Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 34 minuta, Haldir said:

Da, ali na HDZ televiziji.

Pa HTV je jedina televizija koja se i bavi ovom tematikom.  Ove druge komercijalne televizije kao što su RTL ili NOVA ne dotiče migrantska kriza.  U biti u Hrvatskoj i ne postoji migrantska kriza.  Postoji NVO sektor koji nešto laje, ali ih niko ne doživljava. Ustvari postoji puno udruga koje imaju svoju svrhu i koje se stvarno bave humanitarnim radom.  Pomažu siromašnima, bolesnima,  blokiranim građanima itd.  I to je jako lijepo.  Te udruge i trebaju postojat.  Ovih par plačenika koji se bave migrantskog krizom, kažem još jednom niko ne doživljava.  Čim se razlaju dobiju neku kaznu pa se smire

39 minutes ago, Grunf said:

Šukija ne shvata više niko zaozbiljno a sinoć se izblamirao. Koje god stavove da zastupa za dvije godine koliko ovo traje mogao je složiti bar dobru spiku. To što se hvata za priču kako neće da bude rasista, fašista bla,bla,bla to mu je jedino još preostalo, shvatio je on da je pogriješio. Još nisam vidio ni jednu njegovu izjavu da ne kuka za svojom karijerom. To ga najviše boli, j*** se njemu i za nama i za migijima. Vidi tuzlaka, drže se svoje priče i niko ih ne proziva, čak šta više i građani Tuzle su uz političare kako gradske tako i kantonalne. 

Ko papagaj ponavlja: mi jedini imamo migrantsku krizu (a prvi im dao Borice),mi branimo obraz države u svijetu (a istu vec dvije godine boli ona stvar za nas),itd. 

Ma Šuki ce biti "pregažen" od građana na izborima za glumatanje humaniste,a gradonačelnik Tuzle nagradjen novim mandatm jer ga boli briga za kukanje Eu stručnjaka

• Like 5

Sjecam se proslih televizijskih nastupa ovog repatog "novinara", kako je na sav glas govorio da se prema izbjeglicama nesmiju pokazivati emocije, da sto ih budemo vise sazaljavali i udomljavali, da ce svi na ovu rutu pohrliti a sad ovdje na emisiji govori o zivotinjskim uslovima na Vucjaaku.Koji ljigavac i bagra od covjeka.Cudi me kako ga ove tv.kuce uopste na ovakve emisije pozivaju (ili sto mu voditelji bar ne upute pitanje na njegove retorike iz proslih medijskih izvora). 

• Like 3
  • Dislike 1

prije 3 sati, Venom said:

Ko papagaj ponavlja: mi jedini imamo migrantsku krizu (a prvi im dao Borice),mi branimo obraz države u svijetu (a istu vec dvije godine boli ona stvar za nas),itd. 

Ma Šuki ce biti "pregažen" od građana na izborima za glumatanje humaniste,a gradonačelnik Tuzle nagradjen novim mandatm jer ga boli briga za kukanje Eu stručnjaka

A ko ce ga naslijediti? SDA? SDP? Pa da mi budemo ona papagaji sa ponavljanjem, samo u mazohizmu

• Like 1
  • Haha 1

4 hours ago, gargamel said:

Pa HTV je jedina televizija koja se i bavi ovom tematikom.  Ove druge komercijalne televizije kao što su RTL ili NOVA ne dotiče migrantska kriza.  U biti u Hrvatskoj i ne postoji migrantska kriza.  Postoji NVO sektor koji nešto laje, ali ih niko ne doživljava. Ustvari postoji puno udruga koje imaju svoju svrhu i koje se stvarno bave humanitarnim radom.  Pomažu siromašnima, bolesnima,  blokiranim građanima itd.  I to je jako lijepo.  Te udruge i trebaju postojat.  Ovih par plačenika koji se bave migrantskog krizom, kažem još jednom niko ne doživljava.  Čim se razlaju dobiju neku kaznu pa se smire

Zapravo to nije tačno. HDZ TV je jedina koja se bavi tematikom odbrane NDH policije zbog ilegalnih aktivnosti na teritoriji BiH, kršenja međunarodnih propisa i represije nad određenom populacijom. Ovi ostali izvještavaju u skladu sa profesijom, vjerovatno jer možda imaju malo inteligentniju publiku.

