izazivanje ja onda ne znam sta je. Da mi nisi i ti druze @Lidjo jedan od tih prevrtljivaca, nesto su ti postovi u zadnje vrijeme dvosmisleni, aa? Hmmm 

Ti si jedna obična tračara kojoj sam pokazao gdje joj Je mjesto poslije oni laži i podmetanja mene bi bilo sramota se pojaviti na forumu da sam ti ! Ali ti nemaš pojma šta znači obraz i poštenje 

• Like 1
  • Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...