Jump to content
FORUM

Recommended Posts

https://www.vecernji.hr/vijesti/prema-nasim-saznanjima-zele-se-vratiti-u-hrvatsku-da-bi-podnijeli-zahtjev-za-azil-1364347

U hostelu nisu ostavili apsolutno ništa. Dokumenti su im po prijavi odmah vraćeni, a nije bilo zaboravljenih stvari ni u sobama. Apsolutno nitko nije dolazio u hostel po njihove dokumente, niti bismo ikome predavali tuđe stvari.

Znači, afrikanci slažu kako im se digne i onda se svi ostali moraju opravdavati....

• Like 2
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

11 minutes ago, Venom said:

Pa i ja čekam da vidim šta će reći Šuki i Mustafa. Mislim da će nastupiti "šutnja" za medije kao i poslije najave oko zatvaranja. Najbolje se praviti mutav par dana i nastaviti trpati u Biru.

Tuzlaci se drže zajedno,ništa od kasarne.Gle samo ovog cirkusa u režiji Sarajeva. Vlada FBiH nije "znala" da je iznajmila kasarnu  nekakvom liku da mu ista služi kao štala. Znači jbg bolje za Bihać slati migrante nego izbaciti ovce iz kasarne.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/kasarna-ljubace-kod-tuzle-otpada-kao-lokacija-za-smjestaj-migranata/191205077

Pa to sam vec postala.Prece ovce i divljac nego biscani.Jos ce svasta tuzlaci izmisliti.Glavno da je njihov gradonacelnik nasem Sukiju razumjevanje izrazio. Vrijeme je da i nasi pocnu ovako kreativni biti. Mektica raja treba sa jajima (po mogucnosti pokvarenim) docekati. 9_9 Sjecam se kad su njemci Kola i Fisera u znak nezadovoljstva jajima gadjali.

13 minutes ago, gargamel said:

Znači onaj Nigerijac nema 18 godina kako je tvrdio nego 29.   Sad pravac Nigerija skupa sa Fazlićem i onim međedom Mektićem

Dječko ima krupne kosti pa djeluje starije u suštini nema ni 17 godina .

prije 3 sati, Venom said:

Mektićeva izjava.

Napomenuo je da su studenti provjereni te da su imali validne isprave, a BiH sada ima mogućnost da ih po readmisiji vrati u Hrvatsku ili vrati u Nigeriju, a želje studenata je da ih se vrati u matičnu zemlju zbog, kako kaže ministar, lošeg iskustva kojeg su imali u Hrvatskoj.

Eto oprat cemo hrvatsku sramotu i vratit ih nazad u Nigeriju. Vala ako budu pametni cim se vrate nazad kuci angazovat advokata i tuzit Hr

Mektićeva izjava? :o Onog Mektića? :o

Ne znam čemu ovakvo naslađivanje i ne znam zašto mene identificiraš s Hrvatskom i hrvatskom politikom, a još mi je manje jasno zašto sebe identificiraš s BIH politikom, uključivo Mektićem. 

Evo mnogi odustaju od gamea.  Kažu ne mogu više. 😃 Ostali bez mobitela i para.  Sad se može očekivat pičvajz u Bihaću ako ih premjeste u grad.  Biće frustrirani što ne mogu preći granicu i vjerovatno će napadat domaće stanovništvo. Užas u najavi. 

• Like 1
2 hours ago, rucica1 said:

Pa to sam vec postala.Prece ovce i divljac nego biscani.Jos ce svasta tuzlaci izmisliti.Glavno da je njihov gradonacelnik nasem Sukiju razumjevanje izrazio. Vrijeme je da i nasi pocnu ovako kreativni biti. Mektica raja treba sa jajima (po mogucnosti pokvarenim) docekati. 9_9 Sjecam se kad su njemci Kola i Fisera u znak nezadovoljstva jajima gadjali.

Proletilo mi je. Pa to su te poruke iz Tuzle,Sarajeva tj čitave BiH,a jasne su ko dan. Dragi bišćani nećemo vam pomoći i nosite se sami sa migrantima jer ste dopustili kampove. Samo najveći glupan (ili političar iz Bihaća/USK koji je prodao grad) može vjerovati Mektiću da će se kamp u kasarni Blažuj napraviti.

Isti taj Mektić nas laže dvije godine,neda kampove po rs,neda kampove blizu srba u federaciji,itd i mi njemu trebamo vjerovati da će sad za 15 dana osposobit kasarnu u kojj se trenutno niti šta radi a niti priprema. Druga stvar Mektić kao i uvjek do sad sam se gubi u svojim lažima pa je prvo rekao biće spremna kasarna za 20 dana,pa za mjesec dana,a sad nama prospa priču za 15. Vlada KS je danas ponovo upozorila Mektića na zaključke da nema otvaranja kampova,a šlag na tortu je što za 15 dana Mektić neće biti više ni ministar.

• Like 1
4 minutes ago, Venom said:

Proletilo mi je. Pa to su te poruke iz Tuzle,Sarajeva tj čitave BiH,a jasne su ko dan. Dragi bišćani nećemo vam pomoći i nosite se sami sa migrantima jer ste dopustili kampove. Samo najveći glupan (ili političar iz Bihaća/USK koji je prodao grad) može vjerovati Mektiću da će se kamp u kasarni Blažuj napraviti.

