Jump to content
FORUM

Recommended Posts

https://usn.co.ba/bih/uznemirujuci-snimci-migranti-zaklali-lane-u-sumi-sve-objavili-na-drustvenim-mrezama/163998/?fbclid=IwAR3rM0F7oeyOjsZDldEtc9KZjXqAR0Lot5XdgMUVhe6iJDQ-hh6CNUac8Ow

Da se vratimo na sam početak svega i ono roštiljanje patki :D . Nije problem u samom činu, problem je koliko bolestan i morbidan moraš biti da ovo stavljaš na društvene mreže.

Onaj ko ima fb ovdje može vidjeti "zanimljive" stvari:

https://www.facebook.com/Haragaturq/

Mislim da je (sudeći po prevodu na fb) ovo fb sranica jednog od krijumčara 

prije 34 minuta, Grunf said:

https://usn.co.ba/bih/uznemirujuci-snimci-migranti-zaklali-lane-u-sumi-sve-objavili-na-drustvenim-mrezama/163998/?fbclid=IwAR3rM0F7oeyOjsZDldEtc9KZjXqAR0Lot5XdgMUVhe6iJDQ-hh6CNUac8Ow

Da se vratimo na sam početak svega i ono roštiljanje patki :D . Nije problem u samom činu, problem je koliko bolestan i morbidan moraš biti da ovo stavljaš na društvene mreže.

Onaj ko ima fb ovdje može vidjeti "zanimljive" stvari:

https://www.facebook.com/Haragaturq/

Mislim da je (sudeći po prevodu na fb) ovo fb sranica jednog od krijumčara 

Dobro je dok ne počnu klat ljude i to stavljat na fejs.  Nego pitam se zašto ne zatvore ovu stranicu.  Ovo je i više nego očigledno da su stranicu otvorili krijumčari.  Jel moguće da policiju to ne zanima.   Ostavljaju se mape i karte za skidanje.  

• Like 1

23 minutes ago, gargamel said:

Dobro je dok ne počnu klat ljude i to stavljat na fejs.  Nego pitam se zašto ne zatvore ovu stranicu.  Ovo je i više nego očigledno da su stranicu otvorili krijumčari.  Jel moguće da policiju to ne zanima.   Ostavljaju se mape i karte za skidanje.  

Ovo je još zanimljivije...deportacija militanata iz Njemačke - u Srbiju:

image.thumb.png.53da7edc3a22dad269e1dc2bd9f113b8.png

https://www.aktionbleiberecht.de/?page_id=10507&fbclid=IwAR34o_lEekvuQoebKFOvFz0JuWSJn878d0YQtoKlQ-kVE3uv5BB7zhVhU6k

Edited by Grunf
  • Like 2
  • Thanks 1

prije 7 minuta, Grunf said:

Napisao sam post o tome kako je bivši austrijski ministar policije izjavio kako je sa Srbijom potpisan ugovor o vraćanju migranata iz Evropske Unije u Srbiju.  Naravno ovi debili u Srbiji šute o tome.  Pitanje je šta su ovi krmojedi koji su na vlasti u BiH potpisali sa EU dok su bili u Briselu.  Ako se zna zna da je Sebastian Kurc javno rekao kako je plan da Bosna bude lager za migrante možemo pretpostavit o čemu se radi.  Užas šta se sprema. 

• Like 2

3 minutes ago, gargamel said:

Napisao sam post o tome kako je bivši austrijski ministar policije izjavio kako je sa Srbijom potpisan ugovor o vraćanju migranata iz Evropske Unije u Srbiju.  Naravno ovi debili u Srbiji šute o tome.  Pitanje je šta su ovi krmojedi koji su na vlasti u BiH potpisali sa EU dok su bili u Briselu.  Ako se zna zna da je Sebastian Kurc javno rekao kako je plan da Bosna bude lager za migrante možemo pretpostavit o čemu se radi.  Užas šta se sprema. 

Kako god okreneš, ovi iz Srbije će završiti u Bihaću ili Velikoj Kladuši. I tako u krug. Imam osjećaj da se moja crna prognoza od prošle godine ostvaruje

Just now, Grunf said:

Kako god okreneš, ovi iz Srbije će završiti u Bihaću ili Velikoj Kladuši. I tako u krug. Imam osjećaj da se moja crna prognoza od prošle godine ostvaruje

Pogledaj onaj spisak o readmisiji.  Vraćaju ih Švabe na Kosovo, Srbiju, Ganu, Gruziju itd.  Nema nijedne zemlje EU na tom spisku.  To što kažeš je istina.  Pošalju ih u Srbiju, onda ovi pokušaju ući u Hrvatsku preko Dunava.  Vrate ih na granici i onda dođu u Bihać pa ponovo.  Pitanje je dana kada će počet padat glave

• Like 1

Kad sam poodavno ovdje govorio da ih trpaju iz njemačke u Bosnu jer mnogi tzv migranti govore odlično njemacki mnogi su me ugonili u laž.za ovo se imamo mi krajisnici zahvaliti tzv IZ i plemenu Izetbegovica .

