Jump to content
FORUM

Recommended Posts

26 minutes ago, paša said:

Kažu da je taj prilog prevara

Na Vučjaku jeste strašno, treba biti re

26 minutes ago, paša said:

E moj paša, djete od 9 godina ne može prevariti. Jesi bar vidio suze u njenim očima??? Ali zato te jesu dirnuli u dušu ove lijenčine što hoće kruha sa tuđe grbače? Ovim postom si me stvarno razočarao. Nemam ja ništa protiv toga što ti se zalažeš za migrante ali reći da je dječija suza prevara je dno dna. Neka si se ti zbrinuo. Neka si svoju djecu udomio u americi. Neka si, svaka im čast. I tebi i njima. Ja se iskreno nadam da tvoja unučad nikad neće doživjeti sudbinu ove djevojčice. Nikom to ne bih poželio. Zbilja si sad dotakao dno. Kad smo kod Vučjaka, on je u rangu sa migrantskim centrima u Grčkoj. Ni bolji ni lošiji. E moj paša...

https://avaz.ba/vijesti/bih/535879/bosanci-jos-jednom-pokazali-da-imaju-dusu-ena-vise-nece-biti-gladna

Nek ti je na dušu !

3 hours ago, ST11 said:

Puno ti hvala, to mi je trebalo 👍

SWIT CODE: RZBABA26 Sarajevo BiH, Iban code BA391613000079328207

Imas na linku od avaza sto sam stavio.

Ne podudaraju se pa prvo provjeru. Mozda mozes kontaktirati avaz ali vjerujem vise njima nego nekoj objavi na fb

Edited by Grunf
  • Like 3
  • Replies 18,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3498

• rucica1

1395

• Barba

1224

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

@paša to što joj je mati , sto ju je ostavila njenoj nani a to sto ima njenu sliku na svom profilu, neumanjuje glad tog djeteta

https://gracanicki.ba/pomozimo-maloj-djevojcici-eni-huskic-koja-zivi-sa-svojom-nanom/

Valjda ljudi u Gračanici znaju.

Ono što hoću reći, ni jedno djete ne zna prevariti na takav način. Kako god okreneš- to djete je žrtva

• Like 1
1 hour ago, ST11 said:

Hvala ti puno. Mozda cak imaju dva razlicita racuna ali cu svejedno malo provjeriti prije nego sto sutra saljem.

Sacekaj ti malo prave informacije. Ja licno uvijek pomognem koliko mogu samo nikad ne uplacujem niti dajem novce. Zastranili smo na temi migrantska kriza treba otvoriti topic za ovakve stvari

Edited by Grunf
  • Like 1

Pa naš crveni križ u Bihaću je svoj rad je potpuno podredio migrantima. Pitaj boga šta je naših ljudi u gradu gladno jer je važnija briga za migose. 

Fleka totalna našoj policiji jer dopušta migrantima opet okupljanje u centru grada i valjanje pred  Konzumom,a migosa je sve više po gradu

• Like 6
  • Aferim! 1

Ck dobiva pare kao logistika migosima to je sada njihov zadatak, sto se oni imaju brinuti o vlastitoj starcadi, nek vise pomru samo su na brigu jel tako??

Zamisli ove VELEIZDAJE, dakle seoska domacinstva su uglavnom stara jer mladi odose, starcad ostade, do nekih hitna nemoze doci  bez GSS-a i onda citas kako migosima mora biti dostupna zdravstvena njega i to pod obavezno, dakle IZDAJES  SVOJE LJUDE  i brines o nepoznatim ljudima o kojima nemas pojma ni tko su ni sto su ali mozes vidjeti da se radi o teskim divljacima koji nisu za civilizaciju, ovo je ludilo zavladalo, da nije neki  virus?.

• Like 3
  • Thanks 1
4 hours ago, paša said:

Kažu da je taj prilog prevara

Na Vučjaku jeste strašno, treba biti realan

Nista bolje nije ni u nekim kampovima u Spaniji, Grckoj ,Italiji.Cak sam gledala reportaze gdje su ti kampovi (italija) zicom ogradjeni,... , a ona guska rece da je svugdje isla a tako nesto kao Vucjak nije vidjela. Po mom rmisljenju onda ona nije svoj posao kako treba radila. I jos samo da dodam - kad je one horde muskih ilegalaca po Bihacu (a i V.Kladusi) vidjela, nije se kao zena upitala kako je zenama i majkama biscankama koje svaki dan u strahu provode (da ih se sjetila, barem bi ih jednom recenicom u intervjuu spomenula).  

