Jump to content
FORUM

Recommended Posts

... da se fino nahrane, presvuku i odmore prije nastavka invazije na Europu.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/kamp-lipa-ce-izgledati-kao-stambeno-naselje-migranti-ce-imati-i-prostor-za-zabavu/200124008

Fino su ovo izmislili negdje daleko od sustine problema i posto i CRO i SLO na proljece znatno pojacavaju sile na svojim juznim granicama, ne zavidim ljudima u Krajini, koji ce se baviti hordama ilegalaca na ulicama svojih gradova. 1100 kontejnera/minimalno 4 ilegalnih migranata ... pa nisu normalni.

• Like 3
  • Replies 19,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3617

• rucica1

1498

• Barba

1266

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

8 hours ago, Bosanac said:

Hajd pokazi malo respekta. S tom izjavom omalovazavas trud cijele organizacije. Znam da volis citati to gradivo pa se onda uputi malo u rezultate njihovog angazmana. S druge strane, nista nije dzaba,  sve kosta.

One same nemaju respekta za sebe kao ni za žrtve . Dovoljno je reći Munira .

Neprofitabilna organizacija koja obrće milione i služi za pranje novca SDA moćnika .

Njihov jedini rezultat je to sto se Munira obogatila. Jer joj se može .

• Like 1
  • Dislike 1

Ne želim ulaziti u poslove "Majki Srebrenice" i Munire iako kužim zašto se @Barba dotakao ove organizacije na ovoj temi ali treba biti iskren i priznati da su sve organizacije pogotovo ove humanitarne zapravo najveći i najisplativiji "biznis" danas. Ne radiš apsolutno ništa a pare kaplju na račun sa svih strana svijeta. Pa pogledajte samo danas koliko ima humanitarnih i nv organizacija samo u Bihaću.  Svaka propala šuša u gradu ima svoju organizaciju. Uspjeh zagarantovan bez imalo truda. Jedino što trebaš uraditi je snimiti koju fotku i video staviti broj računa i u naslov SOS i plasirati na društvene mreže. To je sav trud i muka

Edited by Grunf
  • Like 3

Barba je dobro komentarisao.pa u bosni se najbolje uzima lova sa suzom u oku.prije mjesec dana bila afera u sarajevu u nekom muzeju(stradanja il genocida) ne znam tačno.rukovodstvo i šefovi te organizacijr štampali svoje karte.policija i inspekcija upali sve se otkrilo.lažni patrioti,lažni humanitarci, lažni vjernici toga smo siti u bosni.nemaju naši ljudi obraza pa i na taj način omalovažavaju žrtve.

• Like 2

Ljudi bi za novac prodali rođenu mater i ništa im nije sveto . Mafijaška hobotnica ima svoje pipke svagdje . Osobno mi je neusvajanjem izmjena KZ teško palo a još mi je teže palo letargičnist nezainteresiranost naroda oko ovog veoma važnog pitanja . Razna udruženja posebno majke Srebrenice koji se ovo najviše tiče su ostale njeme a znaju komentarisati Nobelovu nagradu spinovati Švedsku A vamo za naše političare ne smiju pisnuti . 
Boračka  udruženja tuču pare iz budžeta a nikakve koristi nemaju borci .

Što se tiče migranata lakirači noktiju i slični su se fino oparili kad god se dijele neki podsticaji od grada kantona na slikama uvijek isti ljudi . O čemu pričamo ?

• Like 1
18 hours ago, Barba said:

Vole majke Srebrenice više protestirati u Den Haag tamo je plaćen Hilton i krezuba Munira objašnjava našu vanjsku politiku . Po danu 500€

Jebem te Bosno

Sve u redu @Barba ali ovakvo poredjenje mislim stvarno da nije na mjestu i da treba pokazati minimum postovanja spram Majki Srebrenice,

hvala Bogu da to nisu i u Bihacu pocinili a tako je malo falilo

• Like 2
9 hours ago, ST11 said:

... da se fino nahrane, presvuku i odmore prije nastavka invazije na Europu.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/kamp-lipa-ce-izgledati-kao-stambeno-naselje-migranti-ce-imati-i-prostor-za-zabavu/200124008

Fino su ovo izmislili negdje daleko od sustine problema i posto i CRO i SLO na proljece znatno pojacavaju sile na svojim juznim granicama, ne zavidim ljudima u Krajini, koji ce se baviti hordama ilegalaca na ulicama svojih gradova. 1100 kontejnera/minimalno 4 ilegalnih migranata ... pa nisu normalni.

ne vrijedi pojacati granice, zalosno da ovo moram reci, ali mislim da jedino se moze spasiti Europa od ove horde bodljikavom zicom ili zidom. Strasno da jedna Europa koja zeli demokratiju i otvorene granice mora ovako postupiti, ali zbog ovih ljudi izgleda da nece moci drugacije!

