Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Tako je. O slabi izkusnji z UNICEFOM, tik pred financno afero pred leti, ko so jih zapustili glavni promotorji iz vrst igralce in sportnikov, bi lahko napisal obsezen clanek. Zelel pa sem, na daljavo,  preko njih posvojiti dvojcka iz ene izmed afriskih drzav.

//Tacno tako. O losem iskustvu sa UNICEF, malo prije financijske afere, kad su iz njihovih redova odstupili poznati SLO glumci i sportasi, mogao bih puno napisati. A htjeo sam preko njih (pojma nemam kako se kaze ... na daljinu usvojiti, udomiti ... u sustini financijski brinuti za ...) blizance iz jedne od africkih zemalja.

///Izvinjavam se za jos jedan off, sada zaista necu vise.

• Like 2
  • Dislike 1
  • Replies 19,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3586

• rucica1

1471

• Barba

1251

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

prije 4 sati, milko said:

Evo, nema više migranata u Bihaću pa i zamrla ova tema.

život se izgleda vratio u normalu.

Čestitam

ovdje na linku ništa nema...

Izvinjavam se.To je objava iz facebook grupe "stop invaziji migranata" a zaboravio sam da je grupa zatvorena i to je razlog zašto nema ništa na linku.Ugl na linku je video na kojem su migranti i jednom od njih je navodno policija RH uzela obuću a nekim čudom su mu čarape ostale čiste nakon dugog pješačenja. Lik je vidno drogiran pokušava odglumiti neko plakanje a njegovi kompanjoni mu se smiju nakon loše glume.

• Like 3

https://www.klix.ba/vijesti/bih/gradjanin-sarajeva-zbog-boje-koze-izbacen-iz-autobusa-gradskog-prijevoza/191222089

Šta je bilo ba sarajlije? Pa nije valjda da vam smetaju kako kažete izbjeglice i njihova boja kože. Pa sram vas bilo,pa pustite ljude u kuće i stanove,ccc pa bili ste i vi izbjeglice. Pa sad počeli i građanima BiH braniti ulazak u buseve zbog boje kože. Pa tučete po trgovačkim centrima izbjeglice,eee kako vam se vratilo sve,a nama ste pametovali

• Like 5
  • Haha 4

Do sada im nisu smetali, ali ...

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/sarajevo-u-tramvaju-zboden-migrant-policija-na-terenu/191224152

Kakva transformacija postova ispod vijesti o ilegalnim migrantima. Od izljeva dubokog saosjecanja sa njima od prije par mjeseci do ovih fasistickih poruka danas. Jep, ilegalni migranti u vlastiti avliji zaista utjecu na ljudski pogled i shvacanje okoline odnosno drustva.

• Like 1
  • Haha 1
8 hours ago, Grunf said:

Žao mi što sam offtopic ali htio bih samo ovim putem svim forumašima katoličke vjeroispovjesti poželjeti sretno badnje veče i čestitati Božić. Uživajte

Takodjer i od mene. Sretne bozicne blagdane - da ih u dobrom raspolozenju  i u duhu ljubavi, zajednistva i tolerancije, provedete. 

• Like 1

Danas sazna da oni "volonteri" crvenog kriza koji rade sa migrantima i migtantskim centrima imaju od 500 - 800 maraka plate mjesecno.

Interesantno da se stalno koristi rijec volonteri i da oni to na dobrovoljnoj bazi rade a oni fino dobijaju platu i sve doprinose!

Propaganda na nivou!

• Like 6
  • Dislike 1
2 hours ago, Lidjo said:

Danas sazna da oni "volonteri" crvenog kriza koji rade sa migrantima i migtantskim centrima imaju od 500 - 800 maraka plate mjesecno.

Interesantno da se stalno koristi rijec volonteri i da oni to na dobrovoljnoj bazi rade a oni fino dobijaju platu i sve doprinose!

Propaganda na nivou!

Nije to ni bila neka tajna. To sam znao ali problem jeste u tom "volontiranju" jer se tad ne plaćaju nikakve dadžbine ni porezi što je van svake pameti

• Like 4
prije 2 sati, Lidjo said:

Propaganda na nivou!

Imaju mnogi i preko hiljadarke pogotovo nastavnicki kadar kako lete za ovom migrantskom djecurlijom a na nasu ko da su sugava iako za to dobijaju platu od njihovih roditelja i dr kroz namete

• Like 2
4 hours ago, Lidjo said:

Propaganda na nivou!

Ni za kakve novce ne bih riskirao ni svoje zdravlje a pogotovo ne svoje porodice. Radije bih i gladovao

http://www.uskinfo.ba/m/vijest/od-suge-oboljela-33-migranta-jedan-volonter-zarazen/67693

• Thanks 1

Ima njih u bihaću samo se zavukli u toplo neki u biru a neki u privatni smještaj(inspekcije ne rade ništa,poštuju sve praznike).

U sarajevu sad ima više migranata po gradu,kreću se u  grupicama 2-3.i zamo nisu onako srednjevjekovno zamotani u deke ko u bišću.tamo im je život na olimpijskom nivou.

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...