4 hours ago, Grunf said:

E moj paša, djete od 9 godina ne može prevariti. Jesi bar vidio suze u njenim očima??? Ali zato te jesu dirnuli u dušu ove lijenčine što hoće kruha sa tuđe grbače? Ovim postom si me stvarno razočarao. Nemam ja ništa protiv toga što ti se zalažeš za migrante ali reći da je dječija suza prevara je dno dna. Neka si se ti zbrinuo. Neka si svoju djecu udomio u americi. Neka si, svaka im čast. I tebi i njima. Ja se iskreno nadam da tvoja unučad nikad neće doživjeti sudbinu ove djevojčice. Nikom to ne bih poželio. Zbilja si sad dotakao dno. Kad smo kod Vučjaka, on je u rangu sa migrantskim centrima u Grčkoj. Ni bolji ni lošiji. E moj paša...

https://avaz.ba/vijesti/bih/535879/bosanci-jos-jednom-pokazali-da-imaju-dusu-ena-vise-nece-biti-gladna

Nek ti je na dušu !

SWIT CODE: RZBABA26 Sarajevo BiH, Iban code BA391613000079328207

Imas na linku od avaza sto sam stavio.

Ne podudaraju se pa prvo provjeru. Mozda mozes kontaktirati avaz ali vjerujem vise njima nego nekoj objavi na fb

Ova Seila  Brodic ( malo sam resesirala iz mog posta ) izgleda radi u Sparkasi.Mozda im je ona u Sparkassi ziro raucun otvorila - ja bi se takodjer vise ovog iz Avaza drzala.Vjerujem da ce oni i o ishodu akcije obavijestiti. 

• Like 2

Poslednji off na tu temu.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/pomozi-ba-povuklo-donaciju-za-djevojcicu-enu-iz-gracanice-tvrde-da-je-rijec-o-prevari/191218181

Hvala svima na upozorenjima, jer ako je ovo (prava) istina, onda mogu reci samo; jadno dijete, kojeg su uvukli u ovaj (navodni) scam, jer mi je zaista srce krvarilo, dok sam gledao njene suze :(

• Like 1
45 minutes ago, ST11 said:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/pomozi-ba-povuklo-donaciju-za-djevojcicu-enu-iz-gracanice-tvrde-da-je-rijec-o-prevari/191218181

Hvala svima na upozorenjima, jer ako je ovo (prava) istina, onda mogu reci samo; jadno dijete, kojeg su uvukli u ovaj (navodni) scam, jer mi je zaista srce krvarilo, dok sam gledao njene suze :(

Stotine suprotnosti. Čitam komentar (imenom i prezimenom) čovjek tvrdi da njih dvije jako teško žive, bez obzira na sve. On tvrdi da je poštar i donosi im poštu na adresu i da zna u kako teškim uslovima žive. BTW da ostanem on topic ovaj pomozi.ba je promigrantska organizacija

• Like 1
prije sat vremena, ST11 said:

A čuj, sigurno imaš u svojoj okolini u RL nekog za koga možeš biti siguran da treba više ili manje pomoć.

• Like 3
  • Dislike 1
3 hours ago, Grunf said:

Evo IOM u Hadžićima postavlja kante za smeće hahahahaha...sad su gotovi. Tako je počelo u Bihaću

Tek je počelo. Evo love i od Švaba samo da ostanu u Bosni. Naravno sarajlije će lovu da klepe i migose opet huknu nama. Gdje ona Ružnićeva priča kako će svake sedmice busevima vraćati migrante nazad u Blažuj .

Clipboard01.jpg

• Like 6
  • Angry 1

Ali ovi su barem poznati vlastima s imenom i prezimenom i bice, nadajmo se, stavljeni pod kljuc za dugo vremena. Problem su oni sa (sada) tuznim okicama, za koje ne znamo ni imena ni sta su radili u redovima ISISa u posljednih nekoliko godina (OK, mozemo naslutiti), a ima ih puno u ovom najnovijem talasu ilegalnih migracija. 

• Like 2
On 19. 12. 2019. at 13:28, ST11 said:

Imam imam, i dajem :)

Samo osebno iz rok v roke. Pri nas imamo program  botrstvo in to res bistveno pomaga konkretnim otrokom, brez provizije ali goljufije s posrednikom. Tudi UNICEF si pobere neznanske vsote za svoje funkcionarje v vodilnem menadzmentu, ki jim  placujejo enormne place, in rdeci kriz isto. Lep pozdrav

• Like 3
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...