Da nisi zamijenio NVO sa šakom pojedinaca iz naših krajeva kojih se ne može okupiti ni pet stotina a kofol ima ih 50 hiljada koji su protiv migranata?

• Like 3
  • Dislike 1

Ko dirao Haldiru? Propada biznis? Ili polako nestaje ideologija koju slijedis. Čovječe ti si baš zaglibio u toj mržnji a ne valja ti to. Mržnja će te pojesti vrlo brzo. A ja bih volio da te ta NDH policija dohvati kad budes prelazio granicu. A ko zna mozda te i uhvate. Nego u zadnje vrijeme si se uznervozio. Ostao si sam izgleda pružajući potporu ovim teroristima? Istina sve manje i manje vas je, jer vas redom hapse. Što naša policija, što hrvatska

Edited by Grunf
  • Like 5

Nije se Haldir unervozio, nego namjerno piše kretenizme i provocira kako bi od teme napravio svinjac i pružio izliku za zatvaranje foruma po uzoru na antimigrant.ba. Šoroševski plačenički govnari su na cijelom kontinentu izgubili medijski rat, dalje mogu samo uz cenzuru.;)

https://www.thesun.co.uk/news/10451300/london-bridge-knifeman-heroes-shot/

Eto, NDH policija i u Engleskoj puca po jadnim napaćenim doktorima i inženjerima, ovog su dokrajčili nakon što je desetak prolaznika proburazio nožem.

• Like 4

Vijece za stampu BiH ustanovilo da je sam naziv 'antimigrant' huskacki i podliježe kaznenoj odgovornosti!!!?. 

Ovo je cisti fašizam, doslovce moras biti promigrant inace ćeš u prdekanu.

Goebbels je bio mala beba za ove danas a znamo kakve su posljedice toga bile. 

• Like 4

Dakle, u Londonu su građani svladali jadnog napaćenog promrzlog isilovskog doktoroinženjerskog terorista koji je prethodno nožem iščakijao 12 prolaznika. Takav je došao u Englesku zaslugom dede Šoroša i njegove plaćeničke gamadi. Onda je došla policija i ustrijelila ga već svladanog i razoružanog. Da se to kojim slučajem dogodilo u Hrvatskoj ili BiH, BBC, The Guardian i kojekakvi šoroševski plaćenički govnari (uključivo i ove domaće s foruma) bi se raspali od urlanja o kršenju ljudskih prava. ;)

Gdje su sad potresne reportaže BBC-a? ;)

Edited by toby
  • Like 4

5 hours ago, jokesOnYou said:

A ko ce ga naslijediti? SDA? SDP? Pa da mi budemo ona papagaji sa ponavljanjem, samo u mazohizmu

Ma boli me briga ko će ga nasljediti. Bilo ko sa mudima da ispuni ono što obeća i da su mu njegovi građani na prvom mjestu,a ne IOM i migranti.

• Like 1

11 hours ago, Grunf said:

Ko dirao Haldiru? Propada biznis? Ili polako nestaje ideologija koju slijedis. Čovječe ti si baš zaglibio u toj mržnji a ne valja ti to. Mržnja će te pojesti vrlo brzo. A ja bih volio da te ta NDH policija dohvati kad budes prelazio granicu. A ko zna mozda te i uhvate. Nego u zadnje vrijeme si se uznervozio. Ostao si sam izgleda pružajući potporu ovim teroristima? Istina sve manje i manje vas je, jer vas redom hapse. Što naša policija, što hrvatska

Dobro jutro Esmeralda. Kad šta hoće, u 6 evo krećem prema granici.