• Like 3
  • Dislike 1
3 hours ago, Venom said:

Migranti se vec pripremaju za novi val. Otvaraju restoran u centru grada tj preko puta kafe bara Pasarela. Joj kad sad okupiraju centar grada

Inspektor Mup-a (mislim da je jos u Mupu i jos uvijek inspektor) renta dio kuće u Hatincu migrantima. Sudac i njegov otac , rentaju kuću u Bakšaišu, @Fap mašina bi mogao znati malo više o ovom u Bakšaišu - kuća kod benzinske na cesti prema Biri. Kad vidis da Zakon krše oni koji Zakon treba da provode, sve ti bude jasno.

Edited by Grunf
  • Like 4

Dobro kažeš grunfe i vidi se da policija i inspekcija ne rade posao nikako.svaka šuša gleda da uzme svoj dio profita od migrantske krize tako i državni službenici,malo im.takve država samo još može nagraditi za humanitarni rad.u narodu vlada bezmuđe i neće pokazati zube.pa za ilmu se gotovo napravio dokumentarni film kako oni nisu pružali smještaj nelegalnim migrantima(kad su ih prvo iselili iz objekata).

• Like 2

Novac ce navodno prebaciti na Bakirov racun u Turskoj tako da bude sto manja provizija i bankarski troskovi! Naime nas uvazeni Bakir ima otvorene bankovne racune u nekoliko bliskoistocnih zemalja nakon sto je njegova mama jednu vrecu zlata za mog Bakira prebacila .

image.png.0ea941b1de3b2d52e81f5b3ab6443df2.png

22 hours ago, Grunf said:

Inspektor Mup-a (mislim da je jos u Mupu i jos uvijek inspektor) renta dio kuće u Hatincu migrantima. Sudac i njegov otac , rentaju kuću u Bakšaišu, @Fap mašina bi mogao znati malo više o ovom u Bakšaišu - kuća kod benzinske na cesti prema Biri. Kad vidis da Zakon krše oni koji Zakon treba da provode, sve ti bude jasno.

https://usn.co.ba/izdvojeno/nevjerovatan-podatak-na-podrucje-usk-u-ovoj-godini-stiglo-vec-oko-1-800-migranata/166966/

:/Pa dragi ministri vi nevidite ( ili se pravite da nevidite ) kriminalne radnje drzavnih sluzbenika koji umjesto da lopovluk sprejecavaju i kaznjavaju oni se i sami istim lopovlukom bave . Pa ovog  inspektora treba nogom nabiti i ne dozvoliti da se igdje u drzavnu instituciju zaposli. Ignorisat ovako nesto, sta ocekujete - da vas narod ili ovi u Sarajevu kao ozbiljne i sposobne politicare gledaju. :S 

• Like 1

@yaomingTi si očito poglup da svatiš o čemu ja pišem a ne da mi se objašnjavati glupanima i nacionalistima SDA profiterima te glasačima koji za ovcu daju glas najgoroj mafiji . Svi smo mi u ratu izgubili najmilije i svačija žrtva jednako boli samo što Je neko dobro unovčio posebno krezuba Munira koje se treba stidjeti svaki normalan Bošnjak ! 

9 hours ago, rucica1 said:

Dobro, MUP RS-a nije ništa niti radio. To se vidjelo. IOM je srezao i reže one koji ga ometaju u poslovanju. Narocito domaći "iomovci" i iz organizacija bliskih iom-u. Bračni par u jednoj takvoj organizaciji tuče 5000 KM mjesečno. Naravno zajedno. I naravno da bi željeli da to stanje potraje što duže. Znam taj bračni par i istina je. Žena ima 2400 KM platu, muž ima 2800 KM. Osigurani na puni iznos, kod njega jedino problem što mora raditi u Biri. 