• Like 4

prije 4 minuta, zudox said:

Kad sam poodavno ovdje govorio da ih trpaju iz njemačke u Bosnu jer mnogi tzv migranti govore odlično njemacki mnogi su me ugonili u laž.za ovo se imamo mi krajisnici zahvaliti tzv IZ i plemenu Izetbegovica .

To govno se uopće ne izjašnjava oko migranata

• Like 2

jucer sam cito da ima migranata koji su 5 puta supirani i svaki put se vrate nazad u Njemacku.

A o ovim koji se 2 do 3 puta vrate da i ne govoirm, njih ima hrpa.

To su izjavili njemacki mediji nakon sto je neki mafijas nakon hapsenja i deportovanja u Libanon izjavio da ce on za 10 dana opet biti u Njemackoj...

Treba to sve u zatvor ili dobro se natuci pa onda im nebi padalo na pamet da se ponovo vracaju nazad!

• Like 2
  • Dislike 1

prije 28 minuta, Lidjo said:

jucer sam cito da ima migranata koji su 5 puta supirani i svaki put se vrate nazad u Njemacku.

A o ovim koji se 2 do 3 puta vrate da i ne govoirm, njih ima hrpa.

To su izjavili njemacki mediji nakon sto je neki mafijas nakon hapsenja i deportovanja u Libanon izjavio da ce on za 10 dana opet biti u Njemackoj...

Treba to sve u zatvor ili dobro se natuci pa onda im nebi padalo na pamet da se ponovo vracaju nazad!

Slažem se da ih treba isprebijat, ali ih ne treba smještaj u zatvor nego avion pa natrag odakle su došli.  I onda lijepo ispostavit račun ambasadi države iz koje došao. 

• Haha 1

Već dugo pratim forum, sve se svodi na treba ovo, treba ono, kako će ovo i ono, zna se sve i kako i šta i ko i šta a ipak niko nije zavrnuo rukave i poduzeo nešto (čast pojedincima). Samo se kuka i razglaba unedogled. Lijepo je imati info iz prve ruke i jedni druge obavijestiti. 

Otkad se zna i da sprega političara iz regije zajedno funkcioniše na dugme koje neko iznad njih svih pritišće. Dok sve to traje a svi očima gledaju da se tone sve dublje, postavljam pitanje, ko je danas spreman za konkretne mjere? 

Ko je spreman bar pokušati tome stati na kraj? U psihologiji postoji termin, sindrom mase. Kad neko treba pomoć u masi, a svi idu dalje misleći, neko drugi će,vidi koliko je svijeta, sigurno će neko. I tako onaj koji treba pomoć krepa. 

E, ovde masa treba pomoć, a svaki pojedinac misli, neko drugi će. E, pa neće. 

Lijepo pogledajte u ogledalo i dlanove, i taj lik u ogledalu i te dvije ruke koje vidite nešto mogu učiniti. I niko više niti može niti hoće. 

• Like 2
  • Aferim! 1
  • Haha 1

Mislim da zbog ovog prvog snijega možemo očekivati da Šuki i Mustafa sutra počnu sa prebacivanjem migranat sa Vučjaka u Biru. 

A evo usput najjednostavnijeg načina kako da Dodik dopusti kampove na području rs.Sve migrante uputimo da se izjasne javno kao pravoslavci i uzmu srpska imena.

Migranti Muhamed i Atusa prešli na pravoslavlje i postali Mihailo i Teodora

https://www.nezavisne.com/zivot-stil/zivot/Migranti-Muhamed-i-Atusa-presli-na-pravoslavlje-i-postali-Mihailo-i-Teodora/571524

• Haha 4

@Era_s_onog_svijeta istina, mada i ovaj forum dobro dođe i da se cuje istina među posjetiocima foruma koji nisu iz Bihaća ili trenutno nisu tu a veći broj ljudi prati forum iako ne ucestvuje u istom. Pogotovo kad uzmes cinjenicu da 99% medija ne smije reći pravu istinu

• Like 2

Čitam jutros komentare na Twitter postu jednog od eu parlamentaraca koji je spomenuo Vučjak. U komentarima razni evropejci pozivaju da se BiH uskrati financijska podrška za projekte koje EU sprovodi u našoj državi. Nas doslovno svi mogu ucjenjivati kako požele. Dao sam sebi malo oduška da pretražim kakvi su to EU projekti planirani za ovaj dio BiH, nisam uspio naći nijedan osim par kapitalnih u Bužimu i Petrovcu koje je najavila FBiH kroz sredstva EBRD-a. Kontam se nešto, ako nam stvarno zaprijete uskraćivanjem takve podrške, onda je sasvim jasno zašto se i naša lokalna i kantonalna politika nakloni takvim zahtjevima i zašto su svaki put slagali kad su najavili rigorozne mjere protiv migranata. @Grunf je to najbolje objasnio kad je spomenuo da se Fazlić svaki put na TV-u izrazito brine za svoju političku karijeru. Bez para, asfalta, projekata nema ni glasova. 