Što se tiče ostatka posta, bojim se da će, ako ti na to odgovorim, opet biti Televisa presenta. 

• Haha 1

Sve ove organizacije a posebno predstavnici IOM-a i to fizička lica koja stavljaju svoje potpise na razne ugovore u BiH treba lično da odgovaraju za kriminal ilegalnih migranata. https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/531877/sarajlije-u-ulozi-policije-u-tramvaju-savladali-alzirca-koji-je-djetetu-ukrao-mobitel

A u ovom slucaju kao i u svim drugim slucajevima koje u Bihaću imamo svaki dan uopste ne treba zvati policiju nego se prihvatiti letava i izdevetati kriminalca i onda ga pustiti da ide takav kud hoće. Poziv policije je nagrada za njih jer ce biti pusteni i prije nego dođu do PS

• Like 4

prije 52 minuta, Grunf said:

Sve ove organizacije a posebno predstavnici IOM-a i to fizička lica koja stavljaju svoje potpise na razne ugovore u BiH treba lično da odgovaraju za kriminal ilegalnih migranata. https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/531877/sarajlije-u-ulozi-policije-u-tramvaju-savladali-alzirca-koji-je-djetetu-ukrao-mobitel

A u ovom slucaju kao i u svim drugim slucajevima koje u Bihaću imamo svaki dan uopste ne treba zvati policiju nego se prihvatiti letava i izdevetati kriminalca i onda ga pustiti da ide takav kud hoće. Poziv policije je nagrada za njih jer ce biti pusteni i prije nego dođu do PS

Ja odavno govorim da će uskoro biti rat na ulicama Bihaća domaći VS kozojebi.  Nešto kao u filmu Ratnici Bronxa.  Biće naganjivanja po ulicama samo takvih.  Letve treba namazat govnima pa prvo treba po leđima mlatit ovaj okot što pomaže kozojebe tzv. volontere.   Treba ih dobro isprangijat.  Za ovo novinarsko smeće što podržava ove teroriste treba teža artiljerija.  Na kraju te NVO pedere skupa sa onim van de qurcom pohvatat, skinut gole i pobacat ih u Unu.  Prije toga ih dobro nalemat govnjivim motkama

• Sad 1

On 28. 11. 2019. at 17:29, 1260 said:

Fotografija korisnika/ce Napolitanka.

USK je po puno stvari napredniji od brojnih EU zemalja. Eto, tko se osim USK može pohvaliti da mu je ministar unutarnjih poslova osoba s posebnim potrebama?

prije 20 sati, rucica1 said:

Sjecam se proslih televizijskih nastupa ovog repatog "novinara", kako je na sav glas govorio da se prema izbjeglicama nesmiju pokazivati emocije, da sto ih budemo vise sazaljavali i udomljavali, da ce svi na ovu rutu pohrliti a sad ovdje na emisiji govori o zivotinjskim uslovima na Vucjaaku.Koji ljigavac i bagra od covjeka.Cudi me kako ga ove tv.kuce uopste na ovakve emisije pozivaju (ili sto mu voditelji bar ne upute pitanje na njegove retorike iz proslih medijskih izvora). 

Lik je pobrkao lončiće, pita našeg Šukija zašto ne vraćamo migrante Srbiji. E moj Šuki ko te nagovori na gostovanje na HRT-u, ovo su bila pitanja za onu ublehu, odlazećeg ministra Mektića, koji danima kuka kako je Dodik zabio nož u leđa majci Srbiji, koja je sad sa svih strana okružena NATO-m. Ovo je apsurd jedan da ministar sigurnosti BiH više brine o sigurnosti Srbije nego BiH. A to je dokazao i bezbroj puta na migrantskoj krizi.

