Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

Poslednji off na tu temu.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/pomozi-ba-povuklo-donaciju-za-djevojcicu-enu-iz-gracanice-tvrde-da-je-rijec-o-prevari/191218181

Hvala svima na upozorenjima, jer ako je ovo (prava) istina, onda mogu reci samo; jadno dijete, kojeg su uvukli u ovaj (navodni) scam, jer mi je zaista srce krvarilo, dok sam gledao njene suze :(

• Like 1

45 minutes ago, ST11 said:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/pomozi-ba-povuklo-donaciju-za-djevojcicu-enu-iz-gracanice-tvrde-da-je-rijec-o-prevari/191218181

Hvala svima na upozorenjima, jer ako je ovo (prava) istina, onda mogu reci samo; jadno dijete, kojeg su uvukli u ovaj (navodni) scam, jer mi je zaista srce krvarilo, dok sam gledao njene suze :(

Stotine suprotnosti. Čitam komentar (imenom i prezimenom) čovjek tvrdi da njih dvije jako teško žive, bez obzira na sve. On tvrdi da je poštar i donosi im poštu na adresu i da zna u kako teškim uslovima žive. BTW da ostanem on topic ovaj pomozi.ba je promigrantska organizacija

• Like 1

prije sat vremena, ST11 said:

A čuj, sigurno imaš u svojoj okolini u RL nekog za koga možeš biti siguran da treba više ili manje pomoć.

• Like 3
  • Dislike 1

3 hours ago, Grunf said:

Evo IOM u Hadžićima postavlja kante za smeće hahahahaha...sad su gotovi. Tako je počelo u Bihaću

Tek je počelo. Evo love i od Švaba samo da ostanu u Bosni. Naravno sarajlije će lovu da klepe i migose opet huknu nama. Gdje ona Ružnićeva priča kako će svake sedmice busevima vraćati migrante nazad u Blažuj .

Clipboard01.jpg

• Like 6
  • Angry 1

Ali ovi su barem poznati vlastima s imenom i prezimenom i bice, nadajmo se, stavljeni pod kljuc za dugo vremena. Problem su oni sa (sada) tuznim okicama, za koje ne znamo ni imena ni sta su radili u redovima ISISa u posljednih nekoliko godina (OK, mozemo naslutiti), a ima ih puno u ovom najnovijem talasu ilegalnih migracija. 

• Like 2

On 19. 12. 2019. at 13:28, ST11 said:

Imam imam, i dajem :)

Samo osebno iz rok v roke. Pri nas imamo program  botrstvo in to res bistveno pomaga konkretnim otrokom, brez provizije ali goljufije s posrednikom. Tudi UNICEF si pobere neznanske vsote za svoje funkcionarje v vodilnem menadzmentu, ki jim  placujejo enormne place, in rdeci kriz isto. Lep pozdrav

• Like 3

Tako je. O slabi izkusnji z UNICEFOM, tik pred financno afero pred leti, ko so jih zapustili glavni promotorji iz vrst igralce in sportnikov, bi lahko napisal obsezen clanek. Zelel pa sem, na daljavo,  preko njih posvojiti dvojcka iz ene izmed afriskih drzav.

//Tacno tako. O losem iskustvu sa UNICEF, malo prije financijske afere, kad su iz njihovih redova odstupili poznati SLO glumci i sportasi, mogao bih puno napisati. A htjeo sam preko njih (pojma nemam kako se kaze ... na daljinu usvojiti, udomiti ... u sustini financijski brinuti za ...) blizance iz jedne od africkih zemalja.

///Izvinjavam se za jos jedan off, sada zaista necu vise.

• Like 2
  • Dislike 1

https://www.klix.ba/vijesti/bih/gradjanin-sarajeva-zbog-boje-koze-izbacen-iz-autobusa-gradskog-prijevoza/191222089

Šta je bilo ba sarajlije? Pa nije valjda da vam smetaju kako kažete izbjeglice i njihova boja kože. Pa sram vas bilo,pa pustite ljude u kuće i stanove,ccc pa bili ste i vi izbjeglice. Pa sad počeli i građanima BiH braniti ulazak u buseve zbog boje kože. Pa tučete po trgovačkim centrima izbjeglice,eee kako vam se vratilo sve,a nama ste pametovali

• Like 5
  • Haha 4

Do sada im nisu smetali, ali ...

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/sarajevo-u-tramvaju-zboden-migrant-policija-na-terenu/191224152

Kakva transformacija postova ispod vijesti o ilegalnim migrantima. Od izljeva dubokog saosjecanja sa njima od prije par mjeseci do ovih fasistickih poruka danas. Jep, ilegalni migranti u vlastiti avliji zaista utjecu na ljudski pogled i shvacanje okoline odnosno drustva.

• Like 1
  • Haha 1

8 hours ago, Grunf said:

Žao mi što sam offtopic ali htio bih samo ovim putem svim forumašima katoličke vjeroispovjesti poželjeti sretno badnje veče i čestitati Božić. Uživajte

Takodjer i od mene. Sretne bozicne blagdane - da ih u dobrom raspolozenju  i u duhu ljubavi, zajednistva i tolerancije, provedete. 

• Like 1

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...