Ima li iko u ovoj državi muda

• Like 2

IOM pomaže migrantima koji se žele vratit u Srbiju.  Ajme cirkusa majko mila. Još se rijetki odlučuju na game.  🤣  Kažu ispendreče ih dobro, utjerali im stah u kosti. 🤣

prije 3 minuta, Haldir said:

Čitam jutros komentare na Twitter postu jednog od eu parlamentaraca koji je spomenuo Vučjak. U komentarima razni evropejci pozivaju da se BiH uskrati financijska podrška za projekte koje EU sprovodi u našoj državi. Nas doslovno svi mogu ucjenjivati kako požele. Dao sam sebi malo oduška da pretražim kakvi su to EU projekti planirani za ovaj dio BiH, nisam uspio naći nijedan osim par kapitalnih u Bužimu i Petrovcu koje je najavila FBiH kroz sredstva EBRD-a. Kontam se nešto, ako nam stvarno zaprijete uskraćivanjem takve podrške, onda je sasvim jasno zašto se i naša lokalna i kantonalna politika nakloni takvim zahtjevima i zašto su svaki put slagali kad su najavili rigorozne mjere protiv migranata. @Grunf je to najbolje objasnio kad je spomenuo da se Fazlić svaki put na TV-u izrazito brine za svoju političku karijeru. Bez para, asfalta, projekata nema ni glasova. 

Kada ti policija pokuca na vrata dobit ćeš odgovor.

2 minutes ago, gargamel said:

🤣🤣

Kada ti policija pokuca na vrata dobit ćeš odgovor.

Policija je mjesec dana pozivala na informativne razgovore dok građani nisu pokazali zube. Sad jedino gdje kucaju je u drvo tri puta svaki dan kad ne dobiju pismo ombudsmena. 

prije 3 minuta, Haldir said:

Policija je mjesec dana pozivala na informativne razgovore dok građani nisu pokazali zube. Sad jedino gdje kucaju je u drvo tri puta svaki dan kad ne dobiju pismo ombudsmena. 

Samo polako, vremena se mijenjaju. 

1 minute ago, gargamel said:

Samo polako, vremena se mijenjaju. 

Baš tako. Titina država je prošlost. 

Inače teroristi iz IOM-a  i dalje se šire po Bosni.   Na njihovoj fejs stranici ima puno oglasa za posao.  Eto ovim domaćim kvislinzima šansa da zarade koju marku.

prije 4 minuta, Haldir said:

Baš tako. Titina država je prošlost. 

Titina država je prošlost,  ali su zato hrvatski policajci nasljedili Titinu doktrinu zaštite granice  🤩

index.php?action=dlattach;topic=19661.0;snimke-ard-a-hrvatska-policija-i-ilegaln

Princip je isti sve su ostalo nijanse (uniforme)  😀

• Like 3

@Haldir pa naravno da nas ucjenjuju. Ja od samog pocetka nemam nista protiv pojedinaca ali imam protiv, tako reći, ove globalne invazije na naš grad jer te ucjene su samo pocetak. Kad se ovdje nagomila veliki broj migranata onda ce nas i zatvoriti pa nece odavde maknuti niti oni niti mi. Onaj ko uspije pobjeci odavde u toku iduce godine taj se spasio. Kako sam vec rekao postat cemo jedan veliki ljudski Zoo gdje ce dolaziti svjetski naucnici da proucavaju odnose unutar zajednica tj zamoraca. A sto se tice Sukija on je "prDno u šišu" i ako ga ne pošalju za ambasadora ostaje mu jedino da se kandiduje za predsjednika MZ Sokolac. To ce mu biti krajnji domet

prije 2 sati, Haldir said:

Kakve veze ima EU s EBRD?

Komentari pojedinih Bošnji po društvenim mrežama su zastrašujući. Tačno me bude i strah i ujedno sram pojedinih ljudi među kojima živim. Nevjerovatno je koliko ljudi pobudale kada je religija u pitanju i kako za svaki kriminal (u ovom slucaju ) "braće muslimana" imaju opravdanje. Firme koje pružaju internet usluge prije zakljucenja ugovora sa korisnicima bi trebale prvo provesti test inteligencije za svakog korisnika osobno i na osnovu testa odluciti o pruzanju usluge. Mislim i da bi rezultati testa ujedno bili i zastrasujuci i razocaravajuci

Edited by Grunf
  • Like 4
  • Aferim! 1

Pa u ovim našim narodima se sa svakom novom generacijom prenosi usađena mržnja jednih prema drugima.prošli ratovi su to najbolje pokazali,mržnja bi mogla kroz naredno vrijeme ponovo izroditi neki sukob.

Samo bi volio vidjeti političare i huškače na prvoj liniji.

• Like 4

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...