Jump to content
FORUM

Recommended Posts

@Lidjo ljudi su slali ovakve slike i videa i onom Pederu iz IOM-a. Gledao i ja gdje su mu "kačili"  na stranicu IOM-a i njegov fb profil ali sav komentar je bio da oni ne odgovaraju za migrante van njihovih centara a vjerovatno ni u centrima jer je bilo niz masovnih tučnjava i obračuna pa i ubistava

• Confused 1

Smail izgleda jedini sa mudima među ovim šminkerima. Meni je postalo ogavno slušati razne komesare, ministre i portparole koji kukaju kako nemaju ljudstva. Nikad ih nigdje nema, u bilo koje doba dana oni sviraju kurcu po kafama i uredima. 

• Like 1

Ne znam sta drugacije ocekivati u ovom vremenu snimatelja. Da se migranti kako mogu otjerati snimanjem, davno bi kriza prosla. Neko nesto napise da se desilo, dole komentar "sto nisi snimio". Idi u vraziju mater i ti i snimanje. 

Ili kad muska osoba snimi kako migrant nesto radi, pa dole ga neko opravdano priupita zasto nije nesto poduzeo, bukvalno svaki put je odgovor kako to nije on snimao nego rodica, zena ili neko treci. To su ti snimatelji. Blago nama sa njima. 

Tako je i ovom bilo draze uzeti mobitel nego pomoci Smailu. Osim sto nije pomogao prijatelju te obrukao samog sebe, obrukao je i nas kao drustvo jer je pokazao kako migranti biju Smaila a Biscani stoje i gledaju. 

Ali haj, dobro je i snimiti. Sad cemo svijetu pokazati s kim imamo posla i doci ce nam neko pomoci. Yeah, right.

• Like 3

1 hour ago, Pavarotti said:

Ne znam sta drugacije ocekivati u ovom vremenu snimatelja. Da se migranti kako mogu otjerati snimanjem, davno bi kriza prosla. Neko nesto napise da se desilo, dole komentar "sto nisi snimio". Idi u vraziju mater i ti i snimanje. 

Ili kad muska osoba snimi kako migrant nesto radi, pa dole ga neko opravdano priupita zasto nije nesto poduzeo, bukvalno svaki put je odgovor kako to nije on snimao nego rodica, zena ili neko treci. To su ti snimatelji. Blago nama sa njima. 

Tako je i ovom bilo draze uzeti mobitel nego pomoci Smailu. Osim sto nije pomogao prijatelju te obrukao samog sebe, obrukao je i nas kao drustvo jer je pokazao kako migranti biju Smaila a Biscani stoje i gledaju. 

Ali haj, dobro je i snimiti. Sad cemo svijetu pokazati s kim imamo posla i doci ce nam neko pomoci. Yeah, right.

Pa to je to doba borbe za klikove,preglede i lajkove. Bitno je bilo da se snimi,a Smail neka čeka policiju dok ga mlate migranti. Grad i mi u njemu smo pregaženi i osvojeni. Čekajući da nam političari rjese migrantsku krizu postali smo kukakvice i povukli se. 

• Like 1

Ovo je sramota za sve Bišćane, u vlastitom gradu da nas tuku kozojebi SRAMOTA I ŽALOST 

😡

• Like 2

Nema svrhe, logike ni smisla ulaziti u bilo kakve sukobe s doktorima i inženjerima. Ima ih više, organiziraniji su, odlučniji su i spremni su na sve, ne znači im ništa dobiti batine ili izgubiti život. Njihovi politički pokrovitelji, logističari i nedijski jataci su ti koji su ih ovdje dovukli, njih treba povješati po banderama.😉

• Like 4
  • Aferim! 1

Neće klix.ba pisati kako migranti prate žene,kako drogirani izazivaju tuče,kako provaljuju itd njima je bitno da se "nove" građane Baketovog bošnjačkog dijela federacije što prije uklope kao ravnopravne.

20191125_141330.jpg

Edited by Venom
  • Like 1
  • Angry 1

Najsmješnije mi je u ovim slučajevima da će uhapšeni odgovarati i ako su sitne ribe (a vjerovatno i jesu jer u suprotnom ne bi niti bili dirani) gulit ce neko vrijeme na robiji dok ce migice biti proslijeđene za Bihać i kroz neko vrijeme uzivati u svim blagodatima zapadnog zivota. Koliko pohlepan i glup moras biti da bi ovo uradio???