Dalje, rasizam koji ispoljavaju IOM i ostale organizacije naspram domaceg stanovnistva sad je vidljiv i u sferi gdje ne bi smio biti prisutan ni pod razno. U školama. Ove sedmice krenula je nastava. Trebala je krenuti prošle sedmice ali zbog nepotpisivanja ugovora za prevoz učenika nije. Ove sedmice (jučer) je nastava počela ali nema prevoza. Sad imamo situaciju da djeca građana iz udaljenih naselja ili sela idu ili pjesice ili se snalaze kako umiju ili ne idu na nastavu. Prevoz za učenike iz Sedre ili Borića se odvija normalno. Msm meni to ne igra nikakvu ulogu. Mom djetetu treba 5-10 minuta pješice ali nekima treba i 30 minuta vožnje. Degradacija i poniżavanje građana ovog grada je toliko uzela maha da je to užasno.

Edited by Grunf
  • Like 2
  • Thanks 1
5 minutes ago, Anušić said:

@Barba odgovaraš na post koji si izbrisao i ukom te čovijek rasturio na proste faktore. Bolje da izbrišeš 80% svojih komentara.

Ti i tvoji dupli nickovi mene ne zanimaju. Ja sam vec objasnio sta sam mislio i imao za reci . A sad sto nacionalisticki glupani to ne kontaju to je njihov problem .Ti si se maksuz registrirao da meni to kazes a nisi napisao niti jedan kvalitetan postav .A korisnici koji vade stvari iz konteksta i sire offtopic ce biti sanksionisani. 

55 minutes ago, Grunf said:

Dobro, MUP RS-a nije ništa niti radio. To se vidjelo. IOM je srezao i reže one koji ga ometaju u poslovanju. Narocito domaći "iomovci" i iz organizacija bliskih iom-u. Bračni par u jednoj takvoj organizaciji tuče 5000 KM mjesečno. Naravno zajedno. I naravno da bi željeli da to stanje potraje što duže. Znam taj bračni par i istina je. Žena ima 2400 KM platu, muž ima 2800 KM. Osigurani na puni iznos, kod njega jedino problem što mora raditi u Biri. 

Dalje, rasizam koji ispoljavaju IOM i ostale organizacije naspram domaceg stanovnistva sad je vidljiv i u sferi gdje ne bi smio biti prisutan ni pod razno. U školama. Ove sedmice krenula je nastava. Trebala je krenuti prošle sedmice ali zbog nepotpisivanja ugovora za prevoz učenika nije. Ove sedmice (jučer) je nastava počela ali nema prevoza. Sad imamo situaciju da djeca građana iz udaljenih naselja ili sela idu ili pjesice ili se snalaze kako umiju ili ne idu na nastavu. Prevoz za učenike iz Sedre ili Borića se odvija normalno. Msm meni to ne igra nikakvu ulogu. Mom djetetu treba 5-10 minuta pješice ali nekima treba i 30 minuta vožnje. Degradacija i poniżavanje građana ovog grada je toliko uzela maha da je to užasno.

na ovakve stvari treba ukazivati. Dok se sve brine za migrante i svi paznju samo na tu temu upucuju, ostali problemi koji se ticu grad i lokalno stanovnistvo se ne odradjuju. Medjutim o tome niko ne prica. U Kladusi sastanak gradskog vijeca ne znam kad je zadnji put odrzan. Niko o tome ne vodi racuna, gradjani se ne bune. Situacija katastrofalna.

• Like 2
  • Dislike 1

Na ostrvu Lesbosu prije 2 dana ponovo velike demonstracije grka (oko 10 hiljada). Traze da se ostrvo od velikog broja izbjeglica, rasterti (javljali njemacki mediji). Kad ( i ako ) ih u unutrasnjost zemlje prebace, ima da balkansku rutu preplave ( jer u Grckoj niko od njih ne zeli ostati ). EU i dalje bez konkretnog rijesenja sto znaci svak nek svoje granice cuva. 

20 minutes ago, Grunf said:

Za divljake ne postoje pravila ili zakon. Na silu treba silom odgovoriti a ove "humanitarce" sve protjerati  ( zao mi samo ove njihove djecice ). 

Edited by rucica1
  • Like 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...