• Like 1

49 minutes ago, Hysteria said:

Lik je pobrkao lončiće, pita našeg Šukija zašto ne vraćamo migrante Srbiji. E moj Šuki ko te nagovori na gostovanje na HRT-u, ovo su bila pitanja za onu ublehu, odlazećeg ministra Mektića, koji danima kuka kako je Dodik zabio nož u leđa majci Srbiji, koja je sad sa svih strana okružena NATO-m. Ovo je apsurd jedan da ministar sigurnosti BiH više brine o sigurnosti Srbije nego BiH. A to je dokazao i bezbroj puta na migrantskoj krizi.

Pa naravno. Umjesto Šukija je tu trebao biti Mektić ali ne možeš očekivati od četnika koji je Bihać zasipao granatama da brani BiH a pogotovo Bihać. Ljudi, ja opet kažem da je ovo sve unaprijed smišljeno a zlo oko migranata će nam se tek dogoditi ali ne od migrantske populacije nego od susjednih država i EU-a i RS-a a zbog migranata. Treba gledati par godina unaprijed a ne trenutno stanje. Ovo je tek početak a bit ce nam gore nego u Gazi. Vidjet cete

Edited by Grunf
  • Like 3

7 hours ago, Bosanac said:

Samo jedan u nizu hrvatskih psihopata koji sa sigurne udaljenosti pozivaju Bišćane na krvoproliće. 90% vremena ponavljaju jedno te isto. Moj prijedlog ti je da ažuriraš "ignore listu", nećeš ništa pametno propustiti

• Like 5

Dolazi snijeg, hajde humanitarci smjestite svoje garave prijatelje kod vas u kuće.  😂😂😂 Nećete valjda dopustit da se jadnici pothlade 😞 Nahranite ih, napojite, obucite i smjestite ih u krevet kod svojih žena da ih griju. 🥰

• Like 2
  • Haha 2

https://www.klix.ba/vijesti/bih/prvi-migranti-u-kasarni-blazuj-kod-sarajeva-za-dvadesetak-dana/191130048

Još jedna laž od klemezine Mektica. Dok im Mektić trpa sa presice iz Banja Luke još jedan kamp u federaciji,naše sarajevske balije šute.

Kaže Mektić za dvadeset do mjecec dana ce da prebace migose sa Vucjaka i zatvore ga,a nece biti zatvoren jer ce biti otvoren za sve koji se vrate nazad,a drugo Mektic za dvadeset dana vise nece biti ministar,a kad postane ministar Radoncic nece dati novi kamp.

Znači nove laži 

Edited by Venom
  • Like 2

Image result for london knife  attack khan

Evo nama druga Usmana Khana, simpatičnog napaćenog ozeblog britanskog doktora/inženjera milog pogleda, i on je samo čovjek što bi reko Šuhret Fazlić, koji je jučer usred Londona ispikao 12 ljudi nožem, od kojih je do sada je dvoje umrlo. ;) Lik je inače već odležao zbog, ni manje ni više nego terorizma. :o

• Like 2

prije 2 minuta, toby said:

Image result for london knife  attack khan

Evo nama druga Usmana Khana, simpatičnog napaćenog ozeblog britanskog doktora/inženjera milog pogleda, i on je samo čovjek što bi reko Šuhret Fazlić, koji je jučer usred Londona ispikao 12 ljudi nožem, od kojih je do sada je dvoje umrlo. ;) Lik je inače već odležao zbog, ni manje ni više nego terorizma. :o

Svaka čast onom policajcu što je ubio govno.    Za ovakve likove se bore ovi tzv. humanitarci.  Dabogda im se kćeri poudavale za ovakvu sortu.  😎

prije 9 sati, toby said:

USK je po puno stvari napredniji od brojnih EU zemalja. Eto, tko se osim USK može pohvaliti da mu je ministar unutarnjih poslova osoba s posebnim potrebama?

51pu6RQkBKL._SY445_.jpg

• Like 1
  • Dislike 1

1 hour ago, toby said:

A kakve on veze ima sa trenutnim migracijama? Pitam za gargamela. 

Edited by Haldir
  • Dislike 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...