5 minutes ago, Haldir said:

https://www.cazin.net/vijesti/pokazali-se-kao-dobri

Jebeš iseljavanje domaćih, radna snaga je tu. 

Nije ovo prvi i jedini slučaj. Ovo sa uvozom radne snage je aktualno još od prije par godina. ČUO sam i za jednu firmu sa USK da su uvozili radnu snagu iz Somalije ali pošto nikad nisam naišao na zvaničan podatak o tome neću imenovati niti tu firmu jer ne znam da li je to 100% i tačno. Za mene, sve što je u zakonskim okvirima je i prihvatljivo, bez ikakve razlike. Jedino čim sam (nažalost) iznenađen je činjenica, kao što je to i u tekstu navedeno, da nekom predstvaljamo "obećanu" zemlju. U neku ruku i smiješno zvuči

Edited by Grunf

Ja sam danas oko tri ja mislim isla kroz grad od prekounja do nove cetvrti znaci kao da sam isla kroz neki grad s Blistog istoka. Sve migranti, na svakom cosku, u svakoj ulici, nigdje naseg covjeka, i tacno me je pravo bilo strah.... ovo je katastrofalno i ljudi moji ako se ovo dopusti i dalje bome smo najeeee.....

• Like 5

Ljudi ne sikirajte se ruta je prebačena u Hercegovinu do Maja svi će napustiti Bihać.

Meni je prosto nevjerovatno, da ideš u drugu zemlju i da jednostavno zahtjevaš uslove "dostojne" čovjeka. U Pakistanu bi bio obješen za j*j* naopačke da se pobuni ?

• Like 2

On 24. 11. 2019. at 1:10, Fugaziii said:

Ne sikiraj se ti drug za mene, ja masem iz njemacke pa kako god haha 🤟🏼

Pa svi ga laganini  valjate iz Baustelije a ovamo glumite Patriote!?!

• Dislike 2
  • Haha 1

prije 8 sati, Grunf said:

Sve kao copy/paste svih svijetskih mainstream medija. 

Zabrinuti novinari tuznih okica ispostavljaju patnju male djecice i familija, koje bi rado dovjeli ispred kamere, ako bi zaista bili tamo, pa zato ilegalni migranti u najboljim godinama oplakuju situaciju, najvise hladnocu, koju moze sprijeciti samo EU socijala, a na kraju nadju dvojicu aktivista, koji su dobro placeni za svoje volonterstvo i zajedno pametuju o Europi staroj kurvi, kojoj je inace (napokon) dosta ovih parazita i zbog toga je zatvorila svoje granice. OK, aktivista na kraju sprijecile su tehnicke smetnje, ali svejedno.

• Like 2

Vidim danas po centru aktivnija malo policija, sklanja migrante sa trga, ali slabo je to, opet ih ima dosta. A komicna malo scena, prolazim kroz onaj prolaz kroz Opcinu, i izlazi neki reci cu gospodin, djeluje pristojno dotjeran iz onog ureda je li ono za strance ili sta, i za njim izlazi djelatnica tog "ureda za nesto" i maramicama riba bravu za koju je doticni gospodin uhvatio dok je ulazio i izlazio..... pa daj brate ocemo se tako boriti protiv ovoga? Vlaznim maramicama sa dezinficijensom? lol

ali kazu ima ih toliko da ih ne mozes dovoljno natjerat i otjerat... cccc

B69420B9-618D-4D95-A6E4-7BEBB1DCC75B.jpeg

Antimigrant.ba nestao s web-a i nisam iznenaden, nevezano da li su pretjerivali ili ne imaju pravo na svoje misljenje kao i svi mi ostali, na djelu je globalno cenzuriranje u reziji samozvanih 'ljevicara' a ustvari radi se o  FAŠISTIMA koji sebe zovu 'progresivci',oni silom zele zaustaviti misljenja koja se razlikuju od njihovih, oni su godinama preuzimali medije i sad su apsolutni vladari zapadnih medija, misljenja obicnih ljudi iz Njemacke i Italije s kojima razgovaram  u potpunosti se razlikuju od onoga sto vecina medija u njihovim zemljama pise, kako je to moguce i kako smo do toga dosli?. Ovo je kolekitvno ludilo gdje ti mediji doslovce govore da vjerujes njima a ne svojim ocima, nikad nisam bio za neke teorije zavjere ali ovdje se definitivno nesto veliko iza brda valja, tako nasilno manipuliranje i prisiljavanje na prihvat i uzdrzavanje kriminalaca i ološa ne sluti na dobro i sigurno ima neki cilj, ovaj ološ dovlace u Eu s nekim ciljem, ovaj olos im treba za nesto, ovako kako im financiranju invaziju tako ce im danas sutra dostaviti oruzje.