Isti taj Mektić nas laže dvije godine,neda kampove po rs,neda kampove blizu srba u federaciji,itd i mi njemu trebamo vjerovati da će sad za 15 dana osposobit kasarnu u kojj se trenutno niti šta radi a niti priprema. Druga stvar Mektić kao i uvjek do sad sam se gubi u svojim lažima pa je prvo rekao biće spremna kasarna za 20 dana,pa za mjesec dana,a sad nama prospa priču za 15. Vlada KS je danas ponovo upozorila Mektića na zaključke da nema otvaranja kampova,a šlag na tortu je što za 15 dana Mektić neće biti više ni ministar.

Ako se ne varam u jednom intervjuu je cak rekao da se u tu kasarnu vec sutra mogu smjestiti.Mektic samo zna dobro, da izvines ti i koji ovo citaju, jaja pod bubrege prodavati - sto cijelo vrijeme i cini. 

• Like 1
1 minute ago, rucica1 said:

Ako se ne varam u jednom intervjuu je cak rekao da se u tu kasarnu vec sutra mogu smjestiti.Mektic samo zna dobro, da izvines ti i koji ovo citaju, jaja pod bubrege prodavati - sto cijelo vrijeme i cini. 

Ma to je ministar zvani press konferencija jer jedino što zna je sazvati presice i blebeteti gluposti. U toj kasarni Blažuj dok je radila boravilo 50 vojnika jer tolio može primiti. Cilj sve ove priče o prebacivanju sa Vučjaka u Biru je da se svim migrantima u BiH da tačna lokacija gdje mogu da idu i da svaki grad u državi osim Bihaća ima izgovor da neda kamp na svom području.

Ja sad postavljam pitanje na koje Mektić nema odgovor,ako se zatvori Vučjak i migranti prebace u Biru gdje onda sa svim novim migrantima koji svaki dan stižu u Bihać?

Vučjak je samo paravan da se kapacitet Bire sa 1500 podigne na 5000

• Like 4
10 minutes ago, rucica1 said:

P.S. Moze on njih i u "ne doivrsenu" kasarnu izmjestiti.Iako "ne dovrsena"  u njoj je udobnije i toplije nego na Vucjaku.

Kakva li je samo ološ ovamo doplazila. Smjesteni doslovce u hotelu, posluzuju im se obroci, cisti im se, grijano, sigurno, gamad malu djecu van Sedre i kroz snijeg preko Pljesivice, kamo? koje je objasnjenje? Sto im to tu ne valja? Hotel nema dovoljno zvjezdica? Fali kazaliste i svjetske premijere? Fakultet nije u rangu MIT-a? Za nekoga tko je pobjegao od rata ovo sto su ovdje dobili je super premija i trebali bi biti i te kako zahvalni. Dakle ovi sto nadiru su talog društva i tako ih treba tretirati. 

• Like 2
  • Thanks 1
prije 18 minuta, Rijecanin said:

Kakva li je samo ološ ovamo doplazila. Smjesteni doslovce u hotelu, posluzuju im se obroci, cisti im se, grijano, sigurno, gamad malu djecu van Sedre i kroz snijeg preko Pljesivice, kamo? koje je objasnjenje? Sto im to tu ne valja? Hotel nema dovoljno zvjezdica? Fali kazaliste i svjetske premijere? Fakultet nije u rangu MIT-a? Za nekoga tko je pobjegao od rata ovo sto su ovdje dobili je super premija i trebali bi biti i te kako zahvalni. Dakle ovi sto nadiru su talog društva i tako ih treba tretirati. 

Ovi su još dobri.  Čekaj kad na proljeće navru bivši pripadnici ISILA.  Ratovao na strani terorista, odsijecao ljudima glave i onda došao u Bosnu.  Rođen 1.1. 2002. zove se Muhamed Ali i traži sva prava. 

• Like 3

Stara kurva Evropa hoće od tzv.  Zapadnog Balkana napravit logor za sav ovaj drlog što dolazi.  Zbog toga se i odgađa proširenje EU.  Ne žele da zatvore grčko tursku granicu,  a ne žele ih više u svojim zemljama.  Zato su namjenili Srbiju i Bosnu da prihvate sve ove koje EU ne želi. Mađarska je zatvorila svoje granice,  Hrvatska dobiva ogroman novac za zaštitu granice. Iznos koji se mjeri u stotinama miliona evra.  Treba ko papagaj ponavljat da će nastati haos ogromnih razmjera kada oni iz Turske dogmižu do Bosne. 

• Like 3

https://www.klix.ba/vijesti/bih/postignut-dogovor-migranti-iz-vucjaka-se-u-ponedjeljak-prebacuju-u-kasarnu-kod-sarajeva/191206034

Do ponedjeljka ih na Vucjaku nece biti ni za jednog autobusa. Pa vec ih trpaju u Biru a nama se prosipa magla. Kao što sam pretpostavio plana za migrante koji svaki dan stižu nema,a to je da idu u Biru.

Ponovo smo prodani za lazna obecanja

• Like 4
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...