• Like 6

prije 1 sat, Rijecanin said:

Antimigrant.ba nestao s web-a i nisam iznenaden, nevezano da li su pretjerivali ili ne imaju pravo na svoje misljenje kao i svi mi ostali, na djelu je globalno cenzuriranje u reziji samozvanih 'ljevicara' a ustvari radi se o  FAŠISTIMA koji sebe zovu 'progresivci',oni silom zele zaustaviti misljenja koja se razlikuju od njihovih, oni su godinama preuzimali medije i sad su apsolutni vladari zapadnih medija, misljenja obicnih ljudi iz Njemacke i Italije s kojima razgovaram  u potpunosti se razlikuju od onoga sto vecina medija u njihovim zemljama pise, kako je to moguce i kako smo do toga dosli?. Ovo je kolekitvno ludilo gdje ti mediji doslovce govore da vjerujes njima a ne svojim ocima, nikad nisam bio za neke teorije zavjere ali ovdje se definitivno nesto veliko iza brda valja, tako nasilno manipuliranje i prisiljavanje na prihvat i uzdrzavanje kriminalaca i ološa ne sluti na dobro i sigurno ima neki cilj, ovaj ološ dovlace u Eu s nekim ciljem, ovaj olos im treba za nesto, ovako kako im financiranju invaziju tako ce im danas sutra dostaviti oruzje.

Da, govna ugasili tu stranicu.   Sad treba da postave stranicu na neki ruski server pa im ova govna mogu podudlat šlauf. 

Inače, imam neizrecivu bol u qurcu za patnjama kozojeba i psojeba.  

Edited by gargamel

Online izdanje Der Spiegela, jednog od najboljih evropskih medija, sinoć je objavio priču o nasilju nad migrantima i ilegalnim aktivnostima HR policije, navodeći i informacije da su pištolji korišteni više od 30 puta, te da je u BiH ilegalno vraćeno oko 10 hiljada migranata. https://www.spiegel.de/politik/ausland/bosnien-humanitaere-katastrophe-vor-den-toren-der-eu-a-1297625.html

• Dislike 2
  • Haha 1

prije 2 minuta, Haldir said:

Online izdanje Der Spiegela, jednog od najboljih evropskih medija, sinoć je objavio priču o nasilju nad migrantima i ilegalnim aktivnostima HR policije, navodeći i informacije da su pištolji korišteni više od 30 puta, te da je u BiH ilegalno vraćeno oko 10 hiljada migranata. https://www.spiegel.de/politik/ausland/bosnien-humanitaere-katastrophe-vor-den-toren-der-eu-a-1297625.html

Ilegalne aktivnosti policije na granici.  🤣Jooooj kako će tek da kozojebi dobijaju batina 😄  ima da se puši

• Like 2

prije 17 minuta, Haldir said:

Evo što stvarno piše u toj šoroševskoj izdrkotini (google prijevod):

Prema informacijama koje je objavio BVMN*, hrvatska je policija samo 31 put ispalila vatreno oružje, a u 33 slučaja oružje je upotrijebljeno za zastrašivanje. Mreža je prikupljala brojeve putem intervjua, ali nema konkretnih dokaza:D U odgovoru na SPIEGEL-ov upit o navodu, hrvatsko Ministarstvo unutarnjih poslova odgovorilo je u pisanoj izjavi da je riječ o "neprovjerljivim tvrdnjama", jer nedostaju "konkretne činjenice i dokazi". "Te su neistine usmjerene na narušavanje dostojanstva hrvatskih policajaca kako bi otežalo pristupanje Hrvatske schengenskom području", navodi se u priopćenju.

*BVMN - Border violence monitoring, hrpa šoroševskih govnara

Dakle, sve po starom, maloljetni atomski fizičar Mohammad Ali nešto kaže, jedan šoroševski govnar snima, drugi zapisuje, treći objavljuje, četvrti širi po internetu. :D

• Like 2
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...